Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 118 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 118 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 Avrupa Þampiyonu: ÝSPANYA | Almanya - Ýspanya: 0-1

Bayramm61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Almanlar galibiyet ile basladiklari tüm turnovalarda sampiyon olmuslardi...ama her serinin bir sonu oldugu gibi bu seride burda bitti...
    Uefa yi anlamak cok zor. Ispanyollar Italyayi eledi maca Italyan hakem adadilar..Tipki bizim maca Isvicreli hakem tayin ettikleri gibi--Beckenbauerin lobisi cok kuvvetli...macta hakem Ispanyollarin aleyhine bircok karar verdi...
    En iyi futbol sampiyon oldu... Almanlar bu futbolla kupayi alsalardi kahrim iki kat daha artardi

VIVA ESPANA
    Özledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri özledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ölüler olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Ýspanya hak ettiði aldý . Tebrikler .

Bu arada maç sonunda Ramos'un Puerta'nýn resmi basýlý olan kýyafeti giymesi çok güzeldi. Övülesi bir davranýþ .
    Konu Kadir tarafýndan (30.06.2008 Saat 02:40 ) deðiþtirilmiþtir.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ispanyollarý tebrik ediyorum þampiyon olmayý hak ettiler vede oldu turnuva da güzeldi hem bizim açýmýzdan hem de futbol açýsýndan

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Alýntý Özge Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet yenilmeden þampiyon olan 2. takým.Diðeri de Fransa'ydý galiba.
    Almanya da euro96'da yenilmeden sampiyon olmustu...

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Koçum Ýspanya..

Hakedicek bir oyun oynadýLar.. Farkýda kaçýrdýLar.. Torres demiþtim..

TebrikLer...
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý smart61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýspanya'yý bir adým önde görüyorum.Orta sahadaki oyun çok önemli.Ýspanya orta sahasý teknik-pas açýsýndan daha önde ama Almanya orta sahasýda fizik açýdan çok daha önde.Bu nokta maçý çok etkileyecek.Torres aðýr Alman savunamasý arasýnda istediði fýrsatlarý bulacaktýr.Kalecilerde Ýspanya çok daha önde.Lehmann'ý hiç iyi görmedim bu turnuvada.Özellikle bizim maçta hiç mi hiç beðenmedim.Çok aðýr kalýyor artýk.Casillas ise her zamanki gibi harika.Tahmini skor:Ýspanya:2-1:Almanya
    Tüh sonucu tutturamadým.Koskoca turnuvada iddaa tutturamadým. Gerçi az oynadým ama yine benden baþka herkes tutturdu.Benim uðursuzluðum milletimizi etkilemesin diye bizim maçlara elimi sürmedim.Yoksa gruptan bile çýkamazdýk.

Ýspanya ilk 10 dakika hariç eze eze yendi Almanya'yý.Almanya,Ýspanya'ya bol pozisyon vermesine raðmen belki de en gol olmayacak pozisyon gol oldu.Bunda,Torres'in inatçýlýðý ve takipçiliði çok önemliydi.O posizyonda da Alman savunmasýnýn en hýzlý adamýnýn olmasý ilginç.Aslýnda orda Lahm,Torres arkasýnda kalacak zannetti,topu kaleciye býraktý.Torres de araya girip aþýrttý.

Maçýn sonlarýna doðru bile Almanya hücum edemedi.Turnuvanýn en büyük hayal kýrýklarýndan Gomez'den gol beklemek biraz saçmaydý.Ýspanya biraz daha sakin olsaydý maç farka giderdi.

Fabregas ve David Silva final maçýnda iyi oynamayan isimlerdi.Ýniesta harika oynadý.Ramos'un çýkýþlarý etkiliydi.Almanya'da bir tane oyuncu vasatti bile diyemiyorum.Deðerlendirilecek bir oyun oynayamadýlar.Bu sefer kalede Rüþtü yoktu.

Ýspanya uzun aradan sonra kupa kazandý.Genç takýmlarda çok baþarýlý olmalarýna raðmen bir türlü sonuç alamýyorlardý.Bu sefer þeytanýn bacaðýný kýrdýlar.Hem de Raul(Raul=Efsane) olmadan...

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

G. Linekeer in haksýz çýkcacaðýný söylemiþtim.Tebrikler Ýspanya...
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Ýspanya, grup maçlarýndan final maçýna kadar nükemmel bir fuybol ortaya koydu. bir maçta bile kötü oynayýp maç kazandýklarýný görmedim, gerçektende hak ettiler ve kupayý aldýlar. Tecrübeli futbolcularýn da bu þampiyonlukta büyük bir payý var. almanlar bu kupayý hiç haketmediler.

VÝVA ESPANA Viva Barça
    Konu Sacit tarafýndan (30.06.2008 Saat 11:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kupa töreni sýrasýnda bir diyalog.Platini,Alman oyunculara madalyalarýný verirken...

Ömer Üründül:Platini ne dedi,çok merak ediyorum.

Erdoðan Arýkan
    :Evet, ne dedi acaba?

Ömer Üründül: (Biraz bekledi)... Olur böyle þeyler.

Ömer Üründül çok mu komik bana mý öyle geliyor.Keþke biz olsaydýk finalde.Daha komik olurdu.Gol atsaydýk yine o "ghhhhollll" haykýrýþýný yapardý.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

cok sükür ikinci memleketim yenildi....

oooohhhhhhhhhh !!!!

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Futbol sadece futboldur. Harika bir maç çýkardý Ýspanyollar. Ortasahalarý çok dinamikti. Torres zaten insan felan deðil. Kendinden 10-12cm uzun adamlarýn üzerinden kafa vurmalara , Lahm'a attýðý o çalým. Bakýnca sýska bir tipi var. Ama inanýlmaz güçlü
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý smart61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kupa töreni sýrasýnda bir diyalog.Platini,Alman oyunculara madalyalarýný verirken...

Ömer Üründül:Platini ne dedi,çok merak ediyorum.

Erdoðan Arýkan
    :Evet, ne dedi acaba?

Ömer Üründül: (Biraz bekledi)... Olur böyle þeyler.

Ömer Üründül çok mu komik bana mý öyle geliyor.Keþke biz olsaydýk finalde.Daha komik olurdu.Gol atsaydýk yine o "ghhhhollll" haykýrýþýný yapardý.
    Ömer Üründül yorumcu falan deðildir. Ne dediðini bilmeyen bir þaþkýndýr bana göre. Maç içerisinde Erdoðan Arýkan Ýspanya için "orta sahalarý çok güçlü deðil mi " diye bir þeyler söyledi. Ömer Üründül'de "evet Ýspanya orta sahasýnda orta saha özelliðine sahip 4 tane orta saha oyuncusu var" diyerek ne kadar iyi bir "yorumcu (!)" olduðunu bir kez daha kanýtladý. Erdoðan Arýkan'ýn da top Torres'teyken arada O'na Fabregas demesi de komikti. Maçý radyodan anlattýðýný sanmýþ olmasý gerek.

Torres'i izlemek gerçekten çok zevkli hiç yýlmýyor. Seviyorum bu adamý. Ýspanyollar Almanlarý ezdi desek abartmýþ olmayýz herhalde. Futbolun tüm gereklerini yerine getirdiler. Kupayý da hakettiler. Ýspanya orta sahasý hiç bir takýmda yok zaten. Bir de bunlar kusursuz oynayýnca þampiyonluk kaçýnýlmaz oldu. Tebrik etmek lazým.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Macin bazi bölümlerinde resmen dalga gectiler Almanlarla.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bileðinin hakký ile aldý ispanyollar maçý.tebrikler...!

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ben maçý baþtan sona izlemedim ama fernando Tores in golü yetti..
    Ýspanya hak ederek aldý..Helal Olsun.. Tebrikler...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Berk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

almanya gruptan çýkmayý haketmiyordu ama kazayla yine alacaklardý kupayý neyseki karþýlarýnda ispanya vardý ezip geçtiler alay ettiler almanlarla almanlarda bunu hakediyor helal ispanya

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ispanya dalga geçmeseydi ( özellikle iniesta ) 3-4 e kadar çýkardý maç.. almanya gerçekten vasat bir takým.. dünkü almanya'yý görünce birkez daha üzüldüm gerçekten..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

"futbol 22 kiþinin mücadele ettiði ve sonunda almanlarýn kazandýðý bir oyundur."ispanyollara iyi makara oldu bu söz..

hahaha

helal olsun Ýspanya'ya !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)