Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 169 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þþþþþþ!! Sessiz Olun..! Memur Tribünü Burasý..!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

bu iþler zorla olmaz...

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

þampiyonluða oynayacak býr takýmýn 90 dk destege ýhtýyacý var kalearkalarýnýn yakýnlasmasýyla beraber bu destek bence cok verýmlý olacaktý ses daha ýyý cýkacaktý ve býldýgým kadarýyla gruplarýn cogu kalearkarýnda olacaktý bende 10 seneden berý trýbundeyým ve hýcbýr macta bagýrmadan durdugumu hatýrlamýyorum kombýne býlet alan arkadaslar býlýrler bende alýrken orda gorevlýlerýn soyledýgý maratonda hýc grup olmayacak butun gruplar kalearkalarýnda olacak dedý peký bu durumda sýmdý ne olcak acaba ,trýbun gruplarý olmazsa kým destek verecek tamam bazý konularda haklýsýnýz býrýmýz baska dýgerýmýz baska bagýrýyoruz bu konuda sonuna kadar hak verýyorum ama bu sene ýcýn cok guzel seyler dusunuluyordu bakalým sýmdý ne olacak eger maratonda grup olmayacaksa bu gruplar nerede olacak hayýrlýsý ne ýse o olsun bekleyýp gorecegýz ama sn valýmýzýde gercekten kutluyorum

ha bu arada bende bmn ye ayrýlan yerden kombýnemý aldým
    Konu Mustafa K. Demirbaþ tarafýndan (18.06.2008 Saat 22:02 ) deðiþtirilmiþtir.

Mertcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý KorayHan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaptýðý babalýða kimsenin biþey dediði yokki zaten,ligin baþlamasýna daha çok var biraz daha bekleyebilirdi...
    Zaten bu sene her halükarda tribünlerde beleþçi olmayacak,taraftar grublarý kendini organize edip kombinelerini alana kadar sabredebilirlerdi...

iyi yönden bakmak gerekirse eðer (!)

alýntý ptýðým abimin avatarýndaki görüntü sadece kalearkalarýnda olmýcak iyi yönden bakalým .. kapalýnýn yol tarafýna bakan köþesi ve maraton duruyo hala..

kalan saðlar bizimdir
    ''Trabzonspor''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Para vermeyen gidip kahvede tv den izleyecek grup falan bilmem ben..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

CanÝlker - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    40

bu istemezukçular herzaman vardýr. kombine satýlmaz kombine almayan taraftar istemezuk derler, kombineler satýlýr baðýrmayan kombine sahibi istemezuk derler, taraftar baðýrýr bilet almayan taraftar istemezuk derler... bu uzarda gider.

baðýrmak isteyen taraftar heryerde baðýrýr, iyiya iþte erdoðdulular maratona gider o zaman daha güzel bir ambiyans yakalanmýþ olur.

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

ha memurlara vermissin ha yaslilara vermizsin ne farkederki
    snki 90 dk kale arkasi cagiryo da Allahinizi severseniz kale arkasiyla sadece bordo-mavi cekilir.baska bisi olmaz.kimse yalandan memur olayina falan girmsin..

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý CanÝlker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu istemezukçular herzaman vardýr. kombine satýlmaz kombine almayan taraftar istemezuk derler, kombineler satýlýr baðýrmayan kombine sahibi istemezuk derler, taraftar baðýrýr bilet almayan taraftar istemezuk derler... bu uzarda gider.

baðýrmak isteyen taraftar heryerde baðýrýr, iyiya iþte erdoðdulular maratona gider o zaman daha güzel bir ambiyans yakalanmýþ olur.

Yöneticilerimizin bazýlarý açýklama yaptý ''Maraton tribünde hiç bi grub olmayacak,bütün grublarý kale arkalarýna toplayacaðýz '' diye...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

taraftar istediði yerde oturur bu ister kale arkasý olur ister maraton veya kombine,adama sen bu tribüne bilet alma diyemeyiz,deme hakkýmýzda bulunmamaktýr
    memur kýsmýnýn kale arkasýnda bilet almasýnýn sebebi ,türkiye þartlarý ortada,adam ev kirasý,ihtiyaç gider verdikten cebinde kalan paraylada kombine alýyor,

yanlýz iþin diðer noktasýna gelince kale arkalarýnda memur kýsmý sessiz durur bol bol çekirdek yer,40-50 yaþýndaki adam yerinden kalkýpta lay lay laay diye baðýrmaz,tabi bu sessilik de takýma olumsuz yansýr, umarým buna bir düzenleme gelir,yada memur kýsmýna kale arklarýnýn bir kenarýnda yerde ayýrtýlabilirdi,,,

vali beyi kutluyorum,iþte gerçek trabzonsporluluðunu burada gösteriyor,ama bu yanlýþ karadan dönüleceðine inanýyorum
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    40

Alýntý KorayHan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yöneticilerimizin bazýlarý açýklama yaptý ''Maraton tribünde hiç bi grub olmayacak,bütün grublarý kale arkalarýna toplayacaðýz '' diye...
    söylemiþ olabilirler ama demekki öle yapmayacaklar yoksa neden 5000 bin kombine satýlsýn valiliðe, kombineler gruplara satýlýrdý direk

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Hepsi memurlara verilse bile en azýndan sahaya atlayan olmaz.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

söylemiþ olabilirler ama demekki öle yapmayacaklar yoksa neden 5000 bin kombine satýlsýn valiliðe, kombineler gruplara satýlýrdý direk

Ýþte acele ettiler bu konuda biraz daha beklemeliydiler...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

arkadaþlar bu haber ne kadar doðru bilen varmý,tamam memur kýsmý toplu bilet aldý deniliyor fakat onlar bilet almadan önce gruplarýn oturacaðý yerler zaten rezerve edilmiþti,baþkasýna satýlmýyordu
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

asikaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

puhaha hocam baþlýk çok süper ya içeride attýrýrlar bunlar haha koptum ya

Nereden
    Trabzon

Taraftar guruplarýna 50 ytl den kalearkasý kombineleri önerildi...

Buna burun kývýrýp beleþçi olmak isteyen hatta alýþtýklarý gibi fazladan kombine isteyen guruplar kombineye raðbet göstermedi...

Þimdi de yok neden memurlara satýldý. Siz alsaydýnýz kardeþim. Tabi alýþýk deðilsiniz para vermeye.

Bu düzen bundan sonra böyle iþinize gelirse...

Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    40

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Buna burun kývýrýp beleþçi olmak isteyen hatta alýþtýklarý gibi fazladan kombine isteyen guruplar kombineye raðbet göstermedi...

Þimdi de yok neden memurlara satýldý. Siz alsaydýnýz kardeþim. Tabi alýþýk deðilsiniz para vermeye.

bunu nereden biliyorsun?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Aðzýna saðlýk abicim yaa iþte bu
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

Sanki herþeyi hallettik te bunu mu tartýþacaðýz þimdi..Yok memurmuþ yok bilmem neymiþ..Sanki þimdiye kadar taraftar süperdi,harikaydý da bundan sonra mý kötü olacak?Bizim taraftarýmýzýn verdiði zarar kadar hangi takýmýn taraftarý vermiþtir kulübüne..

Kimse hemen celallenip Trabzonspor'luluðumu falan sorgulamaya kalkmasýn..Takým iyiken ,güzel skorlara imza atýlýrken desteklemek taraftarlýk deðildir,bunu herkes yapar zaten.Benim istediðim takýmýnýn kötü gününde de yanýnda olan;sahaya sýrtýný dönüp futbolculara,yönetime küfür edenlerden olmamayý becerebilmek...

Sahi biz mükemmel olmadýðýmýz halde herþeyin süper ötesi olmasýný hangi hakla isteyebiliriz ki?

Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    40

Alýntý 10-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sanki herþeyi hallettik te bunu mu tartýþacaðýz þimdi..Yok memurmuþ yok bilmem neymiþ..Sanki þimdiye kadar taraftar süperdi,harikaydý da bundan sonra mý kötü olacak?Bizim taraftarýmýzýn verdiði zarar kadar hangi takýmýn taraftarý vermiþtir kulübüne..

Kimse hemen celallenip Trabzonspor'luluðumu falan sorgulamaya kalkmasýn..Takým iyiken ,güzel skorlara imza atýlýrken desteklemek taraftarlýk deðildir,bunu herkes yapar zaten.Benim istediðim takýmýnýn kötü gününde de yanýnda olan;sahaya sýrtýný dönüp futbolculara,yönetime küfür edenlerden olmamayý becerebilmek...

Sahi biz mükemmel olmadýðýmýz halde herþeyin süper ötesi olmasýný hangi hakla isteyebiliriz ki?
    abicim sana hiç ama hiç katýlmýyorum. bu sene takým o kadar kötüyken statta taraftarýn futbolculara nasýl destek verdiðini kendi gözlerimle gördüm. belki desibel rekorlarý kýrýlmýyor ama takýmýna bizim kadar sahip çýkan baþka bir taraftar yoktur.

fener ÞL de çeyrek final oynuyor GS maçýnda yenildikleri için futbolcularýna saldýrýyorlar. takýmýna zarar veren taraftar onlar iþte biz deðiliz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

dediklerine tamamen katýlýyorum.. neredeyse özetti..

ben deniz tarafýnda taraftarlýðýmý yapýyorum.. yeni tribünle güzel bir hal alan tribünü dahada güzelleþtirmeye çalýþýrken bi anda kaynar sular döküldü ... MEMURLAR GELÝYOR die!

bakýn.. 10 tane taraftar grubu warsa 8 i dernektir.. fakat dernek olmayan kalearkasýnda çýlgýnlardýr.. maçlarda kimseden ne bilet alýnmýþtýr nede bedava girilmiþtir..

her maç PARAMZLA bilet alýyoruz.. ben çok gördüm ts club ýn önüne arabayla gelip 2 takým elbiseli gözlüklü adamýn içeri gelip binlerce bilet alýp çýktýýný..

çýlgýnlar böyle deil.. millet sigarasýndan, harçlýðýndan kesip alamayan arkadaþlarýmza ilet dahi alýyoruz.. bu maratýnda olsaydý tenezzül etmezdim.. iyi olmuþ derdim..

bilmem anlatabildimmi..
    Konu Mertcan tarafýndan (18.06.2008 Saat 22:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Trabzonspor''

Nereden
    Trabzon

bunu nereden biliyorsun?

taraftar guruplarýyla veya o bünyedeki insanlarla görüþürsen sende bilirsin bana ayrýcalýklý bir durum deðil...

Nereden
    Trabzon

Alýntý Mertcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dediklerine tamamen katýlýyorum.. neredeyse özetti..

ben deniz tarafýnda taraftarlýðýmý yapýyorum.. yeni tribünle güzel bir hal alan tribünü dahada güzelleþtirmeye çalýþýrken bi anda kaynar sular döküldü ... MEMURLAR GELÝYOR die!

bakýn.. 10 tane taraftar grubu warsa 8 i dernektir.. fakat dernek olmayan kalearkasýnda çýlgýnlardýr.. maçlarda kimseden ne bilet alýnmýþtýr nede bedava girilmiþtir..

her maç PARAMZLA bilet alýyoruz.. ben çok gördüm ts club ýn önüne arabayla gelip 2 takým elbiseli gözlüklü adamýn içeri gelip binlerce bilet alýp çýktýýný..

çýlgýnlar böyle deil.. millet sigarasýndan, harçlýðýndan kesip alamayan arkadaþlarýmza ilet dahi alýyoruz.. bu maratýnda olsaydý tenezzül etmezdim.. iyi olmuþ derdim..

bilmem anlatabildimmi..

Çýlgýnlar konusunda haklýsýn. Ezelden beri bu böyle olmuþtur onlar için. Mahallemizin uþaklarýdýr onlar beleþçi deðillerdir.

Yalnýz 2-3 bin kombine alan diðer guruplarýn 2-3 bin üyesi olmadýðý halde bu kombineler ne oluyordu Kulüpten geçinme devrinin bitmesi bir taraftar olarak beni çok sevindirdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuðrA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Sonunda benim de bir tribünüm oldu yani desenize. Artýk nerede izleyeceðim belli maçlarý.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

benide çok sevindirdi .. ama kurunun yanýnda yaþda yanar hesabý oldu sanýrým
    ''Trabzonspor''

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

neden memur diyince akla 40 yai ve yukarýsý geliyor yani hem bunda ne avr çokta güzel memurlarýn kombine almasý...
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

berk abi eðer maç seyredilecekse bencede çok güzel bir uygulama ....!
    ''Trabzonspor''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)