Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 152 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atkinizi Takin - Formanizi Giyin !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    Niye bayanlar kendilerine atki alamiyorlar mi ?

tamam canim,almayiz,alin kendinize..Bayanlara jest yapalim dedik yine yaranamadik[img]smileys/smiley36.gif[/img].Hem herkes senin gibi düsünse sorun yok ama her bayan TS taraftari kendiliginden Ts atkisi alip takacak bilinçte mi? Bizim kastettigimiz hedef kitle daha çok bu tarzdaki bayan taraftarlardi..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TS atkisi alacak bilinçte olmayan kisinin o atkii takacagini zannetmiyorum ya neyse.Siz alin bari hevesiniz kirilmasin [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ben bizim evde ki hatunlara taktiramiyorum da ordan biliyorumEdited by: sevgi

Valla bende en güzelinden bi atki var zaten düsmezde boynumdan ben fenerli ezik arkadaslarima bile bazen taktiriyrm biraz olsun insan modeline burunurler diye valla istiyosa takmasin sonuçlarini bildigi için itiraz eden olmadi hiç[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]gerçi onlar benim beremi falan taktimi bere kirleniyo gbme geliyo ama iste genede arkadas insan kiyamiyo[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Ben bizim evde ki hatunlara taktiramiyorum da ordan biliyorum

bana uyguladigin baskiyi evdekilere uygulayamiyorsun herhalde

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

atkim berem anahtarligim disari çikarken hepsi muhakkak yanimda olur

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

walla siwasta atkili,formali weya herhangi bordomavi biseyli görüp de yapismadigim insan yok[img]smileys/smiley36.gif[/img]..hakkimda bi kamuoyu oylamasi yapilsa ne yorumlar çikar kim bilir[img]smileys/smiley36.gif[/img]..ama sicak bi selam için deger walla..atkimi görüp de yorum yapan daha dogrusu salakça bi yorum yapan olmadi pek..sagliklari için de ii olmaz gerçi..[img]smileys/smiley36.gif[/img].....bu müthis bi onur ya..................

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

Ben bizim evde ki hatunlara taktiramiyorum da ordan biliyorum

bana uyguladigin baskiyi evdekilere uygulayamiyorsun herhalde

uygulamazmiyim özgür '' rahatsizsin sen git bir psikolaga görün'' diyorlar galiba baskiyi abarttim ondan böyle oldu simdi biraz alttan aliyorum güzellikle yaklasiyorum küçügü takiyor ama ben evdeysem takiyor ben görmedigim zamanlar takmiyor [img]smileys/smiley5.gif[/img]

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Almanya da olsun Türkiye de olsun kis aylarindaatkimi her zaman takarim,arabanin arkasina da koskoca Trabzonspor'un ücgen flamayi oturttum,cok baba duruyor,bazi arkadaslarim Türkiye de mersedes arabasina yakismaz flama diyor ama yol da gidiyorken Trabzonsporlu olan arabalar,tirlar,otobüslerflamayi görünce korna caliyorlar ben de onlara caliyorum iste o duygu cok güzel bir sey,atkimizi takmayi ihmal etmeyelim,sirasi geldimi fenere cincona eziktasa da takacagiz,ATKIMIZI TAKALIM HAVAMIZI BASALIM !!!![img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Faruk Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı
    Iyide aga hangisini takayim?Zira bende bir sürü var; hepsi birbirinden güzel[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ahmet abi sen bana bir tane GG atkisi ayarlasana.Seninle degis tikus yapalim Gençler maçinda.

Faruk, Gurbetçigençler'in yeni atkilarini bende daha görmedim.Turan
    reis çiktidiyor ama daha görmedik.Ama benim özel olarak dizayn ettigim
    atki var onu yaptirabilirsem dehset olacak.O zaman sana 1 tane
    ayarlarim olurmu?

Eyvallah Ahmet abi.

Nereden
    Hakkari

Ankara da atkiyla dolasmak bana ayri bir haz veriyor... Aslinda herkes mevcut imkanlar dogrultusunda ikamet ettigi sehirde atkisini takmali ve öyle dolasmali çünkü bu insanlar üzerinde ayri bir psikolojik etki yapacagini düsünüyorum. Ayrica Trabzonsporun bir kampaya baslatarak en azindan herkesin bir atkiya sahip olmasini saglayabilir....Ben ve arkadaslarimin yaptirdigi atkilarla haftasonlari Ankaranin dört bir tarafinda dolasiyoruz. Insallah herkesin kalbinde yatan sampiyonluk askindan önce böyle kampanyalarin insanlari heyecanladiracagini düsünüyorum.....

Nereden
    İstanbul

Niye bayanlar kendilerine atki alamiyorlar mi ?

yok ben sizin gibi taraftarlari kasdetmemistim sizin zaten vardir. sadece trabzonspor bilincini tam kavrayamis trabzonspor sempatizani arkadaslari düsünmüstüm...

bu arada çok alingansiniz...Edited by: FERSAT

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daima atkim basimda besiktas yollarinda dolanniyorum belki bir besiktasli çikarda adam gibi kavga ederim diye bekliyorum dedigim gibi besiktasta gezinirken trabzonspor atkili görürseniz %50 benimdir))))))))

bu arada kizil hafif kumrala kaçan saçlarim war görürseniz bilin )))))))),

her gün dershanede olmaktan +besiktasta olmaktan dolayi geldiginizde beni görmeniz muhtemeldir )))))))

saygilar ))))))

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizim okulda hocalar yasak diyor ama onlarin ve bütün takimlarin inadina atkimi takiyorum ve takmayada devam edicem[img]smileys/smiley10.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Atkimizi takmamiz gerektigi gibi evimize bayragimizi da asalim derim...

Guests
    Ziyaretçi

Ben BJK,FB,GS atkilisindan çok TS atkili insan görüyorum

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı
    Kesinlikle... Bir keresinde GS'yi yendigimiz bir maçtan sonra Ankara'da atkili bir arkadasa "naber" demistim gülerek, "iyi, sende mi bizdensin" diye karsilik vermisti yillardir tanisiyormusuz gibi. Insan kendini iyi hissediyor böyle durumlarda...

Haklisin adasim.Atkiyi ve bereyi gururla tasiyorum ve her geçen gün arttigini görmek beni ziyadesiyle mutlu ediyor.

Perhaps'in dedigi gibi ben de Diyarbakir'da bir çok kisi ile tanistim atki sayesinde.Hç tanimadigimiz insalarla yillardir tanisiyomusuz gibi oluyoruz.B da bizim farkliligimiz olsa gerek.

Bu arada Samsun caddelerinde Samsunspor taraftarlarinin bir çok yere astiklari "Kentimizde dört büyük atki ve bere takmak yasaktir" ibaresi Anadolu takim taraftarinin takimina sahip çikmasi adina güzel ama hele Karadeniz'de bu bize sökmez.Kisin ortasinda millet simdi forma ile gezmeye basladi.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Atkisiz olur mu Metin abi

Bir ay önceydi sanirim, yeni aldigim TSberemi unutmusum bir yerde, direk "Serkan unutmussun herhalde diye getirdiler" Nerden anladiniz benim oldugumu diye sordum tabi Senin Trabzonsporlu oldugunu bilmeyen yok diye cevap geldi.

Atki, bere, anahtarlik, forma, dergi, F.I.E.,Uyy Aha! Ts albümü,bornoz, ... Hepsi sart...

Unutmadan, su altin yaldizli rozetimiz evde okulda iste her yerde tavsiyem. Hos anilari mevcuttur, okulda rozeti görüp sasirmayan hoca yoktu[img]smileys/smiley2.gif[/img] Tipten Trabzonlu oldugumuz pek belli olmuyormus, rozet bizi ele veriyor anlayacaginiz...

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kazaninca herkes takar. Kaybedince de takabilmektir önemli olan..

sahsim için atkisiz disari çikmiyorum çevremdeki arkadaslar beni atkidan tanirlar TRABZONSPOR lu olan herkes atki takmali diye düsünüyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Bitane Polar aldim ustunede Ts amblemi diktirdim boynumada atkiyi sardimmi tamamdir

Okudugum okulda tek TRABZONSPOR atkisi takan benim bundanda gurur duyuyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı unyelimetin Nickli Üyeden Alıntı

Bu arada Samsun caddelerinde Samsunspor taraftarlarinin bir çok yere astiklari "Kentimizde dört büyük atki ve bere takmak yasaktir" ibaresi Anadolu takim taraftarinin takimina sahip çikmasi adina güzel ama hele Karadeniz'de bu bize sökmez.Kisin ortasinda millet simdi forma ile gezmeye basladi.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley20.gif[/img]Heralde bizimkiler formayla dolasiyordur.Üç zübüklerin kafasini ezin[img]smileys/smiley18.gif[/img]bu hale getirin[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

daha ilk ders üniversitede hoca bizimle tanismak için sorular sormaya basladi hoca fenerliymis tabi ben atlattim hocaya yalakalik olsun diye diger üç takimin taraftarlarindan bazilari fenerli olduklarini söylaediler tabi ben daha da sinirlendim sira bana geldi hoca sordu hangi takimlisin? trabzonsporluyum dedim. hoca sordu siz trabzonsporlular fenerlileri sevmazsiniz degil mi evet hiç mi hiç sevmeyiz hoca simdi sen beni sezmezsin dedi tabi dedim hocam dogal olarak fenerli bana uzak cehenneme yakin olsun.ders boyunca hocayla tartistik tabi dogal olark ezildi sinirden kip kirmizi oldu .ha bu arada dersten geçtim hemde (ba)'la

derslere formayla atkiyla gitdim hoca bana inat fener atkisla gelmeye basladi.her zaman her yerde atkiyla formayla

Nereden
    Bursa

Ben ATkI Takmam Takarsamda tek renk Ama Bundan sonra Takacagim.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)