Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Birlik bütünlük

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Herkes üzerine düþen görevleri yapmalý..

Yolumuz açýk olsun...

iril - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    52

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    trabzonsporlu olduklarýna inanmýyorum
    ben gerçek trabzonsporlu olduklarýna inanýyorum. fakat tarihimize çok büyük bir kara leke olarak geçtiler. bu yüzden bu lekeyi unutmak unutturmak adýna çaðýrýlmamalý, hiçbir platformda gündeme gelmemelidirler.
    Trabzonda 70 yaþýndaki nine bile Trabzonspor'u konuþur. Bu durum dünyanýn baþka hiç bir yerinde yok. JOHN BENJAMIN TOSCHAK

iril - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    52

Trabzonspor sabredecek

19 futbolcu alan Trabzon rekor kýrýp transferin þampiyonu oldular. Acaba ligin de þampiyonu olurlar mý?
    Sadece Ersun Yanal'la takým deðil, Sadri Þener ile baþkaný ve yönetimi de deðiþti Trabzon'un! Deðiþmeyen tek þeyi adý ve renkleri. Hâlâ Trabzonspor ve hâlâ bordo-mavi. Þimdi sabýrlý olmak lazým. Bu kadar büyük bir deðiþikliðin meyvesi bugünden yarýna toplanmaz. Ama "Sabýrlý olmak lazým" demek kolay. Sabredecek hali de kalmadý taraftarýn senelerden beri. Sabýr, sabýr, ya sabýr artýk yani! "El insaf" diyorlardýr. Ama baþka yolu da yok. Yani baþkana itimat edecekler, Yanal'a inanacaklar. Bu seneyi iyi bir 'ekim yýlý' olarak kabul edecekler. Hasat seneye! Yani bu sezon da olabilir tabii. Futbol mucizelerle dolu. Ama olmazsa 'kelle' istemeden takýmý desteklemeliler. Trabzon seyircisinde en eleþtirdiðim yan bu. Hemen yan çiziyorlar. Anýnda karþý tarafa geçip herkesten önce takýma onlar sövmeye baþlýyor. Fatih ve Gökdeniz gibi yýldýzlar Trabzon'dan kaçtý. Yabancýlar da kalmak istemiyor. Niye? Baský, 'mahalle baskýsý' korkunç. Ýstanbul'da bu baský zor. Ýstanbul milyonluk þehir. Kim ne yapsa haberin olmaz. Ama Trabzon'da adam evinin balkonunda bir tane sigara içse 8 tane telefon geliyor kulübe! Küçücük yer, herkes herkesi tanýyor. Onun için Trabzon seyircisinin kafasýný ve o fikri deðiþtirmesinin imkâný yok. Bu Trabzonlularý kaldýrýp yerine 18 bin tane getirin diyemezsin. Onun için taraftar sabýrlý, hoþgörülü ve sonuna kadar takýmýn, baþkanýn ve Ersun'un yanýnda olmasý lazým. O zaman ben bu ekipten gelecek yýldan itibaren çok büyük baþarýlar ve eski Trabzonspor'un dönüþünü bekleyebilirim.

Hýncal ULUÇ
    Trabzonda 70 yaþýndaki nine bile Trabzonspor'u konuþur. Bu durum dünyanýn baþka hiç bir yerinde yok. JOHN BENJAMIN TOSCHAK

Nereden
    Trabzon

Alýntý m_fatih_y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    her baþarýsýz baþkana aynýsýný yaparsak 3-5 baþarýsýzlýktan sonra kimse kalmaz.

albayrak da çaðýrýlmalý..
    fatihciðim mantýken hak veriyorum sana ama þöyle geçmiþe baktýðýmda duygularým el vermiyor

Sadri baþkanýn yaptýðýnýn onda birini yapmak çok mu zordu

Yaþadýðýmýz kabus dolu yýllarýn sorumlularýna kucak açmayý tasvip etmiyorum ben

Bahsettiðimizin 3-5 baþarýsýzlýk olmadýðýný sende çok iyi biliyorsun.

Rezalet yaþattýlar bize.

Trabzon dýþýnda yaþayan birisi olarak bunun acýsýný derinden hissettiðine eminim.

Formamýzýn büyüklüðü olmasa belkide küme düþürecektiler bizi

Tüm bunlara raðmen bu iþ bilmezlere kucak açmak benim zoruma gider.

Tamamen hislerimle konuþuyorum gerisi beni ilgilendirmiyor

doðru BÝRLÝK BERABERLÝK saðlanmalý...ama önce BÝ AYIKLAMA operasyonu düzenlenmeli...
    Yýllardýr ne cektiysek ''SÖZDE TRABZONSPORLULAR'' yüzünden cektik...Trabzonsporu menfaatleri doðrultusunda seven ama kulube MADDÝ-MANEVÝ en ufak bi katký yapmayanlardan!!!

bu kulube parasý olan MADDÝ olmayan MANEVÝ desteðini vermek zorunda...Bugün, cebinde sýnýrlý parasý olan TARAFTAR kombine alýrken,''bir yýldýz da bziden' kampanyasý acarken...
    milyon dolarla oynayan AÐABABALARI ellerini ceplerine götürmüyorlar.eþlerine-kýzlarýna aldýklarý jeep parasýný bile Trabzonspordan esirgiyorlar...ama onlara sorsan ONALRDAN BÜYÜK TRABZON--SPORLU yok !!!!!

bakýn iþte; TS GECESÝ düzenlendi...1,5 trilyon bile toplayamadýk...
    elin !!! sadettin saran'ý fazla fazla !!! para vererek 60 bin euroya 2 adet vip kombine aldý....
    utanarak diyorum; ASIL UTANMASI GEREKENLERÝN YERÝNE !!!
    nam-ý diðer Horizon diyor ki;
    TRABZONLU'NUN ELÝNDEN ÝKÝ ÞEYÝ ASLA ALAMAZSIN; BÝRÝNCÝSÝ SEVDÝÐÝ KIZI, ÝKÝNCÝSÝ DÖVDÜÐÜ ADAMI ;) !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)