Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 138 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Basketbolun Kalbi Trabzon'da atıyor..."

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı wasudoku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu senede baya bol görebilirsin, rakiplerin çoğu istanbul'da.
    arkadaş sanırım basketbol birinci ligi deemek istedi bbl

burhan_akgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şimdi burda şampiyon olursak kupayı ne koyacaz..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önemli adım

Ergun Ata / Fanatik

20.7.2008

Trabzonspor belli ki; futbolun ardından basketbolda da büyük bir hedefle yeni sezona girme kararlılığında. Zira; Ülker ekolünün devamı olan Alpella’nın tüm haklarını devralarak önümüzdeki sezon Türkiye Basketbol 2.Ligi’nde mücadele edecek olan Bordo-Mavililer’de bu noktadaki ilk yola çıkış mesajı; “Futboldan sonra basketbolda da dört büyükten biri olmak” sloganıyla verildi.
    Teknik Sorumluluğu’nu Alaaddin Yakan gibi ülkenin en iyi yetiştiricilerinden birine veren, yine teknik ekibinde halen 2008 Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Genç Milli Takımımız’ın Baş Antrenörü Taner Günay’ı dahil eden Trabzonspor genç, yetenekli ve bir o kadar da tecrübeli bir takımla sezona merhaba diyecek. Asbaşkan Hayrettin Hacisalihoğlu ve Başkan Yardımcısı Saner Ayar’ın sunumundan son derece profesyonel bir yapı, anlayış ve kadroyla yola çıkıldığı apaçık ortada... Planlamada güncel bir adım gibi dursa da, 3 yıl olarak hesaplanan projenin bütününde hedeflenen adımlar arasında basketbolun Trabzon ve Karadeniz Bölgesi’nde talep edilen spor haline getirilmesi, amacın daha köklü temellere dayandığının en büyük göstergesi. Yapılanmanın detayına indiğinizde anlatılanlara göre; kurumsal bir bakış açısının, bireysel etkinliklerle takviyeli, toplu bir ticari anlayış çerçevesinde kaynak oluşturma modeliyle desteklendiğini gözlemleyebiliyorsunuz.
    Maçları daha cazip hale getirecek çeşitli aktiviteler, lisanslı ürün satışları, salon girdileri, sponsorluk gelirleri gibi profesyonelleşme adımlarıyla ve çeşitli iletişim uygulamalarının harekete geçirilmeleriyle sağlanacak toplumsal bilinç ve desteğin, Trabzonspor Basketbol Takımı’nın tabana yayılmasındaki en ciddi argümanlar olacağını gözledik. Enformasyon-eğlence ve iletişim üçgeni sağlıklı kurulduğu takdirde, kitlelerin vereceği destek salonlarda beklenen rüzgarı mutlaka devreye sokacaktır.
    Belli ki futbol takımına yaptığı takviyelerle daha şimdiden adından fazlasıyla söz ettiren Trabzonspor 2008-2009 sezonuna basketbolda da damga vuracak. Bayraklar saklandığı yerden çıkacak, hem sahada hem de salonda dalgalanacak.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

basketbol takımının olması güzel oldu bence artık daha fazla aktivite olacak bundan sonra salonlarda bordomavi.net pankartlarıda olacak desenize

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok sevindim başarılar diliyorum...
    Trabzonspor'um senin için ölürüm!..

Nereden
    İstanbul

Bu habere şaşırmadım desem yalan olur.Çünkü geçen sezon Birkan'ı 7-8 maç salonda izleme şansım oldu.skor gücü olmayan savaşçı bir oyuncu görüntüsündeydi hep.Ama çok genç ve gelecek vaat eden bir oyunuc.
    Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkan BATUK
    Doğum Tarihi: 30.01.1990
    Boy: 1.98 m.
    Mevki: Forvet
    Kariyeri: 2006-2008 Alpella
    2006 Avrupa Şampiyonası 8.lik - en iyi skorer ünvanı

"Türkiye'nin Jordan"ı Birkan Batuk!

--------------------------------------------------------------------------------

Nike'ın, her yıl ABD'nin New York kentinde Nisan ayında gerçekleştirdiği "Jordan All America Classic" organizasyonuna bu yıl ilk defa Türkiye yapıldı.. Alpella'nın yetenekli oyuncusu Birkan Batuk jüri üyelerinden en yüksek notu alarak birinci oldu..

Birkan Batuk yeni Jordan
    08/10/2006 (462 kişi okudu)

İSTANBUL - Nike firmasının düzenlediği 'Türkiye Michael Jordan'ını seçiyor' yarışmasında, Alpella'nın genç oyuncusu Birkan Batuk birinci oldu. ENKA Sadi Gülçelik Spor Tesisleri'nde yapılan yarışmaya Beko Basketbol Ligi'nde yer alan kulüplerden birer oyuncu katıldı. 15 genç basketbolcunun tüm hünerlerini gösterdiği seçmelerde Alpella'nın yetenekli oyuncusu Birkan Batuk, top sürme, pas verme, şut atma alanlarındaki yeteneklerine göre jüri üyelerinden en yüksek notu alarak birinci oldu. 1990 tarihinden sonra doğmuş genç basketbolcuların katılabildiği seçmeler sonucunda birinci olan Batuk, ekim ayı sonunda Michael Jordan'ın gerçekleştireceği Avrupa turnesi kapsamında ziyaret edeceği kentlerden birisi olan Milano'ya gidecek ve burada efsane oyuncu ile tanışacak. (Spor Servisi)

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Nereden
    İstanbul

Şehirde ikinci bir spor dalında büyük bir takım olması futbol takımını üzerindeki baskıyı azaltacak ve futblcuları da motive edecektir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Burak_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istanbuldaki basket maçlarında bmn organizyonu olur heralde
    az denilmeyecek kadar ist takımı var ligde
    hafta sonlarımızı bu şekilde değerlendirebiliriz
    Bordo Mavi...

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

futbol olmasada istanbulda baya bi trabzonspor maçı izleyeceğiz
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yakan: Trabzon basketbol şehri olacak
    Basketbol Takımı Baş Antrenörümüz Alaaddin Yakan, yapacakları önemli çalışmalarla Trabzon’un basketbol şehri olacağını vurguladı.

Bugün (Salı) sabah saatlerinde kente gelen Yakan, Altyapı ve Amatör Branşlar Sorumlumuz Celil Hekimoğlu’yla birlikte bir takım incelemelerde bulundu. Yakan daha sonra kulübümüze gelerek Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu’yla görüştü.

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu Yakan’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Futbolda ülkenin 4 büyük takımından biri olan Trabzonspor’un basketbolda da olması, hem bu spor için hem de kulübümüz için büyük faydalar sağlayacaktır. Saner bey bu konuda büyük bir gayret sarf etti. İnşallah yeni sezon başarılarla dolu geçer” şeklinde konuştu.

Basketbol Takımı Baş Antrenörümüz Alaaddin Yakan ise kendisi ve ekibinin Trabzon’da olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Bu teklif bize yapıldıktan sonra hayatımda ilk defa kendimle ilgili bu kadar hızlı karar verdim. Saner beyle görüştükten sonra kafamda hiçbir soru işareti kalmadan teklifi kabul ederek Trabzon’a geldim. Ben kararımı büyük bir mutlulukla verdim. Son 3 haftadır ekibimle birlikte çalışmalara başladık. Oldukça iddialı insanlarız. Ekipteki Taner hoca Genç Milli Takım Antrenörü, Fikret hoca uzun yıllar Efes Pilsen, Fenerbahçe’de görev yapmış birantrenör. Çok değerli bir ekibimiz var. Ben onlara görev teklif ettiğimde hiçbiri fazla düşünmedi ve olumlu cevap verdi. Enteresan bir şekilde Trabzon’a geldik” dedi.

Trabzon’da geçmiş dönemde fazla yatırım yapılmadığı için basketbolun belli bir düzeyin üzerine çıkamadığını gözlediklerini ifade eden Yakan, “Ben de Anadolu’dan gelen birisi olarak bu tür kentlerdeki sorunları çok iyi biliyorum. İnsanlar genelde basketbolu geliştirme anlamında akıntıya kürek çekerler. Çünkü maç yapacak takım bulamazlar, antrenör yoktur, yatırım yapacak kulüp olmaması gibi bir dolu negatif durumlar yaşanır. Ben de bunları çok yaşadım. Ama Saner bey ne istediğini çok açık bir şekilde sundu. Benim de kafamdan geçenler aynı. Yani yeni bir şehre gideceksiniz, yeniden başlatacaksınız, o şehir için bir şeyler üreteceksiniz. Bunlar beni heyecanlandırmak için yeterli sebepler diye düşünüyorum. Ayrıca işimi çok seviyorum. Trabzon’da takımı üst seviyelere çekmek istiyoruz. Bunu başarırsak çok önemli işlere imza atacağımızı düşünüyorum. Ben en az 3 yıl burada kalmayı planlıyorum. 1 yıl sonra bırakırım düşüncesinde değilim. Antrenörlerimiz aileleriyle buraya gelecekler. Benim ailem de inşallah seneye gelecek. Kısacası buraya önemli izler bırakmaya geldik. Ben ve arkadaşlarım ayrılırken burası bir basketbol şehri olacak. Bizden sonra Trabzon’a gelecek bütün arkadaşları her yönüyle rahat ettirecek bir ortam ve adımızı bırakmak istiyoruz. Ben bu söylediklerimi başaracağımıza inanıyorum. Kendime ve ekibime güveniyorum. Saner bey sağ olsun inanılmaz destek veriyor. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Katkılarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Basketbolun bu tür yöneticilere ihtiyacı olduğunu ve böyle yöneticilerle spor dalının daha üst seviyelere çıkacağını düşünüyorum” yorumunu yaptı.

Şehirde yaptığı incelemeler sonrası son derece hoşnut kaldığını dile getiren Yakan, “Buraya gelmeden önce herkes bana gideceğin yeri biliyormusun diye soruyordu. Ben gelme kararını verdikten sonra şehrin nasıl olduğu pek önemli değildi. Ama Trabzon’un çok güzel bir şehir olduğunu biliyordum. Ben şuan da evime geldim. Evimde uzun süre kalmak istiyorum. Ayrıca evimi en iyi şekilde düzenlemek niyetindeyim. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum” açıklamasında bulundu.
    # BMN #

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı ahokan253 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş sanırım basketbol birinci ligi deemek istedi bbl
    Doğru yaw ben yanlış anlamışım. beko Basketbol ligi yada herneyse..

boztepeliyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sadece takımı kurmakla olmuyor tabi bu işler şimdide gerekli yatırımları hızlı bir şekilde bekliyoruz. ts clubude biraz daha büyütmeleri lazım basketçilerin formaları ve malzemeleri gelecek.

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Karışıklık olmaması açısından bu başlığı "basketbol"ana başlığının içine alınmasını rica ediyorum.

» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir
    » Baslik amacina ulasmistir ve/veya güncelligini yitirmistir.
    » Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu Burçak tarafından (02.11.2008 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)