Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elden Kaçýrdýklarýmýz

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

Standart Elden Kaçýrdýklarýmýz

Bugün az önce biten AVUSTURYA-HIRVATÝSTAN maçýnda oyuna Ümit diye bir genç girdi oyuna ve belkide turnuvanýn en zayýf kadrosu olan takýmý þampiyonluk adaylarýndan birini rakip sahaya hapsetmesini saðladý
    sadece Ümit deðil
    Eren Derdiyok
    Serdar Taþçý
    Mesut Özil
    ve diðerleri eminimki bir çoðu AY-YILDIZLI formayý tercih ederdi peki biz niye bu oyuncularý bulamýyoruz da sonra arkalarýnda keþke zamanýnda farketseydik diye bakýyoruz

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

avusturya da kaleci ramazan

gökhan inler

ve birdaha cok
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Kesinlikle federasyonun kurduðu ekibin yetersizliðinden.. O futbolcular A milli'ye Fatih Terim'in döneminde yani son 2-3 sene içinde alýnmýþ olan adamlar.. Mesela Malik Fathi'yi örnek vereyim, adam Hertha Berlin'de solda parladý Alman milli takýmýna 1-2 kez çaðrýldý. Fatih Terim'e solda sorunumuz var neden teklif götürmediniz gibisinden bir soruya ''Almanya'daki ofisle irtibattayýz ama haberim olmadý. Ýsmine bakýnca Türk deðil gibi duruyor gibisinden abuk subuk laflar etmiþti.. Sonradan Malik Fathi'yle röportaj yaptýklarýnda ''Herhangi bir teklif gelmedi, gelseydi olabilirdi'' demiþti.. Birçok parlayan birçok Türk futbolcunun da her ne kadar isimleri anlaþýlsa da(!) akýbeti böyle olduðuna eminim.. Adam gibi araþtýrýlmýyor. Güya Federasyonun Almanya'da ofisi varmýþ da bilmem ne.. Ne iþ yapar orasý. Üstdüzey takýmlarda yetiþen ya da oralara genç yaþta transfer olan gurbetçileri görmek yerine 3.ligden bilmem nerdeki topçular dikkatlerini çekiyor.. O göremedikleri oyuncular þimdi Ýsviçre'nin vs bel kemiðini oluþturur hale geliyor.

Ýþin özü daha küçük yaþlarda görmek yerine, Almanya'nýn Avusturya'nýn veya Ýsviçre'nin U-17,U-19 milli takýmlarýna çaðrýldýktan sonra görüyoruz ve topçulara o ülkenin milli takým mantalitesi,düþüncesi aþýlandýktan sonra teklif götüseniz dahi Türkiye'yi seçmeleri imkansýz hale geliyor. Umarým artýk yetiþen gelecek vaadeden topçularý adam gibi takip edip daha genç yaþtan Türkiye'ye, milli takýma kazandýrýrýz..
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

Metehan MALKOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hatýrlarsanýz frikik yarýþmasýnda zidane ý yenen uður(soyadýný unuttum)diye bir arkadaþýmýz vardý onuda hollandalýlara kaptýrdýk..

Trabzonspor

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

yok arkadas adamin icinde biraz milliyetcilik olsa türk milli takimdan teklif beklerdi
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Orhan_Gazi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ben sahsen Almanya veya Isvicre' de eger Türk isem ölürümde oynamam. Milli takim ekibinin gözüne batmak icin daha cok calisirim.

Dogan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Metehan MALKOÇ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hatýrlarsanýz frikik yarýþmasýnda zidane ý yenen uður(soyadýný unuttum)diye bir arkadaþýmýz vardý onuda hollandalýlara kaptýrdýk..
    Kaptýðýyla kaldý Hollanda biraz. Eðer bi futbolcu kulüp seçimi gibi Milli Takým seçimi yapýyorsa, afedersiniz þey yapsýn gitsin diyeceðim...
    "Haksýzlýk karþýsýnda susan dilsiz þeytandýr."

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Ben onlarin yerinde olsam Türk Milli Takimini secmezdim. Nasil olsa 3 eziklerden adam aliyor kadroya. Nerde Nuri Sahinler, Yildiray Bastürkler Milli Takimi sectide ne oldu. Birgün sebebsiz yere yersin tekmegi Yildiray gibi.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý FANATIK61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben onlarin yerinde olsam Türk Milli Takimini secmezdim. Nasil olsa 3 eziklerden adam aliyor kadroya. Nerde Nuri Sahinler, Yildiray Bastürkler Milli Takimi sectide ne oldu. Birgün sebebsiz yere yersin tekmegi Yildiray gibi.
    Merak etme zaten Yýldýray'ý gören Türk gençleri lan bu Yýldýray bile bu milli takýmda oynayamýyorsa ben nasýl oynarým deyip seçmezler bizim milli takýmý.Turnuva baþlamadan bahsettiðim Gökhan Ýnler bizim Emre Belözoðlu'ndan 10 gömlek iyi futbolcu bana göre.Ýlerleyen yýllarda Milan, Ýnter gibi takýmlarda görürsek hiç þaþýrmayýn derim.Bu ezik fenerbahçe nasýl kaçýrdý elinden bunu anlamadým doðrusu.
    Colmandante

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyikide kaptýrdýk o herif sivasspora kadar düþtü.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Nuri Þahin bizi seçti de be oldu adam Euro2008'e gidemedi Ayhan gitti ! Yani ben seçmeyenlere eskiden kýzardým ama artýk doðal karþýlýyorum.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý gokturk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nuri Þahin bizi seçti de be oldu adam Euro2008'e gidemedi Ayhan gitti ! Yani ben seçmeyenlere eskiden kýzardým ama artýk doðal karþýlýyorum.
    kesinlikle katýlýyorum.

lakin bütün iþ;baþa gelen yöneticilerde bitiyor...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

"Gökhan Ýnler" favorim bunlar arasýnda gerçekten büyük kayýp sahada elinden geleni yapýyor ...
    .

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

uður yýldýrým.. ama o soradan söndü ya antepe geldi geçen sezon zaten..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    32

Alýntý kaf_kef Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaptýðýyla kaldý Hollanda biraz. Eðer bi futbolcu kulüp seçimi gibi Milli Takým seçimi yapýyorsa, afedersiniz þey yapsýn gitsin diyeceðim...

ama sen farklý düþünmen doðal eer bi tarafýn da baþka bir millet olsaydý anlardýn dertlerini kýzma ama avatarýndaki ceyhun bile almanyada oynamak istedim çifte pasaportum yoktu ama bn yinede türkiyede oynadým demek gibi bi talihsiz cümle kurmuþtu

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Uður Yýldýrým Aivasta beyler.
    Konu Atakan tarafýndan (11.10.2008 Saat 16:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    Més Que Un Club

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

O saydýðýnýz oyuncularýn hiçbiri bizim takýmda oynayamaz.Ümit Karanlar, Mehmet Topuzlar kadroya bile alýnmýyor.Hakikaten acayip alternatif var milli takým için.

Nereden
    Ankara

Bu isimlerin hiç biri milli takýmda oynayamaz... Bu baþlýðý hiç sevmedim... Çünkü elimizden hiç bir þey kaçmadý... Avusturya ve Ýsviçre ne kadarda vasat takýmlar ! Birde Milli takýma bakýn... Seçici olunacak artýk seçici...
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takýmý oldu.

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Neye niyet neye kýsmet iþte
    .

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Fatih Terim'e çok kýzmýþýmdýr Fatih Tekke'yi kadroya dahil etmemesinden dolayý... Yýldýray Baþtürk olsaydý diye çok içimden geçirdim maç sýrasýnda.. Milli Takým denince aklýma Türkiye çapýndaki en iyi oyuncularýn gelmesi gerekirken, nedense hep 3 büyükler (!) istila ediyor takýmý, gördüklerime üzülüyorum...
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

alpozan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    31

Uður Yýldýrým.. Onu biz kaptýrmadýk adam kendisi hollandayý tercih etti...

cýnar#7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Arsenalli Oðuzhan'ý da kaçýrdýk!

Sezon baþýnda Hollanda'nýn AZ Almaar Kulübü'nün alt yapýsýndan Ýngiltere'nin ünlü kulüplerinden Arsenal'a transfer olan 16 yaþýndaki Oðuzhan Özyakup, oynadýðý futbolla harikalar yaratmaya devam ediyor. Arsenal'ýn genç takýmýnda 10 numaralý formasýyla Ýngiltere'nin yeþil sahalarýnda top koþturan genç yetenek Özyakup, ayný zamanda Hollanda 17 yaþ grubu milli takýmýnýn da kaptanlýðýný yapýyor.

Hollanda'da ikamet eden gurbetçi Trabzonlu ailenin tek erkek çocuðu olan Oðuzhan Özyakup, Ýngiltere'nin baþkenti Londra da bir Ýngiliz ailenin yanýnda kalýp, futbol yaþamýný ailesinden uzakta sürdürüyor.

"Robin Van Persie'nin ayak izlerinden yürüyor" denilerek Hollanda basýnýn kendinden övünçle bahsettiði genç yetenek, Çarþamba günü Hollanda- Polonya arasýnda oynanan 17 yaþ gurubu dostluk milli maçýnda kaptanlýk bandýný takarak turunçlu renkli formayý 90 dakika süresince giydi.

Orta sahada görev yapan Oðuzhan Özyakup, oynadýðý mükemmel futbol karþýsýnda ayakta alkýþlanýrken, yaptýðý assistlerle Hollanda'nýn Polonya karþýsýnda 2-0'lýk skorla galip gelmesinde büyük rol oynadý.

"Ben henüz kariyerimin baþýndayým, ne olursa olsun baþarýlý olmak istiyorum" diyerek, küçük yaþta dünya kulüplerinin dikkatini üzerine çeken süper yetenek, oynadýðý futbolla Arsenal A takýmý ile Hollanda Milli takýmýna þimdiden göz kýrpmaya baþladý.
    Konu cýnar#7 tarafýndan (11.10.2008 Saat 16:37 ) deðiþtirilmiþtir.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

peki,son derece aç gözlü bir tavýrla almanyanýn yetiþtirdiði futbolcularýn üzerine konduðumuz durumlar için ne diyeceðiz.
    yýldýray,halil,hamit,nuri vs ...
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Oguzhan adina sevindim hic degilse Arsenal, Manu veya Real Madrid'te görebilecegiz onu. Türkiyeye gelse 1-2 sene sonra harcanirdi.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Ümit Tekþan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Bunlar kesinlikle Millitakýmda bulunan yöneticelerden kaynaklanýyor. Tabi baþýnda Federasyon da geliyor.Biz kendi ülkemizdeki üst düzey oyuncularý Millitakým kadrosunda göremiyoruzki kaldýký Avrupada oynayan Türk futbolcularý görsek.

Yazýk oluyor yazýk Özellikle Mesut ÖZDÝL bence çok süper top oynuyor ama Mesut ÖZDÝL haberlerden takip ettiðim kadarýyla ALMAN milli takýmýný tercih etmiþ. Gerçekten yazýk oluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)