Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýsmail Gökçek

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    32

Standart Ýsmail Gökçek

Arda’lý finalde hem dram hem sevinç

Kazanýlan ödül ALS hastasý eski Trabzonsporlu Ýsmail Gökçek’e verildi

Show TV’de Acun Ilýcalý’nýn reyting rekortmeni yarýþma programý ’Var Mýsýn, Yok Musun’ dün akþam sezon finalini yaptý.

Milli futbolcu Arda Turan’ýn katýldýðý yarýþmanýn sezon finali hem büyük bir dramý gözler önüne serdi hem de sevinç yaþattý.

Arda Turan, kazandýðý ödülü 1999 yýlýnda ALS& hastalýðýna yakalanarak yürüyemeyen ve konuþamayan eski Trabzonsporlu futbolcu Ýsmail Gökçek’e armaðan etti.

ÖNCE DRAM, SONRA SEVÝNÇ...
    Eþi ve iki oðluyla birlikte tekerlekli sandalye ile stüdyoya gelen Ýsmail Gökçek’in yaþadýðý dram izleyenleri derinden etkilerken, Arda Turan’ýn kazanýlan geliri Ýsmail Bey’in tedavisi için kullanýlmak üzere vermesi de alkýþlandý.

ARDA’YA BÜYÜK ÝLGÝ
    Yarýþmacý adaylarý ve stüdyodaki izleyiciler Arda Turan’ý Milli Takým’ýn Avrupa Þampiyonasý’ndaki baþarýsý nedeniyle uzunca alkýþlarken, Acun Ilýcalý, ünlüler içinde Fatih Terim’den sonra yarýþmacý koltuðuna oturan ikinci ismin de Arda Turan olduðunu belirtti.

17 NUMARALI KUTUYU SEÇTÝ
    Arda Turan, programdan önce bir arkadaþýnýn 17 numaralý kutuyu almasýný söylediðini belirtti ve Arzu’nun önündeki 17 numaralý kutuyu aldý.

Ýlk seçiminde 10 bin YTL, ikinci seçiminde 500 YTL’lik kutularý açtýran Arda Turan, üçüncü seçiminde ise kýrmýzý kutulardan 100 bin YTL’yi açtýrdý. Arda, stüdyoda bozulan moralleri görünce, son ana kadar hiçbir þeyi býrakmamak gerektiðini ve EURO 2008’de Milli Takým olarak buna güzel bir örnek verdiklerini belirterek, herkese moral kaynaðý oldu.

ARDA, ACUN’A TAÞ ATTI!
    Arda,"Acun Abinin de katkýsý var saðolsun geldi bizi kampta geceleri oturttu, uyutmadý" diye konuþunca herkes kahkahalara boðuldu. Arda’nýn Avrupa Þampiyonasý’nda maç içinde ve kampta yaþananlar ile ilgili anlattýklarý da bir hayli ilginçti.

HAMDÝ BEY CÖMERT DAVRANDI
    Yarýþmanýn sezon finali olmasý ve ödülün iyi bir amaç için kullanýlacak olmasý Hamdi Bey’i de insafa getirdi. Ýlk teklifini 10 bin YTL olarak yapan Hamdi Bey, sonraki turlarda da normalin üzerinde teklifler sundu.

SÜRPRÝZ KONUK YALIN OLDU
    Pop müziði þarkýcýsý Yalýn, yarýþmaya katýlarak þarkýlarýyla izleyenleri eðlendirdi.

ARDA, ÝSMAÝL’ÝN JÜBÝLESÝNDE TOP TOPLAYICIYMIÞ
    Galatasaray alt yapýsýndaki her çocuk gibi takýmý izleyebilmek için Ali Sami Yen’de top toplayan Arda, Ýsmail Gökçek’in jübile maçýnda onu statta izlediðini söyleyince, izleyenlerin ’nereden nereye’ diyesi geldi.

TERÝM, YAYINA BAÐLANDI
    Program sýrasýnda Arda’ya sürpriz yapan Acun Ilýcalý, Fatih Terim’i yayýna baðladý. Terim, hem Arda hem de milli formayý taþýyan tüm oyuncularýyla gurur duyduðunu ve onlarýn Mustafa Kemal Atatürk’ün iþaret ettiði gençlere de örnek teþkil ettiklerini belirtti.

AZÝZ YILDIRIM, EÐÝTÝM BURSU VERÝYOR
    Ýsmail Gökçek’in eþi Adalet Haným, birisi Akdeniz Üniversitesi’nde diðeri lise 3. sýnýfta okuyan oðullarýna Fenerbahçe Spor Kulübü Baþkaný Aziz Yýldýrým’ýn iki yýldýr eðitim bursu verdiðini açýkladý. Arda Turan, Baþkan Yýldýrým’a teþekkür etti.

ARDA, ÜST ÜSTE 500 BÝN YTL’LERÝ AÇTIRDI
    Arda Turan, annesi ve kardeþininde yayýna baðlandýðý programda baþarýlý bir yarýþma çýkarttý. Son yediye üç 500 bin YTL’lik kýrmýzý kutularla girerek yarýþmada bir ilke imza atan Arda Turan, üst üste iki 500 bin YTL’yi açtýrdý. Son dörde 500 bin, 150 bin, 20 bin ve 400 YTL’lik kutularla giren Arda’ya Hamdi Bey’in teklifi 59 bin YTL oldu. Arda, ’yokum’ diyerek devam etti.

Ancak Arda, 500 bin YTL’lik son kutuyu açtýrýnca tablo bozuldu. Tekliften önce açýlan son kutu 400 YTL oldu. 20 bin YTL ve 150 bin YTL’yi son ikiye taþýyan Arda’ya Hamdi Bey, 69 bin YTL teklif etti.

HAMDÝ BEY ÝNSAFA GELDÝ
    Rakamý az bulan Arda, Ýsmail Gökçek’in durumunu göz önüne alarak Hamdi Bey’in teklifi 100 bin YTL’ye çýkartmasýný istedi. Yarýþmanýn formatýnda ilk kez yaþanan bu durum karþýsýnda Hamdi Bey, ikinci kez telefon etti. Arda Turan’dan imzalý bir forma isteyen Hamdi Bey, kendi karizmasý olduðunu belirtip Arda’nýn 100 bin YTL’lik isteðini reddetti.

99 BÝN YTL KAZANDI
    Hamdi Bey, Ýsmail Gökçek’in tedavisini göz önüne alarak teklifi artýrarak 99 bin YTL önerdi. Arda Turan, teklifi kabul etti. Arda, þayet önünde duran 17 numaralý kutuyu açtýrsaydý, 20 bin YTL kazandýrmýþ olacaktý.

okadar hizmetten sonra bu hallere düþ olcak iþ mi?
    helal olsun arda sana adammýþsýn o sevmediðimiz aziz yýldýrým'a da helal olsun

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Arda olmasa bir baþkasý olacaktý orada. Tamamen Acun Ilýcalý'nýn düþüncesi olduðunu düþünüyorum. Arda kýrmamýþ gelmiþtir eyvallah. Teþekkür edilmesi gereken kurum öncelikle prodüksiyondakiler. Sonra yarýþan Arda ve Ýsmail Gökçek için alkýþ tutan dua eden insanlar.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün akþam izliyordum yarýda býrakmýþtým..

Sonucu merak ediyordum paylaþtýðýn için saðol..
    Yaþamak Direnmektir!

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Saner Ayar ýn payý olduðuna emine yakýným. Yalnýz Aziz Yýldýrýmýn burs vermesi hoþ bir davranýþ. Tebrik etmek gerek...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Bizim degerlerimize bizden baskalarinin sahip cikmasi icimde bir burukluk olusturdu. Yardim eden düsünceli büyüklerimize tesekkürler.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý yaranozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Saner Ayar ýn payý olduðuna emine yakýným. Yalnýz Aziz Yýldýrýmýn burs vermesi hoþ bir davranýþ. Tebrik etmek gerek...
    Yazýk vallahi yazýk.

Yukarýdaki satýrlarý okuyunca utanýyorum.

Koskoca Trabzonspor kulübü bir Ýsmail Göçek'e destek olamýyor mu acaba? Ne kadar zor bu iþ yaa

Akþamki programdan ötürü öncelikle Saner Ayar baþta olmak üzere Acun Ilýcalý, Arda Turan ve Ýsmail abiyin kýzlarýna burs veren Aziz Yýldýrým'a sonsuz teþekkürler.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bizim için utanç verici..........

EÐÝTÝM ÞART!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    32

koca klup bi eski futbolcusuna sahip çýkamayacak kadar aciz mi

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cidden üzüldüm...trabzonsporun Ýsmail Gökçek için birþey yapmamasý beni çok üzdü...

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Arda'yý birkez daha takdir ettim
    .

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah acil þifalar versin.Ardayada helal olsun Ýstanbuldan yetiþen ender adam gibi futbolculardan biri.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Sedat Balkanlýyý kaybedince aklýma geldi, ne yapýyor acaba?

Burak_52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Erdoðan'dan destek

04.05.2009

Baþbakan Recep Tayyip Erdoðan, dün Ýstanbul'da ALS hastalýðý ile mücadele eden Trabzonspor'un eski futbolcularýndan Ýsmail Gökcek'i evinde ziyaret etti. Yanýnda eþi Emine Erdoðan ve Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor Kulübü Baþkaný Göksel Gümüþdað ile birlikte Ýsmail Gökcek'i ziyaret eden ve son durumu hakkýnda bilgi alan Erdoðan, her türlü yardým için hazýr olduklarýný ifade etti. Ýsmail de Baþbakan Erdoðan'a teþekkür edip, ziyaretin kendisine moral verdiðini ifade etti. Ayný hastalýkla 12 sene mücadele eden bir baþka eski futbolcu Sedat Balkanlý geçen hafta hayatýný kaybetmiþti.
    (sabah gazeteside bugün görmüþtüm üstüne sen sordun abi)
    Bordo Mavi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün akþam Sedat Balkanlý'nýn eþi televizyondaydý. "Bir yanlýþ anlaþýlma olmasýn dedi. Eþim Kanserden öldü 4. ayrý çeþit kanser hastalýðý vardý o yüzden öldü, Alþ'den deðil" dedi.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ALS moral gecesi yapýldý

06.10.2009

ALS Derneðinin organize ettiði moral gecesi, spor ve sanat dünyasýnýn ünlü simalarýnýn da katýlýmýyla Polat Renaissance Otel’de gerçekleþti. Eski Fenerbahçeli ve Galatasaraylý futbolcu Sedat Balkanlý’nýn vefatýnýn ardýndan yapýlan bu ilk gecede
    ALS-MNH Derneði Baþkaný Ýsmail Gökçek’in açýlýþ mesajý, katýlan konuklarý duygulandýrdý.

Tarýk Tüfekçi, Berrin, Nadide Sultan, Davut Güloðlu, Umut Akyürek, Koray ve Aliþan’ýn sahneye çýkarak þarkýlar söylediði geceye, Fenerbahçe Asbaþkaný Þekip Mosturoðlu, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuðrul Saðlam, Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcý, eski futbolcu Hasan Þaþ, teknik direktör Giray Bulak baþta olmak üzere çok sayýda spor adamý da katýldý.

Melih Gümüþbýçak’ýn sunduðu gecede, ALS-MNH Derneði’ne katkýda bulunan isimlere de birer plaket takdim edildi. Show TV Genel Müdürü ve ALS Derneði Onursal Baþkaný Saner Ayar’a dernek adýna plaketini ALS Derneði Baþkan Yardýmcýsý Þükran Balkanlý, Bakýrköy Belediye Baþkaný Ateþ Ünal Erzen’e plaketini Tufan Aker, gazeteci ve yazar Tahir Kum’a plaketini Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Adalet Gökçek, Ýþ Adamý ve ALS Derneði Onursal Baþkaný Ayhan Bermek’e plaketini ALS Derneði Yönetim Kurulu Üyesi Güllü Gökçek, Ýbrahim Polat ve Adnan Polat adýna Polat Renaissance Otel müdürlerinden Aytekin Karakaya’ya plaketini Ersin Açýlan, Turkcell adýna spor faaliyetleri sorumlusu Harun Velioðlu’na plaketini Filiz Özbey, Spordan Sorumlu Devlet Bakaný Faruk Özak adýna danýþmaný Ýlker Dilek’e plaketini Adalet Gökçek, Spor Toto Teþkilat Müdürlüðü adýna Þehnaz Yeygel’e plaketini Þükran Balkanlý verdiler...

Futbol dünyasý gecenin sonunda bir de jest yaptý ve geliri ALS-MNH Derneði’ne kalacak bir turnuvanýn sözünü verdi. Fenerbahçe, Bursaspor, Kasýmpaþa ve Büyükþehir Belediyespor, tarihi sonradan tespit edilecek bir turnuvada karþýlaþacak ve toplanan gelirler ALS hastalýðý ile mücadele eden hastalara býrakýlacak...

bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýsmail Gökçek...

Ýzleyemedik belki futbolculuðunu, ama hepimizin yüreklerinde yer etti.

Kendisinin saðlýk durumu hakkýnda bilgisi olan var mý ?
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Bende merak ediyorum saglik durumunu. Nasildir iyimidir?
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

geçen nisan ayýnda sadri baþkan ziyaretine gitmiþ

smail Gökçek'i Ataköy'deki evinde gerçekleþen ziyarette Þener ve Arýboðan, eþi Adalet Gökçek'ten ALS hastalýðý hakkýnda bilgi aldýlar. Týbbi aletler yardýmýyla beyinden alýnan sinyaller sayesinde konuþabilen Ýsmail Gökçek, "Hoþ geldiniz" derken, Arýboðan ise, Ýsmail Gökçek'le yaptýðý sohbette, "Baþkanýmýz Ünal Aysal'ýn selamlarýný iletiyorum. Kendisi yurt dýþýnda olduðu için gelemedi. Ýnþallah bir sonraki sefere beraber geleceðiz" dedi.
    Ziyaret sonrasýnda gazetecilere açýklamalarda bulunan Þener, Ýsmail Gökçek'in, kendisinin bundan önceki baþkanlýk dönemimde sporcusu olduðunu hatýrlatarak, "Ýsmail, çok sevdiðimiz bir kardeþimiz. Geçirmiþ olduðu rahatsýzlýk ailesini ve kendisini periþan etti. Biz de arada bir uðrayýp kendisine yardýmcý olmaya çalýþýyoruz. Önümüzdeki günlerde bir gece düzenlenecek. Trabzonspor camiasý olarak gerekli desteði vereceðiz. Ýsmail'e acil þifalar diliyorum. 15 senedir bu mücadeleyi veren eþinin de iþi çok zor. Herhalde cennete öyle gidiliyor. Onu da tebrik etmekten baþka bir þey diyemiyorum. Ýsmail'in iyileþmesi çok zor, ama Allah'tan uzun ömür vermesini diliyorum" dedi.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)