Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Babalar Gününü Kutladýk...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Standart Babalar Gününü Kutladýk...

Babalar Gününü kutladýk...

Tüketim toplumunu özendirme uðraþlarýna hiç girmeden "onlarýn" babalar gününü kutluyorum.

Ýmkan olsa da tek tek "onlarýn" ellerinden öpebilsem. Bu Vatan uðruna gözünden sakýndýklarý evlatlarý feda eden binbir acýsýna yürek yangýnýna raðmen "Vatan Saðolsun" diyen "Þehit babalarýnýn" ellerinden öpebilsem hürmet gösterebilseydim keþke.

Þehitlikler'de neler yaþanmýþtýr..

Þehit mezarlarýnýn baþýnda Türk bayraklarý dalgalanýr þimdi, bir bayraðý öperler bir de oðullarýnýn mezar taþlarýný... karanfiller güller okþanýr evladýnýn saçlarýný okþar gibi... çiçekleri koklarlar kendi evlatlarýný koklar gibi.. küçükken saçlarýný gözünün önüne geldiðinde düzelttikleri gibi þimdi oðlunun mezarýnda topraklarý düzeltirler tarifsiz kavurucu hasret ile...

Dünyanýn hiçbir yerinde rastlayamacaðýnýz manzaralardýr bunlar. Saðýr eden büyük bir sessizlik içinde yaparlar bunu Þehit Babalarý.. Yüreklerinden gelen gözlerinden dýþarýya çýkan iki damla yaþ yanaklarýnda süzülür topraða düþer. Aðýzlarýndan þu söz dökülür "yandým oðul.. bugün sen benim elimi öpecektin bense bugün senin mezar taþýný öpüyorum yandým oðul, yandým.."

Kahramanlarýn kahramanlarý babalarýydý, þimdi kahramanlar toprakta, babalar hayatla ölüm arasýnda bir yerde. Dert ile hasret ile kolu kanadý kýrýk mahzun buðulu gözlerle bakarlar hayata.

Þehitlik mertebesi tek tesellileri olan Þehit Babalarýnýn asaletini görmek onlarýn ellerinden bir kez olsun öpmek yerini tutmaz ama bir kaç dakikalýðýna olsa bile evlatlýk yapmak sarýlmak lazým anlamýný yaþamamýz gereken babalar gününde... kutlu olsun babalar gününüz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Dün o kadar yoðun bir gün geçirdim ki aklýmda olmasýna raðmen babamýn babalar gününü kutlayamadým.

Oturuyorum "aa babamýn yanýna gidip de kutlayayým" diyorum, 2 dakka sonra unutuyorum.Bugün kutlucam içimde ukte kaldý
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

ana konu bu deðildi ama yine de hatýrlatmak babýnda yardýmcý olabildiysek ne mutlu..
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hakankurt1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

benim için geçen en güzel babalar günü idi macý beraber seyrettik.O macta ki sevincimiz yeter Allah razý olsun Milli takýmdan hediyemide mac basladýktan 10 dakika sonra verebildim zaten maca anca yetiþmiþtim.

Tüm babalarýn babalar günü kutlu olsun darýsý bizim baþýmýza
    Konu hakankurt1967 tarafýndan (16.06.2008 Saat 14:52 ) deðiþtirilmiþtir.

BMN KOCAELÝ--BMN ANKARA
    Lazanat' lý

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

büyük emek ve fedakarlýklarla yetiþtirdikleri evlatlarýný, vatan uðruna feda eden Þehit Babalarýný, tekrar hatýrlamamýza vesile olan Metin Abi'ye teþekkürler...

tüm Þehit Babalarý'nýn günü kutlu olsun...

:Bayraðýmýz:
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

FatmaÇelik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35

Bütün babalarýn babalar gününü kutluyorum...

Trabzonlu olanlarýnkini ayrýca kutluyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)