Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 56 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Volkan'a 2 Maç Ceza! UEFA ve Adalet?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Osman Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Schweinstieger pozisyonunda kırmızı kart gerektirecek hiçbir şey göremedim.Tamamen saçma sapan bir karardı.

katılmıyorum sana osman hemen hemen aynı haraketti ikiside rakibini iterek yere düşürdü
    Bordomavi.net

Volkan'a verilen 2 macin sebebi sahadan cikmaya itiraz etmesi deniyor.
    Hakemin kolundan tutup cekmesi ornegin.

Turkiye'de alisik olabilirler hakemlere 1 saat itiraz edip formasindan cekip
    sonra tahkimde cezalarini 1 maca dusurmeye ama UEFA'da hakemi korurlar.

ezgi cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Futbol yetenekten öte biraz da akıl işi muhakkak ... böyle basit bir hatayla hem kendini hem takımı yaktın Volkan!
    Eminim dün gece almanya maçında Rüştü'nün yediği iki basit golde gene nasibini almışsındır, en azından ben kendi adıma Volkan'ı fazlaca yadettim dün gece! Sinirlenmemek elde değil !!!
    Futbol taraftardır!

Nereden
    Ankara

Kupayı elimizden aldılar... Bu olayların hepsini sıralasan okusan fıkra gibi gülersin, soykırım gibi üzülürsün... Lanet olsun, Çok üzdün bizi sayın rosetti, çok üzdün bizi sayın uefa yetkilileri, çok üzdün bizi sayın busacca isviçre maçının intikamını böyle aldınız tebrik ederiz...
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Altan 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ikiside ayni hareket , tamamen ayni
    Ama fark birisi turk oteki alman.....
    Ve schweinsteiger portekize karsi olmamasi gerekiyordu ,ayrica o macta gol de atti ,adalet yok

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu Uefa ve Fifa herzaman böyleydi ve böyle kalacak. 80 ve 90 li yillarda sadece Trabzonspora yapilan haksizliklari bir düsünün. En son Famagusta maci, kimse kaale almaz, cok berbat oynadik ama son dakikadaki ceza sahasi icindeki elle oynamaya Hakem penalti calsa ( yanhakemin gözü önünde ) mac
    2-0 ve tur bizim olacak. Ondan önce Kiev ve Bilbao maclari tam rezil Hakemlerle yönetildi.

Türk takimlari icinde en sanslisi GS´di. O da sadece 2000 yilinda uefa Hakem Komite Baskaninin Senes Erzik olmasi ve hicbir Hakemin GS´nin hakkini yememesi. Sonuc Uefa Kupasi. Eger Hakemler bizim maclari öyle yönetmis olsa biz kupayi 90´li yillarda en az 3 kere almistik.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)