Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 370 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Recep İvedik 2 Sinemalarda

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tipim ve tarzım değil... Tepe tepe kullanın
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zaten şahanı tv8'deyken hep izlerdim Recep İvedik'de bomba olmuştu 2.sine kesin gidecem
    .

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Recep İvedik harika yaa, izleyen bir insan en azından bi 2 saat derdini, sıkıntısını unutuyor.. ilk film müthişti, eminim ikinciside öyle olur..

Forever.. Recep İvedik..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beklemedeyiz

Harun_ayar_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

çıksında gidelim

Zaten Şahan bi konuşmasında söylemişti Kemal Sunal gibi filmin serisini çıkaracaklarmış.
    CybeЯ WarrioЯ

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 saat boyunca eğlenceli vakit geçiren biri olarak yorumunun doğruluk payı %0 arkadaşım!..
    Bahsettiğin millete böyle gönderme yapılmamalı!..
    Bizim millet olarak mizah kültürümüz biraz argo ve küfürün üzerine kurulu değil mi? 40 senedir hep böyle gelmedi mi?
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Samet Türkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki çoğu kişi görüşlerime katılmayabilir ama son yıllarda terbiyesizlik espri diye reyting,prim yapmaya başladı. Bunların başındana şahan(recep ivedik) ve komedi dükkanı(özellikle trt'ye geçtikten sonra) geliyor. Cem yılmaz vs... sayabilirim. Espri yok ortada ama bolca küfür var. Bu mudur yani espri anlayışı? Yoksa hep böyleydi de büyüyünce mi farkettik?
    Ben de senin gibi düşünüyordum da Cem Yılmaz son oyununda ( telekom sponsorluğuyla çıkan dvd sinde) bu konuya değiniyor. Onu dinleyince aslında olayın o kadar basit olmadığı anlaşılyor.
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazım KOYUNCU

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

''Bikinili kız imajından rahatsızım''

"Recep İvedik"teki rolüyle şöhreti yakalayan Fatma Topbaş isyan etti.

10 Temmuz 2008 10:46 "Recep İvedik"teki rolüyle şöhreti yakalayan Fatma Topbaş D-Smart dergisine konuştu.

İlk sinema filmi "Recep İvedik", 4 milyon 300 bin izleyiciyle tüm izlenme rekorlarını altüst eden "Recep İvedik"in seksi güzeli Fatma Topbaş, "İnsanların kafasında 'Recep İvedik'in afişindeki bikinili fotoğraf var. Ama bundan sonra yüzüme bakılsın istiyorum" diyor. "Fatma Topbaş", "Recep İvedik"e yapılan eleştirilere kızgın.

Hayalleriniz arasında oyuncu olmak var mıydı? İlkokul, ortaokul ve lisede hep tiyatro kolundaydım. Erkek çocuklara, "Göster bakalım şeyini" derler ya, bana da "Göster oyununu""derlerdi. Ama oyuncu veya ünlü olmak gibi bir hedefim yoktu. İstanbul’a geldiğimde 18 yaşındaydım ve ağabeyim gibi polis olmak istiyordum. Üç yıl sonra kafama dank etti. Müjdat Gezen Tiyatro Okulu’nda iki yıl eğitim aldım. Bölüm oyunculuğu, reklam derken, "Recep İvedik" ortaya çıktı.

"Recep İvedik" ile bir anda çıkış yaptınız. Oyunculuğunuzu nasıl buluyorsunuz?

- Ben henüz sıfır kilometre bir oyuncuyum. Birçok insan, bu sektöre dizilerde oynayarak girmeye çalışıyor. Sonra sinema filminde belki oynuyor. Bense gişe rekoru kıran bir sinema filmiyle giriş yaptım. Bizim dönemimizde, oyunculuk ve medyatiklik televizyondan kazanılmaya başlandı. Bense sinemadan ün kazandım.

Filmin başarısı sizi şaşırttı mı?

- Kafamdaki rakam 1.5 milyon civarındaydı. Çok eğlendik ve "Eğer biz bu kadar eğleniyorsak, insanlar da eğlenir" dedik.

Şahan Gökbakarile çalışmak nasıldı?

- Çok başarılı biri. Bu projenin betonunu döken de o, duvarını ören de... Bana çok destek oldu. Bu piyasaya girdiğimde başıma gelebilecekleri söyleyecek kadar açık yürekli.

"Recep İvedik"in ikincisinde oynayacak mısınız?

- "Recep İvedik 2"de ben yokum. Zaten ilkinde Sibel görevini tamamlamıştı. Film virgülle bitmedi. Yani kavuşmadılar. Gerçi bana "Oynar mısınız" diyen olmadı. Deselerdi de herhalde "Hayır" derdim. Çünkü ben birinciyi çok keyifli bitirdim. Bu bir dram veya sanat filmi değil. Komediyse, seri halinde devam etsin. Bu şekilde daha başarılı olacaktır.

Oyuncu olarak bundan sonraki hedefiniz nedir?

- Sadece, 4 milyon 300 bin kişinin izlediği bir filmde oynayan kız olmak istemiyorum. Başarılı olduğumu gösterebileceğim bir filmde yer almak istiyorum. "Recep İvedik" büyük bir oyunculuk gerektirmiyordu. Sibel hep aynıydı. Oyunculuğu çok ön plana çıkarmaya imkan yoktu.

Ne tür projeler var önünüzde?

- Daha çok benim üzerime olan bir sinema projesi var. Oyunculuğumu gösterebileceğim. Ben insanların bikiniyle görüp, "Vay, ne güzel kadın" dedikleri biri olmak istemiyorum. Benim için "karizmatik kadın", ama özellikle "çok iyi oyuncu" demelerini istiyorum. İlk izlenim çok önemlidir. Yargılar sonradan çok kolay değişmez. İnsanların kafasında "Recep İvedik"in afişindeki bikinili fotoğraf var. O Fatma Toptaş değil, Sibel. Sibel filmde hep bikiniyleydi ve afişte kapalı bir fotoğrafını koymak doğru olmazdı. Ama bundan sonra insanlar yüzüme baksın istiyorum.

Recep İvedik gibi bir adamla beraber olur musunuz?

- Recep’in ruh halinde bir adamla beraber olurum. Recep saf, inişleri ve çıkışları olan, her şeyi insanın yüzüne söyleyebilen bir adam. Böyle bir adam bulursam, beraber olurum. Recep, kadınına düşkün biri. Yıllarca cebinde bir bilyeyi taşımış. Bir gün Sibel’e o bilyeyi verme umuduyla yaşamış. Böyle bir adam olursa, başımın üstünde yeri var.

Dış görünüşün hiç mi önemi yok?

- Söylediğimin dış görünüşle ilgisi yok. Tabii ki böyle bir tiple beraber olmam. Dış görünüş de önemli. Ama beni güldürebilen, eğlendirebilen biri olmalı. Soytarılık, şempanzelik anlamında söylemiyorum.

Peki, geğirme gibi özellikleri?

- O kadar da değil. Aslında bunlar bence gayet doğal. Bunu anlamıyorum, insanız sonuçta. Avrupa’ya gidiyoruz. İnsanlar gözümüzün önünde neler yapıyor. Biz Müslüman olarak temizliğimize, inancımıza düşkün olduğumuz için, bunlar bize ters geliyor. İnsan olarak gaz çıkarabiliriz de, geğirebiliriz de, küfür de edebiliriz. En tutucusundan en açığına kadar biz böyleyiz. Recep İvedik de bence doğru yaptı. Ona "kıro" deniyor. Bence kesinlikle değildi.

Recep İvedik kıro değilse, sizce kıro kimlere denir?

- Bence kıro, paraya sonradan kavuşmuş, görmemiş insanlara denir. Koluna Rolex saat takıp, cipine biner. Üzerinde takım elbisesi, yüzünde sakalı, elinde de altın tespihi olur. Bazen "Para yanlış insanların elinde" deniyor. Bence de bu çok doğru bir söz. Eğitimlerindeki veya kültürlerindeki boşlukları doldurmak yerine, "Ben bu ortama girdim" demek isteyen insanlar var. Paralarını kadınlara harcıyorlar. Bence kıro onlar.

Peşinizden koşan böyle tipler var mı?

- Olsa da benim altıncı hissim çok kuvvetli. Sinsice yaklaşan insanları sevmem. İşin ucunda başka bir şey varsa, sırtımı döner giderim. Beni etkilemek için pırlanta yüzüğe, son model arabaya gerek yok. Mesela, sırtımda bir tane gül dövmesi var. En çok çiçekleri severim. Benim için doğru adam olsun. Adam gibi adam olsun, onun için yapamayacağım hiçbir şey olmaz. Bana paranla, şöhretinle gelme. Özünle, sevginle gel.

Filminiz neden bu kadar eleştirildi?

- Boşuna 4 milyon 300 bin kişi izlemedi "Recep İvedik"i. Birileri "Recep İvedik sanat filmi değil" diye bağırıyor. Biz hiçbir zaman "Çok iddialıyız, rekor kıracağız, milyon dolar harcadık, sanat filmi yaptık" demedik. Biz keyifli bir proje yaptık. Şahan yazarken çok eğlenmiş. Biz de çekerken çok eğlendik. Bu kadar insan da seyrediyorsa, bir bildikleri vardır.

Aslında izleyenler de eleştirilmiş olmuyor mu?

- Bu kadar eleştiriyorlar; ama sen aslında halkı eleştiriyorsun. Ne Şahan’ı, ne de ekibi... Sen, bu filme giden her Türk vatandaşını eleştiriyorsun. "Niye gittiniz kardeşim bu filme?" diyorsun. "Özgürlük, özgürlük" diye bağırıyorlar. O zaman sen, bir insanın bu filme gitmesine de mani olamazsın. O da bir özgürlük. Çok beğenmiş, üç kere gitmiş. Sana ne?

Filmle ilgili son olarak ne söyleyeceksiniz?

- Biz gerçekten kötü bir şey yapmadık. Bence sadece susup bizi alkışlamaları gerekir. "Helal olsun Şahan’a ve ekibe! İnsanların bu sıkıntılı döneminde, onları güldürecek, eğlendirecek güzel bir proje yapmışlar" desinler.

Üşümemem için sıcak su döküp beni haşladılar

Recep’in beni havuza düşürdüğü sahnede, normalde Şahan ile beraber havuza girecektik. Onun üzerindeki kıllar suda döküleceği için senaryo değişti. Kurban olarak, havuza sadece benim düşmeme karar verildi. Mayokini giydim. Kasıklarıma yakılar yapıştırıldı. "Bu, seni soğuktan korur" dediler. Sonra aralarda, üşümemem için üzerime sıcak sular döküldü. Resmen piştim. Her tarafım su topladı. İki gün duş alamadım. Meğer yakının üzerine sıcak su dökmemek gerekiyormuş.

Hürriyet / Kelebek
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu da Sivaslı Recep İvedik
    Beyaz perdede rekorları alt-üst eden Recep İvedik meğer gerçekmiş!
    23 Eylül 2008 / 17:17

Ramazan'da gece geç saatlere kadar durakta bekleyen taksiciler, gündüzleri iş yokluğundan otomobillerinde uyuklayarak vakit geçiriyor.

Atatürk Caddesi Afyon sokakta bulunan Köşk Taksi Durağı'nda gece geç saatlere kadar çalışan taksiciler, ramazanın verdiği yorgunluğu gündüzleri taksilerinin içinde uyuyarak atmaya çalışıyor.

Hürriyet'in haberine göre taksilerin uyuklayan şoförlerinden birinin görüntüsünün Recep İvedik'e çok benzemesi yoldan geçenleri gülümsetti.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Recep İvedik 2" geliyorSenaryo tamamlandı. Çekimlere 1 Kasım'da başlanıyor..

02.10.2008 06:25 En çok izlenen film unvanını elinde bulunduran "Recep İvedik"in devamı çekiliyor.Çekimlerine 1 Kasım'da başlanacak film, 12 Şubat'ta gösterime girecek.
    Kelebek'te yer alan habere göre, Şahan Gökbakar, 4 milyon 300 bini aşkın seyirci sayısıyla en çok izlenen yerli film unvanını taşıyan "Recep İvedik"in devam filminin senaryosunun tamamlandığını açıkladı. "Recep İvedik 2", ilk filmden bağımsız bir öyküyü anlatacak. 'Ölmeden önce yapılacaklar listesi' hazırlayıp, bunları hayata geçirmeye çalışan Recep'in maceraları anlatılacak.
    Filmin 12 Şubat olan vizyon tarihinde bir gecikme olmayacak. Çünkü yapımcı Faruk Aksoy, daha film çekilmeden sinema salonlarıyla el sıkıştı. Öte yandan Şahan Gökbakar, "A.R.O.G"un "Recep İvedik"in rekorunu geçmesi halinde neler hissedeceği konusunda ilginç bir açıklama yaptı: “Recep İvedik'i geçtiklerinde bir delirme anı ya da buhran yaşamam. Rekoru geri almak için kolları sıvarım.”
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Birincisini çocuğa izletme gafletinde bulunmuştuk.''Buda sana kapak olsun'' lafı hala iki lafından biri.İkincisinden kesin sakınmamız lazım

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şahan Gökbakar'ın yarattığı ve fenomen haline gelen Recep İvedik2'nin çekimlerine İstanbul'da devam ediyor. 12 Şubat 2009'da izleyicisiyle buluşacak olan filmin çekimlerinden ilk kare karşınızda! Medyafaresi'nin haberine göre Recep İvedik2'de büyük ilgi görecek olan babaanne karakterini izleyenler, Recep İvedik'in kime benzediğini hemen anlayacaklar.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Cok güzel bir haber. Recep Ivedik 2`yi Sabirsizlikla bekliyorum.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah başarısız olur ve de bu işe bir daha kalkışmaz....filme gitmemiştim ki çok şanslıyım, bir iki esprisini izledim hakikaten berbat ötesi birşey.... esprinin de bir düzeyi, güldüreni olur..tamamen bel altı ve anadolu insanını küçük düşürücü şeyler..

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İzlemediğim, ısrarla da izlemeyeceğim filmler serisi
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yeni film Recep İvedik Askerde olacakmış.

Sanırım konusu da şöyle olur; Recep bir şekilde askere çağırılır, orda ortamı ve düzeni alt üst eder. Filmin sonunda bir kahramanlık yapar, herkese sevdirir kendini ve film biter.

Keşke asker hiç karıştırılmasaydı bu işe.

Şaban Askerde
    Hababam Sınıfı Askerde
    Çılgın Dersane Kampta

Şimdi de Recep İvedik Askerde. Kabak tadı vermeye başladı artık...
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Ankara

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

(21:24) Salazarach: arka sokaklar:d
    (21:25) Salazarach:
    (21:25) Salazarach: insan haber verir olm ya
    (21:25) {: recep ivedik 2 de oyunuyorum şimdi şubat ayında vizyonda he
    (21:26) Salazarach: yalancının ?
    (21:26) {: şubatta izlediğinde görrüsün kanam
    (21:26) {: kankam yani
    (21:27) Salazarach:
    (21:27) Salazarach: helal be
    (21:27) Salazarach: sen yüksel biz okula devam edelim kenka
    (21:27) {: recep ivedik senaryo icabı kuzenin ajansına gidiyo bendeo ajansın müdürünü oynuyorum kardeşim 2 haftadır hayatımız .... yorgunluktan
    (21:28) Salazarach: ;o
    (21:28) Salazarach: sen yüksel ki biz övünelim ;ohohoh
    (21:28) {: inş. devam edicez ya bi terslik olmazsa
    (21:28) {: ama recep ivedik çok okmik moruk gülmekten çekim fln yapamıyoz ahahah
    (21:29) Salazarach: ;o
    (21:29) Salazarach: Star olcan çxçöx
    (21:30) {: gerekirzse kadın programlarına katılıcam ahahah
    (21:31) Salazarach: ;hahaha

Bizim okuldan bir arkadaş da oynuyor Recep İvedik 2'de. Kendisi dj olduğu için okulu bırakmıştı. Geçen gün bizzat söyleyince şaşırmıştım. Neyse çıksın bakalim.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Recep ivedik'in ilk filmi süperdi. Defalarca izledim gülmekten koptum. 2. seriside güzel olur inşallah. Heyecanla bekliyoruz

Nereden
    Almanya

Bence Maskeli Besler serilerinden ve yeni Hababam Sinifi ndan daha düzgün bir filmdi. Ama, kaba komediye dayali filmleri pek sevmem. Bu isi en iyi Leevent Kirca yapardi. Her esprisinde bir zeka vardi cünkü. Recep Ivedik öyle degil halbuki.

Recep Ivedikte ki esprileri 10 yasinin altindaki cocuklar bile anlayabiliyordur.
    Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur!

N. F. Kısakürek

Nereden
    Ankara

İlkinden apayrı bir konuya sahip olan recep ivedik 2 de ‘Ölmeden önce yapılacaklar listesi’ hazırlayıp, bunları hayata geçirmeye çalışan Recep’in maceraları anlatılacak.

Fragmanlar çıkmaya başladı.

Fragman 1

Fragman 2 ( En güzel fragman )

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlkine gittim, ikincisini de merakla bekliyorum..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bekliyoruz Bakalım İlki gibi süpermiymiş
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)