Sayfa 26 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 SonuncuSonuncu
Toplam 669 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye - Çek Cumhuriyeti: 3-2 | "ÇEK"ilin Yoldan TÜRKLER Geliyor!..

trbahmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý OYýlmaz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    NY Times'tan çirkin yorum: Volkan Demirel maðara adamý

Avrupa Þampiyonasý'nda Milli Futbol Takým'ýmýzýn Çek Cumhuriyeti karþýsýndaki tarihî galibiyeti dünya basýnýnda genelde övgü ve saygýyla karþýlanýrken, hazýmsýzlýk ve ýrkçýlýk kokan bir haber dikkat çekti.

Zaman Gazetesi'nin haberine göre; New York Times ve refiki International Herald Tribune'un web sitesinde Rob Hughes imzasýyla yayýnlanan haberde, milli kalecimiz Volkan Demirel, maçýn sonunda yaptýðý faul nedeniyle 'maðara adamý'na benzetilirken, 'Türkler zafer anýnda bile rezilliði tasvip etti.' denildi. Haberde Fatih Terim'in saha kenarýndan hakemin verdiði kartlara itirazlarý 'sert taktiklerin onun emriyle gerçekleþtirildiði izlenimi verdiði' þeklinde yorumlanýrken, Türklerin neden Koller'i faul hedefi yaptýðý analiz edildi. Oyuncu deðiþikliðine geç izin verip Milli Takým'ýn ikinci golü yemesine sebep olan dördüncü hakem ise 'Terim zavallý dördüncü hakeme yine baðýrdý' cümlesiyle savunuldu. Kaleci Volkan'ýn oyundan atýlmasý ile ilgili kýsým ise tam olarak þöyle: 'Hakem, kaleci Volkan'ý maðara adamý þiddetiyle bir rakibi yere fýrlatmasýndan dolayý oyundan atmakta tamamen haklýydý. Türkler, zafer anýnda bile rezilliði tasvip etti.'

KISKANANLARRR ÇATLASINN KISKANANLAR ÇATLASINNN
    yazý benim de hoþuma gitti hahahaha....
    ne da has ettin volkan

koller gibi bi hayvana az bile yapmýþsýn volkan
    61>34 or 1967>1907,1905,1903 or 1461>1453 matematik yalan söylemez
    by @}{/\/\é+

trbahmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý ezgi cubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazýnýn orjinalini
    http://www.iht.com/articles/2008/06/...cer.php?page=1
    linkten okuyabilirsiniz, sonuçta bir alýntý yapýp aktarmak bir de bütün olarak içeriðe bakmak var!
    Hemen yargýlamamak adýna ben yazýnýn tamamýný okudum ve bütün olarak baktýðýmda yapýlan yorumda çokta fazla bir artniyet göremiyorum, tamamiyle objektif bir yazý sadece Rob gece sabaha kadar korna seslerinden bize uyku yoktu demiþ orda biraz sallamýþ
    Ama yazýnýn geri kalanýnda fazla bir abartý yok açýkçasý çünkü futbolun içine bu þekilde çirkin bir olayý sokan her futbolcu bu tür yorumlarý sonuna kadar hak eder! Ayný muamele zamanýnda Italya maçý sonrasýnda Zidan'a bile yapýldýysa Volkan'a ve doðal olarak takýmýmýza bu tür eleþtiriler yapýlacaktýr.
    Gülüp geçmeyelim biraz ders çýkaralým bence!
    bence hoþlarýna gitmiþ volkanýn hareketi, ben gülüp geçiyorum bile....hahahahaha

nedý yani hakemin hakkýmýzý yedikleri yanlarýna kar mý kalsaydý yani, ben volkanýn sonuna kadar arkasýndayým...
    61>34 or 1967>1907,1905,1903 or 1461>1453 matematik yalan söylemez
    by @}{/\/\é+

ezgi cubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ben bmn forumda yeni sayýlýrým ama burda bu bir adet galiba herkes herseye gülüp geçiyo Gülmek güzel þey gülelim tabii ama önemli olan gülünç duruma düþmemek!
    Ki Volkan o hareketiyle kendini çok komik bir duruma düþürmüþtür ben o güzel maça ve takým arkadaþlarýnýn gayretine leke sürdüðü için kendisinin arkasýnda olamýyacaðým!
    Konu ezgi cubukcu tarafýndan (18.06.2008 Saat 01:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Yazýnýn orjinalini
    linkten okuyabilirsiniz, sonuçta bir alýntý yapýp aktarmak bir de bütün olarak içeriðe bakmak var!
    Hemen yargýlamamak adýna ben yazýnýn tamamýný okudum ve bütün olarak baktýðýmda yapýlan yorumda çokta fazla bir artniyet göremiyorum, tamamiyle objektif bir yazý sadece Rob gece sabaha kadar korna seslerinden bize uyku yoktu demiþ orda biraz sallamýþ
    Ama yazýnýn geri kalanýnda fazla bir abartý yok açýkçasý çünkü futbolun içine bu þekilde çirkin bir olayý sokan her futbolcu bu tür yorumlarý sonuna kadar hak eder! Ayný muamele zamanýnda Italya maçý sonrasýnda Zidan'a bile yapýldýysa Volkan'a ve doðal olarak takýmýmýza bu tür eleþtiriler yapýlacaktýr.
    zidan'a yapýlan eleþtiriler bence yersizdi.. zidan, kendisine karþý yapýlan haksýzlýða karþý kendini savundu, savunma yönü iyi olmayabilir ama yinede hak veriyorum ben zidan'a. Ben, volkan'a yapýlan bu çirkin saldýrýlardan ders çýkarmayý düþünmüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Kedi uzanamadýðý ciðere mundar dermiþ..
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Serdar ne yaptýn sen?Sileyimmi mesajýný kimseler duymadan

Listenin baþýna yazýlmayý kabul ederim.Tek þartla.Kargo parasý ödenmiþse geri gönderirim haberin olsun.
    T R A B Z O N S P O R

m@rdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

O salak hareketi yaptýðý andan beri Volkan 'a kýzýyorum. Nasýl bir dengesizliktir,nasýl bir vurdum duymazlýktýr anlamýyorum.
    Ya son anda gol yeseydik ne olacaktý. Nasýl verecekti yenilginin hesabýný ?

Bir anlýk sinir uðruna onca emeði nasýl göz ardý edebildi?

Hiç kimse kusura bakmasýn ama gülünecek,eðlenilecek bir durum yok ortada.
    TSira- Þükran
    "Ne mutlu "insaným" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karþýlýk verene."

Nereden
    Manisa

Sözüm Arif'e zaten %40'ýnýz üstüne alýnýp ders çýkarsa yeter!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben Volkan'ýn artýk diken üstünde olduðunu,Hýrvat maçýnda Rüþtü'nün yemesi muhtemel hatalý gollerinden ve (Allah korusun) kaçan yarý final þansýndan sonra dahada üstüne gidileceðini düþünüyorum.O duygu patlamasýyla yaptý bir hata.Ama þimdi iþi daha da zor.Allah yardýmcýsý olsun.
    T R A B Z O N S P O R

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Ben bmn forum da yeni sayýlýrým ama burda bu bir adet galiba herkes herseye gülüp geçiyo Gülmek güzel þey gülelim tabii ama önemli olan gülünç duruma düþmemek!
    Ki Volkan o hareketiyle kendini çok komik bir duruma düþürmüþtür ben o güzel maça ve takým arkadaþlarýnýn gayretine leke sürdüðü için kendisinin arkasýnda olamýyacaðým!
    bu konuda sana katýlýyorum, volkan'ýn bu hareketi affedilemez

ama yabancý gavurlarýn yaptýklarý bana dokunuyor iþte..

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

battý balýk yan gider hesabý rüþtü de maçta sakatlanýrsa kaleye tolga geçicek.. o zaman nasýl olacak bilmiyorum valla
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Nereden
    Trabzon

Yazýnýn orjinalini

Ýnsanlar bir hata yaptýlar diye hakarete uðrar mý? Bu nasýl bir anlayýþtýr. Bana birisi açýklasýn hakaret nasýl hak edilebiliyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Volkan'ýn yaptýðý hareket kabul edilebilir deðil.
    Ama çýkýp adama bütün dünyanýn takip ettiði kitle iletiþim organlarýnda ''aptal, maðara adamý'' gibi tabirlerin kullanýlmasýna 'eyvallah' demek de pek mantýklý olmasa gerek...

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsanlar bir hata yaptýlar diye hakarete uðrar mý? Bu nasýl bir anlayýþtýr. Bana birisi açýklasýn hakaret nasýl hak edilebiliyor...

volkana bunu diyen zihniyetin zidane nin attýðý kafada ana avrat sövmesi lazýmdý galiba
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Orhan_Gazi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

bu arada 2 mac ceza almis! tff.org da yaziyo

Nereden
    Manisa

Gene ayný dünyanýn izlediði bir maçta yapýlan sportmenlik dýþý bi haraketten bahsediyorsak sonucun böyle olmasý kaçýnýlmaz! Hem ne yani yerel bir gazetede eleþtirilse tamam ama Int. Herald Tribune'nde yapmýycaktýnýz bunu mu diycez
    Global rules Gamzecim
    Konu ezgi cubukcu tarafýndan (18.06.2008 Saat 00:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

Alýntý CeMtS-1967 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    volkana bunu diyen zihniyetin zidane nin attýðý kafada ana avrat sövmesi lazýmdý galiba

Ya ben haklý haksýz tartýþmasýný geçtim. Volkan tamamen suçlu olsun. Bu onun hakaret görmesine sebebiyet verir mi?

Bu tavýr mý çaðdaþ insanýn tavrý...

Volkaný kiþilik olarak sevmem ama insan isyan ediyor. Býrakýn yabancýlarý bazý arkadaþlarýmýzda hakarete vardýrýyorlar sözü...

Nereden
    Trabzon

Yazýnýn orjinalini
    Gene ayný dünyanýn izlediði bir maçta yapýlan sportmenlik dýþý bi haraketten bahsediyorsak sonuçun böyle olmasý kaçýnýlmaz! Hem ne yani yerel bir gazetede eleþtirilse tamam ama Int. Herald Tribune'nde yapmýycaktýnýz bunu mu diycez
    Þurada iki cümle var. Hak etmek ve bizim dýþýmýzdakilere müdehale etmekle alakalý.

Hem volkan hak etti diyeceksiniz.

Hemde dýþ basýn yazdý diyeceksiniz.

bunun adý dünyanýn her yerinde düpedüz tutarsýzlýktýr , çeliþkidir

Nereden
    Manisa

Hakettiði için dünyanýn her yerinde eleþtirilecektir demek istiyorum!
    Yani orda eleþtirmesinler burda kendi içimizde eleþtirelim ya da daha yumuþak bir þekilde eleþtirsinler Volkan'nýn kalbi kýrýlmasýn demez dünya basýný...
    Ki bahsettiðimiz yazarýn kalemi genelde serttir ... aðýr eleþtirmiþtir ya da az bile söylemiþtir tartýþýlýr ...
    Geniþ bakabilenlerle tartýþýlýr o da apayrý bir mevzuu tabiii
    Konu ezgi cubukcu tarafýndan (18.06.2008 Saat 00:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

Hakettiði için dünyanýn her yerinde eleþtirilecektir demek istiyorum!
    Yani orda eleþtirmesinler burda kendi içimizde eleþtirelim ya da daha yumuþak bir þekilde eleþtirsinler Volkan'nýn kalbi kýrýlmasýn demez dünya basýný...
    Ki bahsettiðimiz yazarýn kalemi genelde serttir... aðýr eleþtirmiþtir ya da az bile söylemiþtir tartýþýlýr ...
    Geniþ bakabilenlerle tartýþýlýr o da apayrý mevzuu tabiii
    Kusura bakmayýn ben bu olaya geniþ bakabilecek kadar insaniyetliðimi yitirmedim...

Eleþtiri ile hakareti ayýrt etme kapasiteniz olduðuna inanýyorum hatta bu yanlýþlýktan döneceðinizede inanýyorum ...

Muhtemelen iþ hayatýnýz olmuþtur. Ýnsanýn her aný bir deðil.Baþarýlý olur baþarýsýz olur. Yalnýz baþarýsýz oldunuz diye insanlar size bugüne kadar küfretmemiþlerdir sanýrým...

Az bile söylemiþtir ifadesi yakýþmýyor size. Volkan da bir insan. Etten kemikten bizler gibi. Bugün bu haksýzlýða kendi çapýmýzda tepki göstermezsek yarýn sizler içinde az bile söylemiþler der birileri...

Bir gün volkaný savunacaðýmý rüyamda görsem inanmazdým. Yakýndan tanýyanlar bilir volkaný ne kadar antipatik bulduðumu...
    Konu Uzunoðlu tarafýndan (18.06.2008 Saat 01:14 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

az bile söylemiþsin uzun ama ben yine de biþe demeyeceðim

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Volkan'ýn cezasý belli oldu
    Kýrmýzý kart görerek oyun dýþýnda kalmýþtý..

18.06.2008 01:39 Milli Futbol Takýmý'nýn, Çek Cumhuriyeti ile yaptýðý 13. Avrupa Þampiyonasý finalleri (A) Grubu karþýlaþmasýnýn son dakikasýnda kýrmýzý kart görerek oyun dýþýnda ka*** kaleci Volkan Demirel'e, UEFA Kontrol ve Disiplin Kurulu tarafýndan 2 maç oynamama cezasý verildi.
    Futbol Federasyonu'ndan verilen bilgiye göre Volkan Demirel, Hýrvatistan ile 20 Haziran Cuma günü yapýlacak çeyrek final karþýlaþmasýnda ve milli takýmýn yarý finale yükselmesi durumunda yapacaðý maçta forma giyemeyecek.
    Futbol Federasyonu'nun, Volkan'a verilen 2 maçlýk cezanýn UEFA tarafýndan resmen teblið edilmesinin ardýndan gerekli itirazýný yaptýðý bildirildi.
    A.A.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

mehmet83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Volkan'i zerre kadar sevmem. Hatta nefret ederim ama keske vurdugunda tam vursaydi. Ayip ettin Volkan

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Volkan'ýn cezasý belli oldu
    Kýrmýzý kart görerek oyun dýþýnda kalmýþtý..

18.06.2008 01:39 Milli Futbol Takýmý'nýn, Çek Cumhuriyeti ile yaptýðý 13. Avrupa Þampiyonasý finalleri (A) Grubu karþýlaþmasýnýn son dakikasýnda kýrmýzý kart görerek oyun dýþýnda ka*** kaleci Volkan Demirel'e, UEFA Kontrol ve Disiplin Kurulu tarafýndan 2 maç oynamama cezasý verildi.
    Futbol Federasyonu'ndan verilen bilgiye göre Volkan Demirel, Hýrvatistan ile 20 Haziran Cuma günü yapýlacak çeyrek final karþýlaþmasýnda ve milli takýmýn yarý finale yükselmesi durumunda yapacaðý maçta forma giyemeyecek.
    Futbol Federasyonu'nun, Volkan'a verilen 2 maçlýk cezanýn UEFA tarafýndan resmen teblið edilmesinin ardýndan gerekli itirazýný yaptýðý bildirildi.
    A.A.

Schweinsteiger acaba kaç maç ceza aldý ayný hareket yüzünden yedi kýrmýzýyý oda .

Nereden
    Manisa

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kusura bakmayýn ben bu olaya geniþ bakabilecek kadar insaniyetliðimi yitirmedim...

Eleþtiri ile hakareti ayýrt etme kapasiteniz olduðuna inanýyorum hatta bu yanlýþlýktan döneceðinizede inanýyorum ...

Muhtemelen iþ hayatýnýz olmuþtur. Ýnsanýn her aný bir deðil.Baþarýlý olur baþarýsýz olur. Yalnýz baþarýsýz oldunuz diye insanlar size bugüne kadar küfretmemiþlerdir sanýrým...

Az bile söylemiþtir ifadesi yakýþmýyor size. Volkan da bir insan. Etten kemikten bizler gibi. Bugün bu haksýzlýða kendi çapýmýzda tepki göstermezsek yarýn sizler içinde az bile söylemiþler der birileri...

Bir gün volkaný savunacaðýmý rüyamda görsem inanmazdým. Yakýndan tanýyanlar bilir volkaný ne kadar antipatik bulduðumu...
    Bu size ve ekurinize son msjýmdýr!
    Msjlarýmdan alýntý yapýp benimle tartýþmaya girmeyin lütfen!
    Bir önceki sayfada da belittiðim gibi benim sözüm Arif'e ..
    Herkesin üstüne alýnmasýna gerek yok, %40'dýr zaten beklentim!
    iþ hayatý bilmem ne hayatý olursa olsun kimse karþýsýndakine kaba kuvvet de uyguluyamaz ama dilin kemiði yoktur insanlar eleþtirir fýrsat verirsen kaldý ki burda kimsenin de Volkan'a hakaret ettiði yok!
    Sadece ayný maçta birinin gelip Nihat'ý ayný þekilde ittiðini düþünün, biz bunu memleket meselesi yapardýk! Lütfen eleþtirirken farklý açýlardan bakmayý unutmayalým ...
    Konu ezgi cubukcu tarafýndan (18.06.2008 Saat 10:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)