Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Birlik bütünlük

verep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Standart Birlik bütünlük

Bence bu sezon taraftar ile oynayacaðýmýz ilk maça takýmda yöneticilik yapmýþ,baþkanlýk yapmýþ tüm kiþileri çaðýrmamýz lazým.Birlik bütünlük olmadan bize baþarý gelmez.Yorumlara bakýyorum:Herkes bizim takýmýn çok iyi transfer yaptýðýna inanýyor ama taraftarýn sabýrsýzlýðýnýn takýma zarar verdiðini belirtiyor.O bütünlüðü ilk günden yakalarsak büyük baþarý gelebilir.Ben yoksam takým ne olursa olsun mantýðýný ilk günden kýrmamýz lazým.Küçük olsun benim olsun mantýðý bizi bu günlere getirdi.BEN DE DÝYORUM KÝ BÜYÜK OLSUN HEPÝMÝZÝN OLSUN.Eskiden ne olmuþsa olsun,ne yanlýþlar yapýlsýn bütün eski ve yeni yöneticileri ve baþkanlarý ilk maça çaðýralým.Geçen sene FB-Gs maçýnda :Gs eski baþkanlarý yan yana oturuyordu.Gs o birlik görüntüsü ile þampiyon oldu.Bu sezon gözden kaçýyor ama sezon sonunda herkes aldýðý puana göre havuzdan para alacak.Bu yüzden bence 2, yarý kýyamet kopacak.Belki o birlik ve beraberliði erken yakalarsak Ýstanbul'un 3 takýmýndan daha fazla parayý havuzdan alma imkanýmýz olacak.Bu sezon Anadolu kulüpleri bu yüzden daha akresif olacak.
    Benim düþüncem bu gönüldaþlarým.Eski baþkan ve yöneticiler hata yapmýþtýr.Yanlýþ yapmýþtýr.Ama gün birlik ve bereberlik zamaný.Haydi hep beraber kol kola Avni Aker'e

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

evet, iyi fikir.. zaten bütün camia son zamanlarda heyecanlý.. olabilir tabi neden olmasýn..?
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Nereden
    Trabzon

albayrak ve sayitoðlu harici çaðýrýlabilir

albayraðýn niyetini gazetesinin yaptðý haberlerden görüyoruz

onun trabzonsporlu bile olduðuna inanmýyorum

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Öncelikle Yerel Basin bu istegine Ayak uydurmali!

Birlik ve Beraberlik Basari icin KACINILMAZDIR!!!!!!!!!!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Taraftar üstüne düþen görevi yapmalý onlarda karþýlýk verir þüphe yokki...
    Konu Tayfun tarafýndan (25.06.2008 Saat 11:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Ýlk "Albayrak ve Ziya Doðan istifa"baþlýðýný ben açmýþtým.Sonra bu Ziya Doðan'a dönmüþtü. 8 maç hiç puan alamadýðýmýz dönemde.Ama bence kiþilerin önemi yok.Eðer o gelsin bu gelmesin dersek bütünlük olmaz.Yanlýþ yapmadýlar mý dünya kadar.Ama herkesin Trabzonsporlu olduðunu unutmayalým.

Nereden
    Trabzon

Alýntý verep Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk "Albayrak ve Ziya Doðan istifa"baþlýðýný ben açmýþtým.Sonra bu Ziya Doðan'a dönmüþtü. 8 maç hiç puan alamadýðýmýz dönemde.Ama bence kiþilerin önemi yok.Eðer o gelsin bu gelmesin dersek bütünlük olmaz.Yanlýþ yapmadýlar mý dünya kadar.Ama herkesin Trabzonsporlu olduðunu unutmayalým.
    trabzonsporlu olduklarýna inanmýyorum

burhan_akgun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

baþkanlar yanlýþ yapmýþtýr inanmýþtýr baþaramýþtýr belki ama albayrak satrmýþtýr deyil avni akere trabzona sokulmamalýdýr

Nereden
    Trabzon

Alýntý burhan_akgun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþkanlar yanlýþ yapmýþtýr inanmýþtýr baþaramýþtýr belki ama albayrak satrmýþtýr deyil avni akere trabzona sokulmamalýdýr
    albayraðýn niyetinin ne olduðu bu forumda albayraðýn avukatlýðýný yapanlarýn o görevden ayrýldýktan sonra foruma uðramamalarýndan ortaya çýkmaktadýr....

35deniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

ben ýzmýrdeyým maclarý lýg tv den seyredýyorum su avný akerdeký tezavratlara bý care bulunmalý gýbý gelýyor bana býraz daha renklý olmalý kýsaca daha guzel olabýlýr dýye dusunuyorum

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sayýn Baþkan zaten hoþgörülü, birleþtirici bir kiþiliðe sahip. Kendisi baþta olmak üzere yönetiminin de bugüne kadarki eylem ve söylemleri de bu yönde.
    Pekiyi yönetimin dýþýnda kalan bir kýsým "duayenler", yerel ve ulusal medyada çöreklenmiþ imlâdan bile bîhaber beyin takýmý(!), pardon Bey'in takýmý, kulübün kurtuluþ reçetesine sahip âkidâneler ne yapýyor?

Ben birlik ve berberlik zorlamalarýndan, sözde ittifaklardan hoþlanan biri deðilim. Býrakalým bu sefer bir ayrýþma olsun da herkesin rengi meydana çýksýn.

Biz taraftarlar, kalbi Trazonspor için atanlar birlik ve bütünlük saðlayalým. Gerisi hikâye.
    Böylece hangi suratlara tükürmemiz gerektiðini biliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Birlik bütünlük mü dediniz ?

Reytingi az olur bu baþlýðýn..
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

kardeþ bu fikrine katýlmýyorum...
    özellikle bu ikili birdaha trabzonla anýlmasýn..
    bunlar kötü niyetlikiþilerdir..
    daha, hangi amaçla kongreyi iki ay uzatýp transfer sezonunun bitmesinden sonra baþkanlýðý devretmesini, vede baþkanlýða adaylýðýný koymamasýna raðmen bu durumun bizim için çok rezil olduðunu kendi adý gibi bilmesine raðmen niye bunu yaptýðýný bize açýklamalý...
    küme düþüremedim özür dilerim demeli..

Alýntý verep Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

corleone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

kötülük, pislik, basiretsizlik, küçük olsun benim olsunculuk içine iþlemiþ insanlarla birlik olmayalým bence, bunca yýldan sonra deðiþecek deðiller, onlarý ne kadar uzak tutarsak o kadar iyi, bu baþarýlý azýnlýðý koruyalým, ne de olsa sportif baþarý geldikçe o nazlanan aðalar kendiliðinden bütünleþirler yediler trabzonsporumun 20 yýlýný, dangalaklarýn, menfaatçilerin, kendi reklamý peþinde koþanlarýn kardeþlik birlik bütünlük adý altýnda bile bu klüpte yeri yok, birlik olalým ama bu güne kadar fikirleri ters düþmüþ olsa bile kendi için deðil klüp için uðraþanlarla birlik olalým.
    bir lafa bakarým laf mý diye,
    bir de söyleyene bakarým 'adam' mý diye...

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Býrak kulübü daha bu platformda birlik olamýyoruz...

Görmüyormusunuz,bilmiyormusunuz,tanýmýyormusunuz,

Þu yönetimin tekeri patlasada þu araba devrilse diye yazý yazan bir ton irlandalý var bu forumda...

Ýlk önce kendi aramýzdakileri bir tespit edip kulaklarýndan tutup bu kulübün kapsýndan dýþarý atmamýz gerekiyor...

Baþka
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

albayrak ve o dönemin yönetim kurulu hariç herkesi çaðýrmalýyýz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    albayrak ve sayitoðlu harici çaðýrýlabilir

albayraðýn niyetini gazetesinin yaptðý haberlerden görüyoruz

onun trabzonsporlu bile olduðuna inanmýyorum
    her baþarýsýz baþkana aynýsýný yaparsak 3-5 baþarýsýzlýktan sonra kimse kalmaz.

albayrak da çaðýrýlmalý..

Selami Gürpýnar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

ArkadaÞlar MetorolÝjÝden Alinan BÝlgÝye GÖre KaradenÝz ÜzerÝnden Gelen Bordo - MavÝ
    Firtina Bu Sene Ýstanbulu EtkÝsÝ Altina Alacak

Tahir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

kimsenin trabzonsporluluðunu sorgulamak hakkýna kimse sahip deðil onun için trabzonsporluyum diyen herkes çaðrýlmalý bu iki eski yöneticiyse kesin çaðrýlmalý ister baþarýlý olsun ister baþarýsýz olsun. gün birleþme ayný hedefe kilitlenme günüdür
    Ýstanbul basýný ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Düþünüyorum da 96'da Þampiyonluk kaçtýðý zaman Faruk Özak'ý kongreye götürüp ,MAY baþkan yapan kimdi?O dönemde Faruk Özak için neler denmiþti.Þimdi neler denmiþti.Acaba bizim hiç mi suçumuz yok.MAY gelecek bizi Ali Þen'e karþý savunacak diyen kimdi?O dönem MAY hangi rüzgarla baþkan olduðunu çok iyi biliyoruz.Albayrak'ý kim baþkan yaptý?Kim seçti?Kulüpte hiç yöneticilik yapmayan birini kim baþkan yaptý?Tabiki biz.Öyle hAtalar yaptý ki...Belki sokaktan birini baþkan yapsak daha iyiydi.
    Bana dokunan 96'da FAruk Özak takýmý Þampiyon edemedi diye herkes ona akla hayale gelmeyecek þeyler söyledi.Herkes MAY'a yalvardý.BEN DÝYORUM KÝ;TRABZON BÜYÜK OLSUN HEPÝMÝZÝN OLSUN.KÝÞÝLER ÖNEMLÝ DEÐÝL.ÝSÝMLERE TAKILMAYALIM.

tisan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

benim kýzdýðým seyde bu
    bizim taraftar ali þene karþý bizi savunamýyor diye MAY ý baþkan yaptý
    yahu biz þampiyon olalýmda ali þen konuþþun ne yaparsa yapsýn
    hiç önemli deðil
    bir gün mutlaka

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Býrak kulübü daha bu platformda birlik olamýyoruz...

Görmüyormusunuz,bilmiyormusunuz,tanýmýyormusunuz,

Þu yönetimin tekeri patlasada þu araba devrilse diye yazý yazan bir ton irlandalý var bu forumda...

Ýlk önce kendi aramýzdakileri bir tespit edip kulaklarýndan tutup bu kulübün kapsýndan dýþarý atmamýz gerekiyor...

Baþka
    bu paranoya neden? herkesin ayný fikir dahilinde mi konuþmasý gerekiyor? bu tarz ifadeler bizlere yakýþmýyor.
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Kulübümüzde görev yapmis, gelmesi mümkün olan eski oyuncu ve yöneticilerin acilis macina gelmeleri motive acisindan cok iyi olur.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Yaþ
    33

Standart Sampyioon Ts

Ya Olacagiz , Ya Olecegiz , Oldukce, DIRILECEGIZ ! 61©

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altýntaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýnþallah böyle bir olay gerçekleþtirilir.Bazýlarýnýn bu olaya katýlmalarý için ayaklarýna gidip yalvarýlmasý gerekiyor.Çünkü bu kiþiler için Trabzonspor un baþarýsý onlarýn egolarýndan sonra geliyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)