Sayfa 27 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27
Toplam 669 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 669 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye - Çek Cumhuriyeti: 3-2 | "ÇEK"ilin Yoldan TÜRKLER Geliyor!..

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Volkan'ýn cezasý belli oldu
    Kýrmýzý kart görerek oyun dýþýnda kalmýþtý..

18.06.2008 01:39 Milli Futbol Takýmý'nýn, Çek Cumhuriyeti ile yaptýðý 13. Avrupa Þampiyonasý finalleri (A) Grubu karþýlaþmasýnýn son dakikasýnda kýrmýzý kart görerek oyun dýþýnda ka*** kaleci Volkan Demirel'e, UEFA Kontrol ve Disiplin Kurulu tarafýndan 2 maç oynamama cezasý verildi.
    Futbol Federasyonu'ndan verilen bilgiye göre Volkan Demirel, Hýrvatistan ile 20 Haziran Cuma günü yapýlacak çeyrek final karþýlaþmasýnda ve milli takýmýn yarý finale yükselmesi durumunda yapacaðý maçta forma giyemeyecek.
    Futbol Federasyonu'nun, Volkan'a verilen 2 maçlýk cezanýn UEFA tarafýndan resmen teblið edilmesinin ardýndan gerekli itirazýný yaptýðý bildirildi.
    A.A.

geçmiþ olsun nediyelim...

sanýrým kupada bidaha keleyi alamaz.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý ezgi cubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu size ve ekurinize son msjýmdýr!
    Msjlarýmdan alýntý yapýp benimle tartýþmaya girmeyin lütfen!
    Bir önceki sayfada da belittiðim gibi benim sözüm Arif'e ..
    Herkesin üstüne alýnmasýna gerek yok, %40'dýr zaten beklentim!
    iþ hayatý bilmem ne hayatý olursa olsun kimse karþýsýndakine kaba kuvvet de uyguluyamaz ama dilin kemiði yoktur insanlar eleþtirir fýrsat verirsen kaldý ki burda kimsenin de Volkan'a hakaret ettiði yok!
    Sadece ayný maçta birinin gelip Nihat'ý ayný þekilde ittiðini düþünün, biz bunu memleket meselesi yapardýk! Lütfen eleþtirirken farklý açýlardan bakmayý unutmayalým ...
    Ezgi haným yazdýklarýna dikkat et alýntý yapýp tartýþmaya gimeyin diyorsun ama kullandýðýn kelimelere bak lafýmý derim kimse cevap yazmasýn havalarý son konuþan ben olayým gibisine.her yazdýðýnda bir ukalalýk var nasýl cevap yazmayalým ne bu kibir.saygýsýz ekuri imiþ direk hayvan yerine de konduk.YÖNETÝM YETER kötü konuþmak istemiyorum.kalkýp yine mesajlarýmýzý silerseniz hayvanlaþtýrýldýðýmýzla kalacaðýz öyle mi ? bu hakarete de ceza verilmezse o zaman görürsünüz ekuri kimmiþ

Nereden
    Trabzon

iþ hayatý bilmem ne hayatý olursa olsun kimse karþýsýndakine kaba kuvvet de uyguluyamaz ama dilin kemiði yoktur insanlar eleþtirir fýrsat verirsen kaldý ki burda kimsenin de Volkan'a hakaret ettiði yok!
    Sadece ayný maçta birinin gelip Nihat'ý ayný þekilde ittiðini düþünün, biz bunu memleket meselesi yapardýk! Lütfen eleþtirirken farklý açýlardan bakmayý unutmayalým ...
    Sizinle tartýþmaya girecek deðilim. Sebebi ise çok saygý duyduðum birisinin bu baþlýktaki tartýþmaya son vermemi istemesidir. Tek bir þey söyleyeceðim. Bu forumda iletiþim aracýmýz yazý yani bir bakýma kalem olduðu için zaman zaman söylemek istediklerimizi farklý anlamlara gelebilecek bir üslupla dile getirebiliyoruz. Mesela þu mesajýnýzý anlamlandýrmak istesem bana hayvan dediðinizi söyleyebilirim ama asýl niyetinizin bu olmadýðýný düþünüyorum.

En son dostane bir uyarý yapmak istiyorum. Ýnsanlarý küçük görerek onlarýn saygýsýný kazanamazsýnýz.

ezgi cubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ekuri, dilimizde kanki & iyi arkadaþ grubu anlamýnda kullanýlýr ama sen illa da farklý anlamlar bulmak ve yine tatsýzlýk çýkarmak peþindeysen bilemem!
    Ben sizden kaçýyorum artýk fakat hangi baþlýkta birþey yazmaya baþlasam sürekli dibimde bitiyosunuz. tadý kaçtý bu iþin!
    Kim ne yapýcaksa yapsýn ...!!!
    Futbol taraftardýr!

Nereden
    Trabzon

türk dil kurumuna göre ekürinin ilk anlamý ahýrdaþ demektir

ayrýca mecazen yakýn arkadaþ anlamýnda da kullanýlýr

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Arkadaþlar lütfen dýþarý.Lütfennnnnnnn.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Nebiye Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sadece bir dilci olarak bilgilendirme yaptým

tamam nebiþ abla çýkýyoruz...

trbahmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ben bmn forumda yeni sayýlýrým ama burda bu bir adet galiba herkes herseye gülüp geçiyo Gülmek güzel þey gülelim tabii ama önemli olan gülünç duruma düþmemek!
    Ki Volkan o hareketiyle kendini çok komik bir duruma düþürmüþtür ben o güzel maça ve takým arkadaþlarýnýn gayretine leke sürdüðü için kendisinin arkasýnda olamýyacaðým!
    sevgili arkadaþým anlýyorum seni haklýsýn sen de.Farklý düþünceler zenginliðimizdir inancýndayým ben.Bence olaya volkanýn tarafýndan da bakabilmeliyiz yani empati yapmalýyýz biraz da.Bu da bir insan sonuçta.Ýsviçre maçýnda son dakikalarda 2-1 galipken hamitin hatasýndan kontra ataða çýkan isviçreye karþý art arta 2 mükemmel kurtarýþ yaptý volkan.Niçin biz volkanýn güzelliklerini deðil de yaptýðý küçük kusurlarý konuþmakta ýsrar ediyoz anlayamýyorum doðrusu.

þimdi sana sorum þu olacak.Kolay bi soru aslýnda.Volkanýn bu turnuvada takýma katkýsý mý daha fazla oldu yoksa zararý mý?Katkýsý diyorsan sorun yok ama zararý dersen de saygý duyarým baþarý ve mutluluklar
    61>34 or 1967>1907,1905,1903 or 1461>1453 matematik yalan söylemez
    by @}{/\/\é+

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Sözüm Arif'e zaten %40'ýnýz üstüne alýnýp ders çýkarsa yeter!
    arif olacaðýma volkan olurum daha iyi

biz avrupalýlar gibi profesyonel düþünemiyoruz, biz duygularýmýzla daha çok hareket ediyoruz.Hepiniz katýlacaktýr ki o maçta duygusallýk profesyonelliði alt etmiþtir.

Ezgi arkadaþým tekrarlýyorum, ben volkanýn bi o kirli sakallarýna bi de colleri ittiði pozisyona da hayran kaldým

Ayrýca koller volkanýn üzerine geliyor aðzýný yüzünü deðiþik mimiklere sokarak biþeler saçmalýyor, burada hangi dili bilmediðin önemli deðil, zaten arif olan collerin pis birþeyler dediðini anlardý ki volkan da böylece arif olmaya aday biri olur o zaman

Hakem ise uzaklarýnda, þimdi volkan hakeme gidip þikayetini mi dile getirecek yoksa yaptýðý gibi uzaklaþmasý için colleri mi itecek?Hakemin kimden taraf olduðu belli.Bence zidane gibi kafa geçirmesi lazýmdý ama volkan daha kibar olan itme hareketini tercih etti.Yani nereden bakarsan volkan arif oluyor, ezgi ben daha sana ne diyim ki
    by @}{/\/\é+

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Hakettiði için dünyanýn her yerinde eleþtirilecektir demek istiyorum!
    Yani orda eleþtirmesinler burda kendi içimizde eleþtirelim ya da daha yumuþak bir þekilde eleþtirsinler Volkan'nýn kalbi kýrýlmasýn demez dünya basýný...
    Ki bahsettiðimiz yazarýn kalemi genelde serttir ... aðýr eleþtirmiþtir ya da az bile söylemiþtir tartýþýlýr ...
    Geniþ bakabilenlerle tartýþýlýr o da apayrý bir mevzuu tabiii
    kimdir bu yazar ben öyle yazarýn alnýný karýçlarým
    amerikan ya da ingiliz medyasý mý her neyse bunlarýn lafýný mý ciddiye alacaðým ben!dünyayý ne biçim bir çýkmaza sürükleyen zihniyetin ne yazarlarýna ne de güzel görünen hiç bir þeyine itibar etmem ben.

Bunlarýn hepsini Ahmet Çakar'a havale ediyorum ben.Onlarýn hakkýndan o iyi gelir....Hahahahaha

ayrýca ezgi mantaliten hiç hoþuma gitmedi diyim sanatrabzondan böyle bir zihniyetin çýkacaðýna inanmak bile istemiyorumneyse o kadar hata kadý kýzýnda da olur

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kusura bakmayýn ben bu olaya geniþ bakabilecek kadar insaniyetliðimi yitirmedim...

Eleþtiri ile hakareti ayýrt etme kapasiteniz olduðuna inanýyorum hatta bu yanlýþlýktan döneceðinizede inanýyorum ...

Muhtemelen iþ hayatýnýz olmuþtur. Ýnsanýn her aný bir deðil.Baþarýlý olur baþarýsýz olur. Yalnýz baþarýsýz oldunuz diye insanlar size bugüne kadar küfretmemiþlerdir sanýrým...

Az bile söylemiþtir ifadesi yakýþmýyor size. Volkan da bir insan. Etten kemikten bizler gibi. Bugün bu haksýzlýða kendi çapýmýzda tepki göstermezsek yarýn sizler içinde az bile söylemiþler der birileri...

Bir gün volkaný savunacaðýmý rüyamda görsem inanmazdým. Yakýndan tanýyanlar bilir volkaný ne kadar antipatik bulduðumu...
    hemþerum ya benum gibi düþünenleri görünce insan ayrý bir mutlu oluyor ki hiç sormiyasun

Alýntý mehmet83 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Volkan'i zerre kadar sevmem. Hatta nefret ederim ama keske vurdugunda tam vursaydi. Ayip ettin Volkan
    amerikadan yazýyorsun hemþerim anlat bize þu iþin aslýný yaaa...
    nedir bu amerikancý zihniyetten çektiðimiz...
    lanet olsun bendeki bu insan sevgisine
    Konu trbahmet tarafýndan (18.06.2008 Saat 13:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    by @}{/\/\é+

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ne bu agresiflik, konuþuyorduk ne güzel...Herkes %100 ariftir, ukalalýk en sevmediðim haslettir

collerin yaptýðý þerefsizliði nihat da yapsaydý ona kafayý ilk önce ben atardým, zidaný bile çaðýrmam...

yooo niye memleket meselesi yapalým ki, bizler medeniyeti batýdan öðrenmedik ki, medeniyeti onlar bizden öðrendi...

arkadaþým aklýna takýlan baþka soru varsa cevaplamaya çaliþiyim...

doyurucu olmuþtur kanýmca mutluluk ve baþarýlar, Allah gönlüne göre versin

Ekuri, dilimizde kanki & iyi arkadaþ grubu anlamýnda kullanýlýr ama sen illa da farklý anlamlar bulmak ve yine tatsýzlýk çýkarmak peþindeysen bilemem!
    Ben sizden kaçýyorum artýk fakat hangi baþlýkta birþey yazmaya baþlasam sürekli dibimde bitiyosunuz. tadý kaçtý bu iþin!
    Kim ne yapýcaksa yapsýn ...!!!
    sevgili arkadaþým sana þefkat ellerimi uzatýyorum

tövbe et imana gel ya da özür dile de hemþerimizi baðrýmýza basmasýný da biliriz biz

ama senin bir anda deðiþebileceðine inanmýyorum, Allah yardýmcýn olsun ne diyim sana

Alýntý Nebiye Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþka gidecek yerimiz mi var?

kimi nerden kovuyorsunuz anlamadým ki?

burasý kimsenin babasýnýn malý deðildir...

saygý ve sevgilerimle...
    Konu trbahmet tarafýndan (18.06.2008 Saat 13:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    by @}{/\/\é+

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hem 'fair play'den, temiz futboldan, temiz oyundan bahsedeceksiniz, Volkan'ýn yaptýðýnýn etik olmadýðýný söyleyeceksiniz, hem de kalkýp ''aptal, maðara adamý'' gibi laflara ''oyunun kuralý, hak etti'' diyip bunlarý 'etik' bulacaksýnýz!

Baþtan ayaða çeliþkidir bu...

Dip not: Baþlýktaki tatsýz mesajlara þimdilik dokunmuyorum. Devamý gelirse yaptýrým uygulanacaktýr.

Ayrýca; Nebiþ ablacým teþekkürler.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Gamze Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hem 'fair play'den, temiz futboldan, temiz oyundan bahsedeceksiniz, Volkan'ýn yaptýðýnýn etik olmadýðýný söyleyeceksiniz, hem de kalkýp ''aptal, maðara adamý'' gibi laflara ''oyunun kuralý, hak etti'' diyip bunlarý 'etik' bulacaksýnýz!

Baþtan ayaða çeliþkidir bu...

Dip not: Baþlýktaki tatsýz mesajlara þimdilik dokunmuyorum. Devamý gelirse yaptýrým uygulanacaktýr.

Ayrýca; Nebiþ ablacým teþekkürler.
    hemþerum konuþ yaaa

iyi edersin gamze, zaten tatsýzlýðý çýkaran nasýl bizim hemþerimiz olabilir benim aklým almýyor...

bu kadar mý amerikancý olmuþuz ki,böyle düþünen arkadaþlarý ahmet çakarý dinlemeye davet ediyorum... özümüze dönelim...

III. Viyana kuþatmasýndayýz, bu sefer alacaðuk orayi

Ben merakla bekliyorumsence alabilecek miyiz avrupa kupasýný(viyanayý)?

hatasýz kul olmaz, herkese bol selam
    by @}{/\/\é+

Volkan Demirel maðara adamý

Katýlýyorum.Adam öldürmeye teþebbüs etmiþti Türkiye'de.Ýnþallah kovarlar milli takýmdan.Yakýþmýyor.

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

http://vidomido.superonline.com/vide...6/18/5418.html

Bu gergin ortama bu video iyi gelir Rýdvan maç esnasýnda nasýl sinirleniyor ççççççççç

Yapmaaa Volkan ya Oyuncu deðiþikliði hakkýmýzda doldu... Yapma

Hayatýmda bu kadar az gülmüþümdür.
    Konu Erbay tarafýndan (18.06.2008 Saat 20:12 ) deðiþtirilmiþtir.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý smart61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    http://vidomido.superonline.com/vide...6/18/5418.html

Bu gerdin ortama bu video iyi gelir Rýdvan maç esnasýnda nasýl sinirleniyor ççççççççç

Yapmaaa Volkan ya Oyuncu deðiþikliði hakkýmýzda doldu... Yapma

Hayatýmda bu kadar az gülmüþümdür.
    yýkýldým yaa maç heyecaný iþte ççç

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cekler karel brückner yerine alman matthias sammeri Teknik direktör olarak düsünüyormus.

http://www.kicker.de/news/fussball/e...rtikel/379960/
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Bu yine maçý izlesem tüylerim diken diken olurdu heralde Ne maçtý be hayatýmda hiç bu kadar baðýrdýðýmý atladýðýmý zýpladýðýmý hatýrlamýyorum

http://www.youtube.com/watch?v=iUG84PkWCYY
    Konu Yiðit SARI tarafýndan (08.02.2011 Saat 14:14 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)