Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 202 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 202 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 16. Dakika 34. Dakika..

Selami Gürpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı keyfekeder61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16 oLmasın egemen bozuLur bakarsınıZ...(çünkü bazı oyuncularımız acaip biri fener maçından sonra forma ister,biri kayseri maçında oynamaz anLmadıımm..)
    erdinç aklıma geldikçe çıldırıom walla

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence asla uygulanamayacak bir olay, tarihi boyunca organize olamamış trabzonspor taraftarına bu fikri anlatmak, kabul ettirmek ve uygulamak asırları alır
    Alıntı Reha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metinim bu konu bazılarına 10 numara büyük geliyor ama sen bilirsin! Ben 20 yıldır uğraşıyorum sonuç aynı,mantalite aynı!
    Enes Reha ne ettunuz ya. o kadar karamsar olmayalım bir yerden başlayalım. olmazsa öyle de yok böyle de yok deriz.
    Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu böyle olmayacak külünkoğlu yaşcada buyuksun galiba abi diyim sana..abi bence bir anket yapılsın bunla ilgili zaten pankart fikride benden çıkmıştı ses getireceğine inandığım bir organızasyon olacağına inanıyorum...emin ol her hafta protesto edilcek birşey buluruz bende bunun için elimden geleni yapmaya hazırım...
    Kardeş fazla birşey tutmaz zamanla oturur herşey. Arkadaşlarımız amacımızın protestodan çok etkinlik oluşturmak olduğunu anladıklarında katılım yüksek olacaktır. Hele bir lig başlasın olayı bir görelim.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)