Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Elden Kardklarmz

Hasan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Standart Elden Kardklarmz

Bugn az nce biten AVUSTURYA-HIRVATSTAN manda oyuna mit diye bir gen girdi oyuna ve belkide turnuvann en zayf kadrosu olan takm ampiyonluk adaylarndan birini rakip sahaya hapsetmesini salad
    sadece mit deil
    Eren Derdiyok
    Serdar Ta
    Mesut zil
    ve dierleri eminimki bir ou AY-YILDIZLI formay tercih ederdi peki biz niye bu oyuncular bulamyoruz da sonra arkalarnda keke zamannda farketseydik diye bakyoruz

Hdai Pervaneli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2007
    Nereden
    Almanya

avusturya da kaleci ramazan

gkhan inler

ve birdaha cok
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Trabzonspor Kongre yesi
    Erkin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    33

Kesinlikle federasyonun kurduu ekibin yetersizliinden.. O futbolcular A milli'ye Fatih Terim'in dneminde yani son 2-3 sene iinde alnm olan adamlar.. Mesela Malik Fathi'yi rnek vereyim, adam Hertha Berlin'de solda parlad Alman milli takmna 1-2 kez arld. Fatih Terim'e solda sorunumuz var neden teklif gtrmediniz gibisinden bir soruya ''Almanya'daki ofisle irtibattayz ama haberim olmad. smine baknca Trk deil gibi duruyor gibisinden abuk subuk laflar etmiti.. Sonradan Malik Fathi'yle rportaj yaptklarnda ''Herhangi bir teklif gelmedi, gelseydi olabilirdi'' demiti.. Birok parlayan birok Trk futbolcunun da her ne kadar isimleri anlalsa da(!) akbeti byle olduuna eminim.. Adam gibi aratrlmyor. Gya Federasyonun Almanya'da ofisi varm da bilmem ne.. Ne i yapar oras. stdzey takmlarda yetien ya da oralara gen yata transfer olan gurbetileri grmek yerine 3.ligden bilmem nerdeki topular dikkatlerini ekiyor.. O gremedikleri oyuncular imdi svire'nin vs bel kemiini oluturur hale geliyor.

in z daha kk yalarda grmek yerine, Almanya'nn Avusturya'nn veya svire'nin U-17,U-19 milli takmlarna arldktan sonra gryoruz ve topulara o lkenin milli takm mantalitesi,dncesi alandktan sonra teklif gtseniz dahi Trkiye'yi semeleri imkansz hale geliyor. Umarm artk yetien gelecek vaadeden topular adam gibi takip edip daha gen yatan Trkiye'ye, milli takma kazandrrz..
    Bu yolda asla yalnz yrmeyeceksin!

"Benim iin Trabzonspor, en gllere kar koyan ve herkesi yenen hayali kahramand. yle bir kahramand ki statkoyu bile devirmiti. K.K.

Metehan MALKO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.07.2007
    Nereden
    stanbul

hatrlarsanz frikik yarmasnda zidane yenen uur(soyadn unuttum)diye bir arkadamz vard onuda hollandallara kaptrdk..

Trabzonspor

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

yok arkadas adamin icinde biraz milliyetcilik olsa trk milli takimdan teklif beklerdi
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Orhan_Gazi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.08.2006

ben sahsen Almanya veya Isvicre' de eger Trk isem lrmde oynamam. Milli takim ekibinin gzne batmak icin daha cok calisirim.

Dogan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt Metehan MALKO Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hatrlarsanz frikik yarmasnda zidane yenen uur(soyadn unuttum)diye bir arkadamz vard onuda hollandallara kaptrdk..
    Kaptyla kald Hollanda biraz. Eer bi futbolcu kulp seimi gibi Milli Takm seimi yapyorsa, afedersiniz ey yapsn gitsin diyeceim...
    "Hakszlk karsnda susan dilsiz eytandr."

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Ben onlarin yerinde olsam Trk Milli Takimini secmezdim. Nasil olsa 3 eziklerden adam aliyor kadroya. Nerde Nuri Sahinler, Yildiray Bastrkler Milli Takimi sectide ne oldu. Birgn sebebsiz yere yersin tekmegi Yildiray gibi.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

Osman Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Alnt FANATIK61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben onlarin yerinde olsam Trk Milli Takimini secmezdim. Nasil olsa 3 eziklerden adam aliyor kadroya. Nerde Nuri Sahinler, Yildiray Bastrkler Milli Takimi sectide ne oldu. Birgn sebebsiz yere yersin tekmegi Yildiray gibi.
    Merak etme zaten Yldray' gren Trk genleri lan bu Yldray bile bu milli takmda oynayamyorsa ben nasl oynarm deyip semezler bizim milli takm.Turnuva balamadan bahsettiim Gkhan nler bizim Emre Belzolu'ndan 10 gmlek iyi futbolcu bana gre.lerleyen yllarda Milan, nter gibi takmlarda grrsek hi armayn derim.Bu ezik fenerbahe nasl kard elinden bunu anlamadm dorusu.
    Colmandante

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

iyikide kaptrdk o herif sivasspora kadar dt.
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Kadir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Eskiehir

Nuri ahin bizi seti de be oldu adam Euro2008'e gidemedi Ayhan gitti ! Yani ben semeyenlere eskiden kzardm ama artk doal karlyorum.

Forum Yneticisi Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara

Alnt gokturk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nuri ahin bizi seti de be oldu adam Euro2008'e gidemedi Ayhan gitti ! Yani ben semeyenlere eskiden kzardm ama artk doal karlyorum.
    kesinlikle katlyorum.

lakin btn i;baa gelen yneticilerde bitiyor...
    • Forum Kurallarna aykr her trl durumu ltfen butonunu kullanarak ynetim ekibine raporlaynz.

Bordomavi .net

Trkiye'nin en byk taraftar sitesi.

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

"Gkhan nler" favorim bunlar arasnda gerekten byk kayp sahada elinden geleni yapyor ...
    .

yelik tarihi
    23.06.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

uur yldrm.. ama o soradan snd ya antepe geldi geen sezon zaten..

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.06.2008
    Ya
    30

Alnt kaf_kef Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kaptyla kald Hollanda biraz. Eer bi futbolcu kulp seimi gibi Milli Takm seimi yapyorsa, afedersiniz ey yapsn gitsin diyeceim...

ama sen farkl dnmen doal eer bi tarafn da baka bir millet olsayd anlardn dertlerini kzma ama avatarndaki ceyhun bile almanyada oynamak istedim ifte pasaportum yoktu ama bn yinede trkiyede oynadm demek gibi bi talihsiz cmle kurmutu

Atakan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Uur Yldrm Aivasta beyler.
    Konu Atakan tarafndan (11.10.2008 Saat 16:57 ) deitirilmitir.
    Ms Que Un Club

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    13.08.2007

O saydnz oyuncularn hibiri bizim takmda oynayamaz.mit Karanlar, Mehmet Topuzlar kadroya bile alnmyor.Hakikaten acayip alternatif var milli takm iin.

yelik tarihi
    16.06.2007
    Nereden
    Ankara

Bu isimlerin hi biri milli takmda oynayamaz... Bu bal hi sevmedim... nk elimizden hi bir ey kamad... Avusturya ve svire ne kadarda vasat takmlar ! Birde Milli takma bakn... Seici olunacak artk seici...
    ! ! ! Bize Her Yer Trabzon ! ! !
    ! ! ! Tarihlerden Fkran Bozkurtlarz Biz ! ! !

Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takm oldu.

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Neye niyet neye ksmet ite
    .

guci 29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

Fatih Terim'e ok kzmmdr Fatih Tekke'yi kadroya dahil etmemesinden dolay... Yldray Batrk olsayd diye ok iimden geirdim ma srasnda.. Milli Takm denince aklma Trkiye apndaki en iyi oyuncularn gelmesi gerekirken, nedense hep 3 bykler (!) istila ediyor takm, grdklerime zlyorum...
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin mrn yedi senelerin...

alpozan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Uur Yldrm.. Onu biz kaptrmadk adam kendisi hollanday tercih etti...

cnar#7 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Arsenalli Ouzhan' da kardk!

Sezon banda Hollanda'nn AZ Almaar Kulb'nn alt yapsndan ngiltere'nin nl kulplerinden Arsenal'a transfer olan 16 yandaki Ouzhan zyakup, oynad futbolla harikalar yaratmaya devam ediyor. Arsenal'n gen takmnda 10 numaral formasyla ngiltere'nin yeil sahalarnda top koturan gen yetenek zyakup, ayn zamanda Hollanda 17 ya grubu milli takmnn da kaptanln yapyor.

Hollanda'da ikamet eden gurbeti Trabzonlu ailenin tek erkek ocuu olan Ouzhan zyakup, ngiltere'nin bakenti Londra da bir ngiliz ailenin yannda kalp, futbol yaamn ailesinden uzakta srdryor.

"Robin Van Persie'nin ayak izlerinden yryor" denilerek Hollanda basnn kendinden vnle bahsettii gen yetenek, aramba gn Hollanda- Polonya arasnda oynanan 17 ya gurubu dostluk milli manda kaptanlk bandn takarak turunlu renkli formay 90 dakika sresince giydi.

Orta sahada grev yapan Ouzhan zyakup, oynad mkemmel futbol karsnda ayakta alklanrken, yapt assistlerle Hollanda'nn Polonya karsnda 2-0'lk skorla galip gelmesinde byk rol oynad.

"Ben henz kariyerimin bandaym, ne olursa olsun baarl olmak istiyorum" diyerek, kk yata dnya kulplerinin dikkatini zerine eken sper yetenek, oynad futbolla Arsenal A takm ile Hollanda Milli takmna imdiden gz krpmaya balad.
    Konu cnar#7 tarafndan (11.10.2008 Saat 16:37 ) deitirilmitir.

alper* - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.03.2008
    Nereden
    Afrika Dier

peki,son derece a gzl bir tavrla almanyann yetitirdii futbolcularn zerine konduumuz durumlar iin ne diyeceiz.
    yldray,halil,hamit,nuri vs ...
    "Gutta cavat lapidem non vi, sed spe cadendo."

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Oguzhan adina sevindim hic degilse Arsenal, Manu veya Real Madrid'te grebilecegiz onu. Trkiyeye gelse 1-2 sene sonra harcanirdi.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

mit Tekan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Bunlar kesinlikle Millitakmda bulunan yneticelerden kaynaklanyor. Tabi banda Federasyon da geliyor.Biz kendi lkemizdeki st dzey oyuncular Millitakm kadrosunda gremiyoruzki kaldk Avrupada oynayan Trk futbolcular grsek.

Yazk oluyor yazk zellikle Mesut ZDL bence ok sper top oynuyor ama Mesut ZDL haberlerden takip ettiim kadaryla ALMAN milli takmn tercih etmi. Gerekten yazk oluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)