Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 22 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 542 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: rnak / enoba Orgeneral Fevzi Trkeri lkretim Okulu'na Yardm Kampanyas...

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Standart rnak / enoba Orgeneral Fevzi Trkeri lkretim Okulu'na Yardm Kampanyas...

Merhaba arkadalar,

2007-2008 Eitim-retim sezonu malumunuz zere geen hafta sona erdi.Ama gene malumunuz zere bir ok okulumuzda eitim-retim eksik, yetersiz malzemelerle yapld gibi bir ouda gnmz teknolojisinden bi haber!...

BMN olarak imdiye kadar yurdumuzun deiik blgelerinde okullarmzn istekleri lsnde yardm kampanyalar yapmtk.Bu kampanyalar srasyle hatrlayacak olursak:

1) Samsun-Bafra Dededa ehit sa Kurt ..O. kitap-krtasiye yardm kampanyas.
    2) Of-Cumapazar ilkretim okulu kitap-krtasiye kampanyas
    3) alpazar ilkretim okulu kitap-ktphane-projeksiyon cihaz v.s.
    4) Bolu- ocuk toplum merkezi kitap kampanyas

Gene byle bir okulumuz bize baz konularda yardm etmemiz iin bir frsat ortaya koymutur.Bizlere rnak li, Uludere ilesi, enoba kynden ulaan saygdeer retmenimiz'den bir mesaj var.Bu mesaj okuduunuzda nce orada grev yapan retmenlerin, ardnda o blgede brakn rencilii hereyden nce insan olmak iin aba gsteren talebelerin yerine kendiniz koyun.

Bahsi geen okul, rnak ili uludere ilesi enoba beldesinde,mevcut 14 retmen,21 snf ve 550 renciden olumaktadr.
    Ayn zamanda okulumuz askeri birliin iindedir haliylede yardmlarn ulamas ve tasnifi konusunda en ufak bir sknt yok,
    Ayrca beldede PTT ubesi mevcut,yardm gnderecek arkadalarn PTT kanaln kullanmalar rica olunur.

BMN olarak, gcmz yettii srece bu tip yardm kampanyalarn istekler lsnde gerekletrmeye devam edeceiz.Sizlerde bu kampanyalara destek vererek, Trabzonsporluluk ruhunun sadece stadlarda deil; lkemizin her alan ve kesinde gsterme frsat bulacaksnz.

Aada hocamznda yazd mesaj sizlerle paylamadan evvel, bir konuyu dikkatinize ekmek isterim.Arkadalar hayatta herey para deildir!... Parann da alamayaca eyler vardr.Mesela nsanlk, parayla satn alnabilir mi? Adamlk, parayla satn alnabilir mi? Sizlerin bu organizasyonda gcnz yettiince destek olacanz biliyorum.Ama paras olmayan kardelerimizde ne olur elini bu tan altna soksun.Evinde kullanmad eitici kitaplar, ansiklopediler v.s. ne varsa bu okulumuza gnderebiliriz...

yerlerinde altklar firmalardan bu konuda destek isteyebilirsiniz... Krtasiye malzemesi tedarik ettiiniz firmalardan her konuda destek alabilirsiniz.Byle bir kampanyadan kendilerine bahsedebilirsiniz...Ben inanyorumki ok ksa srede bu kampanya yeni eitim-retim sezonuna okulumuz hazr hale gelecektir...

Ama maddi yardm yapmak isteyenler iin hesap numaramz:

Ad-Soyad:Ahmet Haim BADUR
    Banka:Garanti Bankas
    ube: Sahray- Cedid
    Hesap no: 277-6694527

-Okulumuzun acil olarak yaplmas gereken 30 metre karelik ktphanesinin boya-badana ve raf dzeni nceliktir.Bunun iinde ncelikle maddi katklarnz gerekli

*Projeksiyon cihaz-Tepegz-Fotokopi Makinesi-Bilgisayar
    *Ktphanenin boya-badana ve raf dzeni ( ktphanemiz 30 metrekaredir )
    *Seviye ilkokul kitaplar
    *Liseye hazrlk test kitaplar
    *Ansiklopediler (zellikle tarih-corafya ve edebiyat konularnda olanlar)
    *Bilim teknik dergi ve kitaplar
    *ocuklara ynelik bilimsel dergiler ve bilim ocuk setleri
    *Eitim ierikli CD ler
    *Velhasl aklnza gelebilecek her trl eitim-retim kitab

Evet yardm yapmak herkese nasip olmaz!!! Haydin bakalm BMN gsterin gcnz...imdi hocamzn mesajn okuyalm...

NOT: HOCAMIZIN SZ VAR. BTN RETMENLER VE RENCLER TRABZONSPOR'LU OLACAK!... BUNUN N BLE BU ABA GSTERMEYE DEMEZ M?
    -------------------------------------------------------------------------------

trkeri

Merhabalar,
    Sizlere rnak, Uludere lesi enoba kynden yazyorum. u anda da kyde bulunan yaklak 550 rencili, 8 derslikli Orgeneral Fevzi Trkeri lkretim Okulunun mdrym.
    Kstl imkanlarla mmkn olann en iyisini kazandrmaya altmz rencilerimiz ve lkemiz gelecei iin elimizden gelenin en iyisini yapmaya alyoruz. Ancak baz sorunlarmz var ki bizi ve imkanlarmz ayor.
    rnak gibi bir yerde eitim retimin zorluk ve skntlarndan bahsetmeye bile gerek yok sanrm. Ancak yine de bizler lkemizin mreffeh gelecei iin vazgeilmez neme sahip olan eitim ve genlerimizin en iyi ekilde hayata hazrlanmas konusunda elimizden geleni yapyoruz.
    Herkesin fedakarlk dedii eyi bizler bu lke ve onun insanna kar bir grev olarak yapmaya alyoruz. Ancak imkanlarmz belli. Buna karlk ta buraya kadar deme lksn de kendimizde grmyoruz. O yzden biz eitimcilerin daha ok emek vermesi ve siz hayrseverlerin yardmlaryla eitimizi daha st seviyelere tamak,rencilerimizin dncelerinde, davranlarnda ve yaadklar blgelerinde bir takm deiiklikler yapabilmek ve ayrca lkemizi ada medeniyetler seviyesine ulatrmak iin elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.
    Ksaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tmyle plansz bir ekilde 2002 ylnda yaplm prefabrik ve her taraf dklen bir okulda eitim retim yapyoruz. Tavann alpan ( karton gibi bir malzemeden yaplm ) bir ekilde yapldn ve sadece bunun bize kn getirdii snma problemini dnmek yeterli. Duvarlar kullanlan kalp malzemenin kalitesizliinden dolay bir iviyi bile tutmayacak vaziyette ve tm snflarda tavandan tabana atlaklar var. Sadece bu okulun iiliinin takibi bile bir idarecinin tm mesaisini almaya yetiyor.
    Halkn burada eitime verdii - maalesef - dk destekten dolay da velilerden fazla destek aldmz syleyemeyiz. Tm geliri - zoraki bulduumuz - hizmetliye verdiimiz iin okula bir kat dahi alamadmz ok zamanlar oluyor. ou zaman ise okulun baz ihtiyalarn retmen arkadalarmzdan aldmz yardmlarla salyoruz. Ancak nereye kadarn da artk siz dnn. Neticede tmyle yeni batan belki elden - tamirden - geirilmesi gereken bir okulumuz var.
    Dzenlediimiz hazrlk kurslar ve dier okul krtasiye ileri iin bir fotokopi cihazna, hazrladmz programlarn sunumu iin bir projeksiyona, sk sk elektrikler gittii iin bilgisayarlarmzn yanma tehlikesine karn g kaynaklarna ve rencilerimizin bol bol okumalar ve aratrma yapabilmeleri iin tam donanml bir ktphaneye ihtiyacmz var.Bunlar acil olan ihtiyalarmz. Ayrca rencilerimiz ve okulumuz iin krtasiye malzemelerine, okulumuz iin spor malzemelerine ve snflarmz iin beyaz yaz tahtalarna ihtiyacmz var.

Neticede bizim yukarda bahsettiim sorunlarn zm ve ihtiyalarn karlanmas ve rencilerimizin daha iyi koullarda eitim retim grebilmesi iin destee ihtiyacmz var. lgileriniz ve vereceiniz destekler iin imdiden tm Trabzonspor’a gnl veren herkese sonsuz teekkrlerimizi sunar, almalarnzda baarlar dilerim.

enoba Orgeneral Fevzi Trkeri lkretim Okulu
    Uludere/ IRNAK
    TEL : 0 486 354 44 53

Konu Badalolu tarafndan (27.06.2008 Saat 18:48 ) deitirilmitir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Hesap numarasna elimden geldiince para yatracam.

Selazurlu smail abimize teekkr ediyorum, BMN ynetimini bu duyarl davranndan tr tebrik ediyorum.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

OYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Boluda yayorum byle bir duyumu Bmnden alyorum utandm hemen yolluyorum kitap ortak hareket edelim ...
    Konu OYlmaz tarafndan (19.06.2008 Saat 18:08 ) deitirilmitir.
    Kazimii gzas vorert

bordo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Alnt OYlmaz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Boluda yayorum byle bir duyumu Bmnden alyorum utandm hemen yolluyorum kitap ortak hareket edelim ...
    kampanya boluda deil sanrm rnakta

OYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bahsi geen Bolu- ocuk toplum merkezi kitap kampanyas durumunu pek anlayamadm
    Kazimii gzas vorert

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Arkadalar, imdiden listemizi yapmaya balayalm...

1) Selazurlu smail - Tepegz
    2) Klnkplu - Ansiklopedi Seti
    3) Badalolu - 2 tk. Ansiklopedi seti + 14 adet Atlas

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt OYlmaz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bahsi geen Bolu- ocuk toplum merkezi kitap kampanyas durumunu pek anlayamadm

O kampanya bitti deerli kardeim Seninde ksmetinde rnaktaki okulumuz kt... Hayde bakalm, ha Bolu, ha rnak deien bir ey yok yani...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    37

enoba Orgeneral Fevzi Trkeri lkretim Okulu iin;

belirtilen hesaba 20 YTL yatrlmtr Ahmet abi...

17:32 itibari ile ilem olduu iin yarn grebilirsin sanrm...
    Her kim kendini kymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

trkeri

Merhabalar,
    Sizlere rnak, Uludere lesi enoba kynden yazyorum. u anda da kyde bulunan yaklak 550 rencili, 8 derslikli Orgeneral Fevzi Trkeri lkretim Okulunun mdrym.
    Kstl imkanlarla mmkn olann en iyisini kazandrmaya altmz rencilerimiz ve lkemiz gelecei iin elimizden gelenin en iyisini yapmaya alyoruz. Ancak baz sorunlarmz var ki bizi ve imkanlarmz ayor.
    rnak gibi bir yerde eitim retimin zorluk ve skntlarndan bahsetmeye bile gerek yok sanrm. Ancak yine de bizler lkemizin mreffeh gelecei iin vazgeilmez neme sahip olan eitim ve genlerimizin en iyi ekilde hayata hazrlanmas konusunda elimizden geleni yapyoruz.
    Herkesin fedakarlk dedii eyi bizler bu lke ve onun insanna kar bir grev olarak yapmaya alyoruz. Ancak imkanlarmz belli. Buna karlk ta buraya kadar deme lksn de kendimizde grmyoruz. O yzden biz eitimcilerin daha ok emek vermesi ve siz hayrseverlerin yardmlaryla eitimizi daha st seviyelere tamak,rencilerimizin dncelerinde, davranlarnda ve yaadklar blgelerinde bir takm deiiklikler yapabilmek ve ayrca lkemizi ada medeniyetler seviyesine ulatrmak iin elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.
    Ksaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tmyle plansz bir ekilde 2002 ylnda yaplm prefabrik ve her taraf dklen bir okulda eitim retim yapyoruz. Tavann alpan ( karton gibi bir malzemeden yaplm ) bir ekilde yapldn ve sadece bunun bize kn getirdii snma problemini dnmek yeterli. Duvarlar kullanlan kalp malzemenin kalitesizliinden dolay bir iviyi bile tutmayacak vaziyette ve tm snflarda tavandan tabana atlaklar var. Sadece bu okulun iiliinin takibi bile bir idarecinin tm mesaisini almaya yetiyor.
    Halkn burada eitime verdii - maalesef - dk destekten dolay da velilerden fazla destek aldmz syleyemeyiz. Tm geliri - zoraki bulduumuz - hizmetliye verdiimiz iin okula bir kat dahi alamadmz ok zamanlar oluyor. ou zaman ise okulun baz ihtiyalarn retmen arkadalarmzdan aldmz yardmlarla salyoruz. Ancak nereye kadarn da artk siz dnn. Neticede tmyle yeni batan belki elden - tamirden - geirilmesi gereken bir okulumuz var.
    Dzenlediimiz hazrlk kurslar ve dier okul krtasiye ileri iin bir fotokopi cihazna, hazrladmz programlarn sunumu iin bir projeksiyona, sk sk elektrikler gittii iin bilgisayarlarmzn yanma tehlikesine karn g kaynaklarna ve rencilerimizin bol bol okumalar ve aratrma yapabilmeleri iin tam donanml bir ktphaneye ihtiyacmz var.Bunlar acil olan ihtiyalarmz. Ayrca rencilerimiz ve okulumuz iin krtasiye malzemelerine, okulumuz iin spor malzemelerine ve snflarmz iin beyaz yaz tahtalarna ihtiyacmz var.

Neticede bizim yukarda bahsettiim sorunlarn zm ve ihtiyalarn karlanmas ve rencilerimizin daha iyi koullarda eitim retim grebilmesi iin destee ihtiyacmz var. lgileriniz ve vereceiniz destekler iin imdiden tm Trabzonspor’a gnl veren herkese sonsuz teekkrlerimizi sunar, almalarnzda baarlar dilerim.

enoba Orgeneral Fevzi Trkeri lkretim Okulu
    Uludere/ IRNAK
    TEL : 0 486 354 44 53
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Ad-Soyad:Ahmet Haim BADUR
    Banka:Garanti Bankas
    ube: Sahray- Cedid
    Hesap no: 277-6694527

ALET-EDAVAT:

1) Selazurlu smail - Tepegz

KTAP-KIRTASYE:

1) Klnkolu - Ansiklopedi Seti
    2) Badalolu - 2 tk. Ansiklopedi seti + 14 adet Atlas

NAKT YARDIMI:

1) Kaya 20 YTL
    2) Volkan Albayrak 100 YTL
    3) Gkhan Atalay 50YTL
    Konu Badalolu tarafndan (19.06.2008 Saat 20:32 ) deitirilmitir.

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

gzel bi davran teekkrler...

Elimden geleni yapacam...
    Lig Tv'de dier malarn bele izlendii tek ehir. Trabzon!

m@rdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2006
    Nereden
    Adana

Ahmet abi bulunduumuz yerden kitaplar kargo ya da PTT ile hangi adrese,kim adna yollayabiliriz?
    TSira- kran
    "Ne mutlu "insanm" diyene. Ne mutlu "Trk'm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karlk verene."

Volkan Albayrak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

100 ytl benden yaz
    AL STADINI AL BAINA

Volkan Albayrak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

badalolu teekkrler bu imkan verdiin iin
    AL STADINI AL BAINA

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

u binayda bir boyasak mesela maviye sonrada bordo eritler.... yarn sabah verilen hesaba 50 ytl yatrlacaktr...Teekkrler ahmet...
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt Volkan Albayrak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    badalolu teekkrler bu imkan verdiin iin

Volkancm, asl ben sana teekkr ederim... naallah rnak'da, Trabzonspor ordusunu kuracaz...Kimsenin kukusu olmasn...
    Konu Badalolu tarafndan (19.06.2008 Saat 19:46 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt Atalay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    u binayda bir boyasak mesela maviye sonrada bordo eritler.... yarn sabah verilen hesaba 50 ytl yatrlacaktr...Teekkrler ahmet...

Gkahancm, doru diyorsun ama arkadalarmzn bu konuda yapacaklar katklardan sonra baz eyleri konusak daha iyi olur kanaatindeyim... ncelikle hocamzn acil isteklerini alabilirsek, onlar iin dnyann en gzel eyi olur kanatindeyim...

Bu arada seninle telefonda grmem lazm...

mer SEVN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Ahmet Abi 1-2 tane roman tarznda kitap gndermek isterim ama alc demeli yollasam olur mu acaba? rencilik ite ne yapalm
    Shipsiz olan memleketin batmas haktr;
    Sen ship olursan bu vatan batmayacaktr!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt Eomer Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahmet Abi 1-2 tane roman tarznda kitap gndermek isterim ama alc demeli yollasam olur mu acaba? rencilik ite ne yapalm

Bana gnder o zaman... Okula alc demeli yollamak olmaz...Olmad Cengiz ubuku hocama gnder, o sana daha yakn.Onunla nasl olsa stanbul'da grme imkanmz oluyor...

Bu arada Mardi, kitpalarnz hangi adrese ve kimin adna gndereceinizi burada daha sonra yazacaz...

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    38

bende elimden geldiince yardm etmek isterim ...
    __________________SRMENE'L______________________

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ok gzel bir uygulama

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    38

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kitpalarnz hangi adrese ve kimin adna gndereceinizi burada daha sonra yazacaz...
    ilkokul kiaplar yolamaya zen gsterelim ...
    __________________SRMENE'L______________________

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt macka61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok gzel bir uygulama

Uygulama deil Buracm, yardm kampanyas bu... Seninde orbada tuzun olsun diyorsan, sende dnme hemen bu gzel organizasyona katl...

Sinan SARI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Nereden
    Aydn
    Ya
    37

Ahmet Abi ok gzel ve anlaml bir organizsyon, imdiden teekkrler.

Duyarl olmamz gereken bir organizasyon.unda ne gnderebilirim bilemiyorum ama evi bi altst edim muhakkak bireyler gndericem.

Birde bu kitap v.b eyler herkez mnferit ve deiik zamanlarda m gnderebilir, veya toplu bir ekilde yaplmas dnlr m?
    BORDOMAV.NET-KUADASI

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt TURKUAZ-61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahmet Abi ok gzel ve anlaml bir organizsyon, imdiden teekkrler.

Duyarl olmamz gereken bir organizasyon.unda ne gnderebilirim bilemiyorum ama evi bi altst edim muhakkak bireyler gndericem.

Birde bu kitap v.b eyler herkez mnferit ve deiik zamanlarda m gnderebilir, veya toplu bir ekilde yaplmas dnlr m?

Toplu gnderirsek ok dah aiyi olur.Ama ncelikle herkes elinde ne var ne yok! bir araya getirelim.Gnderme iini daha sonra halledeceiz...

Mesela sen, Kuadasnda bu kampanyaya katlmak isteyen herkesten yardmlar topla, hatt akatlmak istemeyenleride katmaya bak... Olaya sadece BMN olarak bakmayn arkadalar.evrenizdeki herkesin bu organizasyona katlmasn salayn... Belki evrenizde gnl zengin esnaf arkadalarmz vardr.Belki birisi kar bu okula bir bilgisayar alr.Belli mi olur...

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

cok guzel ve anlamli bir davranis.

Trabzonsporluluk sadece taraftarlik degil , ulkenin milletin sosyal sorunlarina da sahip cikan , bu sorunlari kamuoyuyla paylasip onlari uyaran ve yaptigi faydali sosyal davranislarla ulkesine yararli olmaktir.

bu harekete en iyi sekilde katilmak hepimiz gorevidir.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)