Sayfa 4 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 652 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sizce ''10''a Ýhtiyacýmýz Var mý?

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý umraniye34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    colman açýklamalarýnda ben 10 numara futbolcusu degilim demiþti diye hatýrlýyorum... Beþiktaþtaki ricardinyo ne oldu adam hem sol açýk hemde iyi bi 10 numara aslýnda ayaða çok iyi toplar atýyo beþiktaþa faydalý olamadý ama trabzona olur trabzonda lider bi oyuncuya ihtiyaç var görüþümce
    ricardinho mu? içi geçmiþ onun ya.. ben hiç beðenmiyorum.. inanýlmaz yavaþ oynuyor.. adam topu alacakda dönücekde görecekte atacakta, oooo.... el freni gibi birþey. fener'deki maldanoda'nun 10 numara hali.. ceyhun ondan daha iyiydi bence..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý theChatl@qq-28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ricardinho mu? içi geçmiþ onun ya.. ben hiç beðenmiyorum.. inanýlmaz yavaþ oynuyor.. adam topu alacakda dönücekde görecekte atacakta, oooo.... el freni gibi birþey. fener'deki maldanoda'nun 10 numara hali.. ceyhun ondan daha iyiydi bence..
    bence faydalý olur be kardeþim adam sol açýkta oynuyo iyi pas dagýtýcýsý

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

10'a buna ihtiyacýmýz yok. Ýyi bir sol açýk ve golcü alalým yeterli
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Lazýmýn sonu yok, bugün real madrid bile þu lazým bu lazým diye transfer yapýyor...

Bence kadro þuan oturdu zaten amaç bu yýl için yarýþmacý bir takým olmak...

Takým olmak içinde oyuncularýn birlikte oynamasý lazýým, bence alýnanlar içinden(slyva,zafer,song uda sayýyorum) 10 numara çýkacaktýr...
    Eskiden Sungu61 idi ....

MehmeTS_ADANA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    42

kesinlikle var

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

mesele 10 deðil bence. takým için lazým olan yattara dýþýnda efektif birþeyler yapabilen birinin olmasýdýr.bu forvet de olur orta saha oyuncusu da olabilir ama mutlaka mücadele eden biri olmalý...bunlarýn yanýnda iyi bir sol kanat oyucusu da almalýyýz tabii.
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü Ýþkenceyi Uzatýr!!
    my name is onur....
    Eðer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydý, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiþtik..Bu Kadar Cefanýn Bir Ödülü Olarak...

ofluhalit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

96 yýlýndaki kadro için bile 10 numara eksiði var deniliyordu kimi zaman.hatta bi sonraki sene faruk özak mostovoi transferinden son anda kongre olacak diye vazgeçmiþti.þimdiki kadroya bakýnca;tamam genç ve iyi oyuncular aldýk ama tecrübeli,aralara iyi pas yapan,topu kontrol edip oyuna yön verebilen bir oyuncu þart bence.büyük maçlarý büyük oyuncular alýr kuralýnýda unutmamak gerekir ayrýca.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Colmanýn oynadýðý futbolu daha görmediðim için tereddütlüyüm....ama denildiðine göre forvet arkasý oynamýyor...o yüzden bir 10 numara lazým...

S@K@RON_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    35

Bence 10 numara bir oyuncuya gerek yok....Þu ana kadar alýnan oyunvcular yeterli.Bence takým oyununa önme vermeliyiz...
    Konu Burçak tarafýndan (23.06.2008 Saat 22:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

10 numaradan çok, çok etkili bir sol açýða ihtiyacýmýz olduðunu düþünüyorum.
    Colmandante

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Diyelim ki var Alalým mý ? Alalým diyorsak þimdiye kadar aldýk ta baþkan e hadi biraz da siz el atýn dediðinde duymamazlýktan gelip sýrtýmýzý dönüp sývýþacak mýyýz Transfer istiyorsak, daha fazlasýný istiyorsak kulübe muhakkak destek olmamýz lazým. Nefret ederim malum kulüpler hakkýnda buralara örnek göstermekten ama malum kulüp kombineydi, formaydý büyük bir güç alýyor taraftarýndan. Adamlar iþi abartýp yayýn gelirlerini dahi iplememeye baþladý. Bizlerse hala buralarda ihtiyacýmýz var mý yok mu bunu tartýþýyoruz. Var evet ama hem 10 nomeroya hem de desteðe ihtiyacýmýz var. Yoksa bu böyle kuru kalabalýkla, lafla lakýrdýyla (sözüm meclisten dýþarý) olmaz.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

10 numarayi neye hitab ediyorsunuz? Forvet'in arkasinda oynayani'mi? Bence Ersun yanalin sisteminde 10numaraya ihtiyac yok. Ama bugün baktigimda,oyunu hizlandiran,gerekirse tempoyu düsüren birine ihtiyacimiz var. Colman iyi futbolcu olabilir,ama oynadigi bölge defansin öynünde. Zafer yelen sikca Medya ve forumda geciyor. Buna kesinlikle söyleyebilirim'ki,bize pek yarayacak futbolcu degil. Ama Türkiyede Delgado ve Alex haric pek arandigi futbolcu yok. Onu Ersun Yanal cok ioyi biliyor ve bu pozisyonu düsünmedigini zannediyorum.

legend_ts_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Bence gokhan ve umuta top verecek onlarla guzelce anlasabýlen býr yabancý 10 numaraya ýhtýyacýmýz var...italya basýnýnda fýgo trabzonspora ýmza atmýs dýorlar ve ts yonetýcýlerý taraftarlara surprýz yapacakmýs..Babam lemý celýk ýle gorustu ve oda fýgo ýsýný doruladý....

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Alýntý legend_ts_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence gokhan ve umuta top verecek onlarla guzelce anlasabýlen býr yabancý 10 numaraya ýhtýyacýmýz var...italya basýnýnda fýgo trabzonspora ýmza atmýs dýorlar ve ts yonetýcýlerý taraftarlara surprýz yapacakmýs..Babam lemý celýk ýle gorustu ve oda fýgo ýsýný doruladý....
    Hani alýnmamýþtý...

Doðru mu söylüyorsun abi..?

O Ýtalya basýnýnýn sitesi var mý..?
    teκ κardeþ dгogнeda uпiтed

Nereden
    Ýstanbul

Yusuf þimsek olabilir

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

bi de özeri alsak ve birkaç sene sonra türkiyenin en iyi orta saha oyuncusu olsaaaaa....ahhhh ulan ahhh
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü Ýþkenceyi Uzatýr!!
    my name is onur....
    Eðer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydý, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiþtik..Bu Kadar Cefanýn Bir Ödülü Olarak...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Sol ayakli, sol kanatta oynayacak ir 10 nuamraya ihtiyacimiz var.
    Nefes alip vermek kadar hemde.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

Fatih Yücel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Evet Bir On Numara Lazým Ama Bence Bu Ya Aimar Olmalý Ya Da Aimar...
    Medya tarafýndan üç büyüklerin taraftarý olmanýn empoze edildiði bir ülkede, bu sportif emperyalizme direnip, kendi þehrimin takýmýna sahip çýkmanýn onurunu ve gurunu yaþýyorum.

35deniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

bu yazý ben cok onemsemýstým ve bený cok heycanlandýrmýstý

Trabzonspor'un renklerine baðlamak istediði son isim Türkiye’de spor kamuoyunun gündemini sarsacak... Ýleriye dönük ve deneyimli bir orta saha transferi yapmayý planlayan Bordo-Mavili yönetimin dünyaca ünlü oyuncu Pablo Aimar ile ilgilendiði öðrenildi.

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý korbakor Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf þimsek olabilir
    Yusuf Þimþek Bursaspor'la anlaþtý..
    Yaþamak Direnmektir!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

senijad ibricic andreas ývanstchýtz veya yýldýray basturk demddý demeyýn..D:

Muhammet_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Eðer ki bir takýmýn önliberolarý Selçuk gibi adamlardan oluþuyorsa 10 numara gereksiz olur.
    Saðlam bir sol açýk iþimizi görür.
    Hamsilerin gözyaþlarý denizde gözükmez.

Avrupa sampiyonasini analiz edersek,ve modern futbolunu tartarsak,artik klassik10 numara pek görünmiyor. Sampiyonada Deco'dan haric bu mevkiye pek özen verilmoyor. artik bu tip oyuncular yari pozisyonlara cekiliyor. ersun Hoca bunun bilincinde ve bu mevkiyi bos birakacak gibi geliyor bana

Bayramm61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kesinlikle lazim...son yillarda basarili olan takimlarda hep tipik 10 numara vardi...en son örnek : arshavin (rusya) zenit st. petersburg....arshavin ruslarin ilk iki macinda oynamadi rusya dökülüyordu...simdi ise hollandayi bile saf disi braktilar...sira ispanya ve almanyada...

genc ve cok dinamik bir 10 numara lazim...
    Özledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri özledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ölüler olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

Alýntý Bayramm61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kesinlikle lazim...son yillarda basarili olan takimlarda hep tipik 10 numara vardi...en son örnek : arshavin (rusya) zenit st. petersburg....arshavin ruslarin ilk iki macinda oynamadi rusya dökülüyordu...simdi ise hollandayi bile saf disi braktilar...sira ispanya ve almanyada...

genc ve cok dinamik bir 10 numara lazim...
    Arshavin 10numara deil ki. O benim az önce yazdigim konuya geliyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)