Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 181 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008-2009 Sezonundan Ne Bekliyoruz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart 2008-2009 Sezonundan Ne Bekliyoruz?

2008-2009 Sezonundan ne bekliyoruz.
    Artık sezonu bu gün açacağımıza Göre Bu sezon beklenmtilerimiz nedir.
    Trabzonspor bu sezon ne yapar,Diğer takımların Şansı nedir.
    Bu kadar Transfer yeterlimi.?
    Şampiyonluk şansımız varmı.?
    Bana göre
    Trabzonspor Bu sezon Çok iyi bir kadro Kurdu.Ersun Hoca ile sezona devam etmesi olumlu bir davranıştı.
    Transferlerin sezon başlamadan bitirilmesi,Uzun bir zamandan beridir.Belkide Tarihimizde ilk defa Transferler sezon başlamadan bitirildi.Sezon başlamadan Transferlerin bitirilmesi,hazırlık kampında Tüm oyuncuların beraber olması Trabzonspor için olumlu yönler.
    Transferler artık bittiğine göre Transferleri değil artık yeni sezonda neler yaparız,Şansımız nedir.Bunları tartışmanın vakti geldi diye düşünüyorum.
    Trabzonspor Kaleci Sorunu Yeni kalecimiz iyi çıkarsa Çözülmüş gözüküyor.Kaleyi bence sağlama aldık.yedek kalecilerimiz kaliteli Trabzonsporda Kale sağlam.
    Defansta Çok iyi bir defans kurduk.Giray-Egemen-Song tan birisi Sağbek oynatılırsa,Cale de iyi çıkarsa Trabzonspor defansı Efsanelei Yıllardaki gibi sağlam bir defans olacak.
    Orta saha gördüğüm kadarı İle Sol kanat hariç tamamdır.Colmanı bilmiyoruz,Eğer Simkowıak gibi çıkarsa Orta saha sağlam olacak.
    Forvet Gökhan-Umut çok can yakacak,Onların sakatlığında Geçleri monte ettikmi.
    Bu kadro uyum sorununu aştımı,Ben Bu sezon bile umutluyum.Ama yeni bir takım kurduk,bu takım 2,3 sene sabredilirse 10 seneye damgasını vuracak bir takım olur.
    Ben bu takımdan 2,3 sene içerisinde Umutluyum.
    Bu sezonda Şampiyonluk için neden olmasın diyorum.
    Rakiplerimizi elimize aldığımızda

- F.BAHÇEaha hoca sorununu çözmemiş,Yeni çözmüş,Gs.ın yaptığı gibi DEDE yi getirmiş,
    Daha önce Zicoya göre Kadro Kurmuş,Brezilya ağırlıklı akdro kurmuş FB,yeni getireceği Dedenin tutumunun ne olduğu Bilinmeyen kapalı kutu haline gelmiştir.
    Aryıca benim Tahminin FB de,Emre ,Alex kapışması yaşanacak,iki cambaz aynı ipte oynamayacak gibi gözüküyor.Sezon başlamış FB de hala Transfer belli değil.
    Avrupa Kupalarında Mücadele edecek olmalarıda Bizim için bir avantaj.
    FB bana göre Şu an Zicoyu gönderip,Dede yi getirerek,Kendini ateşe atmıştır.-

- G.SARAY:G.sarayda da Fb ye benzer sorunlar var.Sezon başladı henüz Transferleri Yok.Getirdikleri Hoca Hazır kadro ile ne yapacak tam bir muaama,Şampiyonlar ligi ve Türkiye ligini kaldrıcak kapasitede bir takımları yok.Daha sezon başlamadan Lincoln ile yaşanan sorunlar var.
    G.SARAY parasızlıktan tarnsfer yapabilecekmi o da belli değil.Geçen sezon defansın belkemiği Songu da bize kaptırmış,G.SARAY ın işi bu sezon Çok zor.

-BJK:İstanbul takımları içinde Durumu en iyi olan BJK,aynı kadro muhafaza edildi.Aynı teknik direktör ile devam,Yeni alınan Transferlerde iyi çıkarsa BJK nın durumu daha iyi gözüküyor.
    -SİVAS:Geçen sezon bir hava yakaladı bu sezon İntertoto o havasını kaybettirecek.
    İntertotoya katılıpta sezonu iyi bitiren takım yok.
    -KAYSERİ:Kayseri bu sezon aynı çizgide gider.Ligi gene ilk 5 te bitirir.
    Bu sezon eğer Uyum sorunu yaşamaz isek Çok başarılı olabiliriz.
    Ama ne olursa olsun Avrupa Kupalarına katılabileceğimizi tahmin ediyorum.
    Haydi hayırlısı,
    Teknik yorumlarınızı,ve Trabzonsporumuzun ne yapabileceği hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evt geldik zurnanın zır dediği yere bu sene trabzonspor ne yapacak dediğin gibi abi eğer allah yartımcımız olur şansımız yerinde giderse takım uyum sorunu aşarsa bu takımı kimse turduramaz kaldıki takıma yapılan tranferler çok güzel gibi gözüküyor ben özlellik colman ve kaleci konusunda hayal kırıklığı yaşamayacağımızı düşünüyorum çünkü adamın birisi senegal takımında hayatı adamış yıllarca futbol oynamış diğer kişi ise arjantinli bugüne katar hiç kötü futbolcu çıkmadı ve bizim ilk arjantinli futbolcumuz işin kısaca tanımını yaparsak uyum sorunu yaşamayan trabzonspor kimse turduramaz ha aksilik oldu ozaman en kötü ihtimal avrupa kupalarına katılırız
    Zirve bizim işimizdir...

bu sene benım beklentımm sampıyonnlukkk aama bu yıl olmazsa sonrakı yıll sampıyonlukk kesınnn
    bu yıl en kötü avrupa kupalarına gıderızzz....ama bu transferlerın hakkı sampıonluk tek sorun futbolcuların bırbırıne uyum saglaması sorunuu onun dısında hersey guzel gıdıo sımdılıkkk
    BaKma ÖyLe Sessiz Durduğuma Yüreğimde Fırtınalar Kopuyor Sebebi ne senin varlığın ne de Yokluğun sebebi benim sana duyduğum....BÜYÜK TRABZONSPOR AŞKI

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ben her sene bu takımdan şampiyonluktan başka bir şey beklemem

ki bu sene İllaki ŞAMPİYONLUK beklerim...

belki de hayatta tek gerçekçi olmadığım konu Trabzonspor'dur...

7 geliyor 7 ya le le ya le le
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

Nereden
    Trabzon

sadece iyi futbol bekliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu sene iskelet kadronun oluşmasını bekliyorum.seneye bu kadroya yapılacak 2-3 iyileştirme ile artık tek hedef şampiyon olmak.

MeNdaKkaDukKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2008-2009 bizim yılımız olmasını dilerim...
    Herkes bence elinden geleni yapıyor yönetim elinden geleni yaptı,taraftar yapıyor, ersun hoca çalışıyor, muhalefet durmuyor yani herkesin iyisinle kötüsünle bir çalışması var...

Gerçekten çok iyi bir kadro kuruldu yapılan okadar iyi transferlerle beraber çok iyi bir ivme kazandı yani okadar değişik bir hava yakaladıki takımımız bundan sonra gelecek olan hiçbir futbolcuyu yadırgayamayız, yadırganmayız...

Benim şahsi beklentim bu sene Şampıyonluk başka birşey bunu dindiremez bu özlemi bitiremez hep bekledik bekliyoruz ama bu sene Allahın izniyle olacaktır dualar taktirlerle beraber bu iş olacak gibime geliyor yeterki moral bozmayalım yeterki içimize başkalarını sokmayalım içimize girip karıştırılmayalım...

Diğer kubupleride yabana atmayalım onlarla mücadelemizi amansızca verelim ve bu sene özlemle beklenen o kupayı Trabzona getirelim...

Bu sezon son duymak istediğim şey ;
    Ve kupa yine Anadoluya gidiyor Trabzona gidiyor...
    2008-2009 Yılı TürkiyeSüperLig ŞAMPİYONU TRABZONSPOR
    Kafalarda 61
    Gönüllerde 7. Şampiyonluk

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye Kupası.
    Şampiyonluğa oynayan bir takım.
    Avrupa kupalarına katılmaya hak kazanan bir takım.
    Şampiyon olursada güzel olur.Olmazsada ilerki sene şampiyon oluruz.Unutmamak lazım ki yirmi küsür yeni oyuncu transfer ettik.bunların uyum süreci var.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

NBA de senelerden beri şampiyon olamayan Boston geçtiğimiz sezon şampiyon oldu,İspanya 24 sene sonra Avrupa şampiyonu oldu.Bu akıma bizde kendimizi kaptırırsak güzel olur.Bu güzelliğin adı da şampiyonluk olur.Trabzonspor büyüktür her sene şampiyonluğa oynar.Bu sene şampiyonluk gelmezse bile ilk üçe kesin gireriz İnşallah.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu sene şampiyonluk beklemiyorum.. ama ilk 2.lik bile bu takım için başarı olacaktır.. nedeni ise 0 dan kurulan bir kadro olmamız.. uyum sorununu aşarsak devre arasında ve gelecek sezon öncesi nokta transferlerle seneye şampiyonluk için konuşabiliriz.. ama bu sene avrupada oynayan takımlarımız eğer başarılı olup ilerlerlerse bu bizi bir adım öne çıkarır.. yani şampiyon olmak için diğer takımların avrupada ilerlemesi de önemli.. 3 kulvarda yarışmaları avantajımız olacaktır.. olası başarısızlık durumunda ise takıma, hocaya ve yönetime de sahip çıkılmalı, desteklenmelidir.. istikrar diyoruz yıllardır.. istikrarı bu güzel işleri yapanlar için isteyelim.. başarı gelmeyince illaki asmaya kesmeye başlayanlar olacaktır.. biz onlardan olmayalım..
    Hadi eyvallah..

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sene en azından ŞampiyonLar Ligi bekLiyorum..

Önümüzde ki 2-3 yıL içinde de inşaLLah şampiyonLuk...
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bu futbolcu kadrosu ile hedefin, her sene oldugu gibi, hatta diger senelerden daha cok elbette ki sampiyonluk olmali. Bu kadrodan, baskanimizdan ve E. Yanalda cok sey bekliyor ve bekliyoruz kanimca. Bu arada Ispanya 24 sene sonra degil tam 44 sene sonra (1964 senesinde dune kadar tek sampiyonluklarini kazanmsilardi) 2. kez Avrupa Sampiyonu oldu. Kisacasi bizim sampiyon olmamiz icten bile degil SAMPIYON TRABZONSPOR.....
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

güzel futbol ve başarı

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

t böyle bir başlığa ihtiyacımız vardı kanısındayım.Bende kendimce fikirlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
    ben defansta yada defansın sağında sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum elimizdeki defans fotbolcularından herghangi birisi o mevkiyi çok rahat doldurur...
    Ortasahada sol kanat için sorun var görüşünede katılmıyorum Çünki Barış Memiş bu kulvarda her an görev alabilecek bir futbolcu.O olmasa bile Yattarayı oraya çekip Serkanıda sağ kanatta oynatabiliriz.Yada serkan defansın sağındada oynayabilşir ama defansta okadar futbolcu varken serkanı en verimli olabileceği sağ açığa alıp sol kanadada Yattarayı taşımak bence akıllıca bir fikir tabi yeni transferlerden bu mevkilerde oynayabilecek ilk 11 i zorlayabilecek gençler çıkarsa ozaman daha farklı olur.yeni transferleri görmediğimiz için bu şekilde bir yorum yazdım...Kale ve forvette zaten oynayacaklar belli..Bu yıl benim şahsi beklentim ŞAMPİYONLUK ...BUunu başaracağımızı düşünüyorum ama olmazsada sorun değil bu yıl olmazsa seneyede oluruz ama Ben Bu takıma güveniyorum
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Güzel futbol-baskili futbol...
    Sampiyonlar Ligi...
    2.sene Sampiyonluk

ama bu sene olabilirsek hayir demem
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene yarışmacı bir takım ...

Uyum sorununu çözen ideal bir kadro oluşumunu yakalayacak bir ekip...

Önümüzdeki seneye bol bol yatırım....

Seneye kesin şampiyonluk......!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu konu cok derin bir haftaya kadar bin mesaji bulur herhalde.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

arkadaşlar, bu kadro trabzonsporun kurabileceği en iyi kadrodur, özellikle geçmiş bir kaç yılın tranvalarından sonra...
    alınabilecek bütün topçular alındı, hoca herkesin kabul ettiği ısıran bir tip, başkan inanmış takım agüvenmiş bi "herif"...
    üç eziklerin durumu iç açıcı değilken ve bizde kurabileceğimiz en ideal kadroyu kurmuşken hedef bence şampiyonluk...bunun lamı cimi yok..
    bunu başkanda biliyo, hocada biliyo, bizde biliyoruz..
    ama sadece baskı unsuru olmasın diye dile getirilmiyo...
    yoksa seneyede bir kaç transfer bırakılırdı...
    bu sene çatır çatır oynayıp şampiyonluk bekliyoruz, ama olmadı canları sağolsun nasılsa bu kadro yapısıyla çok az oynayıp en az 7-8 yıla damga vuracak , süper lige ambargo koyacak takım oluştu...
    güveniyoruz ...
    tek hedef şampiyonluk...
    bize bu hissi verdiler bi kez, daha düşüğünü gelde düşün..
    Konu zeki gursoy tarafından (30.06.2008 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı zeki gursoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, bu kadro trabzonsporun kurabileceği en iyi kadrodur, özellikle geçmiş bir kaç yılın tranvalarından sonra...
    alınabilecek bütün topçular alındı, hoca herkesin kabul ettiği ısıran bir tip, başkan inanmış takım agüvenmiş bi "herif"...
    üç esiklerin durumu iç açıcı değilken ve bizde kurabileceğimiz en ideal kadroyu kurmuşken hedef bence şampiyonluk...bunun lamı cimi yok..
    bunu başkanda biliyo, hocada biliyo, bizde biliyoruz..
    ama sadece baskı unsuru olmasın diye dile getirilmiyo...
    yoksa seneyede bir kaç transfer bırakılırdı...
    nu sene çatır çatır oynayıp şampiyonluk bekliyoruz, ama olmadı canları sağolsun nasılsa bu kadro yapısıyla çok az oynayıp en az 7-8 yıla damga vuracak , süper lige ambargo koyacak takım oluştu...
    güveniyoruz ...
    KatıLıyorum Zeki abi..

3 ezikLerin durumu böyLeyken biz yapacağımızı yaptık.. Şu hazırLık dönemini iyi geçirip Lige hazır girersek,iLk haftadan Ligin tozunu attırırız...
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

İlk olarak TFF dan adaletli olmasını bekliyorum , Trabzonsporumuzundan da iyi ve sonuca giden futbol bekliyorum .

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bol alternatifli bir kadro olduğunu düşünüyorum.şayet uyum sorununu çabuk atlatıp sahaya takım oyununu yansıtabilirlerse şampiyonluk hiçte uzak değil.defansın geçen sezona oranla en az elli misli güçlü olduğunu düşünüyorum.buda gereksiz gol yeme sayımızı en aza indirecektir.yattara ile sorunlar yaşamazsak taşıyacağı toplarla mutlaka bir galibiyet golü atarız.
    sonuçta bu yıl takım oyununu yerleştirebilirsek önümüzdeki sezonlarda seri şampiyonluklar yaşayabiliriz.

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2003 - 2004, 2004 - 2005 sezonlarındaki yenilsekte keyif veren futbolu bekliyorum.. Ligi ilk 3 içinde bitirmekte çok iyi olur. Ve mutlaka Türkiye Kupası.. Bu sezon için bu ama sonraki sene hatta seneler mutlaka şampiyonluk.. tabii kadronun mutlak korunması ve alternatiflerin daha iyi olması şartıyla.. mesela selçuk'un alternatifi hüseyin değilde marco senna olursa..
    Konu İskender YILMAZ tarafından (30.06.2008 Saat 11:09 ) değiştirilmiştir.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahada mücadele eden oyuncular, kazanıp kazanmamaları önemli değil. Sadece gerektiğ gibi oynamalarını bunun sonucunda gerekli hedefe ulaşmalarını.İlk üç içinde en az ligi bitirmeleri ve bir kupa almaları.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

diger taraftar sitelerinin forumlarini okuduktan sonra bizim takimdan büyük basari bekliyorum

Flas Takim olarak hep bizi dile getiriyorlar.

insa. muafak oluruz .
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

şampiyonlar ligi olsun da ne olursa olsun biraz para da biz kazanalım
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)