Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 220 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 220 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Çýlgýnlýðý - Bütçemiz...Kadro Derinliði mi?

Nereden
    Trabzon

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu takým seçilmiþ 3-5 kiþiye yükünü tutsunlar diye kurulmadý. Senelerce sömürdüler takýmý. Gideck olan gidecek. Bende onlar gibi trabzonsporluyum üstelik trabzonluyum amakimse bana 5 kuruþ vermiyor farkýmýz ne

yapýlan hesaba gelinnce. biraz abartýlý buluyorum ortalamasý 1 milyon olmaz kesinlikle.
    Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz de sizin gibi nevzuhur,türedi ,tüketici taraftar yapsýndan kurtulsak....Ayný anlayýþ 96 da Faruk bey i "pýsýrýklýk" la suçlamýþtý...Edepsizlik yapýp þampiyonluðu fb sattý diyenler bile oldu. Helal olsun Ersun hocaya size inat dinazorbaþýný müdafa ediyor. Ben de tez zamanda rumuzumu dinazor olarak deðiþtireceðim.....Kusura bakmayýn genç arkadaþlar biz dinazorlar ve dinazor gibi düþüneneler kolay brakmayýz bu kulübün yakasýný...Engin bu arada kim sömürmüþ takýmý??

Senede 3 maç oynayýp yýllýk ücreti bu maçlara bölündüðünde maç baþýna aldýðý ücret 200-250 milyar gibi uçuk bir rakam olan öz evladýmýz bu konuda baþý çekiyor

Hüseyine bu konuda bu kadar acýmasýz deðilim abi En azýndan sahada öyle ya da böyle ter döküyor. Þu eleþtiriyi yapabilirim ama hüseyin 2 trilyon üzeri alacak bir oyuncu deðil. Bu durumda elbette onun suçu yok. Ona bu parayý veren suçlu. Ayrýca hemen sözleþme imzalamasý zorluk çýkartmamasý övülüyor. Onun yerinde olsam ömürlük sözleþme imzalarým baþka yerde o parayý kazanamaz. Umarým aldýðý ücretin karþýlýðýný bu yýl verir. Bende bu sayfalardan hüseyine haksýzlýk yaptýðýmý yazar ondan özür dilerim.

SALDIRAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Trabzonspor kalkamayacaðý yükün altýna girmez. Ortalama 1 milyon dolar maaþ demiþsin bence abartýyorsun Aldýðýmýz oyuncularýn çoðu genç oyucular.Çok çalýþan adam formayý kapar,Ersun Hoca'nýn felsefesi bu bence.Yoksa neden alsýn o kadar genci..
    Bir Sevdasýn Trabzonspor'um..

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Senede 3 maç oynayýp yýllýk ücreti bu maçlara bölündüðünde maç baþýna aldýðý ücret 200-250 milyar gibi uçuk bir rakam olan öz evladýmýz bu konuda baþý çekiyor

Hüseyine bu konuda bu kadar acýmasýz deðilim abi En azýndan sahada öyle ya da böyle ter döküyor. Þu eleþtiriyi yapabilirim ama hüseyin 2 trilyon üzeri alacak bir oyuncu deðil. Bu durumda elbette onun suçu yok. Ona bu parayý veren suçlu. Ayrýca hemen sözleþme imzalamasý zorluk çýkartmamasý övülüyor. Onun yerinde olsam ömürlük sözleþme imzalarým baþka yerde o parayý kazanamaz. Umarým aldýðý ücretin karþýlýðýný bu yýl verir. Bende bu sayfalardan hüseyine haksýzlýk yaptýðýmý yazar ondan özür dilerim.

Yahu Engin Selçuk ne kadar alýyor fb de. Kaç maç oynadý 5 senedir....Futbolda olan þeyler bunlar...Kaldýki yok iþte kadroda adam

Nereden
    Trabzon

Yahu Engin Selçuk ne kadar alýyor fb de. Kaç maç oynadý 5 senedir....Futbolda olan þeyler bunlar...Kaldýki yok iþte kadroda adam
    fb nin öyle bir lüksü var ama bizim yok

abi hayýrdýr hasan üçüncüyüde mi savunmaya baþladýn

Bayundur Han - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý 54Sinan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cok dogru yazmisin, ben Tolga ve gecmisdeki Kalecilerimizden Metin aktas arasinda paralleler görüyorum. Sirf trabzonlu diye takimda tutmak yanis olur. Bence hic gelistirmiyor kendisini, iki ayani da cok kötü kulaniyor. Yan toplarda zayif, ve oyunu hic okuyamiyor. Üstlik Kalecilerde olmasi gereken lider görümünü vermiyor. Tolga bencede gitmeli. Kiralansin en kötü ihtimal, madem kaliteli baska yerde göstersin ve bize güven verecek sekilde geri dönsün.
    Aynen oyle. Beraberinde Hasan Ucuncuyude getirse iyi olur. Tolga ne zaman duzelecekte bu kaleye gececek? Ben inanmiyorum. Bir aralar gercekten birseyler olur diyorduk. Sonra o Galatasaray maci. O mactan sonra kendine guvenini kaybetti bence.

Usaklar para tartismasi yapiyor ama birseyi unutuyoruz. Bu takim icin yonetim risk aldi ve belki taraftara cok fazla guvendi. Ama su var futbolda: basari geldigi anda parada gelir. Bu kadronun sampiyonlar ligine katildigini dusunun. Sadece katilmasi 2 milyon dolar para getiriyor. Sonra orada oynayacagi maclar ve oradan gelen stat gelirleri, tv gelirleri ve forma satislari vs. vs. Birazda o yonuyle bakalim. Simdi tamam riske girdik ama basari geldigi anda parada gelir. Ki bu kadronun basarili olacagina inaniyoruz hep beraber. O zaman sorun yok. Birde kadrodaki futbolcular oyle kart futbolcular degil. Olmuyormu? Satariz bir tanesini duzelir olay. Ama her zaman onemli olan basari. Ben buna inaniyorum.

Ha basari gelmezse ne olur? Takim cok zor durumda kalir. Ama bunu yonetimde biliyor. Onun icin risk diyoruz zaten.
    Konu Bayundur Han tarafýndan (02.07.2008 Saat 20:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Gençliðimizi büyük bir savaþ beklemektedir. Bozgunculuða, tembelliðe, ahlaksýzlýða, cehalete, yalancýlýða karþý büyük bir savaþ." Alparslan Turkeþ

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yeni bir öz evlat kavgasý çýkmak üzere galiba.
    Cihangirler meydanda ben niye yokum?
    Destur!

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yeni bir öz evlat kavgasý çýkmak üzere galiba.
    Cihangirler meydanda ben niye yokum?
    Destur!

Bu akþam formumdayým. Yýkamazsýnýz beni.Serdar Bali den taktik aldým ))...Hocam þimdi Engin kardeþimiz takmýþ

Hasan ýn aldýðý paraya. Parada azmýþ ben bilmiyordum. Hasan ýn yerinde olsam o paraya tekmeye kafa atmazdým :

Þaka bir yana takýmda iyiler vardý da Hasan ilk 11 e mi girdi....Gerek bunlara Enginim gerek yok )

Nereden
    Trabzon

Bu akþam formumdayým. Yýkamazsýnýz beni.Serdar Bali den taktik aldým ))...Hocam þimdi Engin kardeþimiz takmýþ

Hasan ýn aldýðý paraya. Parada azmýþ ben bilmiyordum. Hasan ýn yerinde olsam o paraya tekmeye kafa atmazdým :

Þaka bir yana takýmda iyiler vardý da Hasan ilk 11 e mi girdi....Gerek bunlara Enginim gerek yok )
    Bu hasaný kimse anlamadý

Adam tekmeye kafa atmýyor

Topa kafa atýyor ama bir türlü tutturamýyor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

. Parada azmýþ ben bilmiyordum. Hasan ýn yerinde olsam o paraya tekmeye kafa atmazdým :

)
    Ýyi akþamlar,para azmýþ dediniz mesajýnýzda mesela ne kadar gibi ?

Nereden
    Trabzon

Þaka bir yana takýmda iyiler vardý da Hasan ilk 11'e mi girdi....Gerek bunlara Enginim gerek yok )
    Yenilen pehlivan güreþe doymazmýþ.

Abi bir tekmeye kafa atma lafýdýr gidiyor be.
    Benim hatýrladýðým hasan daha çok kafaya tekme atardý.
    Son dakiakada oyuna girip kart görebilen kaç futbolcumuz var þunun þurasýnda?

Bu hasaný kimse anlamadý

Adam tekmeye kafa atmýyor

Topa kafa atýyor ama bir türlü tutturamýyor
    Bak bu tespit de güzel.

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Konu baþlýðý ne idi ) yiyeceðiz gene fýrçayý...Yaramaz öðrencilere döndüm yahu

Nereden
    Trabzon

Konu baþlýðý ne idi?
    "Transfer Çýlgýnlýðý - Bütçemiz...Kadro Derinliði mi? "

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Forumu tenzih ederim ama bu konular öyle karmaþýk bir hal alýyor ki bir an Barýþ Manço'nun hoþ bir þarkýsý geldi aklýma Tekrar forumu tenzih ediyorum

Acýh da Bana Vir (1977)

Acýh da baða vir biraz da oða vir
    Çevir kazý yanmasýn aman kýz uyanmasýn

Caný kaymak isteyen cebinde manda taþýr
    Bulguru yaðý bulan çorbasýn kaynatýr
    Ya bulamayan gariban omzunu oynatýr

Ayaðýnda yok postal baþýna giyer püskül
    Sonradan görmesi meðersem ne müþkül
    Ya hiç bir þey bilmemek pilav üstüne keþkül

Ayrana daldýr yoðurduna saldýr
    Selam veðdi gödün mü
    Selamý aðmadýn mý a...a
    Türkünün sonu geldi gari
    Haydaaa

Balcýnýn baltasý var oduncunun baltasý var
    Öyle de olur böyle de olur
    Avcý vurur turnayý biz çalarýz zurnayý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

TRABZONSPOR 1. TAKIM : ( Bana göre)

1-)Hrvoje Cale – solbek - (Dinamo Zagrep) -750
    2-)Remzi Giray Kaçar – defans - (Gençlerbirliði OFTAÞ) -750
    3-)Ceyhun Gülselam – defans - (Unterhaching) -750
    4-)Gustavo Colman – orta saha - (Germinal Beerschot) -750
    5-)Selçuk Ýnan – orta saha - (V.Manisaspor) -750
    6-)Egemen Korkmaz – defans - (Bursaspor) -750
    7-)Gökhan Ünal – forvet - (Kayserispor) -1250
    8-)Rigobert Song - defans - (Galatasaray) -2000
    9-)Tony Sylva-Kaleci-(Lille)
    -1000
    10 - Tolga Zengin -500
    11- Recep Onur Kývrak -500
    12 - Tayfun Cora -750
    13- Serkan Balcý -1000
    14 - Hüseyin Çimþir -1000
    15 - Ferhat Çökmüþ -500
    16 - Ýbrahima Yatara -1250
    17 - Umut Bulut -1250
    18 - Barýþ Memiþ -500
    19 - Ergin Keleþ -500
    20 - Adnan Güngör -500
    21-)Fatih Altundað-Orta saha sol kanat-(Hamburg) -250
    22-)Sami Büyüktopaç – sol bek – (NEC Nijmegen) -250

REZERV TAKIMI. (Artý eklenecek diðer futbolcular)

1-)Ýsmail Özeren – defans - (Ç.Dardenelspor) -200
    2-)Buðra Erdoðan – defans - (Ç.Dardanelspor -200
    3-)Yakup Bugun – kaleci - (Altýnordu) -200
    4-)Necdet Kaba – orta saha (Akçabat Sebatspor) -200
    5-)Zafer Aydoðdu – defans - (Akçaabat Sebatspor) -200
    6-)Mustafa Yumlu – defans - (Arsinspor) -200
    7-)Selçuk Yýldýrým – orta saha - (Arsinspor) -200
    8-)Abdülaziz Solmaz – orta saha - (Pazarspor) -200
    9-)Eren Görür – forvet - (Pazarspor) -200
    10 - Cem Demir* -250

GÝDÝCÝ OLARAK DÜÞÜNÜLENLER:
    1 - Hasan Üçüncü *
    2 - Erdinç Yavuz*
    3 - Daouda Jabi*
    4 - Jefferson Galvao

Kabataslak bir hesap yapýldýðýnda takýmýn toplam yýllýk maaþ tutarýnýn 20-25,000,000 YTL civarýnda .Bugüne kadar yapýlan transferlerin deðeri de 12,000,000 YTL civarýnda toplam sana etti 35 hadi düz hesap 40 milyon YTL .(Þimdiden söylüyorum hesap makinesi ile ince ince hesaplamadým, kimse boþuna uðraþmasýn doðru mu diye, Kaba tabiri ile )

Þimdi yapýlan transferlere gelince…………Þöyle bir geçen sezona ve ondan önceki sezonlarý bakalým. Takýmýn baþta defans olmak üzere kale de dahil mutlaka transfer yapýlmasý gereken mevkileri belli miydi?Yukarýda kýrmýzý ile iþaretli futbolcular takým için olmazsa olmaz, mutlaka alýnmasý gereken mevkilere alýnan topçularý mý?............
    Kaleci ve defans tamamen deðiþtirildi, Hüseyin-Ayman ile bu orta saha olmaz deniliyordu, Colman , Ýstanbul takýmlarýnýn kadrolarýnda görmek istediði Selçuk buraya alýndý.Ve genç yetenek Ceyhun ile desteklendi.Bana göre Hüseyinli bir üçleme ile burasý tam oturur. Umut yetersiz deniyordu cimbomun uzun zamanlar peþinden koþtuðu Gökhan alýndý yanýna.Bana göre bir sýçrama beklediðim Ergin Keleþ bu mevkinin en zorlayacak adamý var elimizde.
    Evet þu an için solaçýkta (saðda Yattara’yý dengeleyecek) adam lazým ancak takým içerisinde Barýþ genç Hamburg’dan alýnan Fatih ile burayý kapatabiliriz.Sami’yi solbek alternatifi olarak Hem Fatih’i hem Sami’yi de küstürmemiþ oluruz.
    Kaleye alýnan Tony oynasa oynasa 2-3 sene oynar.Bu süre zarfý içerisinde Onur baþta olmak üzere Tolga’da biraz sabretsin artýk.Adam bir kere alýnmýþ. Bana göre fiyatý da uygun olduktan sonra isabetli bir transfer tecrübesi ile……Yarýn bugün düþünün Tolga veya Onur Allah göstermesin maçlarda yapacaklarý büyük hatalar ile baþta defans olmaz üzere takým üzerindeki meydana getirecekleri etkiyi.Yola koyulduktan sonra da geri dönüþü yok. Beklersin Noel Baba’yý , Faþhing Bayramýný , Yýlbaþý Tatilini,devre arasýný………..

Alýnan genç oyuncular da klubün ayrý bir projesidir bana göre. Rezerv takým, A Takýmýn alt yapýsý için pilot takým.PAF Takýmý ile çocuk eðlendirmekle olmaz A Takým alt yapýsý.

Alýnan futbolcular Ersun Hoca’nýn uzun süredir takip ettiði oyuncular her þeyden önce genç yetenekler . Genç için risk alýnmalýdýr bana göre.Ekonomik olarak da fazla bir bedel ödendiðini sanmýyorum.Ýngiltere’de takýmlarýn birçoðunun Rezerv takýmlarý var. Her an A Takýma hazýr. Paf takýmlarla oynanan futbolun kalitesi, mücadelesi nedir ? Rezerv takýmlardaki futbolcular her an hazýr adamlar zaten her hafta MAÇ yapýyor.Futbolcu A -Takýma hazýr gelecek.Adamý hazýrlamak için uðraþmayacaksýn 3-4 ay. Ha Paf dýþlanmalý , kaldýrýlmalý mý? Elbet hayýr. Ancak Paf, A -Takýmýn hemen bir altýnda olmamalý bana göre. Sýralama þöyle olmalý. Alt basamaklarý dikkate almadan ( Jinyör, minyör , yýldýz); PAF TAKIMI, REZERV TAKIM, A- TAKIM.

Risk almaya gelince. Hayatýn her alanýnda risk vardýr baþarýya ulaþmak istiyorsan. Ayrýca Yönetim de hesabýný yapmýþtýr herhalde . Hacý Bakkal Amca’nýn dükkanýný iþletmiyorlar ………... Ha hesapta bir yanlýþlýk olur o ayrý bir durum . Zamanýnda M. Ali Yýlmaz’ýn yaptýðý gibi, Atay Aktuð Baþkanýn yaptýðý gibi, Nuri Albayrak Baþkanýn yaptýðý gibi

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

çok güzel bir yazý, oturdum okudum.. teþekkürler.. fakat listede rezerv takýmdan ilk takýma geçecek 2-3 oyuncu var. ayrýca yusuf vs. gibi genç oyuncular sanýrsam rezerv takýmda oynayacak...
    VERENA (KIRANKAÞ)

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Forumu tenzih ederim ama bu konular öyle karmaþýk bir hal alýyor ki bir an Barýþ Manço'nun hoþ bir þarkýsý geldi aklýma Tekrar forumu tenzih ediyorum

Acýh da Bana Vir (1977)

Bulguru yaðý bulan çorbasýn kaynatýr
    Ya bulamayan gariban omzunu oynatýr

Sonradan görmesi meðersem ne müþkül
    Ya hiç bir þey bilmemek pilav üstüne keþkül

Ayrana daldýr yoðurduna saldýr
    Selam veðdi gödün mü
    Selamý aðmadýn mý a...a
    Türkünün sonu geldi gari
    Haydaaa

Balcýnýn baltasý var oduncunun baltasý var
    Avcý vurur turnayý biz çalarýz zurnayý

Balcýnýn bal tasý var..
    Bula bula onu buldum iþte koca yazýdan..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    32

Alýntý Kasým Hilal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne görmek istiyorsanýz onu görüyorsunuz. Hasan ya da Hüseyin'den ne bekleyip ne bulduðunuzu düþünüyorsunuz. Ama önemli olan bu isimlerden hocanýn ne beklediði ve karþýlýðýnda ne aldýðýdýr. Hasan büyük bir ihtimal ile bu yýl takýmdan ayrýlacaktýr zaten. Ve büyük bir ihtimal ile süper ligde (siz yakýþtýrmasanýz da) baþka bir takýmda oynayacaktýr. O zaman seyreder ve yorumumuzu yaparýz (ya da artýk bizim oyuncumuz olmadýðý için yorum yapmaktan vazgeçeriz). Hüseyin ise ayrý bir konu bence. Onun kalitesini anlayabilmek için biraz daha derinden incelemek lazým futbolu. Stil olarak zamanýn Viera'sýndan hemen hemen hiçbir eksiði yok. Ama ille de "neden geri pas" yapýyor diye yükleniyoruz adama. Dün Ýspanya-Almanya öaçýný seyredenler görmüþtir sanýrým. Ýspanya'nýn önliberosu Senna paslarýnýn nerede ise yüzde yetmiþini ya geriye ya da sað ve sol kanada doðru yaptý. Çünkü oynadýðý bölgeden ileri pas atmasý o kadar kolay deðildi. Sadece bir kere ileri doðru planlý bir ataða iþtirak etti ki orda da kaleci ile karþý karþýya kaldý. Ama unutmayýn, arkasýnda onun býkaktýðý boþluðu dolduracak olan bir Iniesta ve üstüne bir de Xavi vardý.. Hüseyin ise maazallah ileri iki adým atsa geride ortalýðý toplayacak kimse kalmaz. Hüseyin'e bu kadar yüklenenler mümkün ise doksanlý yýllarýn sonu ve iki binli yýllarýn baþýndaki Hüseyin'in oynadýðý maçlara da bir baksýnlar. Ortalamanýn üzerinde bir kadroda ileri çýkýþlarda ne kadar etkili olduðunu görsünler. Hatta 2002-2003 sezonunda Gençlere karþý oynanan maçta (ki Türkiye Kupasýný almýþtýk, Mehmet Yýlmaz da 9 gol ile Türkiye Kupasý'nýn gol kralý olmuþtu) hýzlý oyuna da ne kadar iyi adapte olduðunu görebilirdiniz. Ya da istemeyen görmesin.

hüseyini vieraya benzetmek futbol katilðidiro bölgede oynayan tüm oyuncular aynýdýr(uzun ön liberolar)
    sizin benzetmeniz ikisi de gol atýyor diye henry le amatör takým topçusunu benzetmye bnzer

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Nerden geliyor bu degirmenin suyu diyenler icin baskan'in yaptigi aciklamayi sonunda bulabildim. Umarim tartismalara bir nokta koyar.

Þener, kulübün iki yýllýk alacaklarýnýn tümünü tahsil ettiklerini de ifade ederek, "Trabzonspor'un bir takým reklam girdileri, sponsorluk gelirleri vardý. Bende bir takým giriþimlerle bulunarak hem bu senenin, hem de gelecek senenin gelirlerini peþin aldým. Bunlar çok ciddi rakamlarý oluþturuyor. Bizim yaptýðýmýz transferler iki yýllýk transferler. Biz gelecek sezon en fazla iki veya üç oyuncuyu kadroya katmayý düþünüyoruz. Digitürk temliklerini kaldýrdýk ve buradan da oldukça yüksek bir miktar alacaðýz. Bizden önceki yönetimin Dijitürk'e koyduðu temlikler bitti. 9 milyon Digitürk'ten, kombineden 5 milyon, sponsorluk gelirlerinden 5 milyon ve 8 milyon 700 bin Euro da Gökdeniz'in satýþýndan gelen geliri ortaya koyarsak toplam 27 milyon Euro ediyor. Bunlarý hesapladýðýnýzda borcumuz kalmýyor. Geçmiþe oranla ekonomik anlamda çok büyük bir yol aldýk. Vergiye bir borcumuz vardý onu da taksitlendirdik. Yaptýðýmýz transferlerde futbolcularýn paralarýnýn büyük bir bölümünü ödedik. Çünkü Trabzonspor'a gelmenin bir farký olduðunu hissetsinler" diye konuþtu.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý seyyah61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nerden geliyor bu degirmenin suyu diyenler icin baskan'in yaptigi aciklamayi sonunda bulabildim. Umarim tartismalara bir nokta koyar.
    baþkanýn bu açýklamasý gerçekten rahatlatýcý...transfere çok para verdik...bunu herkes kabul ediyor...gerekmiyor muydu, tabiki gerekiyordu...Yalnýz ben yattýðým yerden tekmeye kafa uzatmaya devam edeceðim diyen öz evlat kabile lideri Hasan ve kabilenin diðer üyeleri olan Jabi ve geçen sene Sakaryaspordan Süperman olarak transfer edilen Erdinç yavuz kulübümüze yýlda 2 milyon YTL ye mal olmaya devam ediyor...

Çözüm...Eðer oynatýlmayacaksa Hüseyin dahil...Çözüm...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Çok transfer trabzonspor'a tarih boyunca hiç bir zaman fayda saðlamadý. Sayýsýz örneði var bunun. Bütçemiz ölçüsünde kaliteli isimlere yönelmemiz lazým. Yedek kulübemiz de þampiyon olduðumuz sene bile aþýrý kötüydü. Bizim için tek çare bütçeye uygun transferler yapýp baþarý kovalamaktýr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)