Sayfa 2751 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1751 2251 2651 2701 2741 2749 2750 2751 2752 2753 2761 2801 2851 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 68,751 ile 68,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

aydınTonyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şort boyları yeniden kısalıyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nereden
    İstanbul

Çok yakışıksız bir tavır alınmış. Afs abi bu forumun değerli üyelerinden. Sevmeseniz bile bunun böyle ithamlarla böyle bir dille dile getirilmesi hoş değil.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu başlıkta insanların birbirine sarmasını görmekten sıkıldım artık.

Lütfen kimse kimseyi bir şeyle itham etmesin, dalga geçmesin, hakaret etmesin... Normal şekilde tartışamıyorsanız konuyu tartışmayın. Rica ediyorum!
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonsporkits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer yasak,Nike ile devam

KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırlı olsun bakalım

the_storm_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Formalar çıksada macron u övsek. Belki Birgün macron ceo su oluruz

Huawei P10 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu the_storm_boy tarafından (08.03.2018 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Macron’un katalog kartelasındaki bordo-mavi bu.Böyle bir hataya düşmezler umarım.Gerçi kurumsal renklerde ofsayt.

Bence kullanmamız gereken tonlar bu olmalı;

KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

atomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Macron ile anlasma kesin mi acaba?
    Yeni yönetim gelirse degistirmesin yine.

Nereden
    İstanbul

Alıntı atomania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Macron ile anlasma kesin mi acaba?
    Yeni yönetim gelirse degistirmesin yine.
    Anlaşma kesin ama şu var yeni yönetim geldimi iptal edebilir bu ihtimal tabiki de var.Resmi sözleşme imzalansa bile fesh edebilir.Ünal aysal Adidas ile var olan anlaşmayı fesh edip Nike ile anlaşmıştı.

KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

omrsntrk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yakışıksız bir tavır alınmış. Afs abi bu forumun değerli üyelerinden. Sevmeseniz bile bunun böyle ithamlarla böyle bir dille dile getirilmesi hoş değil.
    Yaşım 30 bu işlere geç yaşta başladım ama çoğu Trabzonlunun gıpta ile bakacağı bir koleksiyonum var.Üstelik bunu alnımın teriyle paramın gücüyle elde ettim.Bu işlerin içine girdikçe ne adamlar tanıdım 90 lardan 2000 lerden ne değerli formaları bedavaya alıp fahiş paralara satmaya çalışan.Ne adamlar tanıdım eski topçulara sosyal medya aracılığıyla mesajlar atan forma dilenen sendeki değerli formaları bıktıracak derecede isteyip karşılığında sana elindeki leş kondüsyonu çöplük olan formaları teklif eden.Bu işi ranta paraya döken insanlar.Ben Trabzonspor sevdalısı birisiyim beni eleştirecek adam önce bi dönüp aynaya kendisine bakacak.Bu işlerin başında @AFS abiyi tanıdım takip ettim kendisine hayranlık duydum tasarımlarını beğendim bu forumu bile onun google da yazılarını paylaşımlarını ararken tesadüfü buldum zaten üyelik tarihimden anlaşılır demekten de gocunmuyorum Ama burada takılmaya başladığımdan beri şunu farkettim @AFS dahil herkes egosunu tatmin ediyor Birisi bir olay buluyor o konu hakkında ya kara propaganda yapılıyor ya da olay hakkında hiç konuşulmadan başka mevzuya geçiliyor böyle saçma şey olabilir mi klasik Trabzonlu tavırları Geçmiş yazılarıma bakın @AFS hakkında neler yazmışım millet yüklenirken ben sahip çıktım çünkü içinde bulunduğumuz camia Trabzonspor camiası bir kulis bilgi öğrenip birinci ağızdan hemde paylaştıktan sonra gerçekleşmeyebiliyor bunun sonucunda da diyen kişiyi yalancı iş bilmez konumuna sokuluyor.@AFS sezon formalarında 50. Yıl ibaresi olacak dedi 50. Yıl forması olacak dedi vs vs dediği hiçbirşey gerçekleşmedi herkes kendisine yüklenirken ben sahip çıktım Ama kendisinde zamanla bir lakayitlik kendi görüşlerinden başka kimsenin görüşlerine değer vermeme bişeyi kanıtlamaya çalışırken gelişigüzel tasarınlar hazırlama örnekler sunma gördüm dolayısıyla da kendisine olan sevgim azaldı ama genede bunu bir kere burada dışa vurmadım Kulübümüz Macron la anlaşıyor yapmadığı karapropaganda kalmadı team wear nike övüp vip macron a defalarca karapropaganda kendisi yaptı üstelik amatör takımlar için hazırladığı kataloğu buradaki insanları küçümseyerek alın çizin diye hem markayı hemde bu işi yapan insanları aşağıladı ondan sonrada Barcelona forması macron kalıbında paylaştı haliyle bizde eleştirdik atar yapıp çekti gitti yaltakçısı @Selçuk dan hakaretler yedik 2-3 salağın yüzüne bizi o güzel yorumlarından mahrum bırakma da ne demek yalamalığın kaçıncı seviyesi bu ? @aydınTonyalı kardeşim adidas formalar buluyor kulübün iptal ettiği üstelik elit seviye örneklerle burada sizlere anlatmaya çalışıyor ya karapropaganda yaptınız ya da saçma sapan başka konular açtınız bayern münih seviyesi formalara sivas seviyesi diyen seviyesiz insanlar gördüm Efsane forma üretime çıkmadan sızdırıldı Fotoda berce tekstil yazısını gören bizler google da aratırken macron türkiye distribütörü olduğunu öğrendik aklımızda deli sorular bizzat kendim kulüpte tanıdığım olan bir abiyi arayarak konunun ne olduğunu ne zaman satışa çıkacağını birinci ağızdan kendim öğrendim kendim sormamama rağmen Macron la anlaştık 185 bin forma siparişi verdik çocuk forması ve şortlar vs dahil diye konuştuğum kişi söyledi üstelik bu kişi ts clublar da yönetim kadrosunda olan birisi ama siz çok bilmiş @Selçuk efendi şimdiye kadar anlaşma olmadı şimdiden sonrada olmaz gibisinden kara propagandaya devam ettiniz Burası Trabzonspor yarın gelir birisi olmuş anlaşma yı bozar yaşanmamış şeyler değil İho nun adidasla anlaşıp muho gelince nevzat ın anlaşmayı bozması gibi ya da ofspor forması giydiğimiz sezon nike bize bir önceki sezon elit kategorisi formalar çizmiş pfp elimize geçti bunlar 2.5 trilyon parayı ödemediğiz için anlaşmayı bozmuşlar ofspor formasına mahkum edilmişiz burası Trabzonspor her türlü şeye açık camia yarın bir gün başkası gelir Macron u iptal eder o zaman da bana yalancı dersiniz Yazdıklarım ders niteliğindedir okuyup anlayana @AFS ye karşı olan tavrım dediklerinin çıkmadığı için değil tutum ve davranışlarına karşı hepsinide teker teker anlattım hee bu arada @Selçuk son lafımda sana Twitter da esvaphane forma kültür efsane çubuklu Trabzonspor Formaları sayfaları var takip et Trabzonspor un Macron un genel kataloğundaki takımlar listesine girdiğini gör bide Ts Clublar resmi sitesinde Macron sayfası şimdiden oluşturuldu artık insanları o kadar soğuttunuzki hiçbirimiz bu gelişmeleri buraya yazmıyoruz

Nereden
    İstanbul

@omrsntrk61 Ben söylenen sözlerden bahsediyorum. Aranızdaki meseleleri kendiniz halledin bana kalırsa.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

@omrsntrk61
    Bu foruma 4-5 senedir giriyorum.En fazla okuduğum başlıkta burası.İnternette forma konusunun tartışıldığı en yaygın ortamlardan birisi.Ama görüyorum ki insanlar burada kendilerine kendi kendine rütbe vermeye çalışmış.Dayanaksız boş laflar,,ego tatmin etmeceler,bir başka kişinin teyit ettiği bilgileri kaynaksız yalanlamalar vs.

Trabzonsporumuz 2008-09 sezonundan bugüne dek Nike giymekte.İlk sezonlar Türkiyede Nike giyen nadir takımlardan biri olduğumuz için katalog giymek sorun değildi.Antrenman ürünlerimizde nitekim bizim tonlarımızda mavi ya da bordo içermekteydi.Ama ne zamanki GS Nike ile anlaştı bizim de gözümüz aydınlandı.Gs’ye kendi renklerinde antrenman ürünleri ve üst seviye formalar yapılınca bizde Nike’a sitem etmeye başladık.Sadri Şener yönetimi geç olsada atılımı yaptı ve Nike ile Elite kategorisine yakın bir çizgiye yerleştirdi bizi.Tabiki bu süreç bir-iki sezon istiyor.Gs ‘de ilk Nike sezonunda katalog giymişti anlaşmaları Elite olmasına rağmen.

2013-14 yılında iç saha ve beyaz formamız katalog değildi.2014-15 sezonunda da bize özel bir set giydik.Bu senelerin planlaması önceden yapıldı.İho geldiğinde (2013-14) daha o sezondan Nike bize yapacağı 2015-16 formalarını belirlemişti.Ama beceriksizlikler sonucu kataloğa mahkum bırakıldık.Sonra İho Adidas ile çok güzel bir anlaşma yaptı.Yönetim değişti ve Usta devri başladı.Usta yönetiminde Nevzat Aydın bu konularla ilgilenen kişi oldu ve Adidas ile olan A kategori anlaşmayı iptal etti.Bence Nike ile Sadri Şener döneminde geldiği gibi bir noktaya gelirim güvencesiyle bu hareketi yaptı.2016-17 formalarını Nevzat Aydın belirledi ve Çubuklu hariç kötü formalardı.Bu sezon için ise yönetim adeta tek ağızla ‘formalar bize özel olacak’ dedi ve sonuç hüsran.Üç tane katalog forması.Yapabildileri tek şey katalogdaki modeli koyu kırmızı-açık maviye uyarlamak oldu.

Macron sürecimizden ise umutluyum.Hiç değilse bordo-mavi antrenman ürünü görebileceğiz.Ama şu varki eğer bir takım Nike veya Adidas’a üst seviye forma ve kendi renklerinde antrenman ürünü yaptırabiliyorsa,tatmin edici sponsorluk anlaşması alabiliyorsa geriye kalan tüm markalar umurumda olmaz.

KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Nereden
    İstanbul

Buyrun bunlarda İho yönetimi sayesinde giyemediğimiz 2015-16 seti.

KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üstteki formalar güzelmiş ulan İHO yine bitirdin bizi.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Artik su beyaz formadan vazgecsek.

Karadeniz takimiyiz.Bordo ve Mavimizin yanina kara gider.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

@omrsntrk61

nasil tiyatrodur bu

ben yalaka hiii

size hakaret etmisim???????????? nerde???????

ben @AFS abi ile bu forumda en sert tartismalari süren kisiyim, ac bak 50. yil arma basligini

bu baslikta git geri victory setine, afs abi hic kullanilmayacak renk olacak derken abinin yanlis bigi verdigini ve 3 . forma mavi oldugunu yazanda bendim

ama hic bu yukardakilerin yaptigi saygisizligi kimseye yapmadim

kara probagandayi gectim, ben nerede probaganda yapmisim

ayip ediyorsunuz

ayrica kulüp macronun sayfasina girdigini o 2 saygisiz dostunuz burda paylasti, saygisizca ve terbiye sinirlarini astiklari icin silindiler

size ne diyim, yazdiklarinizi yakistiriyorum
    özellikle bas kismi harika duyarlilik kasmak icin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Tekirdağ

Türkiye 2018-2020 Formaları büyük ihtimalle böyle olacak diyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine yanlış anlaşılmışım.

Olmadığım bir ortamda istemediğim halde benim konuşuluyor olmam gereksiz olmuş. Bu açıklama ile zamanınızı aldığım için şimdiden özür diliyorum.
    Bugüne kadar paylaştığım bilgileri yetkililerin birinci elinden dinleyip paylaşıyordum. Gerisi tasarımcı gözüyle kişisel yorumlarımdı (katılmayabilirsiniz, bundan doğal bir şey yok). Yanlış anlaşılan konularla ilgili defalarca açıklama yaptım. 50. yıl ile ilgili formalarda detay olacağını bizzat Bahar Hanım söylemişti. Kulübün benden istediği beyaz forma tasarımında da armanın altında 1967-2017 olmasını istemişlerdi, yapılan eskizlerin ötesinde baskı belgelerini de vermiştim kulube. Başka bir tasarım uygulandıktan sonra benim tasarımı taraftar forması olarak değerlendirmeyi düşündüklerini yaz için tişört koleksiyonu önerisi istemişlerdi ama sonrasında Bahan Hanım istifa edince kulüp ile diyalog koptu. Kendi söylediklerini yapmamış olmaları benim sorunum değil ki.
    İşlerimin yoğunluğundan bu konularla ilgilenemiyorum. Ego tatmini gibi bir amacım falan da yok (insanları tanımadan dinlemeden gıybet etmeye gerek yok). Paylaşımlarım ve yorumlarım farklı değerlendirilmeye, yanlış anlaşılmaya başlayınca yazıp çizmemeye karar verdim o kadar.

İş yoğunluğum var beni boşverin, Trabzonspor'u konuşun. Yazılarımda vurguladığım konuları hatırlayın; "sorun marka veya sponsor değil, süreçleri ve markayı yönetememek" dedim hep. "Estetik ve kurumsal sorunlarımız var. Yıllardır tekrar eden yönetim sorunları en çok bu konularda taraftarın canını sıktı." Nike'yi pazarlama estetiğinden dolayı tasarımcı olarak değerli bulmam ayrı Trabzonsporumuzun gerçekleri ayrı.

Buradaki herkes gibi Trabzonsporumuz için en iyisi ve en güzeli olsun istiyorum. Macron ile yola devam edilecekse aynı hatalar tekrarlanmadan en yüksek verimi almaya bakmak lazım. Tasarımcı olarak marka değişse de olaya 'Trabzonspor forması' olarak bakarım. Umarım rengimize ve zevkimize uygun modeller seçilir.
    Respect

Konu a f s tarafından (13.03.2018 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlığa girdim şok oldum ne yalan söyleyeyim... burada Afs abiyi en yakından tanıyanlardan biriyim , adamın efendiliğini görüp laf çakma peşinde olan arkadaşlar lütfen bunu yapmayın, biraz kendisinden bir şeyler öğrenin... bana haksız yere bu lafları etseniz çıldırırdım o ise size yine anlayasınız diye bir güzel de izahat yapmış....

Nereden
    İstanbul

Alıntı aydınTonyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buyrun bunlarda İho yönetimi sayesinde giyemediğimiz 2015-16 seti.

Demekki neymiş?Sorun tamamen yönetimselmiş.Nike bize elite formalar yapıyormuş...

1 sene aralıksız tartışıldı o sezonun formaları ve gerçeği ortaya çıkarıp sizlere sundum.Nike’ın PDF indeki formaları çözünürlüğü yüksek kalıplara birebir çizdim.
    Eğer süreç normal şartlarda devam etseydi bu formaları giyecektik.

KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Nereden
    Tekirdağ

Gerçekler elbet birgün ortaya çıkar. Sadece zamanı belli değildir. Farkındamısınız yönetimsel olarak nasıl kötü yönetiliyoruz. Hatta yönetilemiyoruz, başı boş sürükleniyoruz.

Huawei P10 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu the_storm_boy tarafından (13.03.2018 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Altyaşlarda bile çubuklu beyaz şort kombinini göremiyoruz.

KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Nereden
    Tekirdağ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)