Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: TRABZON Byk ehir Olsun mu?

SERDAR-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.05.2007

Standart TRABZON Byk ehir Olsun mu?

TRABZON byk ehir olsun mu olmasn m?
    bu konuyu iki boyutta dnelim byk ehir olsun trabzonda yaayan isiz vatandalarmza i imkan doar byk ehir olduumuz iin daha ok sanayi fabrika kurulular alr ehir kalknr ve ehrin kasasna daha ok para girer.
    BYK EHR OLMASIN : TRABZON byk ehir olursa eminim ki kendi zdeerlerini kaybeder ve kozmopolitik bir ehir haline brnr. bunun en nemli rnei samsun ilimizdir.ehir 15 sene nce gayet nezih bir ehirdi imdide yle fakat ehrin nufusu artt gibi dertleride artt dardan olan gler ehrin asayiinden sakinliine kadar
    her konuda yava yava bozulmalar oldu.bence TRABZONUMUZ bu zdeerlerine sahipken bu deerlerin kaybedilmesi gereksiz bunu kimse inkar edemez

BENCE BYKEHR OLMAMALIYIZ SZCE?
    SAYGILARIMLA...
    stanbul Takmlarn Tutanlar Birazda Bizim Takmlarmz Tutsun.

EypKILI61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.10.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

Olsun ya da olmasn demekle tabiki bir yere varamayz fakat Trabzon'da yle bir tur attm dn.Bykehir olmay gerekten hak ediyor ki lkemizdeki baz bykehir olmu illere nazaran ok iyi bir konumda
    Teekkrler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen ehitlere hediye ettiin 2010 TRKYE KUPASI ve SPER KUPA iin...
    Her Trl

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Trabzon bozulmasn ama bykehir olsun tabi ki...memleketimin birok ehri bykehirlere sunulan avantajlardan yararlanrken Trabzonum bunlardan niye mahrum kalsn...

smela61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

ben doalln bozulmamasndan yanaym... benimkisi enine boyuna aratrp sonucunda varlm bir fikir deil... sadece duygusal yani... Trabzon'umun kimyas bozulmasn...

ancak tabii ki globalleen dnyada bu yapnn bozulmamas imkansz... bykehir olsak da, olmasak da hi bir ey eskisi gibi olmayacak, bu kesin...

son olarak; Trabzon zaten benim gzmde dnyann en byk ehri...
    "7 tepeli ehir... bekle... son tepene de dikeceiz bayramz..."

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    36

GEC MADDE 2.- Bu Kanunun yrrle girdii tarihte; bykehir belediye snrlar, stanbul ve Kocaeli ilinde, il mlk snrdr. Dier bykehir belediyelerinde, mevcut valilik binas merkez kabul edilmek ve il mlk snrlar iinde kalmak artyla, nfusu birmilyona kadar olan bykehirlerde yarap yirmi kilometre, nfusu birmilyondan ikimilyona kadar olan bykehirlerde yarap otuz kilometre, nfusu ikimilyondan fazla olan bykehirlerde yarap elli kilometre olan dairenin snr bykehir belediyesinin snrn oluturur.

beni dndren mesele bu..

izmirde de bu sorun oldu.. ve tartlyor hala.. evre ilelere de hizmet gtrmek durumunda kald BBsi yarap muhabbeti yznden..

5216 sayl BB kanunu

kanunu bi inceleyin isterseniz
    Hadi eyvallah..

Berk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.03.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

Bozulmu zaten bozulaca kadar..

NAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.09.2007
    Nereden
    Ankara

Bence doall ile kalsn fakat standartlarn artrlmas gerek.

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

cahilligime bagislayin, Byk Sehir olabilmek icin 1 Milyon kisinin o il'de ikamet etmesimi gerekiyor ???

?
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt Harun-61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    cahilligime bagislayin, Byk Sehir olabilmek icin 1 Milyon kisinin o il'de ikamet etmesimi gerekiyor ???

?
    merkez ilenin nfusunu kastediyorsanz, hayr. en azndan snr 1 milyon deil.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

merkezde 700 bin kiinin yaamas lazm

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

10 sene sonra trabzon daha ok bakalar tarafndan gidilmek istenilen bir ehir olacak turizime alacak zellikle sahil yolu forum trabzon ve yeni yaplacak stad ehre haraket ve ferahlk getirecek birde ehir dzenlemesi dzenli yerli yerinde olsun arpk olmasn trafie daha ok zm bulunsun ok gzel olur
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

OYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Yanl anlamayn ama srekli g veren il nasl byk ehir olabilir ? arazi artlar , i hayat , ekonomik etkinlikler ortada... malesef talihsiz kaderimiz
    Kazimii gzas vorert

safakkocbyk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.11.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

bu artlar altnda byk ehir olmas komik olur ama artlar dzeltielbilirse nufs ta yeterliyse elbette olmaldr. ama nufs miktarna baklrsa imdilik gerekli olmad apack ortada. ncelikle halledilmesi gereken sorun ulam
    "inde ilerle, ama korkunun seni hareket ettirdii ekilde ilerleme"

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Ne byk ehiri, bizim olsun

Bana kalrsa byk ehir olmas, Trabzon asndan faydal olacaktr.

Gkhan Cebeciolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.04.2008
    Ya
    35

Trabzon'lu deilim ama gitmiliim vardr
    Trabzon'un byk ehir olabilmes iin bence Akaabat'la birlemesi lazm alan olarak ok dar ve sosyal alan konusunda biraz zayf bir ehir ncelikle bu skntlar zmesi lazm
    Rock is life...

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Diyarbakr, Erzurum ve anlurfa da bykehir statsnde ama isizlik alm ban gidiyor.

Eer ekonomik byme dardan g getirecekse ben bunu istemem, memleketim olan Amasya iin de istemem. G alan ehirlerin durumu ortada.

seyyah61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

Trabzon gc alan bir sehir haline gelebilir mi? Hic zannetmiyorum, ama yillardan beri sregelen ihmalkarligi giderecekse, byk sehir olsun Trabzon. 10. yil marsinda tekerleme gibi sylyoruz , demir aglarla rdk yurdu diye, ama Trabzon'a henz en ufak bir yatirim dahi grmedik Cumhuriyet'in kuruldugundan beri, aci ama gercek. stne stlk bir de sahil yolu yaparak gzelim denizimizi de ayirdilar bizden. Dogu Karadeniz'den o kadar Cumhurbaskani, Basbakan ve Bakan cikmasina ragmen, Gneydoguya yapilan yatirminin 10'da biri Samsun'dan teye Karadeniz'in hic bir sehrine yapilmadi. Yazik gercekten. Milletimizin sabrina ve vatan sevgisine gveniyorlar.
    "Hoy, maana y siempre con el Bara en el corazon"
    "Btn k iedikleri denizlere/Yazn yzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

yelik tarihi
    13.10.2007
    Nereden
    Almanya

Trabzonumuzun bymesini gelismesini her trabzonlu ister Trabzonumuzun byk sehir olmasi gerekdigine inaniyorum ama daha nceden trabzonumuza sanayiyi getirmemiz gerekiyor sanayide is gcn beraberinde getirir
    Karadeniz deyince akla ilk olarak gelen trabzonumuzda su ana kadar byk is yerlerinin is olanaklarinin olmamasi gercekden cok zc trabzon gibi bir sehirde 500 kisiden fazla insanin calisdigi bi fabrikanin olmamasi cok zc birsey sanayiyi retim gcn trabzonumuza cektigimiz an trabzonumuz hic sphesiz byk sehir olur bununla birlikde trabzonsporumuza katkisida hic dsnlemeyecek sekilde byk olur. onun icin en kisa zamanda retimi sanayiyi fabrikalari trabzonumuza cekmenin yollarini bulmaliyiz

TheDayAfter61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt seyyah61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzon gc alan bir sehir haline gelebilir mi? Hic zannetmiyorum, ama yillardan beri sregelen ihmalkarligi giderecekse, byk sehir olsun Trabzon. 10. yil marsinda tekerleme gibi sylyoruz , demir aglarla rdk yurdu diye, ama Trabzon'a henz en ufak bir yatirim dahi grmedik Cumhuriyet'in kuruldugundan beri, aci ama gercek. stne stlk bir de sahil yolu yaparak gzelim denizimizi de ayirdilar bizden. Dogu Karadeniz'den o kadar Cumhurbaskani, Basbakan ve Bakan cikmasina ragmen, Gneydoguya yapilan yatirminin 10'da biri Samsun'dan teye Karadeniz'in hic bir sehrine yapilmadi. Yazik gercekten. Milletimizin sabrina ve vatan sevgisine gveniyorlar.

katlmamak elde deil

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Trabzon Buyuk sehir olursa akcaabati yomrayi ve guneyde kalan bir kac beldeyi icine alacak ve toplam nufusunu ve alanini gostererek TRABZONun yeni merkez nufusu belli olacak diye biliyorum.

Trabzon`un tutanabilecegi tek endustri TURIZM`dir . Tarim findik onu biliyoruz ancak yatirimcilar TURIZMI dusunecekler ve buna yatirim yapacaklar.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

mensure 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.12.2005

Bence olmas lazm
    Trabzonspor'um senin iin lrm!..

ApoCaN28 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

sadece Trabzonda issiz kalmamas iin bir 2 fabrika belki ama gzelliinin bozulmamas taraftarym...
    " Hayatnn anlam senin bak anda gizlidir. "

olsa iyi olur
    Kahrolsun endstiryel futbol.
    YAASIN HOLNANZM!

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Alnt zkan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Diyarbakr, Erzurum ve anlurfa da bykehir statsnde ama isizlik alm ban gidiyor.

Eer ekonomik byme dardan g getirecekse ben bunu istemem, memleketim olan Amasya iin de istemem. G alan ehirlerin durumu ortada.
    Erzurum.
    yllar nce ligde iken Erzuruma deplasmana gitmitik. ayrlan tribn full doluydu.
    bunun konu ile alakas yok tabi . ama Erzurum denince aklma bi an geliyo. Maa gittik bi gece orda kalmak zorunda kaldk. sabah erkenden otobsle dneceiz. gittik bi parka.
    parkta bank ta Erzurum Bykehir belediyesi yazyo. (ilk burda renmitim byk ehir olduunu)
    anlatmak istediim hala bu deil
    bankn yannda da ufak bi tabela vard. hani bahelerde olurya. iekleri koparmaynz trden.
    bankn yanndaki bu tabelada iek felan yazmyodu.
    Oturmak serbesttir yazyordu
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Alnt Burak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Erzurum.
    yllar nce ligde iken Erzuruma deplasmana gitmitik. ayrlan tribn full doluydu.
    bunun konu ile alakas yok tabi . ama Erzurum denince aklma bi an geliyo. Maa gittik bi gece orda kalmak zorunda kaldk. sabah erkenden otobsle dneceiz. gittik bi parka.
    parkta bank ta Erzurum Bykehir belediyesi yazyo. (ilk burda renmitim byk ehir olduunu)
    anlatmak istediim hala bu deil
    bankn yannda da ufak bi tabela vard. hani bahelerde olurya. iekleri koparmaynz trden.
    bankn yanndaki bu tabelada iek felan yazmyodu.
    Oturmak serbesttir yazyordu
    Mthis
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)