Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 239 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trkiye Basketbol A Milli Takm 6'da 6 ile Avrupa ampiyonasndayz!

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Standart Trkiye Basketbol A Milli Takm 6'da 6 ile Avrupa ampiyonasndayz!

2009 Avrupa Erkekler Basketbol ampiyonas Eleme Grubu malarn 3-20 Eyll tarihleri arasnda yapacak A Milli Takm'da aday kadro akland! te, C Grubu'nda Fransa, Belika ve Ukrayna ile zorlu malara kacak olan Devler'in kadrosu!

Aday kadro yle:
    Ersin Grkem (Antalya Bykehir Belediye)
    Ersan lyasova (AXA Barcelona)
    Engin Atsr (Benetton Treviso)
    Sinan Gler (Beikta Cola Turka)
    Ender Arslan (Efes Pilsen)
    Kerem Gnlm (Efes Pilsen)
    mer Ak (Fenerbahe lker)
    mer Onan (Fenerbahe lker)
    mit Sonkol (Banvit)
    Semih Erden (Fenerbahe lker)
    Cemal Nalga (Galatasaray Cafe Crown)
    Cenk Akyol (Galatasaray Cafe Crown)
    Hidayet Trkolu (Orlando Magic)
    Kerem Tuneri (Real Madrid)
    Dou Balbay (Teksas)
    Bar Hersek (Efes Pilsen)
    Ouz Sava (Fenerbahe lker)
    Bora Hun Pacun (Efes Pilsen)

NBA takmlarndan Utah Jazz'da forma giyen Mehmet Okur, aday kadroya arlmazken, Milli Takm Teknik Direktr Bogdan Tanjevic, yldz oyuncuyu sakatl nedeniyle kadroya almad.

Tanjevic ayrca, brahim Kutluay, Kaya Peker ve Ermal Kurtolu'nu da aday kadroda dnmedi.

mehmetin sakatl ne derece engel bilemiyorum ama onun olmamasnn yannda ermal ve kayann da yokluu pota altnda kkl bir deiime gittiimizin gstergesi.hele ki takmn yllarca kaptanln yapan ibrahim kutluayn da olmamas gerekten garip.
    kerem tuneriyi nasl aldna da ok ardm belirtmem gerekli.

bu takm o rakipler karsnda napar bilinmez ama bu tanjevic denen adama hi gvenilmedii kesin.en azndan kendi adma yle.hayrls olsun.

milli takmmz da burada tartalm.
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

1. Memonun alnmamasna amamak gerek, ok fazla kendini kolluyor ve yeterince mcadele etmiyordu...doru karar..
    2. ne kayadan ne de ermalden bu saatten sonra birey olmaz, ancak gazla oynayan adamlar...skora katk olarak istikrarl deiller..doru karar
    3.guard olarak Tutkuyu almayp Enderi almalarna ise hala ok aryorum, yanl karar ve knyorum...
    4.mer onann kadroya dahil edilmesi yanltan dnldn gsteriyor, doru karar
    5. son olarak grnen o ki birarada oynayan 2 sene ncesinin mit milli jenerasyonunu artk deerlendirmek istiyorlar, kendi takmlarnda oynamayanlar bile var nk...doru karar

skender - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Valla kadroyu grnce oke oldum...
    Fatih terimin kadrosundan bile daha garip bir kadro...

Okurun olmamasnkesinlikle kabullenemiyorum,ierdeki tek say gvencemizi kadroya almadk...

Kayann olmamas ise dier bir traj komik durum yerine artk ouz dozer olarak kullanrz heralde...

Ermalin olmamas bencede normal...

Serkan Erdoan kesinlikle olmas gerekenlerden..Cenkten ok daha fazla i yapaca kesin...

yln en iyi oyun kurucusu tutku gene kadroda yok...eri dala bilen tek trk oyun kurucusu yine kadroda yok...

Hidayet tek bana saz eline alcaktr..Belki ersan biraz yardmc olur kendisine...

birde tanjevic o kadar ilkeliyse neden tuneri ve hidayeti ald kadroya merak ediyorum...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Hasan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

kaya ve tutku kadroda yer almalyd
    hakan demirel srarndan vazgeerek doruda yapm
    serkan erdoan ne olursa olsun nemli bir skorer kadroda olmalyd
    pota altnda mer dnda sert oyuncumuz yok
    bunlar dnda gzel bir kadro

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

semih acaba kayadan daha iyi oyuncuda bizmi gremiyoruz bunu

mehmet okur yine yapm oyununu...! LAKERS serisinde nedense hibir sorunu yoktu...! bu adama btn sezon boyunca biey olmuyorda milli takma katlaca zamanm sakatlanyor

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Mehmet Okur kadroya alnmad
    10 Haziran 2008 Sal 12:30
    NBA'in Utah Jazz formas giyen ve baarl bir sezonu geride brakan Mehmet Okur bu kararla ok oldu.

2009 Avrupa Erkekler Basketbol ampiyonas Eleme Grubu malarn 3-20 Eyll tarihleri arasnda yapacak (A) Milli Takm'n aday kadrosu akland.

Esma Sultan Yals'nda aday kadroyu aklamak iin dzenlenen basn toplantsna Basketbol Federasyonu Bakan Turgay Demirel, (A) Milli Takm Antrenr Bogdan Tanjevic, Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri Ali zsoy, (A) Milli Takm Menajeri Harun Erdenay, Milli Takmlar dari Menajeri Barbaros Akka ve yardmc antrenr Aziz Bekir katld.

Milli Takmlar dari Menajeri Barbaros Akka tarafndan aklanan 18 kiilik kadroda u oyuncular yer alyor:

Ersin Grkem (Antalya Bykehir Belediyespor), Ersan lyasova (Axa FC Barcelona), mit Sonkol (Banvit), Engin Atsr (Benetton Treviso), Sinan Gler (Beikta Cola Turka), Bar Hersek, Bora Hun Paun, Ender Arslan, Kerem Gnlm (Efes Pilsen), Ouz Sava, mer Faruk Ak, mer Onan, Semih Erden (Fenerbahe lker), Cemal Nalga, Cenk Akyol (Galatasaray Cafe Crown), Hidayet Trkolu (Orlando Magic), Kerem Tuneri (Real Madrid), Dou Balbay (Texas Longhorns)

MEHMET OKUR SAKATLII NEDENYLE KADRODA YOK

NBA takmlarndan Utah Jazz'da forma giyen Mehmet Okur, sakatl nedeniyle milli takm kadrosuna alnmad.

Mehmet'in yan sra brahim Kutluay, Kaya Peker, Ermal Kurtolu ve Fatih Solak gibi oyuncular da kadroda yer almazken, Kerem Tuneri uzun bir aradan sonra aday kadroya alnd.

ELEME GRUBUNDAK LK MA 3 EYLL'DE

Eleme malarn eyll aynda oynayacak milliler, 16 Temmuz'da stanbul'da kampa girecek ve hazrlk almalarna balayacak.

Milli takm, eleme grubu malarnda (C) Grubu'nda Fransa, Belika ve Ukrayna ile kar karya gelecek.

Grubundaki ilk man 3 Eyll'de sahasnda Ukrayna ile yapacak ''12 Dev Adam''n dier karlamalarnn tarihleri yle:

6 Eyll Belika-Trkiye
    10 Eyll Trkiye-Fransa
    13 Eyll Ukrayna-Trkiye
    17 Eyll Trkiye-Belika
    20 Eyll Fransa-Trkiye

Bu arada, 2009 Avrupa ampiyonas'nda eleme turu msabakalar, 4'er takml 3 grup ve 5 takml bir grup halinde oynanacak.

Gruplarnda ilk sray alan ekipler ile en iyi ikinci 3 takm finallerde mcadele etmeye hak kazanacak. Finallere katlacak son lke ise lave Takm Belirleme Turu'nun ardndan belli olacak.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

fransa ile oynayacamz ma kimin dierk kacan belirler

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Tutku Acik ve Serkan Erdogan'in olmamasina sasirdim acikcasi. Tanjevic'in tkrdgn yalayip Kerem'i almasi da ilginc ama bence dogru bir karar.

Ispanya'nin tekerrrn yasamayalim da...
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Trabzonspor Kongre yesi zge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    stanbul

Akas kadroda Kerem'i beklemiyordum ama Kaya'y gremeyince ardm.Kaya olmalyd.Serkan bu sene pek etkili olamad ama ne olursa olsun o da kadroda olmalyd.Tanjevic yine yapt yapacan.

Yazm bir kere daha okudum Kerem'i beklemiyordum derken yanl anlalabilir.Tanjevic'in almasn beklemiyordum demek istedim.
    Konu zge tarafndan (10.06.2008 Saat 23:59 ) deitirilmitir.
    -1461 TRABZON-

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bence bu grupta 2.ci oluruz fransa ok rahat geer bizi

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Tutku Acik Kadro'ya girmeyi hak etmisti.

Ender Arslan bu sezon ne yapti ki ? !!!
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    09.07.2007
    Nereden
    Trabzon

Milli basketbolcu Cenk Akyol, Polonya'da 3-20 Eyll tarihleri arasnda yaplacak 2009 Avrupa Erkekler Basketbol ampiyonas eleme grubu malarnda iddial olduklarn belirterek, ''Gruptan kp, Avrupa ampiyonas'na katlacaz'' dedi.

Milli forma altnda elinden gelenin en iyisini yapacan syleyen Cenk Akyol, ''Milli Takm kadrosuna arlmak ok farkl bir duygu. Bu zamana kadar Ay-Yldzl formay birok kez giymi olmama ramen (A) Milli Takm kadrosuna seilmek beni yeniden heyecanlandrd. Bu yl 2009 ylnda yaplacak Avrupa ampiyonas iin eleme msabakalar oynayacaz. Trk Milli Takm'nn her turnuvada her zaman iddias vardr. Bu sene de bunda bir farkllk olmayacak. Gruptan kp, Avrupa ampiyonas'na katlacaz'' diye konutu.

2010 Dnya ampiyonas ncesinde Avrupa ampiyonas'nn ve elemelerinin nemli olduunu kaydeden Akyol, ''ok nemli bir srece girdik. Dnya ampiyonas'na 2 yl kald. Evsahiplii yapacamz ampiyonada, elbette hedefimiz en st nokta olacaktr. Avrupa ampiyonas elemelerine ve ampiyonaya ne kadar ciddi hazrlanrsak, 2010'da da o kadar baarl olacamz dnyorum. lk hedefimiz Polonya'' eklinde konutu.
    http://www.internetspor.com/news_detail.php?id=75287
    Sen alat biz severiz seni...
    Akn rengi:BORDO-MAV
    ts_mania

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Dnya ampiyonasna ok az kald ama bn memlekette hi bir spor salonu yapmnn olduunu ne okudum ne grdm ne de duydum,

malar nerede oynanacak acaba adam gibi bi ABD PEK ARENA var oda yeterli deil

Osman Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Bu adam ne yaptn sanyor acaba.Bora Hun Paun ve Bar Hersek nedir Allah akna.Nerede Tutku ak.Bu sezon mthi iler yapan Tutku yok yan gelip yatan Ender var.yi Kerem Tuneri'yi arm.Yazklar olsun bu basketbol federasyonuna.
    Colmandante

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Alnt Osman Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu adam ne yaptn sanyor acaba.Bora Hun Paun ve Bar Hersek nedir Allah akna.Nerede Tutku ak.Bu sezon mthi iler yapan Tutku yok yan gelip yatan Ender var.yi Kerem Tuneri'yi arm.Yazklar olsun bu basketbol federasyonuna.
    Bora hun paun ve Bar Hersek Trk basketbolunun geleceidir....kariyerlerine bakver bi zahmet...

Osman Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Merak etme Cengiz abi ben basketbolu en az senin kadar hatta belki de senden daha ok takip ediyorum.Ben bu ocuklarn Pertevniyal manda 35 dakika sre alp 2 saat sonraki Efes Pilsen malarna geldiklerini bilirim.Pertevniyaldeki performanslar da iyiydi gerekten.Ancak kendi takmlar olan Efes Pilsen'de ikisinin toplam aldklar sre bir ma sresine denk gelmez.Sonra milli takmda oynamak Pertevniyalde oynamaya benzemez.Bir Kaya Peker yokken Bora'nn arlmasna anlam veremiyorum akas.Zaten tahminimce kadroyu doldurmak iin eklenmi isimler bunlar.Ama Tutku'nun olmay gerekten geen seneki Kerem Tuneri'nin alnmay gibi skandal birey.
    Colmandante

Kocaeli l Temsilcisi Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    15.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

Bence olabilecek bir kadyo kurulmu.Mehmet'in olmamasn normal karlyorum. Bu sene sakatlktan dolay iyi malar karamasada Serkan Erdoan kadroda olmalyd.

Her ne olursa olsun milli takmmza baarlar diliyorum...

yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

kaan kuraln geen mata "ok garip tercihler yapt yine.hayretle karlyorum.anlam veremiyorum." dedi.
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Murat Kosova'yla Kaan Kural Milli koc olsalar Avrupa Sampiyonu olurduk, buraya yaziyorum
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

mer ak(C)
    Ersan (PF)
    Hidayet(SF)
    mer Onan(SG)
    Kerem Tuneri(PG)
    byle bir 5 izleyeceiz sanrm

yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

ersan yerine kerem gnlmn oynamasn daha doru bulurum ben.
    ayrca imdi 5 oluturmak iin baktm da hakikaten hi bildiimiz isimler yok.4(PF) numarada da doru drst alternatif yok.
    ersan da eskiden beri 3(SF) oynar diye biliyorum ben.

skender YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.07.2007
    Nereden
    stanbul

yarn saat 15:00 te Tkriye - ABD ma var Ntv Spor'da.. Rya takmla kapyoruz, iyi ma olur, karmicam..
    Ms que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

skender YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.07.2007
    Nereden
    stanbul

ermal' hi sevmem ama Kaya Peker ' in kadroya arlmamas kt olmu.. Ersan lyasova'ya hastaym ya, ok iyi adam.. + Cenk Akyol..
    Ms que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Trabzonspor Kongre yesi
    Uurtan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Alnt DE4YOU Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mer ak(C)
    Ersan (PF)
    Hidayet(SF)
    mer Onan(SG)
    Kerem Tuneri(PG)
    byle bir 5 izleyeceiz sanrm
    mer ak kadrodan karld diye duydum.. Yerine Fatih Solak alnm..
    Basketbol milli takmndan soudum ben cidden birka sene ncesi gibi yetenekli sorumluluk alan adamlarmz yok gibi..
    Olanlar ise NBA derdinden Milli takm pek nemsemiyo gbi geliyor..
    Bir Gn Mutlaka Aslna Dneceksin. Dnmek Zorundasn. Bu Senin Genlerinde var...

yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

mer ak yerine niye fatih solak arld anlamyorum hcum yetenei yok
    ribaund alp sma yaparsa say atar

yarn hido ve mersiz amerika karsnda yapacamz mata ansmz yok maalesef

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)