Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kombineliye Özel: 96 Kadrosu 2008'e Karþý

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Kombineliye Özel: 96 Kadrosu 2008'e Karþý

Metin MERT, Metin AKTAÞ, Nihat TÜMKAYA, Hamdi ASLAN, Ogün TEMÝZKANOÐLU, Cengiz ATÝLLA, Mehmet ÝPEK, Ýskender EROÐLU, Osman ÖZKÖYLÜ, Soner BOZ, Tolunay KAFKAS, Abdullah ERCAN, Ünal KARAMAN, Hami MANDIRALI, Lemi ÇELÝK,Orhan ÇIKRIK, Zafer HIZARCI, Erhan KOÇ, Akýn SAÐLAM, Hasan ÖZER, Okan ÖZKE, Fatih TEKKE, Þota ARVELADZE , Arçil ARVELADZE

Þenol GÜNEÞ (T. Direktör) , Turgay SEMERCÝOÐLU (Antrenör) , Hüseyin TOK (Anterenör) , Ýhsan DERELÝOÐLU (Kaleci Antrenörü)

Türkiye liginde þampiyonluk görmeyen tek büyük kadro ...

Aradan geçen 12 yýl , onlarca teknik adam , onlarca futbolcu . Çok az sezon aklýmýzda kaldý 12 yýldan bu yana , çok az futbolcu ve teknik adam . 96 takýmýnýn bütün kadroyu bugün bile ezbere sayabiliyorken 2000'i 2002'yi, 2004'ü onbire tamamlýyamýyoruz belki .

96 kadrosunda herkesin ayrý bir anýsý var ; güldüren , aðlatan , gururlandýran bazen öfkelendiren . Tabi birde þampiyon olamayan bir takýmýn nasýl silkinip ayaða kalktýðý . Þampiyonluk kupasýný kaldýramasakta nasýl þampiyonluk hazzýnýn iliklere iþlediðini týpký büyüklerimizin anlattýðý gibi hissettik . Lig bittiðinde elde bir þey yoktu belki ama anlamýþtýk artýk bu sevgi nasýl tarifsiz .

Ýkinci ligden , altyapýdan , dünyada çoðu insanýn yerini dahi bilmediði bir ülkeden gelen ikiz kardeþler bir araya gelip bir takým olmuþtu . O takým karadenizin dalgalarýnýn en sert vurduðu kýyýlarda ; bordo ve mavinin altýnda 12 yýldýr hiç birimizin unutmadýðý þampiyonluk görmeyen tek büyük kadro olmuþlardý .

Þimdi baþkan o kadronun temellerini atan Sadri Þener . Týpký seneler öncesinde olduðu gibi yine Anadolu'nun her köþesinden Trabzon efsanesi için gelen genç futbolcular . Týpký o yýllarda olduðu gibi yine takýmýn baþýnda genç ve geleceði parlak bir teknik adam .

Þehirde sürekli yükselen enerji hepimizi heyecanlandýrýyor . Her sene hedefi þampiyonluk olan takým bu defa "7" diyor . Takýma sahip çýkmak adýna taraftar forma sözleri veriyor ve kombine alýyor .

Þimdi düþünün ; Yattara , Þota'ya karþý . Gökhan , Hami'ye karþý . Ogün , Egemen'e karþý . Selçuk , Ünal'a karþý . Cale , Abdullah'a karþý . Barýþ , Orhan'a karþý . Tayfun , Lemiye karþý...

Çoðuna jübileyle dahi veda edemedik , bazýlarýný hiç hoþ olmayan þekillerde klüpten uzaklaþtýrýlmasýna göz yumduk . Þampiyon olamýyorsak belki birazda bu vefasýzlýðýmýzdan .

Bir maç ... 90 dakika ... Çocuklarýmýza , hatta torunlarýmýza " evet oradaydým , BEN GÖRDÜM " diyebileceðimiz görkemli bir yýldýzlar geçidi . O yýldýzlarýn sahayý omuzlarda terkettiði , terkederken þimdikilere el verdiði bir gece .

ve bu geceye tanýk olan takýmýna inanmýþ , bu sefer þeytanýn bacaðýný kýracaðýz diyen deðil , "bu defa þeytanýn aðzýný burnunu ..... " diyen taraftar .

Kombine alýp takýmýný bu yolda yalnýz yürütmeyecek taraftar . O gece orada olacak taraftar .

Ben bu maçý istiyorum . Eðer yýldýz transferse kombineleri 15000 sattýracak , alýn size 24 yýldýz .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Çaðrý Bilici - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

mükemmel bir düþünce.

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Çok iyi bir düþünce ama uygulanabileceðini sanmýyorum..
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Mehmet Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

süper fikir

ama bence rakip olmasinlar, bu kadrolardan iki karisik takim yapip oynatilmali
    Bugün dünden akýllý deðilsen kayýptasýn!

þahinler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok iyi fikir bence yönetime duyurmak lazým

Sencer Bulut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

olabilirse harika olur...

okg_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Þiirsel yönünüde gördük farabi.Eyvallah...
    umarýz olur...
    Teþekkürler cesur insanlar Erman Toroðlu ve Uður Meleke
    Gâfil ne bilir neþ've-i pür þevk-i vegâyý, Meydân-ý celâdetteki envar-ý sefâyý.
    Merdân-ý gazâ aþk ile tekbirler alýnca, Titretti yine rûyý zemin arþ-ý semâyý.
    Allah yolunda cenk edelim, þan alalým þan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

düþünce çok güzel ama 96'ya takmamak lazým.
    ben o zaman çok aðlamýþtým..
    hatýrlamak istemiyorum tekrar tekrar ..
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Yilmaz Erdogan'in da Vizontele'de dedigi gibi. Serefsizim benim aklima gelmisti. Gayet güzel bir düsünce. Böyle bir sezon acilisi yapabiliriz. Pek de zor olmasa gerek.
    Konu seyyah61 tarafýndan (14.06.2008 Saat 01:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Mustafa Önder - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

o gece çocuk gözlerimle nasýl da aðlamýþtým babamýn o gece eve gelmediðini sabaha kadar sahilde aðladýðýný biliyorummmmm

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Kesinlikle çok güzel bir düþünce. "Maç" olur mu bilmem, biraz haksýzlýk olur. Bence 20'þer dakikadan karma takýmlý iki devre, hatta açýlýþta bile bir gösteri maçý, çok güzel olur.

Bu arada, Orhan Çýkrýkcý, yanýlmýyorsam...

bakigokhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Viyonteledeki gibi olacak ama
    Yeni yapýlacak tesis ve stadýn açýlýþýnda. O sezonun açýlýþýnda o zamanki kadro ile baþlayan bir toplu jübile hayal etmiþtim. Hatta efsane futbolcularýmýzýn heykellerinin sýralandýðý bir yoldan geçerek gidebildiðimiz bir stad hayalim vardý. Hayal kurmak parayla deðil ya kuruyoz iþte Birgün o futbolcular gibi benim de bu yolda bir büstüm olacak diyebilecek gençler yetiþtirmek hem de bu unutulmaz insanlara biraz olsun vefalý davranmak için bu yapýlabilir diye hayal etmiþtim. karþý karþýya deðil de o dönemin futbolcularý ayný takýmda sahaya çýktýktan 10 dakika sonra yeni kadromuzun teker teker çýktýðý bir maç ne güzel olurdu. bu güzel analtýmý bozmamýþýmdýr inþallah

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

olmasý gereken mükemmel bi düþünce

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok güzel bir düþünce. Çok büyük ilgi göreceði kesin. Ýnþallah gerçekleþir diyelim.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Ali Kemal Kalmuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Düþüncene katýlýyorum.Çok güzel bir düþünce.Bu takým için ter dökmüþ bu futbolcularýmýzý nasýl unuttuk niye unuttuk neden jübile yapmadýk bi bilsem.
    Ne için yaþýyoruz..........

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

müthiþ bir þey 96 kadrosunu izlemek güzel olur

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Farabi benden önce davranmýþsýn,Bende ayný fikirdeyim

Fakat; 95-96 kadromuzun kampa girmes gerekNe zamandýr tpa deymiyorlar...

Alýntý bakigokhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Viyonteledeki gibi olacak ama
    Yeni yapýlacak tesis ve stadýn açýlýþýnda. O sezonun açýlýþýnda o zamanki kadro ile baþlayan bir toplu jübile hayal etmiþtim. Hatta efsane futbolcularýmýzýn heykellerinin sýralandýðý bir yoldan geçerek gidebildiðimiz bir stad hayalim vardý. Hayal kurmak parayla deðil ya kuruyoz iþte Birgün o futbolcular gibi benim de bu yolda bir büstüm olacak diyebilecek gençler yetiþtirmek hem de bu unutulmaz insanlara biraz olsun vefalý davranmak için bu yapýlabilir diye hayal etmiþtim. karþý karþýya deðil de o dönemin futbolcularý ayný takýmda sahaya çýktýktan 10 dakika sonra yeni kadromuzun teker teker çýktýðý bir maç ne güzel olurdu. bu güzel analtýmý bozmamýþýmdýr inþallah
    Bu heykel fikri bendede var...

Ve yapýlýrsa süper olur..
    Konu ÖmerFarukYýlmaz tarafýndan (14.06.2008 Saat 09:00 ) deðiþtirilmiþtir.

EÐÝTÝM ÞART!!!

x_man - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

çok iyi olur o kadrodan kimse jubilesini yapmamýþtý böylelikle vefa göstermiþ oluruz iyi olur
    ALLAH UTANDIRMASIN

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetime duyurulursa,kombinelerde gerektði kadar satýlýrsa bence gerçekleþebilecek süper bir organizasyon..
    Yaþamak Direnmektir!

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

çok güzel bir fikir

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Gerçekleþmesi zor ama güzel bir düþünce. Bir de Orhan ÇIKRIK deðil, çýkrýkçý olacak.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Farabi, çok teþekkürler.

Sürekli söyledik, Hami'ye jübile, Tolunay'a jübile , hatta toplu jübile diye..

Ama bu baþka birþey olur, kýsacasý harika olur.

Bence BMN olarak bunun arkasýnda duralým ve bu mükemmel organizasyona öncü olalým.Görüyorum ki herkes istiyor, ama zor falan diyor.Halbuki hep birlikte olursak gerçekleþmeyecek birþey deðil..

Belki söylendiði gibi 96-08 maçý olmaz, ama buna benzer görkemli bir organizasyon yapýlabilir.Ve inanýn gerçek bir hava yakalayabiliriz.Yeni gelenler nerede olduklarýnýn farkýna varýrlar.

Bence bu BMN yönetiminin elinde.Bu baþlýðý biraz sýkýþtýrabilirsek, biz Trabzonspor taraftarýnýn yýllardýr özlemini çektiði bu mükemmel organizasyon için yönetime kadar ulaþabiliriz.

Düþünsenize yere göðe sýðdýramadýðýmýz Hami'ler Þota'lar Tolunay'lar yeniden ayný sahada..Bizler için, onlarý yürekten sevenler için..

Gelin biraz gayret edelim bu iþ için..
    Konu Çaðatay_ tarafýndan (14.06.2008 Saat 10:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

@Farabi;
    yurtiçi ve yurtdýþýnda futbol oynayan yýldýz adaylarýný,yýldýzlarý ve isim yapmýþ futbolcularý bizlere burada tanýtarak ve istatistik vererek ve neden olmasý gerektiðini süper bir yazý þekliyle açýklayarak çok önemli hizmetler verdiðin için sana binlerce kez teþekkür ediyorum..
    senin yalnýzca düþüncelerinin, futbolcu isimleri ve istatistiði olmadýðýný öðrenmiþ bulunduðumuz yukarýdaki düþüncenden dolayý seni tebrik ediyor ve destekliyorum..
    inþallah bu olay gerçekleþir...
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

gerçekleþirse toplu bir jubile maçý olur.harika bir düþünce.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Harika olduðuna hemfikirsek destek verelim arkadaþlar
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)