Sayfa 11 Toplam 74 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1827 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Bakanmz Sadri ener: “Zafer Yelen’i Almayacaz”

mustafa baar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2008
    Ya
    34

http://www.myvideo.de/watch/889665/Z...elen_Freistoss

buda benden izleyin izlemeyenler kesn izlesin

yelik tarihi
    13.06.2008
    Ya
    34

Rostock’un ncisi “Zafer YELEN”

10.04.08

Bir 10 numaradan ne beklersiniz?.. Taraftar olarak biz ne bekleriz?..

Bamsz,amac Galatasaray’a hizmet etmek olan, yalar 20 ile 40 arasnda deien, zellikle Almanya’da birok ye barndran ve sanal ortamda 3 yldr bir arada Galatasaray iin futbolcu seip, aradmz kan bulmak iin gece gndz demeden aratrma yapan bir grup olarak, koltuk kranlarlardan farkl olarak Galatasaray’a hizmet amac ile siz deerli yneticilerimize titizlikle inceleyip bulduumuz bir ismi takdim etmek istiyoruz.

Aratrmalarmzn ne denli deerli ve mantk snrlar iinde olduunun ispat, Serkan ALIK ve Bar ZBEK isimlerinin daha gndeme gelmeden ok nce forumumuzda tartlp onaylanmasdr. Grubumuzda bu oyuncularla ayn ehirde yaayan ve bu genleri plak gzle izleyen yelerimiz bize yanlmadklarn gstermilerdir. ki ma ile bir oyuncu nermediimizin kant da bu olsa gerek.

Ne byk rastlantdr ve vn kaynadr ki Karl Heinz Feldkamp ile birlikte bu iki gurbeti gencimiz de gndeme gelmitir. Umuyoruz ki bu iki genten de ok daha yetenekli ve tribnleri ayaa kaldracak bir futbolcu olan Hansa Rostock’un 21 yandaki gen 10 Numaras Zafer YELEN bu yazmzla sizlerin dikkatlerini eker.

Sayn Bakanmz zhan CANAYDIN ve deerli yneticilerimiz,
    Hagi, Felipe hatta Sergen.. Bu oyunculardan sonra Galatasaray taraftarnda son yllarda ahenk kalmad. Unutmayn ki futbol grsel bir lendir. imdi bu kaybolan grsel leni yeni nesil bir Trk Genci ile canlandrmak sizlerin elinizde..

Peki Kimdir bu Zafer YELEN?
    Gnlmzde yatan aslan, Hansa Rostock’un oyun kurucusu Zafer, 30.08.1986 Berlin doumlu olup, u anda Galatasaray’mzda kaptanlk pazband takan mit Karan gibi Trkiyemspor’da futbola balamtr. Orada 3 kez Almanya Kupas’n kaldrm, zellikle mesafe tanmakszn kulland frikiklerle Hansa Rostock’un Teknik Direktr Frank Pagelsdorf’un da dikkatini ekmitir. 18 yanda Tennis Borussia Berlin'den Hansa Rostock’un amatr takmna transfer olan Zafer, burada 30 mata att 14 gol ve yapt asistlerle beeni toplamtr.

2006/07 sezonunda A takma alnan Zafer, ligin ilk yarsnda fazla forma ans bulamamasna ramen 3 asist yapm, ligin ikinci yarsnda ise takmnn vazgeilmez oyuncusu olmutur. 22.haftada Augsburg’a kar ilk 11’de yer alan Zafer, takm 2-0 yenik durumda iken biri frikik dieri penalt olmak zere att 2 golle takmn kurtarm ve geri kalan haftalarda att frikik golleriyle -toplam 5 duran top ile- takmn atelemi ve beinci sradaki Hansa Rostock’u ikinci sraya tayarak takmna Bundesliga kapsn amtr. Bu performans ile Milli takm teknik kurmaylarnn da dikkatini eken Zafer, 2-1 kazandmz Trkiye – svire mit Milli manda 1 gol 1 asistlik performansyla ldam ve bizleri yanltmamtr.

Zafer’i bir de medya aracl ile teknik direktrnn ve takm kaptannn azndan dinleyelim...

Alman "Bild am Sonntag" gazetesinde, ''Zafer Yelen, Rostock'un incisi'' balyla yaynlanan haberde, gen oyuncu Zafer'in FC Hansa Rostock'un 1. lige ykselebilmesi iin bir garantr olduu belirtilmiti.

Haberde Zafer’i anlatan isimler ok ilgin;

“Zafer harika bir ocuk. Sorumluluk stleniyor ve oyunumuz iin ok nemli.”

Hansa Rostock Teknik Direktr Frank PAGELSDORF

“Zafer’i seyretmek ok zevkli, olaanst bir klas var.”

Hansa Rostock Takm Kaptan Stefan BEINLICH

(Kaynak : Alman Bild Am Sonntag)

1.80 boy ve 78 kg arlnda olan Zafer, fizik adan mkemmel bir 10 numara... Peki bizi heyecanlandran zelliklerinin ne olduunu soracak olursanz;

Zafer ncelikle bir duran top uzman. Att frikik gol says Hagi gittiinden beri geen onca ylda atamadmz kadardr.

Burada Zafer’in frikik gollerinden sadece birini izleyebilirsiniz;

Peki dier zellikleri ne?
    Zafer oyunu dikine oynayan ender oyunculardan ve soldan ald toplarla rakibin stne gidip ieriye kateden bir oyuncu.. Hrsl, gen, gelecek vadeden bir oyuncu.

Almanya’daki katlmclarmzdan rendiimiz kadaryla 27 kiilik kadrosunu 24’e indirecek olan Rostock, 5 futbolcu transfer edecek olmas dolaysyla Zafer’in alnmas ok zor olmayacaktr.

Biz Zafer’e inanyoruz, o farkl bir oyuncu. Amacmz sradan oyunculara verilen astronomik cretlerden te, Zafer gibi ani srama yapacak potansiyelde bir yetenein ellerimizden kayp gitmemesidir.

Karl Heinz Feldkamp’n cmlesiyle balayan yazmz yine onun cmlesi ile bitiriyoruz.

Umuyoruz ki yazya balarken okuduunuz bu cmle artk daha anlaml geliyordur.

“Almanya"da Trklerin, iyi deerlendirilmesi gereken bir potansiyelleri var.”
    Karl Heinz Feldkamp

Sayglarmzla / Elele Galatasaray'n Geleceine

6s'ler kapak oldu

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

Alnt # Ajmel Ahsas # Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu Resimlerde bende olsun !!!

............
    .

yelik tarihi
    13.06.2008
    Ya
    34
    Konu mustafa baar tarafndan (16.07.2008 Saat 15:11 ) deitirilmitir.

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Ona Bordo Mavi ok yakacak
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

eMR3 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Medya ve taraftarn gznde byk zorluklarla geldi umarm byle gelii kendisinde taraftarn gznde byk byk bir beklenti ve bask oluturmaz.Camiamza ve Trk futboluna hayrl olsun...

MehmeTS_ADANA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.06.2007
    Nereden
    Adana
    Ya
    42

zafer yeleni okmu abrttk acaba

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    44

su ana kadar alman medyasinda zaferin transferinin teyit edilmemesi bende az da olsa bir sphe uyandirdi.
    simdiye kadar neden bir yerde aciklanmamasini anlayamadim.
    umarim bu transfer bitmistirde almanlar geri kalmistir.
    "Ykseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Frtna Denir kmayn Yolumuza..."

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    41

Zafer hakknda Fenerbaheli taraftarlarn yorumlar :

1 - Zafer iyi adam.
    2 - Bildigim kadaryla Zafer n duran toplar ok iyi
    3 - kiside iyi.
    Zafer Yelen‚Alexin iyi bir yedei olur.

Mevlt Erdin ise Semihin yedei olur.
    4- mevluttu okadar beyenmemde zafer cok iyi ve yetenekli bir oyuncudur
    5 -tmer giderse alexin yedei olarak dnlebilir zafer...frikikleri salam..
    6-Aylar nce acmistim bu Zafer Yelen hakkin da.
    Suan parayi basarsak aliriz 1‚5 milyona.
    Cok genc ve yetenekli futbolcu‚neredeyse tek basina Rostocku cikardi 1.lige.
    Duran toplarin ustasi dir.Cok saglam sag ayagi var.
    Hic zaman kaybetmeden gelecek sene alinmali‚gerekirse simdi devre icin bile dsnlebilir.
    7 - tmerin gidisinden sonra zaferi alsak cok yerinde bir transfer olur. hem hansanin cok fazla bonservis isteyecegini sanmiyorum‚ en fazla 1m falan isterler.

mevlt de aslinda fena biri degil. ama ilhan bizde yedek beklerken onun da yedeklere eklenmesi cok mantikli olmaz.
    8 - Zafer Yeleni hi izlemedim ama buradaki birka yoruma ve Fm scout ekibine dayanarak iyi potansiyelli oyuncular gibi gzkyor... zlemek lazm en azndan...
    9-ikiside cok iyi oyuncu vede tam bizim eksik blgelerimize cuuk diye otururlar...
    10-zaferi transfer simdi transfer edersek bence byk yarar saglamis oluruz. kendisi kesinlikle baris zbek veya serkan caliktan daha yetenekli bir futbolcu; bu iki elemanin da 6s ye ettigi katkiyi hepimiz gryoruz. cok fazla maliyetli olacagini da sanmiyorum. umarim buralari okuyan Fenerbahce scoutlari vardir.
    11-zafer yelen byk bir oyuncu olacak‚paslar‚frikikleri vede teknii cok iyi ‚kacrmamalyz...
    12-Zafer Yeleni izledik babamla B.Mnih manda bence cok iyi futbolcu.. Alexe alternatif olabilir gibi geldi.. Dikine giden teknik bi oyuncu.. Sa kanat yazlm oraya dediinize gre de sada oynuyor ama Alexe alternatif de olabilir.. Tabi fazla izleme imkan bulamadm en fazla 30 dk ama iyi bi kuma var belli etti..
    13-ikiside ok yetenekli oyuncular mevlt fransa da oynad takm nerdeyse tek bana srtlyor
    14-En fazla 2 milyona gelir Zafer Yelen
    Dn Rostockun en iyi adamlarindan biriymis Zafer Yelen.
    Dedigin gibi Alexe alternatif olabilir‚sag kanat da oynar rahat.
    Hemde Yerli oyuncu.
    15-Zafer Yelen mthi bir oyuncu.Rostockun BundesLigaya kmasnda en byk pay‚ona ait.lk defa sezonun ilk ma olan Bayern manda izledim.Pek etkili olamamlard.Ancak daha sonra ne zaman izlediysem iyi grnt izdi.Tahminim sezon sonu transfer ederiz.

Mevlt‚bu sene 16 ma oynam.5 gol atm.2 asist yapm.u anda Sochauxun en iyi oyuncularndan biri.Onu almamz zor deil ancak bonservisi baya pahaldr.
    16-Maa en fazla 30 dk baktm ama her topu aldnda ileri atak balatyor ve dikkat ettim B.Mnihliler de hep faul yapyolard.. Hatta Van Bommele sar grdrtt.. Ben ilk defa duydum adn.. stesek rahat alabiliriz gibi geliyor.. H.Rostock o kadar iyi bi takm deil gibi..
    17-Hemde cok rahat aliriz‚Rostocka her zaman para lazim‚o yzden satarlar hemen.
    18-Zafer in duran toplar harikaym
    19-Sezon sonunda bu genleri toplarsak byk i baarrz;

Orhan Sam-Ofta
    Bekir-G.Antep
    Nuri-Dortmund
    Tunay-Hamburg
    Bar-Trabzon
    Zafer-Hansa
    Mevlt-Sochaux
    20-valla ben isterim ahsen 2side ok ii topcu

link vermek yasak olduu iin veremiyorum...isteyen zelden ulasn...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

ulvicebi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.09.2006
    Nereden
    Trabzon

Zafer 3+1 yllk imza atacak

Gurbeti futbolcu yarn saat 11.00'da stanbul'a oradan saat 17.30 ua ile Trabzon'a gelecek.
    Karlcaz m zaferi ??

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

Alnt Ali & Berrin zcan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Zafer hakknda Fenerbaheli taraftarlarn yorumlar :

1 - Zafer iyi adam.
    2 - Bildigim kadaryla Zafer n duran toplar ok iyi
    3 - kiside iyi.
    Zafer Yelen‚Alexin iyi bir yedei olur.

Mevlt Erdin ise Semihin yedei olur.
    4- mevluttu okadar beyenmemde zafer cok iyi ve yetenekli bir oyuncudur
    5 -tmer giderse alexin yedei olarak dnlebilir zafer...frikikleri salam..
    6-Aylar nce acmistim bu Zafer Yelen hakkin da.
    Suan parayi basarsak aliriz 1‚5 milyona.
    Cok genc ve yetenekli futbolcu‚neredeyse tek basina Rostocku cikardi 1.lige.
    Duran toplarin ustasi dir.Cok saglam sag ayagi var.
    Hic zaman kaybetmeden gelecek sene alinmali‚gerekirse simdi devre icin bile dsnlebilir.
    7 - tmerin gidisinden sonra zaferi alsak cok yerinde bir transfer olur. hem hansanin cok fazla bonservis isteyecegini sanmiyorum‚ en fazla 1m falan isterler.

mevlt de aslinda fena biri degil. ama ilhan bizde yedek beklerken onun da yedeklere eklenmesi cok mantikli olmaz.
    8 - Zafer Yeleni hi izlemedim ama buradaki birka yoruma ve Fm scout ekibine dayanarak iyi potansiyelli oyuncular gibi gzkyor... zlemek lazm en azndan...
    9-ikiside cok iyi oyuncu vede tam bizim eksik blgelerimize cuuk diye otururlar...
    10-zaferi transfer simdi transfer edersek bence byk yarar saglamis oluruz. kendisi kesinlikle baris zbek veya serkan caliktan daha yetenekli bir futbolcu; bu iki elemanin da 6s ye ettigi katkiyi hepimiz gryoruz. cok fazla maliyetli olacagini da sanmiyorum. umarim buralari okuyan Fenerbahce scoutlari vardir.
    11-zafer yelen byk bir oyuncu olacak‚paslar‚frikikleri vede teknii cok iyi ‚kacrmamalyz...
    12-Zafer Yeleni izledik babamla B.Mnih manda bence cok iyi futbolcu.. Alexe alternatif olabilir gibi geldi.. Dikine giden teknik bi oyuncu.. Sa kanat yazlm oraya dediinize gre de sada oynuyor ama Alexe alternatif de olabilir.. Tabi fazla izleme imkan bulamadm en fazla 30 dk ama iyi bi kuma var belli etti..
    13-ikiside ok yetenekli oyuncular mevlt fransa da oynad takm nerdeyse tek bana srtlyor
    14-En fazla 2 milyona gelir Zafer Yelen
    Dn Rostockun en iyi adamlarindan biriymis Zafer Yelen.
    Dedigin gibi Alexe alternatif olabilir‚sag kanat da oynar rahat.
    Hemde Yerli oyuncu.
    15-Zafer Yelen mthi bir oyuncu.Rostockun BundesLigaya kmasnda en byk pay‚ona ait.lk defa sezonun ilk ma olan Bayern manda izledim.Pek etkili olamamlard.Ancak daha sonra ne zaman izlediysem iyi grnt izdi.Tahminim sezon sonu transfer ederiz.

Mevlt‚bu sene 16 ma oynam.5 gol atm.2 asist yapm.u anda Sochauxun en iyi oyuncularndan biri.Onu almamz zor deil ancak bonservisi baya pahaldr.
    16-Maa en fazla 30 dk baktm ama her topu aldnda ileri atak balatyor ve dikkat ettim B.Mnihliler de hep faul yapyolard.. Hatta Van Bommele sar grdrtt.. Ben ilk defa duydum adn.. stesek rahat alabiliriz gibi geliyor.. H.Rostock o kadar iyi bi takm deil gibi..
    17-Hemde cok rahat aliriz‚Rostocka her zaman para lazim‚o yzden satarlar hemen.
    18-Zafer in duran toplar harikaym
    19-Sezon sonunda bu genleri toplarsak byk i baarrz;

Orhan Sam-Ofta
    Bekir-G.Antep
    Nuri-Dortmund
    Tunay-Hamburg
    Bar-Trabzon
    Zafer-Hansa
    Mevlt-Sochaux
    20-valla ben isterim ahsen 2side ok ii topcu

link vermek yasak olduu iin veremiyorum...isteyen zelden ulasn...

19 numaral yere bizim Bar'da koymular ....Bizden Bar' almak skar biraz hemde fb'ye bu fb taraftarlar komik insanlar yahu....
    .

Dursun Kaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Ankara

Buda iyi oLdu..

Zafer YeLen'in bir ka man zette oLsa izLeyebiLdim tvlerden geen sene iinde.. Kendini geLitirmi oLmaL.. Bize katks oLacandan eminim..

Duran topLarda etkiLi oLduu kesin.. Takmmza hayrL oLsun..

BaarLar Zafer YeLen...
    ~ Yzmzn yreimizle beraber glmsedii an dr mutluluk. ~

Umut ZTRK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Alnt mustafa baar Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Vuru stili ayn juninho. nallah takmmz adnada byle ahaser goller atar.
    TRABZONSPOR

TRABZON - OF - GRPINAR (MAPSNO)

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    44

Anlamamza ramen ok deiik sorunlar nmze koydular. Halen endielerimiz var, ama oyuncu yarn stanbul'a imza iin gelecek" dedi.

mahmut aksu bugn bu aciklamayi yapmis.
    yani zafer transferi yzde 99 oraninda bitti gibi gzkyor.
    yzde 1 lik bir olmama ihtimali var anlasilan.
    "Ykseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Frtna Denir kmayn Yolumuza..."

Dursun Kaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Ankara

One goLd yLe ya..
    ~ Yzmzn yreimizle beraber glmsedii an dr mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre yesi
    hodlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

ok zor bir transfer oldu inaallah deer.Hayrl olsun...
    2011 ylnda ike yoktur diyen namussuzdur...

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Transfer gerekletiyse hayrl uurlu olsun. Her iki taraf da Allah utandrmasn.

Kasm BEKTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

hayrl uurlu olsun...inallah gzel gnler yaarz hep beraber...
    elbet bir gn... (belki yarn, belki yarndan da yakn) ...PARAYA KARI EMEN SAVAI...

...KONSANTRASYON...

MehmeTS_ADANA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.06.2007
    Nereden
    Adana
    Ya
    42

Zafer Yelen de bitti!

Yapt fla transferler ile adndan ska sz ettiren Trabzonspor Isaac Promise'nin ardndan Zafer Yelen'i de renklerine katt. Bordo mavili ekip uzun sredir transfer etmek istedii Almanya'nn Hansa Rostock takmnda forma giyen gurbeti oyuncu ile 3+1 yllk szleme imzalad.
    Asbakan Hayrettin Hacsaliholu, Zafer Yelen'in kulbyle yaptklar grmelerin olumlu sonulandrdklarn belirterek, bu futbolcuyla 1 yl opsiyonlu olmak zere 4 yllk szleme imzaladklarn syledi.

Hacsaliholu, Zafer Yelen'in yarn Trabzon'a gelmesini beklediklerini, futbolcunun takmn Gerede kampnn bitmek zere olmas nedeniyle kampa gitmeyeceini kaydetti.
    Asbakan Hayrettin Hacsaliholu, Zafer Yelen'in kulbyle yaptklar grmelerin olumlu sonulandrdklarn belirterek, bu futbolcuyla 1 yl opsiyonlu olmak zere 4 yllk szleme imzaladklarn syledi.

Hacsaliholu, Zafer Yelen'in yarn Trabzon'a gelmesini beklediklerini, futbolcunun takmn Gerede kampnn bitmek zere olmas nedeniyle kampa gitmeyeceini kaydetti.

Trabzonspor Kongre yesi
    Cyzio - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    62

Goln son tekrarnda sa ayaa iyi dikkt edin. Gerekten deiik bir teknii var.
    Konu Cyzio tarafndan (16.07.2008 Saat 19:46 ) deitirilmitir. Sebep: Gereksiz virgl kaldrld.

Samet Berber - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.05.2007
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    34

Hayrl olsun umarm yaral bir transfer yapmzdr .

lk onbirde oynayabilecek mi acaba ?

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    47

Benim icin simdi Transfer bitmistir. Son olarak bir yedek forvet ve orta sahann solunda oynayabilen birini istemistim. Zafer hem 10 numara hem sol acik hemde frikikci. Kaleci derseniz bilmiyorum ama ben Onur ve Yakup a cok guveniyorum.
    13 Vitor Hugo

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    45

Alnt Cyzio Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hocam izlediimde benimde dikkatimi eken o noktayd
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

yelik tarihi
    21.05.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50

zafer yelen' i kulaktan dolma deil kendisi takip eden (zellikle almanya' da yaayan arkadalardan) varm?
    sol ak, ortann solu gibi laflar duyuyoruz bu forumda ama hem benim seyrettiim milli mata gbekte oyun kurucu olarak oynad hem de att ve elimizdeki tek grnts olan frikik golnde sa ayakl (tabiki sa ayakl bir sol ak da olabilir).

izleyen takip eden varsa , pozisyonunu sylerse sevinirim.

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    33

Alnt Cyzio Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Evet hocam, simdi siz syleyince
    Pas atar gibi gol atiyor
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)