Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sizce Genel Menajerimiz Kim Olmalı?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adama iş değil de işe hakkını verecek adam bulma felsefesiyle layık olan, üstesinden gelen nitelikli ve becerikli biri olsun da kim olursa olsun.
    Benim gönlümden de can Çobanoğlu geçiyor.
    Hayırlısı...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

can çobanoğlu bu iş için aranan kişi bence.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir gazetede okumuştum...Trabzonspor un yeni menejeri Başbakan lakaplı Lemi Çelik diye...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Kuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir gazetede okumuştum...Trabzonspor un yeni menejeri Başbakan lakaplı Lemi Çelik diye...
    bu haber yönetimce dogrulanmadi.
    menajer konusunun yönetimce degerlendirilmedigi aciklandi.
    önümüzdeki haftalar ve aylar icinde sanirim bir genel menajer yönetim tarafindan belirlenecektir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Ben Lemi Celik'den yana deyil'im. Adam kendisini cok ön planda tutuyor,ayni Serdar Bali gibi. Ben Abdullah ercan,Ogün temiskanoglu veyahut Sota Arveladze'den yanayim.

Nereden
    İstanbul

leeemmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    çeelliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Can Çobanoğlu Daha Güzel Gider Takımımıza

Can Çobanoğlu Kimdir?
    1956 Sakarya doğumlu olan Can Çobanoğlu, 18 senelik spor yaşamında 40 kez Voleybol Milli Takımı'nda görev aldı. Milliyet Gazetesi'nde kısa süre spor yazarlığı yaptı. Küçük ve orta ölçekli ithalat ve ihracatçıları Türkiye İhracatçılar Derneği (TİDER) adı altında kurduğu dernek çatısı altında topladı ve derneğin kurucu başkanlığını yaptı. Genç yönetici ve işadamları derneği kurucularından ve yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Çobanoğlu, ihracat, turizm ve borsa şirketleri kurucusu ve yöneticisi olarak iş hayatına devam ederken, sporun içinde bulundu. 1996 yılında futbol federasyonu dış ilişkiler kurulu üyeliğinden başlayan süreçte sırasıyla: A Milli Takım İdari Yardımcılık, A Milli Takım Menajerliği ve Milli Takımlar Departman Sorumluluğu ve menajerliği görevlerinde bulundu. #content { ); }#content li { margin-left:25px; }
    Konu Ali Can tarafından (28.06.2008 Saat 20:14 ) değiştirilmiştir.
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Selami Gürpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

en iiyi LEMİ ÇELİK kendini ingilterede ve bir çok yerde geliştirmiş bir adam ve trabzonlu TRABZONSPOR lu bize en iiyi uyum sağlaycak ve bu işi en iyi yapacak adam olarak Lemi Çelik i görüyorumm ondan ii kimse yapamaz Can ÇOBANOĞLU da ii bir menajer olabilir geçen yönetim de istemişti ama neden olmadı bilmiorum ama ilk tercihim LEMİ ÇELİK tir bu işi ondan ii kimse yapamaz BAŞBAKAN tabi burda ersun hocanın da isteği önemlidir...

Burak_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence can çobanoğlu yıllardır profesyönelce yapıyo bu işi

gurcan_altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence de Süleyman Hurma olmalı adam tuttuğunu koparıyor.. Hem koyu bir Trabzonspor lu

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hmm.. kim olsun, kim olsun.. hayırlısı olsun valla..

en önemli kriter Trabzonspor'lu olsun.. profosyonelliğin yanında Trabzonspor taraftarı olsun.. o heyecanı yaşasın..
    Konu İskender YILMAZ tarafından (29.06.2008 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

TSknbkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

serdar bali olmasında...
    İşte taraftar budur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lemi Çelik?

Serdar Bali?

Bunların olduğu yerde menejerlik kelimesini ağzıma almam, yorum yapmam!!!!
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bencede profosyonel olmali..eski futbolcu olmamali

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Süleyman Hurma gibi etkili bir isim olmalı bence menajer.Sakın yanlış anlaşılmasın.Süleyman Hurma'yı istediğim falan yok ama şu an Türkiye'deki en etkili menajer bana göre o.Takımını çok iyi sahipleniyor.Konuşması düzgün ve en azından büyük bir tecrübeye sahip.Keşke onun gibi bir menajere sahip olsak.
    Colmandante

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lemi Çelik?

Serdar Bali?

Bunların olduğu yerde menejerlik kelimesini ağzıma almam, yorum yapmam!!!!
    Daha önce kendilerine verilen hangi görevi yapamadılar bu iki isim Cafer..Tamam Lemi nin sağ kanadı müdafasında zaafları olmuştur. Serdar Bali Trabzonspor un en zor döneminde ( 2000 devrimi dedikleri) futbol şubesini aldı. Lemi nin transferde ciddi bir hatasımı oldu? Nedir kendimize kendi adamlarımıza bu önyargı

Erdinho_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kesin Lemi Celik olmali.

Szymkowiak
    Eller
    Cale
    bunlarin hepsini Lemi önerdi.
    Türkce, Ingilizce, Almanca ve azicik Fransizca biliyor. Futboldan cok iyi anliyor hem Özer Hurmaci garanti bizde olur seneye

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce kendilerine verilen hangi görevi yapamadılar bu iki isim Cafer..Tamam Lemi nin sağ kanadı müdafasında zaafları olmuştur. Serdar Bali Trabzonspor un en zor döneminde ( 2000 devrimi dedikleri) futbol şubesini aldı. Lemi nin transferde ciddi bir hatasımı oldu? Nedir kendimize kendi adamlarımıza bu önyargı
    Önyargımız kendi adamlarımıza değil abi. İşini yapacak olanın başımızın üstünde yeri vardır. Bu futbolcuda da böyle yöneticide de böyledir.

Genel Menejerlikten bahsediyoruz. Bu görev transferde hata yapmamakla alakalı değil. Temsil edebilme gücün olmalı. Trabzonsporu taşıyabilme yeteneğin olmalı vs. Bizim burada Lemi'yi kötülemek aşağılamak gibi bir düşüncemiz yok. Sadece Genel Menejerlik için uygun görmüyorum kendisini. Yıllardır bu işi yapan ve Türkiye'de menejerlik denince akla gelen isimlerden olan Can Çobanoğlu, Süleyman Hurma (ki birinin Milli Takımda diğerinin ise Kayseri'de yaptıkları ortadadır) gibi isimlerle çalışma olanağımız varken neden Lemi.

Serdar Bali'yi o dönemde bende çok iyi hatırlarım abi. Sağa sola bilincsizle laf yetiştirdiğinide Ki ayrıca Serdar Bali şu anda Trabzonsporun üstünde dolaşan bir karabulutdur. Serdar Bali'ye bu görevi vermekle kedinin boynuna ciğeri asmak arasında fark yoktur. Biliriz zatı muhteremin ne amaca hizmet ettiğini!!! Umut ediyorum ki bunu yönetimdeki insanlarda biliyordur.

Sevgiyle Kal
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Szymkowiak olsun, çok manalı olur, kabul eder herhalde. Kesinlikle Szymkowiak
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Bence Ünal Karaman olmalı...
    futbolculara ondan iyi bi ABİ bulunamaz...+++yönetim tarafından da cok sevilen bi sima ..
    SEVGİ ve OTORİTEyi müthiş dengeleyecek bi isim...

Hersey; yabancı dil,diploma vs değil...bazen AMATÖR RUH bu saydığımız vasıfları bastırabilir...
    nam-ı diğer Horizon diyor ki;
    TRABZONLU'NUN ELİNDEN İKİ ŞEYİ ASLA ALAMAZSIN; BİRİNCİSİ SEVDİĞİ KIZI, İKİNCİSİ DÖVDÜĞÜ ADAMI ;) !!!

Alıntı Adil ÖZGÜR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Szymkowiak olsun, çok manalı olur, kabul eder herhalde. Kesinlikle Szymkowiak
    Szymkowiak'ı menejer yaparlar mı bilmem ama sana bi yönden katılıyorum...

Szymkowiak, antremnan bitince, diğer futbolcular dinlenmeye cekilirken o t. direktörün yanına gidip FİKİR ALISVERİSİ yapıyomus...
    Aslan yatttığı yerden belli olurmuş
    TRABZONLU'NUN ELİNDEN İKİ ŞEYİ ASLA ALAMAZSIN; BİRİNCİSİ SEVDİĞİ KIZI, İKİNCİSİ DÖVDÜĞÜ ADAMI ;) !!!

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı legendUFUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Ünal Karaman olmalı...
    futbolculara ondan iyi bi ABİ bulunamaz...+++yönetim tarafından da cok sevilen bi sima ..
    SEVGİ ve OTORİTEyi müthiş dengeleyecek bi isim...

Hersey; yabancı dil,diploma vs değil...bazen AMATÖR RUH bu saydığımız vasıfları bastırabilir...
    İyi de Ünal Karaman menajer değil, teknik direktör. Hem her şey amatör ruh ile de olmaz.. Menajerin dil bilmesi çok önemli.l
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Alıntı Kasım Hilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de Ünal Karaman menajer değil, teknik direktör. Hem her şey amatör ruh ile de olmaz.. Menajerin dil bilmesi çok önemli.l
    Ünal2ın t. direktör olduğunu biliyorum. daaaaa T. direktörden menejer olunmaz diye bi kanun mu var onu anlamadım.Buna bircokkkkkkk örnek var....
    sinan Engin de T. direktörlük yapmıs biridir,senin mantığına göre o da menejer olamamalı

buarada (dil olsa tabi ki SÜPER ama bence dil olmazsa olmaz bişey değil...

basbakanımız bile dil bilmiyo ama tercümanla her işini halledebiliyor

Can cobanoglu olmalı ersun hocayla daha once calıstı ve cok tecrubeli bir profosynl

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Önce Genel Menajer ne yapar/ne yapmalı/ne yapmamalı onu belirlemek lazım. İsim bulma daha sonraki mevzuu
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)