Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 152 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atkinizi Takin - Formanizi Giyin !

yaw ben bu atkiya okadar alistimki bordomavi renkler beni öyle sardiki yazin ne yapacam düsünmeye basladim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Alıntı ATMACA61 Nickli Üyeden Alıntı

daha ilk ders üniversitede hoca bizimle tanismak için sorular sormaya basladi hoca fenerliymis tabi ben atlattim hocaya yalakalik olsun diye diger üç takimin taraftarlarindan bazilari fenerli olduklarini söylaediler tabi ben daha da sinirlendim sira bana geldi hoca sordu hangi takimlisin? trabzonsporluyum dedim. hoca sordu siz trabzonsporlular fenerlileri sevmazsiniz degil mi evet hiç mi hiç sevmeyiz hoca simdi sen beni sezmezsin dedi tabi dedim hocam dogal olarak fenerli bana uzak cehenneme yakin olsun.ders boyunca hocayla tartistik tabi dogal olark ezildi sinirden kip kirmizi oldu .ha bu arada dersten geçtim hemde (ba)'la

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu arada okulda trabzonspor kravat' ida takiyorum [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Metin senin atkiyi bana verirsen söz sürekli takarim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

abi ben bizim kulüpte bile bizim formanin altina hep trabzonspor formasi giyerim, sanz getiriyor gol atimdada onu gösteriyorum

Analyzer
    Ziyaretçi

Atkini tak! Formani giy!. Basligi her gördügümde içim kalkiyor. Emir cümlesiyle baslik mi atilir? Basligin adi"Atkimizi takalim, formamizi giyelim" olsa daha iyi olmaz miydi? Atkimi da takarim formami da giyerim ama emredildigi için degil Trabzonspor'u sevdigim için.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı
    Metin senin atkiyi bana verirsen söz sürekli takarim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

geç kaldin Vehbi kapti...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    Atkini tak! Formani giy!. Basligi her gördügümde içim kalkiyor. Emir cümlesiyle baslik mi atilir? Basligin adi"Atkimizi takalim, formamizi giyelim" olsa daha iyi olmaz miydi? Atkimi da takarim formami da giyerim ama emredildigi için degil Trabzonspor'u sevdigim için.
    Basligi ben açtim açtigim sekil ise ?Atkini Tak !? seklinde idi daha sonra admin arkadaslar formani giy?i ilave etmisler. Benim asil içimi kaldiran nedir biliyormusun ? sosyal hayatta yada herhangi bir platformda kendini ifade edemeyen, hakli davasini savunmayan, ezik, sünepe tipli insanlardir. ?Atkini Tak? basligini bilerek seçtim çünkü bizim insanimiz her ne kadar kendi çapinda aga da olsa bu tarz söylemlerle harekete geçiyor. ?Atkiniz takarmisiniz? yada ?Atkinizi takabilirmisiniz?da bir kesinlik yoktur ve süphe vardir. Bu süpheyi ortadan kaldirmak için kesin bir ifade kullanmayi tercih ettim. Insanlara emir verip egomu tatmin etmek için degil zira 9 sene oldu is yerimde hergün emir veriyorum burda emir vermek gibi bir saplantim hiç yok. Trabzonsporun taraftarlari atkisini takmis takmamis bana ne yarari var ? Yada söyle söyleyeyim ben söyledigim için mi millet atkisini takacak ? Mantikli olalim. Hatirlatmak babinda bir baslik açtim, neden ?topluluk olarak bize yarari oldugu için. Hepimiz adina bir seyler istedim ve sebebini de bastaki yazimda belirttim. Ama bunu bir tek sen yanlis anladin ve için kalkti,valla bravo ne diyelim.

Allah?a sükür ki teksin? Edited by: Külünkoglu

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence yanlis düsünüyorsun.. Hani hep derlerya tabiri caizse "bardagin dolu tarafindan bak".diye "Atkini Tak" ifadesi bence bir sartlandirma yani böyle yaptigimiz sürece kazançli olan biz olacagiz ifadesini tasimakta oldugunu düsünüyorum.

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Basligi ben açtim açtigim sekil ise ?Atkini Tak !? seklinde idi daha sonra admin arkadaslar formani giy?i ilave etmisler. Benim asil içimi kaldiran nedir biliyormusun ? sosyal hayatta yada herhangi bir platformda kendini ifade edemeyen, hakli davasini savunmayan, ezik, sünepe tipli insanlardir. ?Atkini Tak? basligini bilerek seçtim çünkü bizim insanimiz her ne kadar kendi çapinda aga da olsa bu tarz söylemlerle harekete geçiyor. ?Atkiniz takarmisiniz? yada ?Atkinizi takabilirmisiniz?da bir kesinlik yoktur ve süphe vardir. Bu süpheyi ortadan kaldirmak için kesin bir ifade kullanmayi tercih ettim. Insanlara emir verip egomu tatmin etmek için degil zira 9 sene oldu is yerimde hergün emir veriyorum burda emir vermek gibi bir saplantim hiç yok. Trabzonsporun taraftarlari atkisini takmis takmamis bana ne yarari var ? Yada söyle söyleyeyim ben söyledigim için mi millet atkisini takacak ? Mantikli olalim. Hatirlatmak babinda bir baslik açtim, neden ?topluluk olarak bize yarari oldugu için. Hepimiz adina bir seyler istedim ve sebebini de bastaki yazimda belirttim. Ama bunu bir tek sen yanlis anladin ve için kalkti,valla bravo ne diyelim.

Allah?a sükür ki teksin?

Sosyal hayatta yada herhangi bir platformda kendini ifade edemeyen, hakli davasini savunmayan, ezik, sünepe tipli insanlar daha az olsaydi ben de tek olmazdim basligi içi kaldirmayan. Kulübe üye ol! diye baslik açsak üye sayimiz artar mi acaba ne dersiniz?

Ayrica bordomavi.net forumunu uzun sayilabilecek bir süredir izliyorum. Forumda ilk defa emir formatinda baslik açip sonuna ünlem koyan sensin. Valla bravo ne diyelim.

Allah'a sükür ki teksin...Edited by: Analyzer

Evet atkimizi takalim

bu basligi görmemistim. bir iki gün önce pendikte is dönüsünde trabzon formasi giymis birini gördüm sasirdim hafta arasi maç yok bise yok diye.heralde bmn yi takip eden biriydi.

bu kis trabzon atkisi takmadim ama bi haftadir aklimda orjinalinden bi atki aliyim.metin iyi bi kampanya baslattin.

hatirlatmaya gerek yok sanirim... korsan ürünlere hayir....!

orjinal,lisansli ürünleri kullanalim...!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

walla en zevklisi de bagdat caddesinde atkimizi takiyoruz babalar gibi basimiz dik yürüyoruz ya.

var mi daha keyiflisi??

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende bugun bir is gorusmesine gidecegim ve sevgili badaloglu'nun yilbasi icin sahsima ozel olarak sectigi bordo/mavi kravatimi takacagim.

e arif olan anlar artik hangi takimi tuttugumu[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ahmet sagol kardes tekrar...

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ben formami yaz-kis giyerim.Geçen dershaneye karli havada gömlegimin altina formami giyip gitmistim.Sikinti basti gömlegi çikarip formamla geziyordum.Millet bana yabanci gibi bakiyordu,her halde bu delirdi diye.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Zaten inatolsun diyehep atkili geziyorum 0 3 ezik takimin taraftarlari icin[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Benim oturdugum sehirde pek fazla Trabzonsporlu yok, yani mac icin kahve ye giriyorum hepsi wallah ezik. Haboyle atkimi ve formami giyip gidiyorum.Wallah yendigimiz zaman cok gulunc oluyor halleri [img]smileys/smiley36.gif[/img]. Tek basima gooool!! diye bagiriyorum.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

bugün yolda 3 tane atkili gördüm sonra trabzonspor dergisi alan 2 kisiye rastladim atriumda dolasiyodum bi baktm eziklerin dergisi ustte bizimkisi altta görmek için bordo mavi renklerle tanisik olmak gerek sonra gittim once eziklerin dergilerini aldim en alta koyum bizimkileride dergilerin en onlerine siraladim [img]smileys/smiley36.gif[/img]bu isi yaparken buyuk zevk aliyrm en buyuk hobim [img]smileys/smiley36.gif[/img]bi de ben sadece formayla atkiyla degil bi aksesuarmis gibi elimde dergimle dolasiyrm dergiyi almayan bi ts li görürüde belki özenir diye

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ben burda bir magazada forma sirasinidegistirtmistim. Bizimkisini en üste koydurtmustum.[img]smileys/smiley36.gif[/img] Edited by: ThE_s2d

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

s2d bende yaptim o dedigini 1 tane ts formasi vardi en ondeki askiya astim hehehe[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben valla her zmanyanimda atkim lan disaridayim devamli atki bogazimdadir

Nereden
    Ankara

en sevdigim forum konusu bu iste bu siteye eskiden üye olanlar bilir atkilar fora diye galiba diye açilmisti bu konu

bende atkisisiz çikmayanlardanim hatta trabzonsporlu arkadaslarimi sürekli bu konuda uyaririm takmalarini isterim ayrica abartigimda oluyor kiz arki leri trabzonsporlu yapip onlarada taktiriyourm [img]smileys/smiley4.gif[/img]

ama ne yazikki bu hafta içinde atkim kayaboldu. ama yarin maç var aljam tabii.

herkez bir sürü hikaye yazmis benimde çok güzel anilarim var sokata tanistigim diyer trabzonspor atkisi takan insanlarla...

hepsine bordomavi netten haberdar ediyorum. ama bir gerçek var trabzonsporumuzun atkisini takanlar sokakta hiç tanimasalarda sohbet edebiliyorlar ama ben diger takimlarda bunu görmedim...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı secil_ts Nickli Üyeden Alıntı

bugün yolda 3 tane atkili gördüm sonra trabzonspor dergisi alan 2 kisiye rastladim atriumda dolasiyodum bi baktm eziklerin dergisi ustte bizimkisi altta görmek için bordo mavi renklerle tanisik olmak gerek sonra gittim once eziklerin dergilerini aldim en alta koyum bizimkileride dergilerin en onlerine siraladim [img]smileys/smiley36.gif[/img]bu isi yaparken buyuk zevk aliyrm en buyuk hobim [img]smileys/smiley36.gif[/img]bi de ben sadece formayla atkiyla degil bi aksesuarmis gibi elimde dergimle dolasiyrm dergiyi almayan bi ts li görürüde belki özenir diye

ben de kendi kendime sasiriyodum ha bu istanbul'da niye bizim dergiler hep en üstte diye [img]smileys/smiley32.gif[/img]

ts_fan
    Ziyaretçi

Benim için Türkiye'nin hiçbir yeri önemli degil, heryerde Trabzonspor atkimla zevkle geziyorum...her ne kadar burda(Bingöl'de) tuhaf tuhaf bakanlar olsada hiç farketmez...onlarinda kafasina sokacagiz Allah'in izni ile kimin en büyük oldugunu...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

denizci61
    Ziyaretçi

Bordo mavi atkiyi takip Ankara'da gezmek ayri bir zevk...Kampanyaya tam destek

hasannuhoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kampanya yokkende ben bu denilenleri zevkle yapiyordum zaten...ankarada bunu yapmakayri bi zevk...bütün millet baskaldiriyi görsün...!!!!1

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)