Hesaplipazar
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Babalar Gnn Kutladk...

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Standart Babalar Gnn Kutladk...

Babalar Gnn kutladk...

Tketim toplumunu zendirme uralarna hi girmeden "onlarn" babalar gnn kutluyorum.

mkan olsa da tek tek "onlarn" ellerinden pebilsem. Bu Vatan uruna gznden sakndklar evlatlar feda eden binbir acsna yrek yangnna ramen "Vatan Saolsun" diyen "ehit babalarnn" ellerinden pebilsem hrmet gsterebilseydim keke.

ehitlikler'de neler yaanmtr..

ehit mezarlarnn banda Trk bayraklar dalgalanr imdi, bir bayra perler bir de oullarnn mezar talarn... karanfiller gller okanr evladnn salarn okar gibi... iekleri koklarlar kendi evlatlarn koklar gibi.. kkken salarn gznn nne geldiinde dzelttikleri gibi imdi olunun mezarnda topraklar dzeltirler tarifsiz kavurucu hasret ile...

Dnyann hibir yerinde rastlayamacanz manzaralardr bunlar. Sar eden byk bir sessizlik iinde yaparlar bunu ehit Babalar.. Yreklerinden gelen gzlerinden darya kan iki damla ya yanaklarnda szlr topraa der. Azlarndan u sz dklr "yandm oul.. bugn sen benim elimi pecektin bense bugn senin mezar tan pyorum yandm oul, yandm.."

Kahramanlarn kahramanlar babalaryd, imdi kahramanlar toprakta, babalar hayatla lm arasnda bir yerde. Dert ile hasret ile kolu kanad krk mahzun buulu gzlerle bakarlar hayata.

ehitlik mertebesi tek tesellileri olan ehit Babalarnn asaletini grmek onlarn ellerinden bir kez olsun pmek yerini tutmaz ama bir ka dakikalna olsa bile evlatlk yapmak sarlmak lazm anlamn yaamamz gereken babalar gnnde... kutlu olsun babalar gnnz.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

aatay_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Dn o kadar youn bir gn geirdim ki aklmda olmasna ramen babamn babalar gnn kutlayamadm.

Oturuyorum "aa babamn yanna gidip de kutlayaym" diyorum, 2 dakka sonra unutuyorum.Bugn kutlucam iimde ukte kald
    "Byklk hakszca kazanlan hak grmek deil, hakszlklara ramen kazanabilmektir."

zkan Smer

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

ana konu bu deildi ama yine de hatrlatmak babnda yardmc olabildiysek ne mutlu..
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

hakankurt1967 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2006
    Nereden
    Kocaeli

benim iin geen en gzel babalar gn idi mac beraber seyrettik.O macta ki sevincimiz yeter Allah raz olsun Milli takmdan hediyemide mac basladktan 10 dakika sonra verebildim zaten maca anca yetimitim.

Tm babalarn babalar gn kutlu olsun dars bizim bamza
    Konu hakankurt1967 tarafndan (16.06.2008 Saat 15:52 ) deitirilmitir.

BMN KOCAEL--BMN ANKARA
    Lazanat' l

smela61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

byk emek ve fedakarlklarla yetitirdikleri evlatlarn, vatan uruna feda eden ehit Babalarn, tekrar hatrlamamza vesile olan Metin Abi'ye teekkrler...

tm ehit Babalar'nn gn kutlu olsun...

:Bayramz:
    "7 tepeli ehir... bekle... son tepene de dikeceiz bayramz..."

Fatmaelik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.03.2008
    Ya
    32

Btn babalarn babalar gnn kutluyorum...

Trabzonlu olanlarnkini ayrca kutluyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)