Sayfa 11 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 410 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bmn, TRT protestosu...

Nereden
    Trabzon

BIZ SAMPIYON OLANA KADAR DEVAM EDECEK BU OLAY YADA BIKAÇ KISININ MAASA ZAM ISE SON OLACAK. AMA BU PROTESTOYU GENISLETMEK GEREKTIGI KANISINDAYIM. SONUÇTA DEVLET TELEVIZYONU BU ZIHNIYETTE OLAMAZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Protestomuzun ikinci adimina baslayana kadar faks ve e-mail yagmuruna devam ediyoruz. Yalniz kesinlikle ve kesinlikle maillerde küfür olmamasi hususunu herkese bir kez daha hatirlatiyorum. Hem Trabzonspor sorumlulugu hem deprotestonun ciddiye alinirligi açisindan herkesin bu konuda fazlasiyla duyarli olmasi lazim. Küfür etmeyi düsünen protestoya katilmasin arkadaslar. Önce mantikli, sagduyulu bir sekilde düsüncelerinizi istediginiz sekilde dile getirin ve daha sonra protesto metnini kopyalayin. Gözle görülür sonuç alinincaya kesinlikledurmak yok. Hepinizin ellerine saglik.

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trt sadece tv'de degil radyoda'da bizi silmeye basliyor.Bugünkü radyo yayininda bile 40. dakikada yayina basladi.41. dakikada diger maçlarin son dakikalari diye diger maçlara baglandi.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Verep yaniliyorsun trt fmde ilk yayina Trabzonspor maçiyla basladilar sonra bs belediye-atep daha sonrada konya maçini verip yine Trabzonspor maçina döndüler. Sen o dadikadan sonra dinlemissin demek ki[img]smileys/smiley2.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://www.surmeneliler.com/trtprotesto/form.php

Bu adresten yeni haberim oldu. Ad ve soyad yazip mail adresini doldurduktan sonra '' Mesajiniz iletilmistir,Trabzonsporumuza destek oldugunuz icin Tesekkur ederiz..'' deniyor. Forma yazilan mesajlarin ulastigi hakkinda bir bilgim yok ama denemekten zarar çikmaz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

http://www.surmeneliler.com/trtprotesto/form.php

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ses getirdii kesin [img]smileys/smiley1.gif[/img]Fatih SULTAN Tekke, Gökdeniz KARADENIZ ve Yattara'nin kliplerini yayinlayacaklarmis [img]smileys/smiley36.gif[/img]Ilginçtir Trabzonspor'dan daha fazla söz etmeye çalisiyor Faik'ciim [img]smileys/smiley36.gif[/img]Canem benim [img]smileys/smiley2.gif[/img]Protestoya devam. Durmak yok [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

protestonun ilk sonucu gedi bu aksam. trt de faik denilen adam fatih gökdeniz yattara 3 lüsünün klip ini yayinlayacagini söyledi.

ben kaydediyorum arkadaslar bu klibi. upload edebilecek olan varsa yollayayim veya ben upload edebilirsem nasi upload edebilecegimi anlatin lütfen.

yaaa adami böyle yavas yavas yola getiririz. bitttimi . hayiiiirrrrr. protestoya devam.sampiyonluga kadar.

Nereden
    Aydın

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Evet evet. Kesinlikle bi deisiklik var. Yilmaz VURAL'a feneri gayseyi konusturtmadi [img]smileys/smiley36.gif[/img]Trabzon'u konusuyoruz dedi [img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Etkili olduu kesin protestonun [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

valla güzel olmus klip ama kisaydi. rocky film müzigi esliginde iyi gitti.

Nereden
    Trabzon

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı
    faik yumusuyo zaten yikama yaglama yapar bu hafta bize yok renk katiyolar diye lige.ulan ne rengi yenersek 2. olacagiz adamin haberi yok.biz sampiyon olunca da 3 dakika verir bu adiler....

hakli çiktin valla. yine lafin sonuna renk katsinlar falan dedi. ben bu faik in........

allah bildigi gibi yapsin.

Nereden
    Aydın

Arkadaslar dikkate ettinizmi kaç dakkadir bizi konusuyorlar [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Ayrica yanlis anlmadiysam yildizlarimizi konuk ediceklermis haftaya ( yanlis anlmadiysam ) [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Taraftarin gücü bu iste [img]smileys/smiley32.gif[/img]Yönetim biraz el atti. Taraftar sesini yükseltti ve sonuç [img]smileys/smiley32.gif[/img]Daha da ii olucak insallah.

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ewt, gerçekten hak ettigimiz sekilde yer almaya basladik. Bu protestoya yüregini koyan tüm arkadaslarimi kutluyorum...

Simdi - 3 haftadir mavi bayrak alan - TRABZONSPOR taraftari olarak haksizligi elestirdigimiz gibi, hak ettigimiz yeri buldugumuz da centilmenligin timsali olarak tesekkür etmeyi bildigimizi de göstermeliyiz...

Bir konuda Biz KARADENIZ FIRTINASI'yiz. hayvanlar alemi ile isimiz olmadigini Sn. Çetiner'in de bilmesi gerekmiyor mu?

Alıntı olimpus Nickli Üyeden Alıntı

Ewt, gerçekten hak ettigimiz sekilde yer almaya basladik. Bu protestoya yüregini koyan tüm arkadaslarimi kutluyorum...

Simdi - 3 haftadir mavi bayrak alan - TRABZONSPOR taraftari olarak haksizligi elestirdigimiz gibi, hak ettigimiz yeri buldugumuz da centilmenligin timsali olarak tesekkür etmeyi bildigimizi de göstermeliyiz...

Bir konuda Biz KARADENIZ FIRTINASI'yiz. hayvanlar alemi ile isimiz olmadigini Sn. Çetiner'in de bilmesi gerekmiyor mu?

Katiliyorum. TRT bize gereken ilgiyi göstermeye devam ederse yine hazirlanacak ortak bir metinle tesekkür edelim derim.

Guests
    Ziyaretçi

Aferin aferin akillanmaya basladilar ancak yine maçin özeti az gibime geldi.

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]aRkadasLar TepkiLerimiz Sonuc verdi Gokdeniz yattara Fatih iLe iLgiLi KLip yaptiLar ve iyide KonustuLAr tepkiLer aLioz feLan dediLer Aferim OnLara boyLe ADam oLsunLar Tarafsiz oLsunLar Tepki aLmasinLar!

Nereden
    Trabzon

ya arkadaslar hemen tav olmayalim bence. duymadinizmi konusmanin sonunda yine renk katsinlar bakalim gibi bisey söyledi faik efendi.

ayrica klibi upload edeyimmi??? nasil???

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

trt en sonunda adam olacak ama bakalim tam adam oldugunu görebilecek miyiz Trabzon taraftarin verdigi tepkiden dolayi bence bügün bizleri yumusatmak icin yaptiklarini tahmin ediyorum bakalim ileride eskisi gibi mi yoksa herkeze ayni esitlik mi yapacaklar bunu görecegiz ben tek trabzonun degiol diger anadolu takimin da haklarini yiyinmesini istiyorum ligde 18 takim var hepsine ayni esitlik sart

YA adamlar bizim icin bir klip bile yapdi [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

biraz daha protesto yapsak bizim icin hem sarki hem film cevirirler [img]smileys/smiley36.gif[/img]neyze hemen sevinmiyelim bize sag gösterip sonra sol vurmasinlar bunlar bir günde degisecek degil yalara baktilar bizden birsey gelmedimi mi ayni tas ayni hamam devam ederler

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet ya galatasaray sampiyonluga oynuyo biz lige renk katiyoruz.biraz daha izleyip oyle yorumlamamiz lazim.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bunalara su trafikçilerin yaptigi alkol testinden yapmak lazim..
    akillarini alcaksin ki saysin sevsinler..
    bu istanbulun komple adeti midir nedir korkmadan tirsmadan is yapmaz laf dinlemezler..[img]smileys/smiley34.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sevinen arkadaslar - Dörde kadar Sayamayanlar - yazisini okumasini isterim.

denizci61
    Ziyaretçi

Bunlarin gözlerine mor'u bir yapistirican, görecekler rengi mengi... Söylemeye korkuyorlar...Gümbür gümbür geliyoruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'umuzun yalniz olmadigini görsünler, bu takimin arkasinda ona tüm ruhuyla bagli yürekli insanlar oldugunu bilsinler. Bizim için en önemli nokta bu. Varligimizi ispatlayabilmek, Trabzonspor'a yapilacak en küçük bir yanlista en etkili protestoyu gösterecek büyük bir taraftar kitlesine sahip oldugumuzu gösterebilmek.Takimimiza yapilacak en küçük bir haksizliga karsi tahmin edemeyecekleri kadar hosgörüsüz olacagimizi, bu ülkede en az 3Istanbul takimi kadar önemli vegüçlüoldugumuzuögrenmek zorundalar. Trabzonspor 1976'da kendini tüm lobilere, güç odaklarina, medyaya kabul ettirmisti. Aradan 29 yil geçti. Gerekirse 2005'te bir kez daha akillarina kaziriz.Durmak, yavaslamak yok arkadaslar, böyle devam!

Nedir bu ya Gençlerbirligi maçinda da stada bayraklarimizi sokamadik sadece bize mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)