Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 370 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Recep İvedik 2 Sinemalarda

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Recep İvedik 2 Sinemalarda

Vizyona girdiği günden bu yana 5 milyondan fazla kişinin izlediği Recep İvedik‘in devamı da çekiliyor. Ben de Şahan’ın yerinde olsam çekerdim çünkü adam Türk sinema tarihindeki en büyük izlenme oranlarından birisini yakaladı Recep İvedik ile. İlk film ile benzer başarıları yakalacak mı bilinmez ama 2 .filmden sonra 3. ve son bir Recep İvedik filmi daha çekilecek. Bu da sanırım ilk Türk Trilogy’si olacak 2. Recep İvedik filmlerinin çekimlerine önümüzdeki aylarda başlanacak ve bu senenin sonuna yetiştirilmeye çalışılacakmış. Söylenenlere göre 2. ve 3. filmlerde Recep İvedik, Uludağ ve bir üniversite kampüsünü yerle bir edecek.

Not : Alıntıdır.
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu sıraLarda Recep'in Tavuğu tv lerde dönüyo..

İzLemek isteyenLer için..

http://www.mavigenc.com/recebin-tavugu-fragmani
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Kemence_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ilkinden daha güzel olur umarım..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şahan Gökbakar, Recep İvedik'in ikinci filminin de yolda olduğunu söyledi.

Bir televizyon programına konuk olan Şahan Gökbakar , kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verirken geleceği ilişkin projelerini de anlattı.

Recep İvedik filmiyle bir hayli eleştiri alan ve ilk kez bir programda yanıt veren Gökbakar, televizyonda yaptığı Recep İvedik skecinin nasıl doğduğunu anlattı ve kendisi hakkında olumsuz değerlendirmelerde bulunanlara net bir yanıt verdiğini ifade etti.

Gökbakar, özellikle Eşkiya filminden sonra çekilen tüm komedi filmleri arasında Recep İvedik'in en başarılısı olduğunu söyledi.

Recep İvedik nasıl doğdu?
    "İnternette bir haber vardı. Bir adam üst komşusunu sepetin ipinden çekerek düşürmüş. Kadın sürekli sepet sarkıtıyormuş, bu adam da rahatsız oluyormuş o sepetten. 'Yapma' demiş. Sepeti de kadın bileğine bağlamış, balkondan sarkarken. O da sepetten çekip düşürmüş kadını. Bu gerçek bir haber. 'O kadını oradan çekebilecek zihniyet nasıl bir zihniyet olabilir' deyip kendimi aynada boyadım ve Recep İvedik çıktı."

En başarılı komedi filmi
    "Türkiye'de çekilmiş bir çok profesyonel filmden daha profesyonel duran amatör bir film. Eşkiya'dan sonra yapılmış komedi filmleri arasındaki en kaliteli komedi filmi. Kahpe Bizanslar, Maskeli Beşler, Çılgın Dersaneler diyebiliriz belki. Yeni seri Hababam Sınıfı falan, bence bunlardan daha eli yüzü düzgün bir film. Benim fikrim bu tabii ki kimseyi bağlamaz. Ama bence daha lezzetli bir film yani. Goralar işte..."

Her şeye net bir cevap
    "Bu çok net bir cevap zaten (filmin gişedeki başarısını kastederek). Her şeye çok net bir cevap. Sizin meşhur bir lafınız var, 'Birinci belli, ikinci kim' diye. Tabii siz kendi meslektaşlarınız arasında bunu söylediniz. Bu çok net bir cevap oldu. Benim kimseye bir cevap verme gibi bir şeyim de yoktu aslında. Öyle bir güdüm de yoktu, hevesim de yoktu. Fakat bu mevcut televizyon düzeni içerisinde benim konduğum yer, başladığımdan itibaren bana yapılan muamele... Benim kendimi tekrar ettiğime dair yapılan yorumlar, benim bittiğime dair yapılan yorumlar... Bana bunu diyerek mutlu olan insanlara verdiğim güzel, nacizane, kibar, çok efendice, hiç konuşmadan güzel bir cevap oldu. Bana bunu yaşattıkları için de filmime giden gitmeyen herkesi o kadar çok seviyorum ki..."

En çok gülünen sahneler senaryoda yok, doğaçlama
    "Filmi çekmeden önceki senaryoda, şu anda filmde gördüğünüz hiçbir espri yok. Evet yok, hiçbiri yok. Filmde insanların yarılarak güldüğü esprilerin hepsi doğaçlama. Hiçbir şeyi yazmadık, daha önceden yani..."

Bana teşekkür edilmeli
    "Sokakta bir birinin kafasını kıracak insanlar yan yana oturup, bir şey izleyip güldüler. Bu kadar toplumsal gerginliğin olduğu bir ülkede aynı anda gülme seansı gibi oldu film. Herkes aynı anda güldü. Sağcısı-solcusu, dertlisi-tasalısı, Türkü-Kürdü-Çerkezi-Lazı herkes aynı salona gidip, yan yana oturup gülebildi aynı şeye. Bu güzel bir şey. Bunun için bana teşekkür edilmeli."

Politik mizah yapacak olsam...
    Tayyip Erdoğan binicilik okulu diye bir skeç yapabilirdim. Orada attan nasıl düşülürü anlatırdım mesela. Çok artistik düştü. O kadar kontrollü düştü ki... Attan öyle düştün mü kalkamazsın yerden. Benim bir kaçtane binicilik yapan arkadaşım var, diyorlar ki 'öyle bir düşüşte yerden kalkman mümkün değil'. At bayağı yüksek ve çok ters düştü, yan şekilde düştü. Acayip kontrollü düştü. Böyle bir skeç yapabilirdim. 'Attan nasıl düşülür çocuklar' diye...

Televizyona ara verecek
    "Bir süre televizyon yapmayacağım. Ben bunaldım, vallaha bunaldım. Bir süre televizyon yapmayacağım yani."

İkinci film gelecek
    "İkinci filmle ilgili yeni bir şeyler tasarlamam lazım. İkinci film geliyor".

Not : Alıntıdır.
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Güzel olur. Zaten ilk bölümünden belliydi devami gelecegi
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabi gelir paranın tadını aldı...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam kendi ekolünü oluşturdu, bundan sonrada devami gelecek tabii..

ççç ççç

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

celsun celsun ilkinde koptum yine cüülelim daa argo-margo insanlarımızın gülmeye ihtiyacı vardur daaa

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

süper bir film di gerçekten ikinciside güzel olur muhakkak

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

saçmalığın devamı desene :/
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Güzel haber

Bu arada ilk Türk trilogi olmaz bu, Bundan önce eski Hababam Sinifi (Gerci o 3'ten fazla), yeni Hababam Sinifi ve Maskeli Besler serileri var
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sinemaya gittiğimde o kadar sanatsal film varken, sanatla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece güldüren ve güldürürken de düşündürmeyen bu filmin başında onlarca kişinin kuyrukta beklediği ve bilet almak isteyenlerin 3 seans sonrasında yer bulabildiği filmin 2.si...
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazım KOYUNCU

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bugüne kadar seri filmlerin her zaman birincisi güzel olmuştur.Bunun nedeni ilk filmin çok izlenmesi nedeniyle ikinci filmin çekilmesidir.Birincisideki Sinema sanatı önde tutulurken ikinci ve üçüncü filmde artık sinema sanatının önüne ekonomik kaygı geçmektedir."Ne çeksem insanlar izleyecekler" düşüncesiyle hareket ederler.

Bu benim kendi kanım tabi ama berbat bir film bizi bekliyor...
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gülmekte lazım. Bu hayat içerisinde herşeyi bir kenara bırakıp 2 saat kahkaha atmak güzel şey olsa gerek...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Recep ivediği eleştirenler komedi filmmi izlemesin bütün komedi filmleri aynı tarz aynı küfür aynı hakaret millet garip gerçekten ..
    Kazimişi gzas vorert

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı EyüpKILIÇ61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugüne kadar seri filmlerin her zaman birincisi güzel olmuştur.Bunun nedeni ilk filmin çok izlenmesi nedeniyle ikinci filmin çekilmesidir.Birincisideki Sinema sanatı önde tutulurken ikinci ve üçüncü filmde artık sinema sanatının önüne ekonomik kaygı geçmektedir."Ne çeksem insanlar izleyecekler" düşüncesiyle hareket ederler.

Bu benim kendi kanım tabi ama berbat bir film bizi bekliyor...
    Evet Eyüp genelde sonradan çıkan seriler kötü oluyor ancak güzel olanlar da yok değil . Mesela örnek vermek gerekirse " Yüzüklerin Efendisi " ve " Örümcek Adam " serileri bence gitgide güzelleşti . İnşallah bu film de güzelleşir diyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben ilk filme baş yapıt görmeye gitmemiştim. Gitmiş ve gülmüştüm. İkinciye de onun için giderim. Yine gülersem sorun yok. Maskeli bilmem kaç diye bir filme de aynı gerekçe ile gitmiş, 15. dakikada çıkmıştım. Hasılı, amaca hizmet ediyorsa iyidir. Türkiye'de ise bir "Ah Belinda"cılar vardır yıllardır. Onlara göre bir filmi yoldan geçen adam da anlıyorsa film basittir, bayağıdır. Ben sevfim valla bu "bayağı" filmi. Ama mesela bir "The bodyguard"ı 70 defa izleyen ben 2. kez İvedik sayredemem. E olsun, ne olmuş ki?

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yanlış anlaşılmasın ben birinci filmi çok beğenmiştim.Zaten Şahanın fanatiklerindenim ikincisinide izlemeye gideceğim kesin...
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Oyunculuğunu, espri skeçlerini beğenmediğim bir tip. Beğenenlere elbette saygı duyuyorum.

Yeni filmide çekiyor hayırlı olsun. =)
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Espirileri biraz argo olsada yinede insanı güldürüyor.2. filmi çekmesine sevindim.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Millet olarak İçimizdeki kırolukları ortaya çıkardı bu film.İnsanlar kendinden bişeyler bulduğu için bu kadar ilgi gördü.2-3-4 Çekilmeli
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Barış Mayda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kutsal Dabacana 2 Nezaman Cekİlİr Acaba Merakla Beklİyoruz Recep İvedİkten Daha GÜzel Kutsal Dabacana
    Jackson Avelino Coelho Jajá

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet olarak İçimizdeki kırolukları ortaya çıkardı bu film.İnsanlar kendinden bişeyler bulduğu için bu kadar ilgi gördü.2-3-4 Çekilmeli
    2 saat boyunca eğlenceli vakit geçiren biri olarak yorumunun doğruluk payı %0 arkadaşım!..
    Bahsettiğin millete böyle gönderme yapılmamalı!..
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

'Recep Ivedik' filmi bir konu üzerine degilde espri üzerine kurulu oldugu icin bir defadan fazla izleyemiyorum. Acikcasi 'Recep Ivedik' filmden ziyade hareketli bir stand-up gösterisiydi. Konudan ziyade espriler ön plana cikiyordu. Sahan'in hedefi de zaten buydu sanirim. Ayni espri iki defa yapildiginda tadi kalmiyor. Bu filmde öyleydi, ikinci defa izledigimde tadi kalmamisti.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aman eksik kalsın
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)