Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 31 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Aurelio Real Betis'te

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim için sevindirici, aurelio ve fenerlibahçe için üzüntü verici bir olay..

aurelio çok daha iyi takımları hak ediyor ve bence her takımda oynayabilir ..

ben bi senna'yı görüyorum aurelio'dan daha garanti adam..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Büyük bir kayıp ama Fener yerini doldurur diye düşünüyorum .

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fenerin çöktüğü andır..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bencede...

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"Bana saygısızlık yaptılar"

Fenerbahçe'den para nedeniyle ayrılmadığını ifade eden Aurelio, kulüp içinde bazı çalışanların kendisine saygısızlık yaptığını öne sürdü. Ayrılık kararını çok zor aldığını söyleyen Milli futbolcu, "Fenerbahçe’de kimseye kırgın değilim. Aramızda birkaç olay oldu. Fakat tüm samimiyetimle söylüyorum kimseye kırgın değilim. Yeni bir hayat var önümde. Fenerbahçe’de herkesi çok sevdim. Yeni takımımda da mutlu olacağımı düşünüyorum." dedi.
    Aurelio'nun gidişindeki sır perdesi aralandı. Aurelio ve Menejeri Bayram Tutumlu ilk kez konuştu.
    Fenerbahçe’den Real Betis takımına giden Mehmet Aurelio ve menejeri Bayram Tutumlu yeni yuvasında Akşam Gazetesi muhabiri Ömer Güvenç’e ilginç açıklamalar yaptı.
    MENEJERİNİN AÇIKLAMALARI
    Menajer Bayram Tutumlu, Mehmet Aurelio’nun Fenerbahçe’den ayrılmasının perde arkasını anlattı. İlginç değerlendirmeler yapan Tutumlu’nun açıklamaları şöyle:
    AURELİO'YU BASİRETSİZLİK KAÇIRDI
    Her zaman ‘Fenerbahçe Cumhuriyeti’ diyorlar, Benim Fenerbahçe Cumhuriyeti’nden Marco’yu kaçırmam mümkün mü? Herkes çok iyi biliyor; bilmeli; Marco Fenerbahçe’de kalmak istiyordu. Fenerbahçeliler’in basiretsizliği Marco’yu Fenerbahçe’den kaçırdı. Fenerbahçe tek taraflı sözleşmeyi uzattığında bunun geçerli olmayacağını söyledik. Avukatları biliyordu. Hatta Şekip Mosturoğlu, ‘Yeni kanuna göre geçerli değil’ dedi.
    BAŞKAN NE KONUŞTUĞUNU AÇIKLASIN
    Aziz Yıldırım, Marco ile konuşmuş; ne konuştuğunu açıklasın. Samet de ordaydı, Volkan Ballı da. Ben de burada büyük başkana lütfen diyorum, o konuşmanın içeriğini açıkla.
    MİLLİ TAKIMDAN DÖNÜŞÜNDE ELEŞTİRMEMELİLERDİ
    Marco’ya milli takıma elçileri göndermek ayıp. Eğer Marco milli takımda konsantre bir şekilde oynamışsa Marco’nun, Terim’in ve benim etkimle olmuştur.
    Milli takım dönüşünde Marco ile tartışacağınıza Marco’ya bir hediye verin, bravo seninle gurur duyuyoruz deyin. Bu işleri Ali Şen yapardı. Uche’nin hanımına Limusin gönderdi İngiltere’de.
    AURELİO'YU GALATASARAY DA İSTİYORDU
    Adnan Polat bana hâlâ kırgın; sen niye Marco’yu bana getirmedin diye. Marco’yu herkes istiyor. Beşiktaş istiyor. Ben Aziz Yıldırım’a kötü gününde darbeyi vurmuyorum. Kötü gününde darbeyi Juan Figer vuruyor şu an onunla çalışıyorlar.
    AURELİO'NUN AÇIKLAMALARI
    Türk Milli Takımı’nın da formasını başarıyla giyen Brezilya asıllı futbolcunun gündem yaratacak açıklamaları şöyle:
    PARA YÜZÜNDEN GİTMEDİM
    Gidişimdeki neden sadece para değil; ben Fenerbahçe’yi paraya değişmem. Ailemi de düşünmem lazım. Sorun inanın ki sadece para değildi. Kulüptekilerin dışında taraftarlar da ailemi sevdi. Ancak ayrılığım söz konusu olunca herkes cephe aldı ve nedenini para olarak yorumladı. Oysa doğru değil bu.
    BAZI ÇALIŞANLAR BANA SAYGI GÖSTERMEDİ
    Fenerbahçe’de olduğum sürece tüm gücümle faydalı olmaya çalıştım. Olduğumu da sanıyorum. Çünkü Fenerbahçe’nin büyüklüğünü, formasının önemini kavramıştım. Fenerbahçe’deki tüm oyuncu arkadaşlarımı seviyor, onlar tarafından da seviliyordum. Fakat bazı çalışanlar tarafından saygı görmez oldum. Bu futbol işte; böyle kararlar da almanız gerekebiliyor.
    ÇOK PARA TEKLİF ETTİLER
    Menajerim Bayram Tutumlu bana teklif geldiğini ilettiğinde düşünmeye başladım. Bayram, benden başka kimseyle konuşmamıştı. Ben de Bayram’a, ‘Bunu hemen duyurma... Kolay değil karar vermek. Çünkü ailemle birlikte Fenerbahçe’de çok mutluyuz’ dedim. Fenerbahçe’de teklif edilen paraya yakın rakam teklif edilseydi kalırdım. Çok az fark için bunu yapmazdım. Kısacası Fenerbahçe beni; ben Fenerbahçe’yi kaybettim.
    FATİH TERİM'İ ÇOK SEVİYORUM
    En çok sevdiğim Fatih Terim hoca... Samet Aybaba da Trabzonspor’dayken bana kendimi çok iyi hissettirirdi. Daum, Zico... İkisi de mükemmel insanlardı.
    TÜRK OLARAK OYNAYACAK
    Real Betis’in sportif direktörü Manola Monparlet ise "Aurelio’nun forma numarası kendisinin istediği gibi 15 olacak. Formasında M.Aurelio yazacak. Bizde Türk olarak oynayacak." dedi.
    "Transferinde 2 milyon 700 bin euro aldı. Takım ilk 4’e girerse 300 bin euro daha kazanacak. Kral Kupası’nı alırsak Aurelio’ya 400 bin euro daha vereceğiz.
    Fenerbahçe’ye saygılıyız. Büyük bir kulüp. Luis de orada çalışıyor. Böyle olsun istemezdik.
    Luis’i benim anlatmama gerek yok. Neler yapacağını göreceksiniz. İyi bir hoca Luis çok sinirli, Fenerbahçe’de iyi çalışma ortamı olursa çok iyi işler yapar, kimseyi işine karıştırmaz. Onu rahat bırakırlarsa çok büyük başarılara imza atar. Güiza mükemmel bir futbolcu. Saha içinde de, dışında da çok disiplinlidir. "

milliyet.com.tr/spor
    Yaşamak Direnmektir!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Helal olsun Bayram böyle devam et.Hatta Alex malex ne bulursan götür.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)