Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 83 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: O Kadar Farkımız Olsun...

Suha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tunga abimzin değerli kaleminden dökülen yazıları okudum çok önemli vurgular yapmış, metin abinin yazdıkları bi okadar önemli, o kadar güzel bir profil ortaya koydukki ersun hoca, yöneticiler bmn.yi konuşur vede öğer sözler sarfetmiş, ersun hoca bizleri el sallyarak uğurlamış vede aramış..Bmn ne kadar doğru bir tercih yapmış..herkesi gönülden kutluyorum..arada ufat tefek olumsuzlular olucak ama hep münferid kalıcak..
    beşikdüzü_akkese

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Neresinden başlanırki bilemiyorum.

Haftasonu yaklaşıyo ve hiç olmadık yerden bir mal siparişi ve cumartesi işe çağırılma korkumumu anlatsam.
    Son günler yaklaşıyo metin abiyi arayıp abi ben gelemicem mazur görün diye bahanelermi sıralasam. Yok o olmaz bi kere ismimiz yazıldı o listeye bir bordomavi.net üyesine o yakışmaz deyip biz patronu nasıl kafalarız derdinemi düşsem.
    Bazı müşterilere patronun haberi olmadan arayıp abi siparişlerimizi haftaya yollarmısın diye ricalarmı etmedim (patronum duymasın)

ve sonunda cumartesi tatilimi hakettim..

Baktım otobüs bekliyo kaya kardeşim bir elinde telefon bir elinde geleceklerin listesi sağa sola bakınıyo geç kaldık nerede bular diye iç geçiriyo.
    Hayırlısı ile yola koyulduk kozyatağında ufak bir hasbihalden sonra düştük gerede yollarına..
    Yunus'uda unutmayayım babasına yalan söylemiş..

Baba işe gidiyoruz tamam demiş ama giderken inşaallah birileri bizi görmez diye dualar ediyodu. İnşaallah bir problem olmamıştır...
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Selami Gürpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooo
    şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    1 2 3

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tunga, Metin Abi, Gamze, herkes, herkes... hepinizin eline, yüreğine sağlık...

her zaman diyorum benim için BMN demek "kalite" demek... "çizgi" demek... "duruş" demek... "sıcaklık" demek... "samimiyet" demek... kelimelerle anlatmak çok zor... hepiniz o kadar değerlisiniz ki...

sigara bağımlılığı ile ilgili bazı doktorların şöyle bir tezi var... sabah kalkdığınızda, kahvaltı bile yapmadan sigara aklınıza geliyor ve içebiliyorsanız; tiryakisiniz demekmiş...

sanırım hepimiz BMN tiryakisiyiz... bazımız dudak tiryakisi, bazımız içine çekenlerden... neticede hepimiz bağımlı olduk...

BMN için de şöyle bir uyarı yazısı yazılabilir... "BMN'li olmak size ve çevrenizdekilere mutluluk verir..."

Cumartesi günü gelmelerine vesile olduğum arkadaşlar da vardı... Emrah ve Serkan (yeğeniyle birlikte)... ikisi de çok ama çok güzel bir gün geçirdiklerini söylediler... futbolculardaki şaşkınlık, onlarda da vardı... şaşkınlığın sebebi sizdiniz... "demek ki böyle taraftarlarımız da varmış" dedirttiniz...

yazacak çok şey var... şu an bile (hazırlamam gereken bir rapor varken), ben buradaysam anlayın işte sizi ne kadar sevdiğimi...

duygu yoğunluğum nedeniyle anlam bütünlüğü ve kurguda hatalarım olmuştur... affola...

sevgilerimle...
    Mehmet abi senin bazı hoş detayları görünmesi hayli zor raflardan çekip masaya koyman muazzam bir iş...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

cok guzel her harfine katiliyorum.

Biz bir şiar edindik ve dedik ki:

TEMİZ FUTBOL

AHLAKLI TARAFTARLIK

AKILLI TARAFTARLIK

SAMİMİ FEDAKARLIK

GÖNÜLDEN DESTEK

BİZ TRABZONSPOR’un GÜCÜYÜZ.

fakat bu kelimelerin kacini Turkiyemizde yerine getiren klub ve insan var ? 13 bin kombine alan belediyeler valiler lemi bu isler oluyor Turkiyemizde ? vakat milyonlarca insanlar icinde mutlaka 300 tane boyle dusunenler cikacakdir gayet normaldir Bmn .

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mehmet abi senin bazı hoş detayları görünmesi hayli zor raflardan çekip masaya koyman muazzam bir iş...

Kaya'cım, sizin özveriniz ve fedakarlığınız yanında bizim yaptıklarımız "hiç" kalır...

bu arada mangal başında bize et yetiştirmeye çalışırken, çok güzel bir fotoğrafını çektim... makine benim olmadığı için (aktarım kablosunu almayı unutmuşum) fotoğrafları henüz ekleyemiyorum... kısmetse yarın veya Çarşamba eklemiş olacağım...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Selami Gürpınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooo
    şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    1 2 3

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

herkesin ayağına sağlık
    VERENA (KIRANKAŞ)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)