Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 220 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Çýlgýnlýðý - Bütçemiz...Kadro Derinliði mi?

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Standart Transfer Çýlgýnlýðý - Bütçemiz...Kadro Derinliði mi?

Arkadaþlar oldukça renkli bir transfer dönemini geride býrakmak üzereyiz...Tarihimizde belki de ilk defa sezon baþý hazýrlýk kampýna transferi tamamlamýþ olarak gideceðiz...Sanýrým Zafer Yelen var þu anda transferi düþünülen bunun dýþýnda þu ana kadar :

Resmen 20 Transfer Yaptýk; (BU LÝSTE TRANSFER BAÞLIÐINDA 61Emirhan61 NÝCKLÝ ARKADAÞIMIZIN MSJINDAN ALINMIÞTIR)

1-)Hrvoje Cale – defans - (Dinamo Zagrep)
    2-)Remzi Giray Kaçar – defans - (Gençlerbirliði OFTAÞ)
    3-)Ceyhun Gülselam – defans - (Unterhaching)
    4-)Gustavo Colman – orta saha - (Germinal Beerschot)
    5-)Selçuk Ýnan – orta saha - (V.Manisaspor)
    6-)Egemen Korkmaz – defans - (Bursaspor)
    7-)Ýsmail Özeren – defans - (Ç.Dardenelspor)
    8-)Buðra Erdoðan – defans - (Ç.Dardanelspor)
    9-)Yakup Bugun – kaleci - (Altýnordu)
    10-)Sami Büyüktopaç – sol bek – (NEC Nijmegen)
    11-)Gökhan Ünal – forvet - (Kayserispor)
    12-)Necdet Kaba – orta saha (Akçabat Sebatspor)
    13-)Zafer Aydoðdu – defans - (Akçaabat Sebatspor)
    14-)Mustafa Yumlu – defans - (Arsinspor)
    15-)Selçuk Yýldýrým – orta saha - (Arsinspor)
    16-)Abdülaziz Solmaz – orta saha - (Pazarspor)
    17-)Eren Görür – forvet - (Pazarspor)
    18-)Rigobert Song - defans - (Galatasaray)
    19-)Fatih Altundað-Orta saha sol kanat-(Hamburg)
    20-)Tony Sylva-Kaleci-(Lille)

Bu oyuncularýn tamamýna ortalama 1 milyon dolar maaþ ödeyeceðimizi düþünürsek toplam 20 milyon Dolar sadece maaþ ücreti ödedik...Artý bu oyuncularýn önemli bir kýsmýna da yüklü bonservis bedelleri ödedik...

Bu oyuncular dýþýnda takýmda geçen yýl da bulunan ve bu yýl da þu ana kadar herhangi baþka bir takýmla anlaþmadýðý için gelecek yýl da kadromuzda bulunmasý muhtemel :

1 - Tolga Zengin
    2 - Recep Onur Kývrak
    3 - Jefferson Galvao
    4 - Tayfun Cora
    5 - Serkan Balcý
    6 - Hüseyin Çimþir
    7 - Ferhat Çökmüþ
    8 - Ýbrahima Yattara
    9 - Umut Bulut
    10 - Barýþ Memiþ
    11 - Ergin Keleþ
    12 - Adnan Güngör
    13 - Hasan Üçüncü *
    14 - Erdinç Yavuz*
    15 - Daouda Jabi*
    16 - Cem Demir*

* Ýþaretli olanlar satýlmasý düþünüldüðü halde satýlamayarak kadroda kalmasý ve maaþ ödenmeye devam edilmesi muhtemel oyunculardýr...

Toplam 16 oyuncumuz daha var...Böylece toplamda 36 oyuncuya ulaþmýþ durumdayýz...Bu oyunculara da ortalama yýlda 1 milyon dolar ödeyeceðimizi düþünürsek toplamda 16 milyon dolarda bu eder ki yeni gelenlerin maaþlarýyla birlikte toplam 36 milyon dolar sadece oyuncularýmýzýn 1 yýllýk maaþý eder...Bu da eþittir 44 milyon YTL...Buna yeni transferlere verilen ya da verilecek olan bonservis bedelleri dahil deðildir...

Þimdi kadro derinliði derken bence çok ciddi ekonomik ve psikolojik sorunlarla karþý karþýya kalabiliriz...36 oyuncunun hangilerinin A takýmda kalacaðý, hangilerinin Pilot takýma gönderileceði, hangilerinin kadro dýþý kalacaðý büyük bir sorun gibi durmakta...Þöyle ki siz Almanya Hamburg tan getirdiðiniz Fatih e, Unteraching ten gelen Ceyhun a, Hollanda Nec ten gelen Sami ye, ve ya Rostock tan gelmesi Muhtemel Zafere hadi sen Deðirmendere de piþ gel diyemezsiniz...Adam der ki ben Almanya da Hollanda da piþiyordum ne güzel...Küstürürsünüz...Sonra Türkiye den gelen Ýsmail, Buðra, Eren ve Abdülaziz gibi oyuncularýn da çok yetenekli olduklarý söyleniyor...Bu oyuncularýn oynayabilmesi için de bazý yýldýz ya da Trabzon menþeli oyuncularýn kadrodan kesilmesi gerekebilecektir...Bu da kolay kolay gerçekleþmeyeceði için bu oyuncular her ne kadar sivrilse de forma þanslarý bulmalarý hemen hemen imkansýz...Mesela Eren ya da Abdülaziz ne kadar sivrilse de Gökhan ya da Umut u yedeðe çekemez...Bunu herkes bilir...Ya da Hüseyin varken ayný mevkide oynayacak olan Ceyhun, Derin Trabzon la ne kadar baþ edebilir...Baksanýza yerlinin yerlilerinden Hasan Üçüncüyü yýlda sadece1 ya da 2 kez tekmeye kafa soktuðu (!!!) için gönderemiyoruz takýmdan...Bir sorun da kalede mevcut...Sylva nýn alýnmasýyla Onur a 18 dýþý göründü gibi çünkü Tolga yý deðil 18 in, 11 in dýþýna bile gönderemezsiniz kolay kolay (Derin Trabzon devreye girer haaa!!!)...Onur a da yazýk olmak üzere...Transferler hepimizi çok sevindirip, yeniden heyecan kazandýrýrken bunlarý gözden kaçýrmak çok yanlýþ olur...Bu kadar transfer hem bütçemizi zorlayacak hem de þiþkinliðe neden olacak...Bu durumda derin kadro her ne kadar bir teknik direktör için avantaj gibi görünse de, Ersun Yanal ýn baþýna iþ açacaktýr, beklentileri arttýracaktýr...Oyuncu seçimleri Ersun Hocamýzýn baþýný (Allah muhafaza - Türkiye nin en iyi hocasýdýr bence) yakabilir...Bir kaç kötü sonuçta þuandaki transferlerin þokunu yaþayan Derin Muhalefet harekete geçebilir...

Hiç kimse bunu bir eleþtiri yazýsý olarak algýlamasýn...Kombinesini almýþ, formasýný sipariþ etmiþ, tayinin sýrf Trabzonsporu izleyebilmek için Rizeye istemiþ bir arkadaþýnýz olarak açýyorum bu baþlýðý...Transferler herkes kadar beni de umutlandýrdý ve havaya soktu ama dün kadroya þöyle bir baktým ve "Halimiz nice olur?" diye sordum kendime...Þimdi bu konuyu kendime deðil de diðer forumdaþlara sorayým dedim...Ne yaparýz da çözeriz bu sorunlarý...Pilot takým da çözüm olmayacak gibi görünüyor...Çünkü bu adamlardan hiçbiri pilot takýma gitmek istemez...Ýþin mali boyutuda cabasý...Gökdeniz, Stepanoz, Fatih Tekke, Eller, Marcelinho gibi yýldýz oyuncularýmýzý çok çabuk elden çýkarabilirken, vasat olan ya da vasatýn az üstündeki oyuncularýmýza alýcý bulamýyoruz ve neredeyse yatarak ya da yýlda 1-2 kez tekmeye kafa sokarak sýrtýmýzda kamburun alasýný oluþturuyorlar...

ÇÖZÜM ÞART...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

machi_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alternatifi bol olan kadrolar her zaman kazanmaya mahkumdur. Böyle mahkumiyeti de Allah takýmýma versin
    Ve Kocaeli Ýsmet Paþa Stadý Kale Arkasý Tribünlerinde bir ses yükseliyor "BÝZE HER YER TRABZON" Bütün stad bizi izliyor

Eski nickim: machineman61

AÐASARLI

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ortalama 1 milyon dolar olmaz heralde, transferlerin 9 - 10 tanesi genç oyuncular..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

çok güzel ve okunmasý gereken bir yazý. ve yazýnýn kaleci onurla ilgili olan kýsmý en doðru yeri. kaleci transferi çok yanlýþ oldu. en baþýndan beri istemiyordum bir kaleci ve onur gibi bir yeteneði resmen harcayacaðýz...
    VERENA (KIRANKAÞ)

logitech - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

konu düþünebilir tartýþýlabilir ama baþlýk son derece seviyesiz !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

transfer yapýlmaz niye yapýlmýyor,yönetim istifa!!
    transferler yapýlýr ki bu kadroya bu kadar degýsým sarttýr ve alýnan oyuncular hepsý yerýnde transferlerdýr(bana gore) bu seferde cok oldu bu nedýr!!
    ne istedigimizi bilmiyoruz bence tam olarak..

para konusuna gelýnce maaþlar o kadar tutmaz,cok fazla olmus,ayrýca bu kulubun baskaný,asbaskaný,yonetým kurulu bunlarý degerlendýrýp,inceleye inceleye butceyý denklestýrýyordur..

kadro derýnlýgýne gelýnce;36 kiþi tabýký olamaz,bunlardan gýdecekler olacaktýr,býr kýsmý da pilot takýma gýdecektýr,ersun hoca da bu ýsýn piridir,neyýn nasýl olacagýný býlýr ve çözüm bulur..
    Efsaneler asla ölmez,sadece þekil deðiþtirir...Fýrtýna döndü!!
    Yönetim,futbolcu,taraftar elele hep beraber 8.þampiyonluða...

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

tam böyle bir baþlýk açmayý düþünüyordum.
    bende ayný görüþteyim. çok fazla para harcadýðýmýzý düþünüyorum ki daha bundan bir kaç ay önce albayraktan yüklü bir borç kaldýðý gerekçesiyle aðlýyorduk.

ama öteki taraftan bakýldýðýna artýk böyle birþey yapýlmasý lazýmdý. çünkü artýk yeni nesilde trabzonspor taraftarý çýkmýyor.mevcut taraftar heycanýný kaybetmiþ. bu transfer sezonu gerçekten uyuyan bir devi uyandýrmýþtýr. atalarýmýz ne demiþ:
    TATLI TATLI YEMENÝN ACI ACI BÝR OSURMASI VARDIR.

trabzonspor için hayýrlýsý olur inþallah..

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

zaten yeni alýnanlarýn 7-8 tanesi deðirmendereye kiralýk verilecek adamlar, aslýnda öyle fazla bi çokluk yok bence..

Nereden
    Trabzon

ilhan cavcav gibi küçük olsun benim olsun olacana böyle borca girmeyi tercih ederim büyük kuluplerin büyük borçlarý olur adý büyük çünkü tsnýn arkasýnda bu taraftar oldukça hiçbir borç bizi tehdit edemez

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Alýntý oguzkoc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok güzel ve okunmasý gereken bir yazý. ve yazýnýn kaleci onurla ilgili olan kýsmý en doðru yeri. kaleci transferi çok yanlýþ oldu. en baþýndan beri istemiyordum bir kaleci ve onur gibi bir yeteneði resmen harcayacaðýz...
    onurun millete nasýl bu kadar güven saðladýðýný da anlamýþ deðilim.

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Takýma direk olarak katký yapabilecek 9 oyuncu aldýk(Cale , Giray , Egemen , Song , Sylva , Selçuk , Colman , Gökhan ,Ceyhun) diðer gençler ise gelecek için yatýrým. Yani transfer çýlgýnlýðý falan deðil . Geçen yýl sefilleri oynayan bir takýmý tekrar ayaða kaldýrmak için bu kadar transfer þart.

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Öncelikle þunu söylemek istiyorum.Bizim elimizdeki kadro ortalama 25 kiþilik bir kadro olacak.Yani o 25 Kiþilik kadro her an ilk 11 de oynayacak þekilde kendisini hazýr tutacak þekilde antrenmanlarýný yapacak.Buradaki uyumu ve özgüveni onlara saðlama iþide zaten Ersun Hocanýn iþi.Ki ben bu konuda Ersun hocaya çok güveniyorum.Senin yazdýðýn 36 kiþilik listeden kafadan 10 kiþiyi zaten kadro dýþýna itebiliriz.Geriye kalanlarý ise zaten kadromuzda yeri olabilecek her an 11 i zorlayabilecek oyuncular.Ayrýca þuna inanmýyorum yýlda 2 defa tekmeye kafa attý diye gönderilemeyen futbolcu sözü bana çok abes geliyor.Her ne kadar hizmet etmiþ olsalarda artýk Þampiyonluða oynayacak bir takýmda oynayabilecek kapasitesi olmayan yerlinin yerlisi derin devletin en derin adamýda olsa bu takýmda kendisine yer bulamayacaktýr buna ne Sadri Baþkan ve yönetimi nede Ersun Hoca müsade etmez kanýsýndayým...Ama görünen köyde kýlavuz istemez bedavadan bankamatik memuru gibi maaþ alacaklarýný düþünüyorlarsa ki öyle görünüyor taraftarlar olarak bize görev düþüyor böyleleri en yerlide olsa sahiplenilmemelidir diye düþünüyorum.Birde kaleci sorunu gündeme gelmiþ bence Tecrübeli ve kaliteli bir kalecinin alýnmasý gerekliydi defansta oynayan futbolcu arkasýndaki kaleciden güven duyuyorsa çok daha verimli olur...
    Bu manada kaliteli olan formunda olan ilk 11 e girer ve bunda derin Trabzon denilen öngörünün etkisi olmaz kanýsýndayým...Çünki hiçbir kimse bindiði dalý kesmek istemez..
    Onur gibi bir kaleciyide kaybedeceðimizi düþünmüyorum kendi kalitesine güvendiði sürece ve her geçen gün kendini geliþtirdiði sürece ummadýðý bir anda ilk 11 in deðiþmezi olarakda karþýmýza çýkabilir kanaatindeyim....

Þunuda söylemeden geçemeyeceðim.bu takým taraftarlarý en kötü zamanýnda bile Ersun Hocaya Ve Sadri baþkana güvenmiþlerdir...Birkaç kötü sonuçta hemen ayaklanma çýkacaðýný düþünmüyorum...Yapýlan transferlerin yarýsý aþý tutsa bile bu takýmýn önünde duracak takým tanýmýyorum ben açýkçasý...
    Son olarak Baþlýk biraz nahoþ olmuþ keþke daha uygun bir baþlýk olsaydý
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

yapýlan transferlerden sonra kadroda bir þiþkinlik olduðu doðru
    Lakin Tranferlerde çok genç oyuncumuz var bunlara verilen transfer ücretleri ve futbolcuya verilen yýllýk ücret uçuk rakamlar deðildir gibime geliyor...
    Transfer kaynaðý konusundada Yönetim bir yerde gömü bulduðu kesin...
    Ya Yöneticilerin her biri klübe belirli miktarda para verdi yada Sayýn Bakanýmýz Faruk Özak Klübü Bir þekilde paraya boðdu...Bunun baþka bir izahý yok...
    Bundan sonra yapýlmasý gereken þey Klübün aylýk yada yýllýk gelirlerinin yükseltilmesinde...Klübü baþarýlý yapacaðýz diye borç bataðýna sürüklemeyeceklerinden eminim...(Bu transferleri yapanlar elbet onlarýda düþünmüþtür)
    Trabzonspor klübü diðer istanbul takýmlarýna oranla geliri az olan klüp,bu gelirin Bir kýsmýnýn da artmasýnda söz taraftara düþüyor...Lisanslý ürünler+maçlara ilgi(bedava biletçilik deðil tabikide)+Kombine+Ýmkaný olanlar üye olarakdan bunlarý sýralayabiliriz...Ama tabikide bunlar karþýlamaya yetmeyecektir...Yönetim yeni maddi kaynaklar saðlamak zorundadýr...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

yns_emre61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

baþkan yapýyorsa vardýr bir bildigi ve bu 36 oyuncunun en az 16 tanesi genç ve cogu pilot takýmagidicek abartmaya gerek yok ve bir sürü oyuncu gönderildi gönderilmeyede devam ediyor..
    7n bitirdin bizi

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Hep diyorduk kadro baþtan aþþa deðiþmeli her maðlubiyet sonrasý bu takýmý at çöpe 1-2 adam dursun gerisini yollayýn 2.lige demiyormuyduk...Baþkanda farkýndaydý dedi ben 40 metreden gol yiyen kaleci istemiyorum(Tolga,Konya maçýnda).Gitti kaleci aldý.Gol atamýyoruz dedik Gökhan Ünal'ý aldý.Defans berbat dedik aldý.Aldýda aldý.Eee daha ne istiyoruz.Bu kadar karýþýlmaz yönetimin iþine.Para varki veriyorlar.Bizede siz ödeyin demiyorlarki bu kadar tartýþýyoruz.Ne ödediysek ödedik 20 milyon-50milyon önemli deðil.Herþey Trabzonspor için...

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bu taraftara ne yapsan suç.Bize Nuri Albayrak lazým.Geçen sene çift forvet oynamaya kalksak forvetimiz yoktu, orta saha ön liberolardan geçilmilyodu, defans defans yapmayý bilmiyodu, kalecimiz her mesafeden gol yiyiyodu.
    Tecrübeli bir kaleciye çok ihtiyacýmýz vardý.Onur'u sýrf Fener maçýna göre deðerlendirmeyin.Belediye maçýnda da çok kötü hatalar yapmýþtý.
    Ersun Yanal'ýn hak edene formayý vereceðini düþünüyorum.Bana göre bu sene Hüseyin fazla kadro yüzü göremez.
    Gençleri bilmiyorum ama onlarýn dýþýnda ki tüm yerlilerimiz çok iyi.Bütçeyi de yönetim ayarlamýþtýr.Hesapsýz adým atýcaklarýný sanmýyorum.
    Konu Emre B. tarafýndan (29.06.2008 Saat 14:29 ) deðiþtirilmiþtir.

Hami_41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

bu kadar transferle süper lige giren bir takým daha varmýydý bu kadar derinlemesine bir revizyon ne zaman görüldü
    HAMÝ_41

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Arkadaþ endiþesinde haklý,henüz elden çýkarýlmayan ve bir iþe yaramýyacaðý kesin olan Adnan,Ergin,Ferhat,Serkan,Tayfun gibi adamlar var.Tolga gibi Hüseyin gibi Derin Trabzon destekli oyuncular var.Arada kaynamasýna korktuðum Barýþ ve Umutsuz UMUT var daha sýrada...Hüseyin artýk bu takýmýn 11 de oynayamaz.Bu takýmýn 11 de geçen seneden yalnýzca Yattara oynar yedekte Barýþ bekler ...Bu gün gibi aþikarken arkadaþýmýn endiþelenmesini farklý boyutlara çekmek beni burda da DERÝN TRABZON varlýðýnýn hortladýðý korkusuna itiyor!

Gerçekten özellikle yaþý küçük kardeþlerimin bu baþlýða verdiði cevaplar beni daha çok endiþelendiriyor...HAYIRLISI BAKALIM!!!
    Akþam çocuðumun boðazýndan geçen lokmayý sindirebilmesidir TRABZONLU oluþum!

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

1-)Hrvoje Cale – defans - (Dinamo Zagrep)
    2-)Remzi Giray Kaçar – defans - (Gençlerbirliði OFTAÞ)
    3-)Ceyhun Gülselam – defans - (Unterhaching)
    4-)Gustavo Colman – orta saha - (Germinal Beerschot)
    5-)Selçuk Ýnan – orta saha - (V.Manisaspor)
    6-)Egemen Korkmaz – defans - (Bursaspor)
    7-)Sami Büyüktopaç – sol bek – (NEC Nijmegen)
    8-)Gökhan Ünal – forvet - (Kayserispor)
    9-)Rigobert Song - defans - (Galatasaray)
    10-)Fatih Altundað-Orta saha sol kanat-(Hamburg)
    11-)Tony Sylva-Kaleci-(Lille)
    12 - Tolga Zengin
    13 - Recep Onur Kývrak
    14 - Tayfun Cora
    15 - Serkan Balcý
    16 - Hüseyin Çimþir
    17 - Ferhat Çökmüþ
    18 - Ýbrahima Yattara
    19 - Umut Bulut
    20 - Barýþ Memiþ
    21 - Ergin Keleþ
    22 - Adnan Güngör
    23 - Hasan Üçüncü *
    hatta buraya 2-3 genç daha ilave edilecektir. diðerleri pilot takýma gitmeye birþey diðeceðini zannetmiyorum ve öyle söylediðin gibi 1 milyon adam baþý hayatta düþmez en fazla 500bin dir 26-27 kiþilik bir kadroda fazla deðildir bence
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

aaahmet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

bu yönetim bilgi bakýmýndan albayrak yönetimine bin basar.fazla kaliteli futbolcu rekabet getirir.küsen küssün.onuda kendileri düþünsün.adamýn futbol hayatýný biz düþünecek deðiliz.yönetimi alkýþlamak lazým.satýlamayan futbolculara gelince bunlar 2. ligde bile oynayamazlar.kanýt trabzonsporun son 2 sezondaki durumu.az kalsýn lig düþüyorduk.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Yönetim bir kac kiytirik transferle transfer sezonunu kapatmis olsaydi bu sefer bu baslik, "Neden transfer yapmadik" seklinde olacakti. Cok transfer yapilinca yine endiseli sekilde baslik aciliyor. Iste ben bunu söylüyorum. Trabzonspor'a gelen yönetimler ne yaparlarsa yapsinlar mutlaka bir kulp bulunur.
    Kadronuz ne kadar zengin olursa o kadar iyidir. Biz, oyunculari sakatlandiktan sonra yerine oynatacak adam bulamadigi icin cok sikintilar ceken bir kulübüz. Birakin kadromuz zengin olsun. Her mevkide en az iki oyuncumuz olsun. Bu rekabeti arttirir, verimi arttirir. Hoca bunlarin iclerinden en iyilerini secip sahaya sürecektir. Bana kadrosu cok genis oldugu icin SIKINTI ceken hangi takimi gösterebilirsiniz? 20 Milyon Euroymus. Birakin 30 olsun. Bu kadar parayi veren adam cebine güveniyor ki aliyor. Para harcamadigimiz icin oyuncularimiz sakatlaninca yerlerine adam koyamadik. Yukarisi biyik asagisi sakal. Ne yaparsan yap mutlaka elestiri gelir.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altýntaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yeni aldýðýmýz oyunculardan 5 veye 6 tanesi pilot takýma gönderilecektir.Eldeki mevcutlardan da 5 veye 6 tanesi þu anda olmasa bile gerede veye almanya kampýndan sonra takýmdan ayrýlacaktýr.Sonuçta elimizde 24 civarý oyuncu kalacaktýr.Bütün sezon için ideal bir sayýdýr.Derin Trabzona Ersun Yanal boyun eðecekse bu iþi þimdiden býraksýn zaten,bu kadar destek varken kendisine Hüseyini de Tayfunu da gerekirse kadroya almaz.Kim iyiyse o oynayacaktýr,naz yapanada kapý gösterilecektir.Aksi durum takýmý zaten bitirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý POYRAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetim bir kac kiytirik transferle transfer sezonunu kapatmis olsaydi bu sefer bu baslik, "Neden transfer yapmadik" seklinde olacakti. Cok transfer yapilinca yine endiseli sekilde baslik aciliyor. Iste ben bunu söylüyorum. Trabzonspor'a gelen yönetimler ne yaparlarsa yapsinlar mutlaka bir kulp bulunur.
    Kadronuz ne kadar zengin olursa o kadar iyidir. Biz, oyunculari sakatlandiktan sonra yerine oynatacak adam bulamadigi icin cok sikintilar ceken bir kulübüz. Birakin kadromuz zengin olsun. Her mevkide en az iki oyuncumuz olsun. Bu rekabeti arttirir, verimi arttirir. Hoca bunlarin iclerinden en iyilerini secip sahaya sürecektir. Bana kadrosu cok genis oldugu icin SIKINTI ceken hangi takimi gösterebilirsiniz? 20 Milyon Euroymus. Birakin 30 olsun. Bu kadar parayi veren adam cebine güveniyor ki aliyor. Para harcamadigimiz icin oyuncularimiz sakatlaninca yerlerine adam koyamadik. Yukarisi biyik asagisi sakal. Ne yaparsan yap mutlaka elestiri gelir.
    Gerçekten ne denmek istediðini anlamaman hayret verici...
    Akþam çocuðumun boðazýndan geçen lokmayý sindirebilmesidir TRABZONLU oluþum!

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Reha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Senin de hayrete düsmen gercekten hayret verici.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý Reha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben de hayretle karþýlýyorum anlaþýlamamayý ya da ýsrarla yanlýþ anlaþýlmayý...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)