Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 219 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Transfer lgnl - Btemiz...Kadro Derinlii mi?

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

Standart Transfer lgnl - Btemiz...Kadro Derinlii mi?

Arkadalar olduka renkli bir transfer dnemini geride brakmak zereyiz...Tarihimizde belki de ilk defa sezon ba hazrlk kampna transferi tamamlam olarak gideceiz...Sanrm Zafer Yelen var u anda transferi dnlen bunun dnda u ana kadar :

Resmen 20 Transfer Yaptk; (BU LSTE TRANSFER BALIINDA 61Emirhan61 NCKL ARKADAIMIZIN MSJINDAN ALINMITIR)

1-)Hrvoje Cale – defans - (Dinamo Zagrep)
    2-)Remzi Giray Kaar – defans - (Genlerbirlii OFTA)
    3-)Ceyhun Glselam – defans - (Unterhaching)
    4-)Gustavo Colman – orta saha - (Germinal Beerschot)
    5-)Seluk nan – orta saha - (V.Manisaspor)
    6-)Egemen Korkmaz – defans - (Bursaspor)
    7-)smail zeren – defans - (.Dardenelspor)
    8-)Bura Erdoan – defans - (.Dardanelspor)
    9-)Yakup Bugun – kaleci - (Altnordu)
    10-)Sami Byktopa – sol bek – (NEC Nijmegen)
    11-)Gkhan nal – forvet - (Kayserispor)
    12-)Necdet Kaba – orta saha (Akabat Sebatspor)
    13-)Zafer Aydodu – defans - (Akaabat Sebatspor)
    14-)Mustafa Yumlu – defans - (Arsinspor)
    15-)Seluk Yldrm – orta saha - (Arsinspor)
    16-)Abdlaziz Solmaz – orta saha - (Pazarspor)
    17-)Eren Grr – forvet - (Pazarspor)
    18-)Rigobert Song - defans - (Galatasaray)
    19-)Fatih Altunda-Orta saha sol kanat-(Hamburg)
    20-)Tony Sylva-Kaleci-(Lille)

Bu oyuncularn tamamna ortalama 1 milyon dolar maa deyeceimizi dnrsek toplam 20 milyon Dolar sadece maa creti dedik...Art bu oyuncularn nemli bir ksmna da ykl bonservis bedelleri dedik...

Bu oyuncular dnda takmda geen yl da bulunan ve bu yl da u ana kadar herhangi baka bir takmla anlamad iin gelecek yl da kadromuzda bulunmas muhtemel :

1 - Tolga Zengin
    2 - Recep Onur Kvrak
    3 - Jefferson Galvao
    4 - Tayfun Cora
    5 - Serkan Balc
    6 - Hseyin imir
    7 - Ferhat km
    8 - brahima Yattara
    9 - Umut Bulut
    10 - Bar Memi
    11 - Ergin Kele
    12 - Adnan Gngr
    13 - Hasan nc *
    14 - Erdin Yavuz*
    15 - Daouda Jabi*
    16 - Cem Demir*

* aretli olanlar satlmas dnld halde satlamayarak kadroda kalmas ve maa denmeye devam edilmesi muhtemel oyunculardr...

Toplam 16 oyuncumuz daha var...Bylece toplamda 36 oyuncuya ulam durumdayz...Bu oyunculara da ortalama ylda 1 milyon dolar deyeceimizi dnrsek toplamda 16 milyon dolarda bu eder ki yeni gelenlerin maalaryla birlikte toplam 36 milyon dolar sadece oyuncularmzn 1 yllk maa eder...Bu da eittir 44 milyon YTL...Buna yeni transferlere verilen ya da verilecek olan bonservis bedelleri dahil deildir...

imdi kadro derinlii derken bence ok ciddi ekonomik ve psikolojik sorunlarla kar karya kalabiliriz...36 oyuncunun hangilerinin A takmda kalaca, hangilerinin Pilot takma gnderilecei, hangilerinin kadro d kalaca byk bir sorun gibi durmakta...yle ki siz Almanya Hamburg tan getirdiiniz Fatih e, Unteraching ten gelen Ceyhun a, Hollanda Nec ten gelen Sami ye, ve ya Rostock tan gelmesi Muhtemel Zafere hadi sen Deirmendere de pi gel diyemezsiniz...Adam der ki ben Almanya da Hollanda da piiyordum ne gzel...Kstrrsnz...Sonra Trkiye den gelen smail, Bura, Eren ve Abdlaziz gibi oyuncularn da ok yetenekli olduklar syleniyor...Bu oyuncularn oynayabilmesi iin de baz yldz ya da Trabzon meneli oyuncularn kadrodan kesilmesi gerekebilecektir...Bu da kolay kolay gereklemeyecei iin bu oyuncular her ne kadar sivrilse de forma anslar bulmalar hemen hemen imkansz...Mesela Eren ya da Abdlaziz ne kadar sivrilse de Gkhan ya da Umut u yedee ekemez...Bunu herkes bilir...Ya da Hseyin varken ayn mevkide oynayacak olan Ceyhun, Derin Trabzon la ne kadar ba edebilir...Baksanza yerlinin yerlilerinden Hasan ncy ylda sadece1 ya da 2 kez tekmeye kafa soktuu (!!!) iin gnderemiyoruz takmdan...Bir sorun da kalede mevcut...Sylva nn alnmasyla Onur a 18 d grnd gibi nk Tolga y deil 18 in, 11 in dna bile gnderemezsiniz kolay kolay (Derin Trabzon devreye girer haaa!!!)...Onur a da yazk olmak zere...Transferler hepimizi ok sevindirip, yeniden heyecan kazandrrken bunlar gzden karmak ok yanl olur...Bu kadar transfer hem btemizi zorlayacak hem de ikinlie neden olacak...Bu durumda derin kadro her ne kadar bir teknik direktr iin avantaj gibi grnse de, Ersun Yanal n bana i aacaktr, beklentileri arttracaktr...Oyuncu seimleri Ersun Hocamzn ban (Allah muhafaza - Trkiye nin en iyi hocasdr bence) yakabilir...Bir ka kt sonuta uandaki transferlerin okunu yaayan Derin Muhalefet harekete geebilir...

Hi kimse bunu bir eletiri yazs olarak alglamasn...Kombinesini alm, formasn sipari etmi, tayinin srf Trabzonsporu izleyebilmek iin Rizeye istemi bir arkadanz olarak ayorum bu bal...Transferler herkes kadar beni de umutlandrd ve havaya soktu ama dn kadroya yle bir baktm ve "Halimiz nice olur?" diye sordum kendime...imdi bu konuyu kendime deil de dier forumdalara soraym dedim...Ne yaparz da zeriz bu sorunlar...Pilot takm da zm olmayacak gibi grnyor...nk bu adamlardan hibiri pilot takma gitmek istemez...in mali boyutuda cabas...Gkdeniz, Stepanoz, Fatih Tekke, Eller, Marcelinho gibi yldz oyuncularmz ok abuk elden karabilirken, vasat olan ya da vasatn az stndeki oyuncularmza alc bulamyoruz ve neredeyse yatarak ya da ylda 1-2 kez tekmeye kafa sokarak srtmzda kamburun alasn oluturuyorlar...

ZM ART...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

machi_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    zmir

Alternatifi bol olan kadrolar her zaman kazanmaya mahkumdur. Byle mahkumiyeti de Allah takmma versin
    Ve Kocaeli smet Paa Stad Kale Arkas Tribnlerinde bir ses ykseliyor "BZE HER YER TRABZON" Btn stad bizi izliyor

Eski nickim: machineman61

AASARLI

skender YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.07.2007
    Nereden
    stanbul

ortalama 1 milyon dolar olmaz heralde, transferlerin 9 - 10 tanesi gen oyuncular..
    Ms que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

ok gzel ve okunmas gereken bir yaz. ve yaznn kaleci onurla ilgili olan ksm en doru yeri. kaleci transferi ok yanl oldu. en bandan beri istemiyordum bir kaleci ve onur gibi bir yetenei resmen harcayacaz...
    VERENA (KIRANKA)

logitech - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.04.2008
    Nereden
    anakkale

konu dnebilir tartlabilir ama balk son derece seviyesiz !

Trabzonspor Kongre yesi

Berk Eren - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

transfer yaplmaz niye yaplmyor,ynetim istifa!!
    transferler yaplr ki bu kadroya bu kadar degsm sarttr ve alnan oyuncular heps yernde transferlerdr(bana gore) bu seferde cok oldu bu nedr!!
    ne istedigimizi bilmiyoruz bence tam olarak..

para konusuna gelnce maalar o kadar tutmaz,cok fazla olmus,ayrca bu kulubun baskan,asbaskan,yonetm kurulu bunlar degerlendrp,inceleye inceleye butcey denklestryordur..

kadro dernlgne gelnce;36 kii tabk olamaz,bunlardan gdecekler olacaktr,br ksm da pilot takma gdecektr,ersun hoca da bu sn piridir,neyn nasl olacagn blr ve zm bulur..
    Efsaneler asla lmez,sadece ekil deitirir...Frtna dnd!!
    Ynetim,futbolcu,taraftar elele hep beraber 8.ampiyonlua...

matalar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.04.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    36

tam byle bir balk amay dnyordum.
    bende ayn grteyim. ok fazla para harcadmz dnyorum ki daha bundan bir ka ay nce albayraktan ykl bir bor kald gerekesiyle alyorduk.

ama teki taraftan bakldna artk byle birey yaplmas lazmd. nk artk yeni nesilde trabzonspor taraftar kmyor.mevcut taraftar heycann kaybetmi. bu transfer sezonu gerekten uyuyan bir devi uyandrmtr. atalarmz ne demi:
    TATLI TATLI YEMENN ACI ACI BR OSURMASI VARDIR.

trabzonspor iin hayrls olur inallah..

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

zaten yeni alnanlarn 7-8 tanesi deirmendereye kiralk verilecek adamlar, aslnda yle fazla bi okluk yok bence..

yelik tarihi
    30.12.2007
    Nereden
    Trabzon

ilhan cavcav gibi kk olsun benim olsun olacana byle borca girmeyi tercih ederim byk kuluplerin byk borlar olur ad byk nk tsnn arkasnda bu taraftar olduka hibir bor bizi tehdit edemez

matalar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.04.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    36

Alnt oguzkoc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok gzel ve okunmas gereken bir yaz. ve yaznn kaleci onurla ilgili olan ksm en doru yeri. kaleci transferi ok yanl oldu. en bandan beri istemiyordum bir kaleci ve onur gibi bir yetenei resmen harcayacaz...
    onurun millete nasl bu kadar gven saladn da anlam deilim.

Kadir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Eskiehir

Takma direk olarak katk yapabilecek 9 oyuncu aldk(Cale , Giray , Egemen , Song , Sylva , Seluk , Colman , Gkhan ,Ceyhun) dier genler ise gelecek iin yatrm. Yani transfer lgnl falan deil . Geen yl sefilleri oynayan bir takm tekrar ayaa kaldrmak iin bu kadar transfer art.

Murat Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.04.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    49

ncelikle unu sylemek istiyorum.Bizim elimizdeki kadro ortalama 25 kiilik bir kadro olacak.Yani o 25 Kiilik kadro her an ilk 11 de oynayacak ekilde kendisini hazr tutacak ekilde antrenmanlarn yapacak.Buradaki uyumu ve zgveni onlara salama iide zaten Ersun Hocann ii.Ki ben bu konuda Ersun hocaya ok gveniyorum.Senin yazdn 36 kiilik listeden kafadan 10 kiiyi zaten kadro dna itebiliriz.Geriye kalanlar ise zaten kadromuzda yeri olabilecek her an 11 i zorlayabilecek oyuncular.Ayrca una inanmyorum ylda 2 defa tekmeye kafa att diye gnderilemeyen futbolcu sz bana ok abes geliyor.Her ne kadar hizmet etmi olsalarda artk ampiyonlua oynayacak bir takmda oynayabilecek kapasitesi olmayan yerlinin yerlisi derin devletin en derin adamda olsa bu takmda kendisine yer bulamayacaktr buna ne Sadri Bakan ve ynetimi nede Ersun Hoca msade etmez kansndaym...Ama grnen kyde klavuz istemez bedavadan bankamatik memuru gibi maa alacaklarn dnyorlarsa ki yle grnyor taraftarlar olarak bize grev dyor byleleri en yerlide olsa sahiplenilmemelidir diye dnyorum.Birde kaleci sorunu gndeme gelmi bence Tecrbeli ve kaliteli bir kalecinin alnmas gerekliydi defansta oynayan futbolcu arkasndaki kaleciden gven duyuyorsa ok daha verimli olur...
    Bu manada kaliteli olan formunda olan ilk 11 e girer ve bunda derin Trabzon denilen ngrnn etkisi olmaz kansndaym...nki hibir kimse bindii dal kesmek istemez..
    Onur gibi bir kaleciyide kaybedeceimizi dnmyorum kendi kalitesine gvendii srece ve her geen gn kendini gelitirdii srece ummad bir anda ilk 11 in deimezi olarakda karmza kabilir kanaatindeyim....

unuda sylemeden geemeyeceim.bu takm taraftarlar en kt zamannda bile Ersun Hocaya Ve Sadri bakana gvenmilerdir...Birka kt sonuta hemen ayaklanma kacan dnmyorum...Yaplan transferlerin yars a tutsa bile bu takmn nnde duracak takm tanmyorum ben akas...
    Son olarak Balk biraz naho olmu keke daha uygun bir balk olsayd
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Ahmet Kuru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

yaplan transferlerden sonra kadroda bir ikinlik olduu doru
    Lakin Tranferlerde ok gen oyuncumuz var bunlara verilen transfer cretleri ve futbolcuya verilen yllk cret uuk rakamlar deildir gibime geliyor...
    Transfer kayna konusundada Ynetim bir yerde gm bulduu kesin...
    Ya Yneticilerin her biri klbe belirli miktarda para verdi yada Sayn Bakanmz Faruk zak Klb Bir ekilde paraya bodu...Bunun baka bir izah yok...
    Bundan sonra yaplmas gereken ey Klbn aylk yada yllk gelirlerinin ykseltilmesinde...Klb baarl yapacaz diye bor batana srklemeyeceklerinden eminim...(Bu transferleri yapanlar elbet onlarda dnmtr)
    Trabzonspor klb dier istanbul takmlarna oranla geliri az olan klp,bu gelirin Bir ksmnn da artmasnda sz taraftara dyor...Lisansl rnler+malara ilgi(bedava biletilik deil tabikide)+Kombine+mkan olanlar ye olarakdan bunlar sralayabiliriz...Ama tabikide bunlar karlamaya yetmeyecektir...Ynetim yeni maddi kaynaklar salamak zorundadr...
    Ne kaderime kstm Ne Devlete kstm
    nk inanmak, iman etmek varsa bir eye, bedel neyse onada katlanr. Yarabbi Kahrnda ho, Ltfunda ho dedik iki saniye sonrasna garantimiz olmayan bir hayatmz iin frldak olmaya gerek yok, ben frldaklk istemem( M . Y )

yns_emre61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.05.2008

bakan yapyorsa vardr bir bildigi ve bu 36 oyuncunun en az 16 tanesi gen ve cogu pilot takmagidicek abartmaya gerek yok ve bir sr oyuncu gnderildi gnderilmeyede devam ediyor..
    7n bitirdin bizi

Onur Civelek61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Hep diyorduk kadro batan aa deimeli her malubiyet sonras bu takm at pe 1-2 adam dursun gerisini yollayn 2.lige demiyormuyduk...Bakanda farkndayd dedi ben 40 metreden gol yiyen kaleci istemiyorum(Tolga,Konya manda).Gitti kaleci ald.Gol atamyoruz dedik Gkhan nal' ald.Defans berbat dedik ald.Aldda ald.Eee daha ne istiyoruz.Bu kadar karlmaz ynetimin iine.Para varki veriyorlar.Bizede siz deyin demiyorlarki bu kadar tartyoruz.Ne dediysek dedik 20 milyon-50milyon nemli deil.Herey Trabzonspor iin...

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bu taraftara ne yapsan su.Bize Nuri Albayrak lazm.Geen sene ift forvet oynamaya kalksak forvetimiz yoktu, orta saha n liberolardan geilmilyodu, defans defans yapmay bilmiyodu, kalecimiz her mesafeden gol yiyiyodu.
    Tecrbeli bir kaleciye ok ihtiyacmz vard.Onur'u srf Fener mana gre deerlendirmeyin.Belediye manda da ok kt hatalar yapmt.
    Ersun Yanal'n hak edene formay vereceini dnyorum.Bana gre bu sene Hseyin fazla kadro yz gremez.
    Genleri bilmiyorum ama onlarn dnda ki tm yerlilerimiz ok iyi.Bteyi de ynetim ayarlamtr.Hesapsz adm atcaklarn sanmyorum.
    Konu Emre B. tarafndan (29.06.2008 Saat 14:29 ) deitirilmitir.

Hami_41 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    35

bu kadar transferle sper lige giren bir takm daha varmyd bu kadar derinlemesine bir revizyon ne zaman grld
    HAM_41

Trabzonspor Kongre yesi
    Reha - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Arkada endiesinde hakl,henz elden karlmayan ve bir ie yaramyaca kesin olan Adnan,Ergin,Ferhat,Serkan,Tayfun gibi adamlar var.Tolga gibi Hseyin gibi Derin Trabzon destekli oyuncular var.Arada kaynamasna korktuum Bar ve Umutsuz UMUT var daha srada...Hseyin artk bu takmn 11 de oynayamaz.Bu takmn 11 de geen seneden yalnzca Yattara oynar yedekte Bar bekler ...Bu gn gibi aikarken arkadamn endielenmesini farkl boyutlara ekmek beni burda da DERN TRABZON varlnn hortlad korkusuna itiyor!

Gerekten zellikle ya kk kardelerimin bu bala verdii cevaplar beni daha ok endielendiriyor...HAYIRLISI BAKALIM!!!
    Akam ocuumun boazndan geen lokmay sindirebilmesidir TRABZONLU oluum!

ARAF - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    47

1-)Hrvoje Cale – defans - (Dinamo Zagrep)
    2-)Remzi Giray Kaar – defans - (Genlerbirlii OFTA)
    3-)Ceyhun Glselam – defans - (Unterhaching)
    4-)Gustavo Colman – orta saha - (Germinal Beerschot)
    5-)Seluk nan – orta saha - (V.Manisaspor)
    6-)Egemen Korkmaz – defans - (Bursaspor)
    7-)Sami Byktopa – sol bek – (NEC Nijmegen)
    8-)Gkhan nal – forvet - (Kayserispor)
    9-)Rigobert Song - defans - (Galatasaray)
    10-)Fatih Altunda-Orta saha sol kanat-(Hamburg)
    11-)Tony Sylva-Kaleci-(Lille)
    12 - Tolga Zengin
    13 - Recep Onur Kvrak
    14 - Tayfun Cora
    15 - Serkan Balc
    16 - Hseyin imir
    17 - Ferhat km
    18 - brahima Yattara
    19 - Umut Bulut
    20 - Bar Memi
    21 - Ergin Kele
    22 - Adnan Gngr
    23 - Hasan nc *
    hatta buraya 2-3 gen daha ilave edilecektir. dierleri pilot takma gitmeye birey dieceini zannetmiyorum ve yle sylediin gibi 1 milyon adam ba hayatta dmez en fazla 500bin dir 26-27 kiilik bir kadroda fazla deildir bence
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

aaahmet61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.10.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

bu ynetim bilgi bakmndan albayrak ynetimine bin basar.fazla kaliteli futbolcu rekabet getirir.ksen kssn.onuda kendileri dnsn.adamn futbol hayatn biz dnecek deiliz.ynetimi alklamak lazm.satlamayan futbolculara gelince bunlar 2. ligde bile oynayamazlar.kant trabzonsporun son 2 sezondaki durumu.az kalsn lig dyorduk.

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Ynetim bir kac kiytirik transferle transfer sezonunu kapatmis olsaydi bu sefer bu baslik, "Neden transfer yapmadik" seklinde olacakti. Cok transfer yapilinca yine endiseli sekilde baslik aciliyor. Iste ben bunu sylyorum. Trabzonspor'a gelen ynetimler ne yaparlarsa yapsinlar mutlaka bir kulp bulunur.
    Kadronuz ne kadar zengin olursa o kadar iyidir. Biz, oyunculari sakatlandiktan sonra yerine oynatacak adam bulamadigi icin cok sikintilar ceken bir kulbz. Birakin kadromuz zengin olsun. Her mevkide en az iki oyuncumuz olsun. Bu rekabeti arttirir, verimi arttirir. Hoca bunlarin iclerinden en iyilerini secip sahaya srecektir. Bana kadrosu cok genis oldugu icin SIKINTI ceken hangi takimi gsterebilirsiniz? 20 Milyon Euroymus. Birakin 30 olsun. Bu kadar parayi veren adam cebine gveniyor ki aliyor. Para harcamadigimiz icin oyuncularimiz sakatlaninca yerlerine adam koyamadik. Yukarisi biyik asagisi sakal. Ne yaparsan yap mutlaka elestiri gelir.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

Trabzonspor Kongre yesi

Abdullah Altnta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2007
    Nereden
    stanbul

Yeni aldmz oyunculardan 5 veye 6 tanesi pilot takma gnderilecektir.Eldeki mevcutlardan da 5 veye 6 tanesi u anda olmasa bile gerede veye almanya kampndan sonra takmdan ayrlacaktr.Sonuta elimizde 24 civar oyuncu kalacaktr.Btn sezon iin ideal bir saydr.Derin Trabzona Ersun Yanal boyun eecekse bu ii imdiden braksn zaten,bu kadar destek varken kendisine Hseyini de Tayfunu da gerekirse kadroya almaz.Kim iyiyse o oynayacaktr,naz yapanada kap gsterilecektir.Aksi durum takm zaten bitirir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Reha - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Alnt POYRAZ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ynetim bir kac kiytirik transferle transfer sezonunu kapatmis olsaydi bu sefer bu baslik, "Neden transfer yapmadik" seklinde olacakti. Cok transfer yapilinca yine endiseli sekilde baslik aciliyor. Iste ben bunu sylyorum. Trabzonspor'a gelen ynetimler ne yaparlarsa yapsinlar mutlaka bir kulp bulunur.
    Kadronuz ne kadar zengin olursa o kadar iyidir. Biz, oyunculari sakatlandiktan sonra yerine oynatacak adam bulamadigi icin cok sikintilar ceken bir kulbz. Birakin kadromuz zengin olsun. Her mevkide en az iki oyuncumuz olsun. Bu rekabeti arttirir, verimi arttirir. Hoca bunlarin iclerinden en iyilerini secip sahaya srecektir. Bana kadrosu cok genis oldugu icin SIKINTI ceken hangi takimi gsterebilirsiniz? 20 Milyon Euroymus. Birakin 30 olsun. Bu kadar parayi veren adam cebine gveniyor ki aliyor. Para harcamadigimiz icin oyuncularimiz sakatlaninca yerlerine adam koyamadik. Yukarisi biyik asagisi sakal. Ne yaparsan yap mutlaka elestiri gelir.
    Gerekten ne denmek istediini anlamaman hayret verici...
    Akam ocuumun boazndan geen lokmay sindirebilmesidir TRABZONLU oluum!

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt Reha Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Senin de hayrete dsmen gercekten hayret verici.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

Alnt Reha Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben de hayretle karlyorum anlalamamay ya da srarla yanl anlalmay...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)