Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takýmýmýz Bu Haliyle Þampiyonluða Ne Kadar Yakýn.

tsmetu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Standart Takýmýmýz Bu Haliyle Þampiyonluða Ne Kadar Yakýn.

Trabzonspor bu sene o kadar çok futbolcu aldýki herkesin.beðenisini kazandý herkes lig baþlasada trabzonspor'u izlesek diyorlar.Bencede transferde bir numarayýz bunlarý yapmakta büyük bir baþarý.yönetime'de teþekkürler taraftar artýk þampiyonlu'ða hasret olduðunu biliyor.Beklenti fazla baþkanýmýz ve yönetim herkesin beklentisi için inanýlmaz transferler yaparak lig baþlamadan önce taraftara bu takýmý þampiyon göreceksiniz.dercesine transfer yapýyor.Lig'in ilk üç maçý çok ama çok önemli takým için emin olalým ilk üç maçý aldýktan sonyra sanmýyorum bizi tutamazlar.Öbür takýmlarada bakýyoruz yaptýðý trasferler bizimki kadar iyi deðil herþey þampiyonluk deðil tabiki lig'e trabzonspor olarak tad vermek allah yüzümüzü kara çýkarmasýn.
    Konu tsmetu tarafýndan (13.07.2008 Saat 13:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ben Buradayým Tehlikenin Farkýdamýsýnýz...

Nereden
    Trabzon

Bu yýl þampiyonluk umrumda deðil. Baþým dik gezmek istiyorum sadece. Ýyi futbol oynayalým dördüncü olalým önemi yok. Ha þampiyon olursak elbette güzel olur. Güzel bir yemeðin ardýndan yenen tatlýya benzer o þampiyonluk.Önce güzel bir yemek yiyelim sonra tatlýya geçeriz

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Takmýmýzýn Þampiyonluk Þansý diye zaten baþlýk var

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

eksiklérimiz var.bunlari gidermemiz lazim.
    ben bir sagbek,solacik ve forvete daha ihtiyacimiz oldugunu düsünüyorum.
    sagbeki takim´icinden cözdügümüzü varsayarsak,zaferin de gelecegini hesaba katarsak bir forvete daha ihtiyacimiz var.
    bu da giderilirse,takim sakatliklardan uzak durabilirse sampiyonluga hic olmadigimiz kadar yakin oldugumuzu düsünüyorum.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu yýl þampiyonluk umrumda deðil. Baþým dik gezmek istiyorum sadece. Ýyi futbol oynayalým dördüncü olalým önemi yok. Ha þampiyon olursak elbette güzel olur. Güzel bir yemeðin ardýndan yenen tatlýya benzer o þampiyonluk.Önce güzel bir yemek yiyelim sonra tatlýya geçeriz

Aynen benim düþüncelerim diyebilirim..
    Yaþamak Direnmektir!

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

diðer takýmlarýn yakýn olduðu kadar yakýn eðer transferlerimiz tutarsa geldikleri kulüplerde gösterdikleri performansý gösterirlerse onlardan çok daha yakýn buna inaný fenerin en büyük kaybý aurello ve deavid ne kadar transfer yapsalarda aurellonun yerini dolduramazlar
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamamen katýlýyorum..
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Açýlan baþlýkla alakalý birsürü konu mevcut zaten.Konu kapatýlýyor.Belli bir süre zarfýnda da kendini imha edecektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)