Sayfa 1 Toplam 22 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 542 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þýrnak / Þenoba Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulu'na Yardým Kampanyasý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Standart Þýrnak / Þenoba Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulu'na Yardým Kampanyasý...

Merhaba arkadaþlar,

2007-2008 Eðitim-öðretim sezonu malumunuz üzere geçen hafta sona erdi.Ama gene malumunuz üzere bir çok okulumuzda eðitim-öðretim eksik, yetersiz malzemelerle yapýldýðý gibi bir çoðuda günümüz teknolojisinden bi haber!...

BMN olarak þimdiye kadar yurdumuzun deðiþik bölgelerinde okullarýmýzýn istekleri ölçüsünde yardým kampanyalarý yapmýþtýk.Bu kampanyalarý sýrasýyle hatýrlayacak olursak:

1) Samsun-Bafra Dededaðý Þehit Ýsa Kurt Ý.Ö.O. kitap-kýrtasiye yardým kampanyasý.
    2) Of-Cumapazarý ilköðretim okulu kitap-kýrtasiye kampanyasý
    3) Þalpazarý ilköðretim okulu kitap-kütüphane-projeksiyon cihazý v.s.
    4) Bolu- Çocuk toplum merkezi kitap kampanyasý

Gene böyle bir okulumuz bize bazý konularda yardým etmemiz için bir fýrsat ortaya koymuþtur.Bizlere Þýrnak Ýli, Uludere ilçesi, Þenoba köyünden ulaþan saygýdeðer öðretmenimiz'den bir mesaj var.Bu mesajý okuduðunuzda önce orada görev yapan öðretmenlerin, ardýnda o bölgede býrakýn öðrenciliði herþeyden önce insan olmak için çaba gösteren talebelerin yerine kendiniz koyun.

Bahsi geçen okul, Þýrnak ili uludere ilçesi þenoba beldesinde,mevcut 14 öðretmen,21 sýnýf ve 550 öðrenciden oluþmaktadýr.
    Ayný zamanda okulumuz askeri birliðin içindedir haliylede yardýmlarýn ulaþmasý ve tasnifi konusunda en ufak bir sýkýntý yok,
    Ayrýca beldede PTT þubesi mevcut,yardým gönderecek arkadaþlarýn PTT kanalýný kullanmalarý rica olunur.

BMN olarak, gücümüz yettiði sürece bu tip yardým kampanyalarýný istekler ölçüsünde gerçekleþtrmeye devam edeceðiz.Sizlerde bu kampanyalara destek vererek, Trabzonsporluluk ruhunun sadece stadlarda deðil; Ülkemizin her alaný ve köþesinde gösterme fýrsatý bulacaksýnýz.

Aþaðýda hocamýzýnda yazdýðý mesajý sizlerle paylaþmadan evvel, bir konuyu dikkatinize çekmek isterim.Arkadaþlar hayatta herþey para deðildir!... Paranýn da alamayacaðý þeyler vardýr.Mesela Ýnsanlýk, parayla satýn alýnabilir mi? Adamlýk, parayla satýn alýnabilir mi? Sizlerin bu organizasyonda gücünüz yettiðince destek olacaðýnýzý biliyorum.Ama parasý olmayan kardeþlerimizde ne olur elini bu taþýn altýna soksun.Evinde kullanmadýðý eðitici kitaplar, ansiklopediler v.s. ne varsa bu okulumuza gönderebiliriz...

Ýþ yerlerinde çalýþtýklarý firmalardan bu konuda destek isteyebilirsiniz... Kýrtasiye malzemesi tedarik ettiðiniz firmalardan her konuda destek alabilirsiniz.Böyle bir kampanyadan kendilerine bahsedebilirsiniz...Ben inanýyorumki çok kýsa sürede bu kampanya yeni eðitim-öðretim sezonuna okulumuz hazýr hale gelecektir...

Ama maddi yardým yapmak isteyenler için hesap numaramýz:

Ad-Soyad:Ahmet Haþim BADUR
    Banka:Garanti Bankasý
    Þube: Sahray-ý Cedid
    Hesap no: 277-6694527

-Okulumuzun acil olarak yapýlmasý gereken 30 metre karelik kütüphanesinin boya-badana ve raf düzeni önceliktir.Bunun içinde öncelikle maddi katkýlarýnýz gerekli

*Projeksiyon cihazý-Tepegöz-Fotokopi Makinesi-Bilgisayar
    *Kütüphanenin boya-badana ve raf düzeni ( kütüphanemiz 30 metrekaredir )
    *Seviye ilkokul kitaplarý
    *Liseye hazýrlýk test kitaplarý
    *Ansiklopediler (özellikle tarih-coðrafya ve edebiyat konularýnda olanlar)
    *Bilim teknik dergi ve kitaplarý
    *Çocuklara yönelik bilimsel dergiler ve bilim çocuk setleri
    *Eðitim içerikli CD ler
    *Velhasýl aklýnýza gelebilecek her türlü eðitim-öðretim kitabý

Evet yardým yapmak herkese nasip olmaz!!! Haydin bakalým BMN gösterin gücünüzü...Þimdi hocamýzýn mesajýný okuyalým...

NOT: HOCAMIZIN SÖZÜ VAR. BÜTÜN ÖÐRETMENLER VE ÖÐRENCÝLER TRABZONSPOR'LU OLACAK!... BUNUN ÝÇÝN BÝLE BU ÇABA GÖSTERMEYE DEÐMEZ MÝ?
    -------------------------------------------------------------------------------

türkeri

Merhabalar,
    Sizlere Þýrnak, Uludere Ýlçesi Þenoba köyünden yazýyorum. Þu anda da köyde bulunan yaklaþýk 550 öðrencili, 8 derslikli Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulunun müdürüyüm.
    Kýsýtlý imkanlarla mümkün olanýn en iyisini kazandýrmaya çalýþtýðýmýz öðrencilerimiz ve ülkemiz geleceði için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalýþýyoruz. Ancak bazý sorunlarýmýz var ki bizi ve imkanlarýmýzý aþýyor.
    Þýrnak gibi bir yerde eðitim öðretimin zorluk ve sýkýntýlarýndan bahsetmeye bile gerek yok sanýrým. Ancak yine de bizler ülkemizin müreffeh geleceði için vazgeçilmez öneme sahip olan eðitim ve gençlerimizin en iyi þekilde hayata hazýrlanmasý konusunda elimizden geleni yapýyoruz.
    Herkesin fedakarlýk dediði þeyi bizler bu ülke ve onun insanýna karþý bir görev olarak yapmaya çalýþýyoruz. Ancak imkanlarýmýz belli. Buna karþýlýk ta buraya kadar deme lüksünü de kendimizde görmüyoruz. O yüzden biz eðitimcilerin daha çok emek vermesi ve siz hayýrseverlerin yardýmlarýyla eðitimizi daha üst seviyelere taþýmak,öðrencilerimizin düþüncelerinde, davranýþlarýnda ve yaþadýklarý bölgelerinde bir takým deðiþiklikler yapabilmek ve ayrýca ülkemizi çaðdaþ medeniyetler seviyesine ulaþtýrmak için elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.
    Kýsaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tümüyle plansýz bir þekilde 2002 yýlýnda yapýlmýþ prefabrik ve her tarafý dökülen bir okulda eðitim öðretim yapýyoruz. Tavanýn alçýpan ( karton gibi bir malzemeden yapýlmýþ ) bir þekilde yapýldýðýný ve sadece bunun bize kýþýn getirdiði ýsýnma problemini düþünmek yeterli. Duvarlar kullanýlan kalýp malzemenin kalitesizliðinden dolayý bir çiviyi bile tutmayacak vaziyette ve tüm sýnýflarda tavandan tabana çatlaklar var. Sadece bu okulun iþçiliðinin takibi bile bir idarecinin tüm mesaisini almaya yetiyor.
    Halkýn burada eðitime verdiði - maalesef - düþük destekten dolayý da velilerden fazla destek aldýðýmýzý söyleyemeyiz. Tüm geliri - zoraki bulduðumuz - hizmetliye verdiðimiz için okula bir kaðýt dahi alamadýðýmýz çok zamanlar oluyor. Çoðu zaman ise okulun bazý ihtiyaçlarýný öðretmen arkadaþlarýmýzdan aldýðýmýz yardýmlarla saðlýyoruz. Ancak nereye kadarýný da artýk siz düþünün. Neticede tümüyle yeni baþtan belki elden - tamirden - geçirilmesi gereken bir okulumuz var.
    Düzenlediðimiz hazýrlýk kurslarý ve diðer okul kýrtasiye iþleri için bir fotokopi cihazýna, hazýrladýðýmýz programlarýn sunumu için bir projeksiyona, sýk sýk elektrikler gittiði için bilgisayarlarýmýzýn yanma tehlikesine karþýn güç kaynaklarýna ve öðrencilerimizin bol bol okumalarý ve araþtýrma yapabilmeleri için tam donanýmlý bir kütüphaneye ihtiyacýmýz var.Bunlar acil olan ihtiyaçlarýmýz. Ayrýca öðrencilerimiz ve okulumuz için kýrtasiye malzemelerine, okulumuz için spor malzemelerine ve sýnýflarýmýz için beyaz yazý tahtalarýna ihtiyacýmýz var.

Neticede bizim yukarýda bahsettiðim sorunlarýn çözümü ve ihtiyaçlarýn karþýlanmasý ve öðrencilerimizin daha iyi koþullarda eðitim öðretim görebilmesi için desteðe ihtiyacýmýz var. Ýlgileriniz ve vereceðiniz destekler için þimdiden tüm Trabzonspor’a gönül veren herkese sonsuz teþekkürlerimizi sunar, çalýþmalarýnýzda baþarýlar dilerim.

Þenoba Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulu
    Uludere/ ÞIRNAK
    TEL : 0 486 354 44 53

Konu Badaloðlu tarafýndan (27.06.2008 Saat 17:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Hesap numarasýna elimden geldiðince para yatýracaðým.

Selazurlu Ýsmail abimize teþekkür ediyorum, BMN yönetimini bu duyarlý davranýþýndan ötürü tebrik ediyorum.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Boluda yaþýyorum böyle bir duyumu Bmnden alýyorum utandým hemen yolluyorum kitap ortak hareket edelim ...
    Konu OYýlmaz tarafýndan (19.06.2008 Saat 17:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kazimiþi gzas vorert

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý OYýlmaz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Boluda yaþýyorum böyle bir duyumu Bmnden alýyorum utandým hemen yolluyorum kitap ortak hareket edelim ...
    kampanya boluda deðil sanýrým þýrnakta

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bahsi geçen Bolu- Çocuk toplum merkezi kitap kampanyasý durumunu pek anlayamadým
    Kazimiþi gzas vorert

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Arkadaþlar, þimdiden listemizi yapmaya baþlayalým...

1) Selazurlu Ýsmail - Tepegöz
    2) Külünkpðlu - Ansiklopedi Seti
    3) Badaloðlu - 2 tk. Ansiklopedi seti + 14 adet Atlas

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý OYýlmaz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bahsi geçen Bolu- Çocuk toplum merkezi kitap kampanyasý durumunu pek anlayamadým

O kampanya bitti deðerli kardeþim Seninde kýsmetinde Þýrnaktaki okulumuz çýktý... Hayde bakalým, ha Bolu, ha Þýrnak deðiþen bir þey yok yani...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Þenoba Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulu için;

belirtilen hesaba 20 YTL yatýrýlmýþtýr Ahmet abi...

17:32 itibari ile iþlem olduðu için yarýn görebilirsin sanýrým...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

türkeri

Merhabalar,
    Sizlere Þýrnak, Uludere Ýlçesi Þenoba köyünden yazýyorum. Þu anda da köyde bulunan yaklaþýk 550 öðrencili, 8 derslikli Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulunun müdürüyüm.
    Kýsýtlý imkanlarla mümkün olanýn en iyisini kazandýrmaya çalýþtýðýmýz öðrencilerimiz ve ülkemiz geleceði için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalýþýyoruz. Ancak bazý sorunlarýmýz var ki bizi ve imkanlarýmýzý aþýyor.
    Þýrnak gibi bir yerde eðitim öðretimin zorluk ve sýkýntýlarýndan bahsetmeye bile gerek yok sanýrým. Ancak yine de bizler ülkemizin müreffeh geleceði için vazgeçilmez öneme sahip olan eðitim ve gençlerimizin en iyi þekilde hayata hazýrlanmasý konusunda elimizden geleni yapýyoruz.
    Herkesin fedakarlýk dediði þeyi bizler bu ülke ve onun insanýna karþý bir görev olarak yapmaya çalýþýyoruz. Ancak imkanlarýmýz belli. Buna karþýlýk ta buraya kadar deme lüksünü de kendimizde görmüyoruz. O yüzden biz eðitimcilerin daha çok emek vermesi ve siz hayýrseverlerin yardýmlarýyla eðitimizi daha üst seviyelere taþýmak,öðrencilerimizin düþüncelerinde, davranýþlarýnda ve yaþadýklarý bölgelerinde bir takým deðiþiklikler yapabilmek ve ayrýca ülkemizi çaðdaþ medeniyetler seviyesine ulaþtýrmak için elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.
    Kýsaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tümüyle plansýz bir þekilde 2002 yýlýnda yapýlmýþ prefabrik ve her tarafý dökülen bir okulda eðitim öðretim yapýyoruz. Tavanýn alçýpan ( karton gibi bir malzemeden yapýlmýþ ) bir þekilde yapýldýðýný ve sadece bunun bize kýþýn getirdiði ýsýnma problemini düþünmek yeterli. Duvarlar kullanýlan kalýp malzemenin kalitesizliðinden dolayý bir çiviyi bile tutmayacak vaziyette ve tüm sýnýflarda tavandan tabana çatlaklar var. Sadece bu okulun iþçiliðinin takibi bile bir idarecinin tüm mesaisini almaya yetiyor.
    Halkýn burada eðitime verdiði - maalesef - düþük destekten dolayý da velilerden fazla destek aldýðýmýzý söyleyemeyiz. Tüm geliri - zoraki bulduðumuz - hizmetliye verdiðimiz için okula bir kaðýt dahi alamadýðýmýz çok zamanlar oluyor. Çoðu zaman ise okulun bazý ihtiyaçlarýný öðretmen arkadaþlarýmýzdan aldýðýmýz yardýmlarla saðlýyoruz. Ancak nereye kadarýný da artýk siz düþünün. Neticede tümüyle yeni baþtan belki elden - tamirden - geçirilmesi gereken bir okulumuz var.
    Düzenlediðimiz hazýrlýk kurslarý ve diðer okul kýrtasiye iþleri için bir fotokopi cihazýna, hazýrladýðýmýz programlarýn sunumu için bir projeksiyona, sýk sýk elektrikler gittiði için bilgisayarlarýmýzýn yanma tehlikesine karþýn güç kaynaklarýna ve öðrencilerimizin bol bol okumalarý ve araþtýrma yapabilmeleri için tam donanýmlý bir kütüphaneye ihtiyacýmýz var.Bunlar acil olan ihtiyaçlarýmýz. Ayrýca öðrencilerimiz ve okulumuz için kýrtasiye malzemelerine, okulumuz için spor malzemelerine ve sýnýflarýmýz için beyaz yazý tahtalarýna ihtiyacýmýz var.

Neticede bizim yukarýda bahsettiðim sorunlarýn çözümü ve ihtiyaçlarýn karþýlanmasý ve öðrencilerimizin daha iyi koþullarda eðitim öðretim görebilmesi için desteðe ihtiyacýmýz var. Ýlgileriniz ve vereceðiniz destekler için þimdiden tüm Trabzonspor’a gönül veren herkese sonsuz teþekkürlerimizi sunar, çalýþmalarýnýzda baþarýlar dilerim.

Þenoba Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulu
    Uludere/ ÞIRNAK
    TEL : 0 486 354 44 53
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Ad-Soyad:Ahmet Haþim BADUR
    Banka:Garanti Bankasý
    Þube: Sahray-ý Cedid
    Hesap no: 277-6694527

ALET-EDAVAT:

1) Selazurlu Ýsmail - Tepegöz

KÝTAP-KIRTASÝYE:

1) Külünkoðlu - Ansiklopedi Seti
    2) Badaloðlu - 2 tk. Ansiklopedi seti + 14 adet Atlas

NAKÝT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
    2) Volkan Albayrak 100 YTL
    3) Gökhan Atalay 50YTL
    Konu Badaloðlu tarafýndan (19.06.2008 Saat 19:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

güzel bi davranýþ teþekkürler...

Elimden geleni yapacaðým...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

m@rdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Ahmet abi bulunduðumuz yerden kitaplarý kargo ya da PTT ile hangi adrese,kim adýna yollayabiliriz?
    TSira- Þükran
    "Ne mutlu "insaným" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karþýlýk verene."

Volkan Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

100 ytl benden yaz
    AL STADINI ÇAL BAÞINA

Volkan Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

badaloðlu teþekkürler bu imkaný verdiðin için
    AL STADINI ÇAL BAÞINA

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Þu binayýda bir boyasak mesela maviye sonrada bordo þeritler.... yarýn sabah verilen hesaba 50 ytl yatýrýlacaktýr...Teþekkürler ahmet...
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Volkan Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    badaloðlu teþekkürler bu imkaný verdiðin için

Volkancýðým, asýl ben sana teþekkür ederim... Ýnþaallah Þýrnak'da, Trabzonspor ordusunu kuracaðýz...Kimsenin kuþkusu olmasýn...
    Konu Badaloðlu tarafýndan (19.06.2008 Saat 18:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu binayýda bir boyasak mesela maviye sonrada bordo þeritler.... yarýn sabah verilen hesaba 50 ytl yatýrýlacaktýr...Teþekkürler ahmet...

Gökahancýðým, doðru diyorsun ama arkadaþlarýmýzýn bu konuda yapacaklarý katkýlardan sonra bazý þeyleri konuþsak daha iyi olur kanaatindeyim... Öncelikle hocamýzýn acil isteklerini alabilirsek, onlar için dünyanýn en güzel þeyi olur kanatindeyim...

Bu arada seninle telefonda görüþmem lazým...

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ahmet Abi 1-2 tane roman tarzýnda kitap göndermek isterim ama alýcý ödemeli yollasam olur mu acaba? Öðrencilik iþte ne yapalým
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Eomer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet Abi 1-2 tane roman tarzýnda kitap göndermek isterim ama alýcý ödemeli yollasam olur mu acaba? Öðrencilik iþte ne yapalým

Bana gönder o zaman... Okula alýcý ödemeli yollamak olmaz...Olmadý Cengiz Çubukçu hocama gönder, o sana daha yakýn.Onunla nasýl olsa Ýstanbul'da görüþme imkanýmýz oluyor...

Bu arada Mardi, kitpalarýnýzý hangi adrese ve kimin adýna göndereceðinizi burada daha sonra yazacaðýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

bende elimden geldiðince yardým etmek isterim ...
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

çok güzel bir uygulama

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kitpalarýnýzý hangi adrese ve kimin adýna göndereceðinizi burada daha sonra yazacaðýz...
    ilkokul kiaplarý yolamaya özen gösterelim ...
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý macka61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok güzel bir uygulama

Uygulama deðil Buðracýðým, yardým kampanyasý bu... Seninde çorbada tuzun olsun diyorsan, sende düþünme hemen bu güzel organizasyona katýl...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sinan SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    40

Ahmet Abi çok güzel ve anlamlý bir organizsyon, þimdiden teþekkürler.

Duyarlý olmamýz gereken bir organizasyon.Þunda ne gönderebilirim bilemiyorum ama evi bi altüst edim muhakkak birþeyler göndericem.

Birde bu kitap v.b þeyler herkez münferit ve deðiþik zamanlarda mý gönderebilir, veya toplu bir þekilde yapýlmasý düþünülür mü?
    BORDOMAVÝ.NET-KUÞADASI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý TURKUAZ-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet Abi çok güzel ve anlamlý bir organizsyon, þimdiden teþekkürler.

Duyarlý olmamýz gereken bir organizasyon.Þunda ne gönderebilirim bilemiyorum ama evi bi altüst edim muhakkak birþeyler göndericem.

Birde bu kitap v.b þeyler herkez münferit ve deðiþik zamanlarda mý gönderebilir, veya toplu bir þekilde yapýlmasý düþünülür mü?

Toplu gönderirsek çok dah aiyi olur.Ama öncelikle herkes elinde ne var ne yok! bir araya getirelim.Gönderme iþini daha sonra halledeceðiz...

Mesela sen, Kuþadasýnda bu kampanyaya katýlmak isteyen herkesten yardýmlarý topla, hatt akatýlmak istemeyenleride katmaya bak... Olaya sadece BMN olarak bakmayýn arkadaþlar.Çevrenizdeki herkesin bu organizasyona katýlmasýný saðlayýn... Belki çevrenizde gönlü zengin esnaf arkadaþlarýmýz vardýr.Belki birisi çýkar bu okula bir bilgisayar alýr.Belli mi olur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

cok guzel ve anlamli bir davranis.

Trabzonsporluluk sadece taraftarlik degil , ulkenin milletin sosyal sorunlarina da sahip cikan , bu sorunlari kamuoyuyla paylasip onlari uyaran ve yaptigi faydali sosyal davranislarla ulkesine yararli olmaktir.

bu harekete en iyi sekilde katilmak hepimiz gorevidir.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)