Hesaplipazar
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: smail Gkek

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.06.2008
    Ya
    29

Standart smail Gkek

Arda’l finalde hem dram hem sevin

Kazanlan dl ALS hastas eski Trabzonsporlu smail Gkek’e verildi

Show TV’de Acun Ilcal’nn reyting rekortmeni yarma program ’Var Msn, Yok Musun’ dn akam sezon finalini yapt.

Milli futbolcu Arda Turan’n katld yarmann sezon finali hem byk bir dram gzler nne serdi hem de sevin yaatt.

Arda Turan, kazand dl 1999 ylnda ALS& hastalna yakalanarak yryemeyen ve konuamayan eski Trabzonsporlu futbolcu smail Gkek’e armaan etti.

NCE DRAM, SONRA SEVN...
    Ei ve iki oluyla birlikte tekerlekli sandalye ile stdyoya gelen smail Gkek’in yaad dram izleyenleri derinden etkilerken, Arda Turan’n kazanlan geliri smail Bey’in tedavisi iin kullanlmak zere vermesi de alkland.

ARDA’YA BYK LG
    Yarmac adaylar ve stdyodaki izleyiciler Arda Turan’ Milli Takm’n Avrupa ampiyonas’ndaki baars nedeniyle uzunca alklarken, Acun Ilcal, nller iinde Fatih Terim’den sonra yarmac koltuuna oturan ikinci ismin de Arda Turan olduunu belirtti.

17 NUMARALI KUTUYU SET
    Arda Turan, programdan nce bir arkadann 17 numaral kutuyu almasn sylediini belirtti ve Arzu’nun nndeki 17 numaral kutuyu ald.

lk seiminde 10 bin YTL, ikinci seiminde 500 YTL’lik kutular atran Arda Turan, nc seiminde ise krmz kutulardan 100 bin YTL’yi atrd. Arda, stdyoda bozulan moralleri grnce, son ana kadar hibir eyi brakmamak gerektiini ve EURO 2008’de Milli Takm olarak buna gzel bir rnek verdiklerini belirterek, herkese moral kayna oldu.

ARDA, ACUN’A TA ATTI!
    Arda,"Acun Abinin de katks var saolsun geldi bizi kampta geceleri oturttu, uyutmad" diye konuunca herkes kahkahalara bouldu. Arda’nn Avrupa ampiyonas’nda ma iinde ve kampta yaananlar ile ilgili anlattklar da bir hayli ilginti.

HAMD BEY CMERT DAVRANDI
    Yarmann sezon finali olmas ve dln iyi bir ama iin kullanlacak olmas Hamdi Bey’i de insafa getirdi. lk teklifini 10 bin YTL olarak yapan Hamdi Bey, sonraki turlarda da normalin zerinde teklifler sundu.

SRPRZ KONUK YALIN OLDU
    Pop mzii arkcs Yaln, yarmaya katlarak arklaryla izleyenleri elendirdi.

ARDA, SMAL’N JBLESNDE TOP TOPLAYICIYMI
    Galatasaray alt yapsndaki her ocuk gibi takm izleyebilmek iin Ali Sami Yen’de top toplayan Arda, smail Gkek’in jbile manda onu statta izlediini syleyince, izleyenlerin ’nereden nereye’ diyesi geldi.

TERM, YAYINA BALANDI
    Program srasnda Arda’ya srpriz yapan Acun Ilcal, Fatih Terim’i yayna balad. Terim, hem Arda hem de milli formay tayan tm oyuncularyla gurur duyduunu ve onlarn Mustafa Kemal Atatrk’n iaret ettii genlere de rnek tekil ettiklerini belirtti.

AZZ YILDIRIM, ETM BURSU VERYOR
    smail Gkek’in ei Adalet Hanm, birisi Akdeniz niversitesi’nde dieri lise 3. snfta okuyan oullarna Fenerbahe Spor Kulb Bakan Aziz Yldrm’n iki yldr eitim bursu verdiini aklad. Arda Turan, Bakan Yldrm’a teekkr etti.

ARDA, ST STE 500 BN YTL’LER ATIRDI
    Arda Turan, annesi ve kardeininde yayna baland programda baarl bir yarma kartt. Son yediye 500 bin YTL’lik krmz kutularla girerek yarmada bir ilke imza atan Arda Turan, st ste iki 500 bin YTL’yi atrd. Son drde 500 bin, 150 bin, 20 bin ve 400 YTL’lik kutularla giren Arda’ya Hamdi Bey’in teklifi 59 bin YTL oldu. Arda, ’yokum’ diyerek devam etti.

Ancak Arda, 500 bin YTL’lik son kutuyu atrnca tablo bozuldu. Tekliften nce alan son kutu 400 YTL oldu. 20 bin YTL ve 150 bin YTL’yi son ikiye tayan Arda’ya Hamdi Bey, 69 bin YTL teklif etti.

HAMD BEY NSAFA GELD
    Rakam az bulan Arda, smail Gkek’in durumunu gz nne alarak Hamdi Bey’in teklifi 100 bin YTL’ye kartmasn istedi. Yarmann formatnda ilk kez yaanan bu durum karsnda Hamdi Bey, ikinci kez telefon etti. Arda Turan’dan imzal bir forma isteyen Hamdi Bey, kendi karizmas olduunu belirtip Arda’nn 100 bin YTL’lik isteini reddetti.

99 BN YTL KAZANDI
    Hamdi Bey, smail Gkek’in tedavisini gz nne alarak teklifi artrarak 99 bin YTL nerdi. Arda Turan, teklifi kabul etti. Arda, ayet nnde duran 17 numaral kutuyu atrsayd, 20 bin YTL kazandrm olacakt.

okadar hizmetten sonra bu hallere d olcak i mi?
    helal olsun arda sana adammsn o sevmediimiz aziz yldrm'a da helal olsun

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Arda olmasa bir bakas olacakt orada. Tamamen Acun Ilcal'nn dncesi olduunu dnyorum. Arda krmam gelmitir eyvallah. Teekkr edilmesi gereken kurum ncelikle prodksiyondakiler. Sonra yaran Arda ve smail Gkek iin alk tutan dua eden insanlar.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Kazm Uzunboy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.12.2006
    Nereden
    Ankara

Dn akam izliyordum yarda brakmtm..

Sonucu merak ediyordum paylatn iin saol..
    Yaamak Direnmektir!

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Saner Ayar n pay olduuna emine yaknm. Yalnz Aziz Yldrmn burs vermesi ho bir davran. Tebrik etmek gerek...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

seyyah61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

Bizim degerlerimize bizden baskalarinin sahip cikmasi icimde bir burukluk olusturdu. Yardim eden dsnceli byklerimize tesekkrler.
    "Hoy, maana y siempre con el Bara en el corazon"
    "Btn k iedikleri denizlere/Yazn yzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Alnt yaranozlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Saner Ayar n pay olduuna emine yaknm. Yalnz Aziz Yldrmn burs vermesi ho bir davran. Tebrik etmek gerek...
    Yazk vallahi yazk.

Yukardaki satrlar okuyunca utanyorum.

Koskoca Trabzonspor kulb bir smail Gek'e destek olamyor mu acaba? Ne kadar zor bu i yaa

Akamki programdan tr ncelikle Saner Ayar bata olmak zere Acun Ilcal, Arda Turan ve smail abiyin kzlarna burs veren Aziz Yldrm'a sonsuz teekkrler.
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Bizim iin utan verici..........

ETM ART!!!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.06.2008
    Ya
    29

koca klup bi eski futbolcusuna sahip kamayacak kadar aciz mi

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Cidden zldm...trabzonsporun smail Gkek iin birey yapmamas beni ok zd...

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Arda'y birkez daha takdir ettim
    .

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Allah acil ifalar versin.Ardayada helal olsun stanbuldan yetien ender adam gibi futbolculardan biri.
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Sedat Balkanly kaybedince aklma geldi, ne yapyor acaba?

Burak_52 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2008
    Nereden
    stanbul

Alnt Cengiz ubukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Erdoan'dan destek

04.05.2009

Babakan Recep Tayyip Erdoan, dn stanbul'da ALS hastal ile mcadele eden Trabzonspor'un eski futbolcularndan smail Gkcek'i evinde ziyaret etti. Yannda ei Emine Erdoan ve stanbul Bykehir Belediyespor Kulb Bakan Gksel Gmda ile birlikte smail Gkcek'i ziyaret eden ve son durumu hakknda bilgi alan Erdoan, her trl yardm iin hazr olduklarn ifade etti. smail de Babakan Erdoan'a teekkr edip, ziyaretin kendisine moral verdiini ifade etti. Ayn hastalkla 12 sene mcadele eden bir baka eski futbolcu Sedat Balkanl geen hafta hayatn kaybetmiti.
    (sabah gazeteside bugn grmtm stne sen sordun abi)
    Bordo Mavi...

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt Cengiz ubukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dn akam Sedat Balkanl'nn ei televizyondayd. "Bir yanl anlalma olmasn dedi. Eim Kanserden ld 4. ayr eit kanser hastal vard o yzden ld, Al'den deil" dedi.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

ALS moral gecesi yapld

06.10.2009

ALS Derneinin organize ettii moral gecesi, spor ve sanat dnyasnn nl simalarnn da katlmyla Polat Renaissance Otel’de gerekleti. Eski Fenerbaheli ve Galatasarayl futbolcu Sedat Balkanl’nn vefatnn ardndan yaplan bu ilk gecede
    ALS-MNH Dernei Bakan smail Gkek’in al mesaj, katlan konuklar duygulandrd.

Tark Tfeki, Berrin, Nadide Sultan, Davut Glolu, Umut Akyrek, Koray ve Alian’n sahneye karak arklar syledii geceye, Fenerbahe Asbakan ekip Mosturolu, Bursaspor Teknik Direktr Erturul Salam, stanbul Bykehir Belediyespor Teknik Direktr Abdullah Avc, eski futbolcu Hasan a, teknik direktr Giray Bulak bata olmak zere ok sayda spor adam da katld.

Melih Gmbak’n sunduu gecede, ALS-MNH Dernei’ne katkda bulunan isimlere de birer plaket takdim edildi. Show TV Genel Mdr ve ALS Dernei Onursal Bakan Saner Ayar’a dernek adna plaketini ALS Dernei Bakan Yardmcs kran Balkanl, Bakrky Belediye Bakan Ate nal Erzen’e plaketini Tufan Aker, gazeteci ve yazar Tahir Kum’a plaketini Dernek Ynetim Kurulu yesi Adalet Gkek, Adam ve ALS Dernei Onursal Bakan Ayhan Bermek’e plaketini ALS Dernei Ynetim Kurulu yesi Gll Gkek, brahim Polat ve Adnan Polat adna Polat Renaissance Otel mdrlerinden Aytekin Karakaya’ya plaketini Ersin Alan, Turkcell adna spor faaliyetleri sorumlusu Harun Veliolu’na plaketini Filiz zbey, Spordan Sorumlu Devlet Bakan Faruk zak adna danman lker Dilek’e plaketini Adalet Gkek, Spor Toto Tekilat Mdrl adna ehnaz Yeygel’e plaketini kran Balkanl verdiler...

Futbol dnyas gecenin sonunda bir de jest yapt ve geliri ALS-MNH Dernei’ne kalacak bir turnuvann szn verdi. Fenerbahe, Bursaspor, Kasmpaa ve Bykehir Belediyespor, tarihi sonradan tespit edilecek bir turnuvada karlaacak ve toplanan gelirler ALS hastal ile mcadele eden hastalara braklacak...

bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

aatay_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

smail Gkek...

zleyemedik belki futbolculuunu, ama hepimizin yreklerinde yer etti.

Kendisinin salk durumu hakknda bilgisi olan var m ?
    "Byklk hakszca kazanlan hak grmek deil, hakszlklara ramen kazanabilmektir."

zkan Smer

ibrahim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Bende merak ediyorum saglik durumunu. Nasildir iyimidir?
    Milli Takmm TRABZONSPOR
    Al aaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin ad kald, onu gren yok.
    Haram kapld, hl doyan yok. Yusuf Has Hacip

Trabzonspor Kongre yesi
    Anl C - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

geen nisan aynda sadri bakan ziyaretine gitmi

smail Gkek'i Ataky'deki evinde gerekleen ziyarette ener ve Arboan, ei Adalet Gkek'ten ALS hastal hakknda bilgi aldlar. Tbbi aletler yardmyla beyinden alnan sinyaller sayesinde konuabilen smail Gkek, "Ho geldiniz" derken, Arboan ise, smail Gkek'le yapt sohbette, "Bakanmz nal Aysal'n selamlarn iletiyorum. Kendisi yurt dnda olduu iin gelemedi. nallah bir sonraki sefere beraber geleceiz" dedi.
    Ziyaret sonrasnda gazetecilere aklamalarda bulunan ener, smail Gkek'in, kendisinin bundan nceki bakanlk dnemimde sporcusu olduunu hatrlatarak, "smail, ok sevdiimiz bir kardeimiz. Geirmi olduu rahatszlk ailesini ve kendisini perian etti. Biz de arada bir urayp kendisine yardmc olmaya alyoruz. nmzdeki gnlerde bir gece dzenlenecek. Trabzonspor camias olarak gerekli destei vereceiz. smail'e acil ifalar diliyorum. 15 senedir bu mcadeleyi veren einin de ii ok zor. Herhalde cennete yle gidiliyor. Onu da tebrik etmekten baka bir ey diyemiyorum. smail'in iyilemesi ok zor, ama Allah'tan uzun mr vermesini diliyorum" dedi.
    Fikri hr, vizyonu hr bir ynetim istiyorum!
    62-23-07

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)