Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 81 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaþlar Cumartesi Günü Evleniyorum

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

ALLAH mesut etsin.Bir ömür boyu ellerinizin ve gözlerinizin birbirinden ayrýlmamasý dileði ile.Mutluluklar

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Düðünü saat 19'da sanýyordum
    Evden saat 2 gibi çýktým biraz iþlerim vardý onalarý halledip tekrar eve gelecek ve hazýrlanýp düðüne gidecektim.O arada Selami'yi aradým erken buluþmak için ama erken gelemeyeceðini söyledi.Neyse iþlerimi hallettim o ara saat 15:30 sularýydý ve Cemil beni arýyor nerdesin hala gelmedin diyor neden dedim saat 19 da deðil mi düðün dedim hayýr düðün baþladý dedi ve ben hemen düðün yerine gittim.Ama ne yazýk ki kýyafetim düðüne gidilecek þekilde deðildi.Ayaðýmda spor ayakkabý üzerimde eþofman ve sýfýr kol vardý Artýk geri dönemeyeceðim için öyle gitmek zorunda kalmýþtým.Düðün gerçekten çok güzel geçiyordu ve artýk zamaný gelmiþti.Bir ses dedi ki Bir istek var kolbastý oynayacaklar nerde ?? Hemen atladýk tabii ortaya..Sedat abinin de katýlýmýyla 3 kiþi güzel bir oyundan sonra alkýþlarla sahneden çekilmiþtik.Sonrasýnda da bir kaç oyun oynadýk ve düðün sonlandý.Saat 16 gibiydi ve Selami düðünün sonuna yetiþmiþti.Düðünün ardýndan gelin arabasýný kullanan Cemil çýkýþta bir kez daha kolbastý açmýþtý ve tekrar oynadýk ve sonra ayrýldýk.Selami ile otobüste giderken yanýmýzdan geçen gelin arabasýný Cemil kullanýyordu ama tabii ki bizi görmedi.Daha sonra Selami ile çook farklý bir yerde gezerken kýrmýzý ýþýkta arkalarda duran ve içerisinde kolbastý çalan bir gelin arabasý gördük ve bu da Cemil'di.Ne rastlantýydý bu ben anlayamadým. Selami ile hemen yolun karþý tarafýnda bulunan arabanýn önüne geçtik,Cemil'de arabadan inmiþti,son ses kolbastý ve arkadaki araçlarýn korna seslerinin birleþiminden oluþan müzikle birlikte bir kez daha kolbastý oynadýk ve düðünümüzü böyle güzel bir þekilde noktalamýþ olduk.

Sedat abiye tekrar mutluluklar diliyor ve bir ömür boyu birlikte olmalarýný temenni ediyorum.
    Yaþamak Direnmektir!

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Ömür boyu mutluluklar dilerim .

ihsanbayram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hayirli ugurlu olsun kardes ,ömür boyu mutluluklar dilerim
    ihsanbayran

sedatturan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

arkadaþlar güzel msjlarýnýz için çok teþekkür ediyorum kazým'ým sende bomba gibi kolbastý oynuyosun tebrik ediyorum çok teþekkür ederim gelen gelemeyen herkese... saygýlar.

Süleyman50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevþehir
    Yaþ
    47

hayýrlý olsun ömür boyu mutluluklar dilerim..........
    TrabzonSporlu olmak ayrýcalýktýr...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)