Sayfa 2 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 546 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporumuza Yeni Marş

Ork Hun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aga bu marslarin disinda taraftara orjinal sloganlar falan lazim bence
    yani sadece stad hoparlorlerinden mac oncesinde calinacak marslar degil de
    taraftarlarin hep beraber soyleyebilecegi marslara ve
    macin gidisatina gore soyleyebilecegimiz orjinal sloganlar olmali
    mac boyu ya bordo mavi diye bagiriyoz ya uclu cekiyoruz sikici oluyor bir yerden sonra
    dogru duzgun bize has tezahuratlar yazilmasi ve tribunlarin organize edilerek soylenmesi gerekli bence
    Şampiyonluk süreci bitmemiştir...

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hayde hayde gol hayde trabzon..
    fuat saka, volkan konak vs. vs. bir araya gelsinler. 7 için güzel bir marş yapsınlar.
    taraftarlarımız bir araya gelsinler hep bir ağızdan söylenecek tezahüratlar yazsınlar.

NuDGeRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Huseyin İlkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerden bileyim kaç tanesi Trabzonspor'lu.
    Benim demek istediğim,gidip rakibimize 100.yıl marşı yapan bir adamdan ve bunun Fenerbahçe'li olduğu her yerde dile getirilirken bize şarkı yap mı diyeceğiz Kıraç'a.Ben istemem,kalsın.Fenerbahçe marşları yapmaya devam etsin.Marşın özgün olması gibi,sanatçının da özgün olması lazım.İlla Trabzon'lu olsun demiyorum,rakiplerimize marş yapmamış olsun diyorum.

sago & erkan & sait uçar bir araya gelsin =)

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dün GSGM deçalışan bizim UY AHA ve DALGA DALGA fırtınayı yazan ablayla beraberdik. bize bir klip çekimi işi düşmüştü. dedim. abla en kısa zamanda ne yaparsan yap bize 4-5 tane marş sözü yaz dedim.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    mehmets61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yeni mars güzel olur ama bencede bunu yapan trabzonsporlu olursa daha güzel olur.besteye yaparken trabzonspor sevgisini o besteye yansıtmalı iyi bi besteci iyi bi trabzonsporludan güzel bi marş çıkar.
    TRABZONSPOR

Necat Ulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Kazim Koyuncu kardesimiz hayatta olsaydi simdi bizler bu arayislara girmeyecektik ...Topragi bol olsun..
    Marsimizda tabii ki gs,fb,bjk gecmemeli ama genelleme olarak istanbul adiyla gecebilir.
    Bu mars isi cok cok zor bir konu.Tutturmak her babayigidin harci degil.Su ana dek bizimle özdeslesen ve benimsedigimiz en iyisi Kazim Koyuncu'nunki.Ondan daha iyisi olana dek ona devam.Sahsen ben bunu dinleyince kendimden geciyorum:
    Konu TURHAN tarafından (17.07.2008 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
    "Küçük bir kentin büyük savaşı"
    kalbimdeki Trabzonsporlu, Kazım Koyuncu !

FURDUNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Bİzİm MarŞimiz Çok DeĞİŞİk BİŞey Olmasi Lazim Heryerde Dİnlenmesİ Lazim Yerİ Gelİnce İstanbullu Bİle Dİnlemelİ Sesİmİzİ Herkes Duymali Cilgin_laz_41
    İstanbul saltanatını 6 kez yıktık yine yıkacağız. Bordo kanımızla mavi göklere şampiyon Trabzon yazacağız.

CILGIN_LAZ

omerkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

mahLası sagopa kajmer olan yunus özyavuz üstadımız bi el atarsa bu oLaya önümüzdeki 50 sene marşa ihtiyacımız oLmayabiLir kanımca
    Sevmekse Hayatı anLamLı kıLan; ßordo- Mavi uLan!!!

Gökhan Cebecioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı omerkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mahLası sagopa kajmer olan yunus özyavuz üstadımız bi el atarsa bu oLaya önümüzdeki 50 sene marşa ihtiyacımız oLmayabiLir kanımca
    sagopa kajmer ve Trabzonspor marşıMetallica Türkiye'ye geliyo olmadı ona yaptıralım
    Rock is life...

ugurTS1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Standart gelıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

dun ts 2. baskanı acıkladı karadenız ezgılerını tasıyan bır mars dusunuyoruz dedı.bencede super olur
    ayrıca bu sagopaymıs kıracmıs bırakın bunları ya bos adam bunlar bıze kemence eslıgınde marslar lazım. nerden cıktı bu sagopalar ya son 3 senedır bı rep cılgınlıgı basladı turkıyede ben hıc tasvıp etmıyorum . bakın bır ruslana bıle eurovısıon da kemence eslıgınde bırıncı oldu . kemencemıze ve karadenız ezgılerımıze sahıp cıkalımmmm
    İstanbul Yalakası Degil Memleket Sevdalısıyız...! бордовый-голубой
    Ана Ивановић-VEFASPOR-Maria Yuryevna Sharapova......ARsHAVİn'Lİ...

ugurTS1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Standart ts ıcın

yonetım bu mars ıcın cok cıddı bence bır anket yapalım sanatcıların ısımlerını koyalım karadenız agırlıklı olabılır cogunluk nasıl ısterse o olsun nasıl olsa yonetım gızlıden forumu takıp edıyo taraftarın dedıgı olur
    İstanbul Yalakası Degil Memleket Sevdalısıyız...! бордовый-голубой
    Ана Ивановић-VEFASPOR-Maria Yuryevna Sharapova......ARsHAVİn'Lİ...

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet sadece kucuk bır ayrıntı ıdı bu da olursa hersey %100 olacak
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

cellchook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence artık modern enstrumanlarla mars yapılsa ve karadenız muzıgı kafesınden kurtulunsa ıyı olur...herkes trabzonsporluyu sadece kemence bılıyor olarak gormese..

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rafet El Roman cuk oturur düşüncesindeyim bu işe.. Hemde Trabzonsporlu... Gayet Modern de bir çizgisi var ve dinleyiciside müzikten anlayan kaliteli bir kesim.. Bu sayede onlarında diline dolamış oluruz marşımızı..
    Teşekkürler ADMIN!!!

cardinallius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

değerli renktaşlarım..
    bu marş konusunda acizane olarak bir takım güfte çalışmalarına başladığımı sizlerle paylaşmak istedim. bendeniz bir çeşit şair olmakla birlikte bir takım yerel ve ulusal ajanslara reklam seneryo metinleri ve bu tarz güfteler hazırlıyorum.
    fikir ilk olarak karabükspor için bir marş yazmam teklifini alınca oluşmaya başladı..çalışmalara başladığımda o kadar hoşuma gitmeye başladı ki aslında bu marşı trabzonspor aşkıyla yazıyor olduğumu hissettim.ve ajansımla olan anlaşmayı fesh ederek bu işi yapmayacağımı söyledim.ve dahi bütün yalvarmalara ve yakarmalara rağmen sözleri ajansa teslim etmedim... şu anda yoğun olarak bu marş olayı üzerinde çalışıyorum.
    biter bitmez kısmetse siz değerli renkdaşlarımla paylaşmak niyetindeyim.artık değerlendirilmesi ikinci aşama olark müzisyen dostlara kalmış.belki bu aşamada yönetimle diyalog içerisine girilip farklı alternatifler üzerinde durulabilir.rafet'in söylemesi hoş olurdu mesela..neden olmasın
    Konu cardinallius tarafından (20.07.2008 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.
    bu bir isyandır evet...asırlara ket vurdu göğüs gerdi göğün rengi..bu bir isyandır evet...biz söylüyorsak herkes dinlemeli..bu bir isyandır ulan...havasız ve topraksızlara inat...hayden uşaklar hep beraber..yer bordo...gök mavi...

mehmet fatih

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cardinallius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değerli renktaşlarım..
    bu marş konusunda acizane olarak bir takım güfte çalışmalarına acizane olarak başladığımı sizlerle paylaşmak istedim. bendeniz bir çeşit şair olmakla birlikte bir takım yerel ve ulusal ajanslara reklam seneryo metinleri ve bu tarz güfteler hazırlıyorum.
    fikir ilk olarak karabükspor için bir marş yazmam teklifini alınca oluşmaya başladı..çalışmalara başladığımda o kadar hoşuma gitmeye başladı ki aslında bu marşı trabzonspor aşkıyla yazmaya başladığımı hissettim.ve ajansımla olan anlaşmayı fesh ederek bu işi yapmayacağımı söyledim.bütün yalvarmalara ve yakarmalara rağmen sözleri ajansa teslim etmedim ve şu anda yoğun olarak bu marş olayı üzerinde çalışıyorum.
    biter bitmez kısmetse siz değerli dostlarımla paylaşmak niyetindeyim.artık değerlendirilmesi ikinci aşama olark müzisyen dostlara kalmış.belki bu aşamada yönetimle diyalog içerisine girilip farklı alternatifler üzerinde durulabilir.rafet in söylemesi hoş olurdu mesela..neden olmasın
    vayy tebrik ederim sizi meraklandım heveslendim şimdi.. size kolay gelsin
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kemençe oldu heryer Kolbastı ağırlıklı olması gerek... Hem Kolbastı revaçta onu kullanmak gerek!

bbyanik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence kazım koyuncu nun yaptığı marşlar hem misyon ve vizyonumuzu doğru yansıtmıştı bundan sonra yapılacak marşlarda da bu husus çok önemli gece yolcularına yaptırılan marş gibi taklitçi popüler kaygılar güdülmemeli karadeniz müziğini türkiye nin diğer yerleriyle barıştıran kazım koyuncunun gerçek trabzonsporlu duruşu yansıdı marşlarına da ..... Dalga Dalga ve Uy aha devam etmeli
    gol oldukça çalmaya avni aker de

carrier61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben Fuat Saka nın yapmasını ısterim . Bana gore bolgenın en buyuk sanatcısı o . . .

bbyanik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

haklısın bende öyle düşünüyorum

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

evet bu marj olayı çok güzel olur ancak herseyden önce kendimize ait bir tezahuratımızın olması lazım. her maçta onu dakikalarca söylenebıleceık bir şey. bunu bejıktaş basarıyor. bizde yapabılırız. gercı onlarınki kaçaktı. ne dersiniz trabzonspor dendımı akıllara gelecek bır tezahuratımızın olması kötümü olur???

Volkan Taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

aslında bir kaç sanatçı birlikte çalışsalar daha güzel şeyler çıkabilir ortaya belki.. mesela Volkan Konak la beraber Fuat Saka olabilir.. hoptek müziğiyle uyarlansa çok güzel olur..

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marsa ıyı bır gırıs yapılmasına ragmen pek de devamının geldıgını soyleyemıycem
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı cellchook Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence artık modern enstrumanlarla mars yapılsa ve karadenız muzıgı kafesınden kurtulunsa ıyı olur...herkes trabzonsporluyu sadece kemence bılıyor olarak gormese..
    boş versene bırak başkaları bizi sadece KEMENÇE biliyo sansınlar onlar ne anlar kemençeden onların dinlediğini herkez dinliyo ama kemençeyi biz dinliyoruz haaa KEMENÇE Yİ ONLARADA SEVDİRRİRSEK NE ALA değilmi gadaşum ( eşşek ne anlar hoşafın tadından )

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

evet arkadaşlar başlıga gösterilen ilgi umdugumdan az oldu ama böyle bir eksigimiz oldugu ortada . Bütün msjları okudum degişik yortumlar yapılmış hepsini bi arada toplama imkansız gibi bişey yani en iyiside yapılsa aaa bu olmamış diyecekler ( cem yılmazdan bi alıntı yapayım Peki ocuk olmuşmu ) neyse ben gerçekten Rafet El Romanın bize bir şarkı yapmasını istiyorum hem taraftarın söyleyebilecegi hemde herkesin sevecegi dinleyecegi güzel bir şarkı (marş) yapmalı . Bunun içinde girişimlerim devam ediyor R.E.R. resmi sitesinden bi kaç arkadaşla irtibata bile geçtim onlarında kafasına yattı hatta sitesinde birde başlık açtık herkes güzel olabilecegini düşünüyor. Ve bu arkadaşlar R.E.R: karşılıklı görüşen diyolak halinde olna insanlar. Yani bir şekilde ona bu istegimiz iletilecek ve bence Fanatik bir Trabzonspor taraftarı olan R.E.R. bunu severek içten duygularla herşeyiyile yapacak ve bence bomba olacak.

Ayrıca unutmayalım yunanistan eurovisyon da 1 nci oldugunda karadeniz ezgileriyle kemençeyle horonla birinci olmuştu ama nedense bu Türkiyenin aklına hiç bir zaman gelmiyor . Konuyu şuraya baglıcam kemençeyi o sesi her zman böyle bir bestenin içine sokabiliriz ama dedigim gibi beste öyle bomba olmamlıki stadda heryerde izde söyleyebilmeliyiz.

Ayrıca feybe ye yapılan kıraçın yaptıgı marj bombaydı söve söve dinliyodum. Çünkü kendini dinlettiriyodu hatta eşlik bile etmişimdir gerçekten güzel hakkını vermek lazım. Benim kastım onun gibi olsun demiyorum ondan GÜZEL OLSUN DİYORUM
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)