Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 169 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 169 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þþþþþþ!! Sessiz Olun..! Memur Tribünü Burasý..!

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

bmn'de ilk defa bir baþlýðýn ön yargýlý, düþüncesiz ya da
    art niyetli, çýkarcý, hislerle açýldýðýný/yazýldýðýný düþünmeye baþladým.
    Ve ilk defa bir baþlýðýn kapatýlmasýný istiyorum...
    Emre AYGÜN, Aliþen KANDÝL, Ergin KELEÞ, Yusuf KURTULUÞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barýþ MEMÝÞ, Kadir KELEÞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çekirdek düþmanýmýsýn sen sacit

10-15 gündür 50 ytl ye kombinesini almayan taraftar gurubu hiç almasýn boþver...
    evet engin, düþmanýyým çekirdekçilerin..

Nereden
    Trabzon

Alýntý Sacit Ayaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet engin, düþmanýyým çekirdekçilerin..
    hiç tahmin etmediðin insanlar çekirdekçi olabiliyor dikkat et yolda yürürken
    bir þey olmasýn sana

Kocaeli Ýl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    49

Benim anlamadýðým bu memurlar Trabzonspor'lu deðil mi? Onlarda Trabzonspor'umuzu izlemeye gitmeyecek mi? Kombine bilet alan diðer taraftalardan ne farklarý var ki böyle eleþtiriliyor. Böyle güzel bir organizasyon alkýþlanacaðý yerde eleþtiriler had safhada. Gruplar orda olmalýymýþ. Olmak istiyorlarsa þimdiye kadar neden almadýlar,neyi bekliyorlardý. Biz kýsa sürede bu kadar kombine aldýk hemde çoðu kiþi Trabzon dýþýnda olmasýna raðmen...

Trabzon valisini kutluyor teþekkürler ediyorum...

Trabzon'daki diðer kuruluþlara örnek olmasýný diliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ben fanatik Trabzonsporluyum,
    Ýyi kardeþ ne güzel bizde öyleyiz.
    Ben tribunde devamlý sürekli destekden yanayýmdýr.
    Bende senin gibi düþünürüm ama kimseyi de benim gibi düþünmeye zorlamam isterim ki içinden gelsin herkesin, yürekten olsun herþey, tribunun þimdiki gibi deðil hayalimizde ki kültürü oluþsun ilk önce. Deðil Türkiyeye dünyaya nam salsýn.
    Falanca gruptaným,
    O da güzel kardeþ, kombineni aldýn mý ?
    Yok almadým, bekliyoruz bakalým gelecek bir yerden.

Ýþte ayrýldýðýmýz ve hiçbir zaman bir araya gelemeyeceðimiz en temel nokta.

Diyelim ki size bir þekilde istediðiniz þartlarda kombine geldi, nasýl içinize sinecek ? nasýl cebinize o kombineyi koyacaksýnýz ?

“Fanatik Trabzonsporluyum” dedin yani hayatýnýn önemli bir bölümünü Trabzonspor iþgal ediyor.

Ama ayný Trabzonspora ayda 4.16 ytl, haftada 0.96, ytl, günde 0.13 ytl ayýramayacaksýn. Kusura bakmada sen deðil Trabzonsporlu doðru düzgün adam bile deðilsin.

“param yok, imkaným yok” deme ! hiç mi bir yere gezmeye gitmezsin ? hiç mi bir þey yemezsin ? ayda 4.16 diyoruz ayda ! bilmezmisin ki günde 0.13 ytl’ye artýk sakýz bile alýnamýyor.
    yalan söyleme ! inkar etme ! sen Trabzonsporlu falan olamazsýn..

"memurlar aldý " madem þikayetçisin býrakmasaydýn memurlara niye aldýrttýn ! hani Trabzonspor için yakardýn yýkardýn ortalýðý ? yürü de ense traþýný görelim.
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (19.06.2008 Saat 10:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Fatih Yücel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý matalar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar ne yaptýnýz yaaa.baþlýða girince kendimi 2. sýnýf vatandaþ gibi hissettim.bu ne millet yaygara yapýyor memurlara satýlmýþ falan. benim ailemde 4 memur var hepimizde trabzonspor aþýðýyýz. þu yazýya bakýn 'memurda insan arkadaslar yapmayýn devlete çalýþýyo diye bu kadar dýþlanmamasý gerek' sanki dilenciden falan bahsediliyor. ayýp yani...
    nasýl bir taraf sergiledin anlayamadým ama ikimiz ayný þeyden bahsediyoruz sanýrsam sen beni eleþtirdin
    Medya tarafýndan üç büyüklerin taraftarý olmanýn empoze edildiði bir ülkede, bu sportif emperyalizme direnip, kendi þehrimin takýmýna sahip çýkmanýn onurunu ve gurunu yaþýyorum.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende senin gibi düþünürüm ama kimseyi de benim gibi düþünmeye zorlamam isterim ki içinden gelsin herkesin, yürekten olsun herþey, tribunun þimdiki gibi deðil hayalimizde ki kültürü oluþsun ilk önce. Deðil Türkiyeye dünyaya nam salsýn.
    Falanca gruptaným,

Diyelim ki size bir þekilde istediðiniz þartlarda kombine geldi, nasýl içinize sinecek ? nasýl cebinize o kombineyi koyacaksýnýz ?

“Fanatik Trabzonsporluyum” dedin yani hayatýnýn önemli bir bölümünü Trabzonspor iþgal ediyor.

Ama ayný Trabzonspora ayda 4.16 ytl, haftada 0.96, ytl, günde 0.13 ytl ayýramayacaksýn. Kusura bakmada sen deðil Trabzonsporlu doðru düzgün adam bile deðilsin.

“param yok, imkaným yok” deme ! hiç mi bir yere gezmeye gitmezsin ? hiç mi bir þey yemezsin ? ayda 4.16 diyoruz ayda ! bilmezmisin ki günce 0.13 ytl’ye artýk sakýz bile alýnamýyor. yalan söyleme ! inkar etme ! sen Trabzonsporlu falan olamazsýn..

"memurlar aldý " madem þikayetçisin býrakmasaydýn memurlara niye aldýrttýn ! hani Trabzonspor için yakardýn yýkardýn ortalýðý ? yürü de ense traþýný görelim.
    Çok güzel yazmýþsýn Metin abi.....

Nereden
    Trabzon

Bu tür tepkilere artýk alýþmamýz gerekecek

Köklü deðiþimler hep sancýlý olur

Bedava bilet kesilince ne yapsak ne etsek de yönetime vursak mantýðýyla hareket ediyorlar.

Bedava bilet vermediði için sadri þener yönetimine muhalif olduklarýný söyleyen taraftar guruplarý var.

Bize düþen sezon boyunca bu konularda saðduyulu olup Trabzonspora destek olmaktýr....

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Zisinolida memurdur. Bilimsel bir araþtýrma mý var memurlar tezahürat yapmaz diye. Belki daha iyi daha organize baðýrýr ve çeki düzen bile verebilir tribünlere. Yol gösterir. Birlikte tezahürat yapýlmasýný önerir. Memeurlarýn kravatýndan girip ceketlerinden çýktýnýz. Memrurlar kravat ve ceketleri isteyerek mi takýyor, giyiyor zannediyorsunuz! Komik bir baþlý olmuþ tartýþtýðmýz konu da tuhaf. Yapmamýz gereken mýzmýzlanmak deðil. Valimize teþekkür etmek. 5000 kombine ayýrtmýþ, toplantýlar yapmýþ, anketler düzenlemiþ... Ayrýca Trabzonda memurlarýn tümünü maça getirseniz 5000 memur olmaz. Ayrýca tüm kombinelerin memurlara daðýtýlacaðý da söylenmemiþ. Ayrýca ayrýca...Yani hiçbir þey belli deðil ki tüm hepsi memurlara bile daðýtýldýðýný düþünelim. Ne güzel. Bu panik önyargýlý, gereksiz, ayrýmcý, üzüntü verici. Trabzonsporlunun urfalýsý, maraþlýsý, memuru, iþçisi mi olurmuþ!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alýntý omermk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu iþler zorla olmaz...
    Normalde bu iþler gönül iþi ama mevcut þartlarý düþünürsek bizim taraftarý bu aralar biraz dürtmek gerek.Bence vali doðru bir iþ yaptý.Sahada baþarý gelirse zorla kombine verdiðiniz kiþiler seneye kombine almak için þimdiden plan yapacaktýr

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kalearkalarý yerine maraton tribünden alsaydý keþke.
    Gerçi 5000 deniliyor,kalearkalarýnda zaten o kadar yer yoktu.
    Demekki kalan kontenjan maratondan veya kapalýdan tamamlanacak.
    Ayrýca alýnan kombineler içinde memur sayýsý bence çok fazla.
    Memurlar zaten almýþ kombinesini.
    Herkese Merhaba

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý LazAnisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Normalde bu iþler gönül iþi ama mevcut þartlarý düþünürsek bizim taraftarý bu aralar biraz dürtmek gerek.Bence vali doðru bir iþ yaptý.Sahada baþarý gelirse zorla kombine verdiðiniz kiþiler seneye kombine almak için þimdiden plan yapacaktýr
    dürtmekten ziyade ikna etmek gerekir bu insanlarý.
    vali bey, ''bu biletleri alacaksýnýz yoksa... ''yerine, ''bu biletleri almalýsýnýz çünkü... '' diye olaya yaklaþýyorsa benim bir itirazým yok buna...

maksat tribünleri doldurup kulübe gelir saðlamaksa buna söylenecek hiç bir þey yok valinin yaptýðý da kulübün yaptýðý da doðru, hatta devreye polis ve jandarma da sokulup hala almayanlara silah zoruyla da kombine satabiliriz ama amaç hem kulübe gelir saðlamak hem tribünleri doldurmak hem de rakibi baský altýna alýp kendi takýmýný maðlup durumdayken bile ayaða kaldýrýp tekrar þahlandýracak bir taraftar grubu stadlara çekmekse iþte bu kýsým zorla olmaz benim anlatmak istediðim bu.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçi 5000 deniliyor,kalearkalarýnda zaten o kadar yer yoktu.
    Kale arkalarý büyütülüyor. Yani o kapasiteye ulaþabilir.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

lazmanyaq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Falanca gruptaným,

“param yok, imkaným yok” deme ! hiç mi bir yere gezmeye gitmezsin ? hiç mi bir þey yemezsin ? ayda 4.16 diyoruz ayda ! bilmezmisin ki günde 0.13 ytl’ye artýk sakýz bile alýnamýyor.

iþte budur....
    BiZe HeRyER TrAbZoN !!!

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Arkadaþlar Vallahi adamý güldürüyorsunuz Memurlar insan deðilmi taraftarlýk duygusu yokmu Bmnye üye olan memur yokmu geçen sene gördük çekirdek çýtlatanlarý ayrýca Trabzonda 5000 memur yoktur olsa olsa 2000 civarýdýr Valimiz çok büyük iþler yapýyor gerçekten bravo..
    Kazimiþi gzas vorert

lazmanyaq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

inþallah memurlar ilk maçta hepinizin sesini bastýrýr, hepinizden çok destek verir de bir nebze olsun utanýr burda yazdýklarýnýza piþman olursunuz.. ki böyle olacaðýndan da þüphem yok en az sizler kadar destekleyeceklerdir takýmý..
    ayrýca tamam erdoðdu kale arkasýnda güzel iþler yapýyordu ama bu kadar beklemeseydi daha önceden alsaydýlar kombinelerini, metin abinin dediði gibi sen günde 0,13 ytl yi aþýðýyým dediðin takýmýna ayýrma yan gel yat kombine gelcek biyerlerden diye ondan sonra aðlan.. yazýklar olsun ayýptýr yahu..
    BiZe HeRyER TrAbZoN !!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þimdiye kadar maça gidip "çekirdek çýtlatan" kesim memurlardan mý oluþuyordu?

Maça ilgisiz kalmanýn sebebi seyircinin mesleði miydi yoksa sahadaki futbolla uzaktan yakýndan alakasý olmayan mental mutant þov mu?

Ön kabul ve genellemeler bizi yanýltýr.
    Lütfen yorum yaparken, fikir beyan ederken daha dikkatli olalým.
    Konu poetricus tarafýndan (19.06.2008 Saat 11:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Metin abi, aynen katýlýyorum.

Her kelimene imzamý atarým.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

demiradam57 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    51

Falanca gruptaným,

Ýþte bu baþlýðý bu yazýyla kapatýn.Söylenilmesi gereken söylenmiþ.Sayýn editörler bu baþlýk tarftarlar arasýnda ayrýmcýlý yapmaktadýr.Forum dan bu konu çýkartýlmalýdýr.Saygýlarýmla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)