Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11
Toplam 256 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 256 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Terim Milli Takýmý Býrakýr Gibi Yaptý...

Orhan_Gazi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bild Gazetesi fotomac gibi birsey, o yüzden hemen inanmayalim bu habere.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    29

Bu Ulke, Bu insanlar, Bu Zihniyet bunu Hak Ediyor,Terim Fazla Bile.

Halil ve Yildiray Azmi Az demisler...

Nuri Sahin :
    Arsène Wenger : "the biggest European talent under 20".
    Daha Fazla Lafa gerek varmi yaziklar olsun bu zihniyete yaziklar olsun.
    Konu delidelikupeli tarafýndan (05.07.2008 Saat 18:24 ) deðiþtirilmiþtir.

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

Alýntý ugurTS1989 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aragonesle terýmý8 karýstýrmayýn býrýnýn parasýný klubu verýyo dýgerýnýnde býzým gýbý askerý ucrete calýsan ýnsanlarýn cebýnden cýkýyo bazýlarý da hala terýmý savunuyo adam 3 kucuklere calýsýyo sadece ve bazýlarý hala onun yanýnda haný tekke nerede beným gokdenýzým son 5 dk veya son 2 dk oyuna alýnacak adam degýlllllllllllllll
    1 askeri deðil asgari
    2 devlet federasyon bütçesine karýþmaz yani vergilerden yararlanamaz tff yani bizim paralarýmýz terime gitmiyor
    3 evet çaðrýmadý fatihi 98 dünya kupasýnda fransa teknik direktörü(ismini hatýrlamýyorum) fatih gibi bir çok yýldýzý çaðýrmayýp henry gibi yeni yetmeleri takýma çaðýrdýðý için yerden yere vurulmuþtu ama þampiyon olunca tüm basýn özür dilemiþti
    bizde ayný þeyi yapmak zorundayýz baþarýlý oldu bunu kabul edip teþekkür etmeliyiz

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Terim devam edecek mi?
    23 Temmuz 2008 Çarþamba 20:16
    Euro 2008 sonrasý ani bir kararla istifa edeceðini açýklamýþtý. Hasan Doðan ikna etti. Þimdi ise Terim, yeni yönetimi bekliyor...

Milli Takýmlar Teknik Direktörü Fatih Terim, kendisinin de uzun yýllar formasýný giydiði Adana Demirspor'un onursal baþkaný Orhan Demirdal'ý anma törenine katýlmak üzere geldiði Adana'da, Adana Büyükþehir Belediye Baþkaný Aytaç Durak'ý makamýnda ziyaretinin ardýndan Durak ile birlikte yemek yedi.

Terim, burada gazetecilere yaptýðý açýklamada, 13. Avrupa Þampiyonasý finalleri süresince tüm maçlarda Türk taraftarlarýn Ýsviçreli ve Portekizli seyircilerle içiçe oturduklarýný ve en küçük bir olayýn bile yaþanmadýðýný hatýrlattý.

TARAFTAR OLGUN DAVRANDI
    Terim, ilk maçta yenilmelerine karþýn taraftarlarýn olgun davrandýklarýný vurgulayarak, ''Hiçbir tepki olmadý. Hatta ondan sonraki tüm antrenmanlarýmýzý da seyirciye açtým. 10 bin seyirciyle antrenman yaptýðýmýz oldu. Seyircimiz açýsýndan da takýmýmýz açýsýndan da centilmenliðimiz, sempatikliðimiz her zaman böyle olmalý'' dedi.

ÜLKEMÝZ YENÝ ÝSÝMLER GÖRECEK
    Milli takýmýn, Türkiye'yi Avrupa'da baþarýyla temsil ettiðini ifade eden Terim, ''Bu kadroya katýlacak arkadaþlarýmýz da olacak. Türk futbolunun Avrupa'ya hükmedeceðini düþünüyorum. 10 yýl ilerisinin kadrosunu oluþturuyoruz. Ülkemiz, 2008 Avrupa Þampiyonasý'nda çok yeni isimler gördü, bundan sonra da görmeye devam edecek'' diye konuþtu.

KARAR ÝÇÝN YENÝ YÖNETÝMÝ BEKLÝYORUM
    Hasan Doðan'ýn vefatýnýn ardýndan federasyonda girilen seçim süreciyle ilgili sorular üzerine Terim, þunlarý kaydetti:

''Etik olarak 19 Aðustos'ta yapýlacak seçimin ardýndan görevime devam edip etmeyeceðim resmiyet kazanacak. Þu anda mukavelem devam ediyor. Mukavelem devam ettiði sürece ben buradayým. Ýstifanýn ardýndan þu an rahmetle andýðým Hasan Doðan'a 'evet' derken bu yönetim görevdeydi. Ayrýlmayý düþünmedim. Hem Hasan Bey'e hem de yönetime sözüm vardý. Beraber yapacaðýmýz projeler vardý. Ancak kendisini kaybettik. Yeni yönetimi bekliyorum.''
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Poyraz_28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bundesliga takýmlarýndan Schalke 04'te oynayan Halil Altýntop, A Milli Takým Teknik Direktörü Fatih Terim'i eleþtirerek, ''Kariyerim ile ilgili karar almasýna izin vermeyeceðim'' dedi.

Bild gazetesi, Halil'in, kendisini Avrupa Futbol Þampiyonasý'nda kadroya almayan Terim'i sert bir dille eleþtirdiðini yazdý.

Gazetenin haberine göre Halil, ''Terim, Schalke'nin hiçbir karþýlaþmasýnda statta deðildi. Onunla konuþmam için artýk hiçbir neden yok. Türkiye adýna gelecekte oynamaya deðer mi, onu bile bilmiyorum'' diye konuþtu.

ntvspor.net
    halil bunu diyecek bi kiþiliðe sahipse bravo Fatih Terim.. zaten bence aday kadroya çaðrýlmayý bile haketmiyordu.. Fatih Tekke'de, Ümit Karan'da, Gökhan Ünal'da, Mehmet Yýldýz'da Halil'den iyiler bana göre.. ben beðenmiyorum zaten þahsen halil'i..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý theChatl@qq-28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    halil bunu diyecek bi kiþiliðe sahipse bravo Fatih Terim.. zaten bence aday kadroya çaðrýlmayý bile haketmiyordu.. Fatih Tekke'de, Ümit Karan'da, Gökhan Ünal'da, Mehmet Yýldýz'da Halil'den iyiler bana göre.. ben beðenmiyorum zaten þahsen halil'i..
    Halil bunlari söyleyecek bir kisilige sahip degil kesinlikle. Bild gazetesinin alisildik sallamalari iste. Bayiliyorlar zaten bir sekilde Türkleri kötülemeye. Simdi de dolayli yoldan (ne kadar sevmesem de) Milli Takimimizin hocasini ve izleme ekibini kötülemis oldular akillari sira.

Bu arada Halil'i kac kere izledin bilmiyorum ama Halil'i Tekke, Karan ve Gökhan gibi futbolcularla karsilastirmak biraz anlamsiz. Mehmet Yildiz'i saymiyorum bile, o tamamlayici forvet, asla golcü olamaz Saydiklarin hizli santrafordan ziyade pivot yada tek forvet oynayabilen tipler. Halil ise ileride tek uc olarak is yapamaz. Daha cok Nihat, Van Persie, Robinho gibi futbolculara benziyor oyun tarzi
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)