Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 103 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Malatyaspor’un tekrar talebi reddedildi..

bence kural hatasi yok. yani hakem her zaman düdük çalmak zorunda degil sonuçta herkes hazir haldepozisyon bekliyodu...

tekrarlansin istemiyorum çünkü yorulmasin usaklar [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

5

5

5

5

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Arkadaslar bu isten hiçbisey çikmaz.hatirlarsaniz yakin zamanda arsenal-chelsea maçinda hanry attigi firikik golünde hakem graham poll düdügünü gösterirken yani vurusu düdükten sonra yapican derken atisi kullanmis gol olmustu.ertesi gün ingilterede yer yerinden oynadi kural hatasi yapildi diye.graham poll yaptigi savunmada "orda gol oldugu için pozisyonu devam ettirdim.çünkü gol en büyük avantajdir,bende o yüzden golü verdim" dedi.bu açiklmadan sonra olay kapandi.Unutmayinki Graham Poll dünyanin sayili hakemlerindendir.verdigi karar herkes tarafindan dogru bulundu.simdi trabzon maçinin ilk golünde hakem yunus yildirim çok dogru bi karar vermistir.eger pozisyon gol olmasaydi.atis tekrar edilip vurusu yapan oyuncuyu sari kartla cezalandirabilirdi.fakat gol olunca avantaji iyi degerlendirip oyunu devam ettirmistir.

Kisaca:POZISYONDA KURAL HATASIYOKTUR.HAKEM YUNUS YILDIRIM AVANATAJI IYI DEGERLENDIRIP GOÜ VERMISTIR.MALATYASPORUN AGLAMASI BOSUNA

Bir zamandir rahatsizdim ve güzel sitemizden de uzak kaldim, çok sükür iyilestik yeniden geri döndük. Tekrar burada sizlerle görüslerimizi paylasmak çok zevkli önce onu belirteyim.

Gelelim konu basligina, konu hakkinda epeyce yazilmis, ben affiniza siginarak önceki yazilari okumadan direkt kendi yorumumu sunacagim.

Bence de hakem düdük ile baslatmak zorunda degil. Nasil ki serbest vurusun hemen kullanilip oyunun hemen baslatilmasini istedigi durumda elleriyle "hadi çabuk çabuk" der gibi oyunu baslatabiliyorsa bizim maçta da ayni sekilde oyunu baslatmistir, görüntülerden anladigim.

Sonrada gelelim pek muhterem Malatyaspor baskaninin laflarina : "Kural hatasi var, tekrari istiyoruz, biz 3 puanin hesabinda degiliz, isterse 3 puan yine Trabzonspor'un olsun, kural hatsai var, tekrarlanmali" v.s.....

Ulan sen kimsin yaa, 3 puanin hesabinda degillermis bak bak bak. Ben bu saatten sonra insallah küme düserler diyorum. Ben önceden de belirtmistim, TRABZONSPOR'UMUZDAN baska hiçbir Anadolu kulübü umrumda degil, hepsinden asiri derecede nefret ediyorum, Allah nasil biliyorsa öyle yapsin bunlari.

Biz birde bu adamlara dostluk gösterip tribüne bayraklarini asiyoruz. Biz böyle TRABZONSPOR olmadik, Avni Aker Stadi bu sekilde Cehennem olmadi...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

top yamuk olsa kural hatasi olacak tövbe tövbe...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

baskan gerekli cevabi verdi arkadaslar bence bu yeterlidir örselemeye gerek yok is olsun diye maç tekrari isteyerek tarihe geçmislerdir bu da mal-atyasporun tarihe geçen tek olayidir...

üc tane az geldi herhalde doymadilar

serdar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

yetmemis heralde 3 tane neyse bu sene hasrete son :d

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adamlara bak.Eceli gelen köpek cami duvarina isermis.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TEKRAR EDILSIN BU SEFER 3 DEIL 13 YAPARIZ BE

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı

TEKRAR EDILSIN BU SEFER 3 DEIL 13 YAPARIZ BE

haklisin

kasiniyo bunlar

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

her macta 3-4 atinca aliskanlik yapti

Nereden
    Ankara

evet arkadaslar bir cevap verdi mi federasyon ? benim takip ettigim kadariyla su an bir cevap vermis degil. ancak malatyanin baskani cok kesin konusuyordu maçin tekrarlancagina eminiz diye. killandim simdi.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ahmet Cakar´indegerlendirmesini eklemek istiyorum ( hernekadar eklemek istmesemdeofftopicsayilmaz ):

Kural hatasi yok
    Ali Aydin Trabzon-Malatya maçinda kural hatasi yasandigini yazmis. Kesinlikle kural hatasi yok. Bir oyuncu serbest vurusu kullanmak için hakemin isaretini beklemek zorunda degildir. Zaten hakem düdügü çalip yönü göstermekle oyuncuya "Hemen oyuna baslayabilirsin" diyor. Tipki yillar önce Ridvan'in San Marino milli maçinda hemen baslayip golü attirdigi gibi. Tipki üç hafta önceki Konya-Galatasaray maçinda Ergün'ün faul atisini hemen kullanip Galatasaray'in buldugu goldeki gibi. Tipki benzer pozisyonda Ingiltere Premier Ligi'nde Arsenal-Chelsea maçindaki Henry'nin golünde gördügümüz gibi. Bunlarin hiçbirini hatirlayamiyor ya da kurali bilmiyorsaniz Collina'yi seyredin. Pierluigi Collina Serie A'da son yönettigi maçlarin birinde serbest vurus verdi. O baraji açarken bir oyuncu tipki Trabzonlu Yattara'nin oynadigi gibi topu oyuna soktu. Ve pozisyon gol oldu. Peki simdi Ali Aydin'a sormak istiyorum: Pierluigi Collina da mi kural hatasi yapti? Maç tekrar edildi mi? Soruya devam. Avrupa'nin iki numarali hakemi Ingiliz Graham Poll de mi Arsenalli Henry'nin golünde kural hatasi yapti? Peki; Arsenal-Chelsea maçi tekrar edildi mi? Sevgili Ali Aydin'a önerimiz kurallari iyi inceleyip Avrupa maçlarini daha iyi takip etmesidir.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kural hatasi yoktur. Henry ingileterede 2 tan eböyle gol atti. Bunlarimn ciri de Chelsea maçinda.

Bencede tekrar oynanmali bu sefer 5 tane atariz.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malatyaspor'un, kural hatasi yapildigi gerekçesiyle, Trabzonspor-Malatyaspor karsilasmasinin yeniden oynanmasi yönündeki talebi reddedildi. Bu arada, 23. haftada oynanacak Malatyaspor-Fenerbahçe maçinin bilet fiyatlari erken açiklandi.

Malatya üç golle yetinecek yazik!Hayirlisi , Federasyon dogru karar verebiliyormus demekki isteyince!

Hakem hocasi olarak bilinen koskoca Ertugrul Dilek bile Pazar aksami TV8'de kural hatasi var dedi.Yaninda oturan onca akillidan biri de kalkip demiyorki böyle atilan sayisiz gol var onlar ne olacak diye?

Bosu bosuna gündemi isgal ettiler.Zaten gördügüm kadariyla da bir kaç kanal ve kurum hariç bu olay fazla da kaale alinmadi.Sonunda da dogru karar verilmis.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Utanmazligin da bu kadari.Neyse karar normal zaten.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu haftada gencler kural hatasindan bahseder artik.

fatih tekke havaya erken ataldi filan - hakemi beklemesi gerekirdi [img]smileys/smiley36.gif[/img]

malatya maci 1:0 bitmis olsa idi karar yine böyle olurmuydu ?

ortalik karisacakdi.

Kararin böyle olacgai belliydi

BOSA KÜREK SALLAMAK DIYE BUNA DERLER MALATYA NE YAPMAK ISTEDI ANLAMADIM BIRILERI GAZ VERDI HERALDE KARAR SON DERECE NORMAL VE DOGRUDUR

Alıntı alptugbaykal Nickli Üyeden Alıntı

korkmuyoruz haziriz bi da yapalim bu sefer 5 atariz

bekliyoruz

valla o hirsla 8 bile atariz meydan acik

Nereden
    Belçika

kina yaksinlar bi taraflarina

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)