Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takýmýn Baþarýsýzlýðýnýn Nedenleri Nelerdir?

Nereden
    Almanya

Standart Milli Takýmýn Baþarýsýzlýðýnýn Nedenleri Nelerdir?

Ben Milli Takimimizin basarisiz olmasinin nedenlerini söyle siraliyorum

1.Fenerbahce,Galatasaray,Besiktas
    aslinda söylece bakarsaniz size biraz sacma gelecek cünkü milli takimin ana kadrosunu olusturan bu klübler ama benim burada deginmek istedigim farkli bir konu bana göre milli takimimizin basarisizliginda bu üc klübün etkin rolü vardir cünkü yillar boyunca kendi cikarlari icin türk futbolunun kanini vampirler gibi emdiler.tesvik birimleri, mac satin almalar ve benzeri olaylar.arkadaslar size su hic garip gelmez mi 24 yildir sampiyon olamayan trabzonsporumuzun asagi yukari sampiyonlukdan uzak oldugu 5-8 sene vardir geride kalan senelerde her yil sampiyonluga oynayipda sampiyon olamamak tuhaf degil mi? gezen sen sampiyonluga ulasan galatasaray oynadigi iyi futbol ile mi yoksa yapdigi iyi lobi ile mi sampiyon oldu bana sorarsaniz futbol adina hic birsey gösteremeyen galatasaray sampiyonluga güclü lobisi sayasinde ulasdi uzun lafin kisasi üc vampir sayesinde milli takim düzeyindeki oyuncularin kendini gösteripde milli takima yükselememesi futbolcular kendini nasil göstersin ki sahada adeda katletiliyorlar.yanlizca 4sampiyon cikarabilen türk ligi bu ilinc bi ayrindi degil mi?

2.Kendini Ulusal medya sanan Istanbul medyasi

su gercegi kabul etmek gerekir günümüz dünyasinin en güclü silahi medyadir.türk medyasida futbol demiyorum spor deyince akla yanlizca üc vampir geliyor yapilan yayimlar ve programlar hep bu üc vampir üzerine yani bu üc vampir sporculari disindaki sporcularin kendini ülke sporunea sunmasi cok zor. dünya 3.olan senel günesin istanbul medyasi tarafindan nasil katletildigini unutmayalim veya gecen sezon oynan sivas-ts macinda istanbul medyasinin nasil gündem olusturtugunu veya istanbul stadtlarinda cikan olaylarin adeta avukatligini yapip trabzonsporun stadinda cikan olaylar sonunda nasil aleyde bir kampanya yapildiginida unutmayalim.erman toroglu,sansal büyükaga,hincal uluc,osman tamburaci,ali sen gibi yanlizca kendi takimlarinin cikarlari icin yorum yapan kisileri yorumcu olarak ekrana tasimak bunlarin gösterkesi degil mi.uzun lafin kisasi türk medyasi denen bisey yok bölge medyaciligi yayim anlayisi ile yayim yapan sözde ulusal medyada tarafsizlik ilkesi yok hem spor anlaminda hemde siyasi anlamda sözde türk medyasinin icinde sözde lafta vatan severlik var gercek anlamda vatan severlik yok.yapilan yayimlar sahsi veya kurumlarin cikarina adina yapiliyor ülkesi ülkenin sporunu düsünen yok,ersun yanalin hakan sükürü milli takimdan kesmesi sonrayi medyanin tutumunu unutmayalim veya fatih tekke nin istanbul takimlarinda oynamis olsaydim milli mac oynadigim milli mac sayisi iki kati olurdu lafinin arkasinda ki gercek neden bu istanbul medyasi degilmi? feldkamp in yildiray bastürk ve halil altintop icin dedigi istanbul takimlarinda oynasaydi onlaro milli takimdan kesmek zor olurdu lafinin veya diger alman teknik adam daum un almanyadaki vatanseverlik türkiyeden daha iyidir lafinin aldinda yatan gercek nedenler nelerdir?

3.Futbol Federasyonu

Futbol federasyonunda veya ülkede oturulan koltuklarin veya makamlarin hakkinida veren yok, ülke futbolunda müthis bir seviyede cifte standart var adaletin olmadigi yerde huzur ve basari olur mu? Buna verilecek en taze örnek son aldigimiz 1mac seyircisiz oynama cezasi degil mi yoksa istanbul stadlarinda hic mi küfür olmuyor güldürmeyin beni.futbol federasyonu ülke futbolunun cikarlari icin degil kendi cikarlari ve kurumlarin cikarlari adina görev yapiyor.karar verme mekanizmasinda olan kisiler cok duygusal ve profesyönel calismiyorlar.ülkede bir doping kontrol merkezinin olmamasi garip degil mi? Doping kontrolü yamanin görevi federasyonda degil mi?

YUKARIDA SIZLER ILEN PAYLASDIGIM NEDENLER DOLAYISIYLA NE MILLI TAKIMIN NEDE TRABZONSPORUMUZUN SAMPIYON OLABILECEGINE INANMIYORUM. BASARILI OLMAK ICIN YILANIN BASINDAN GÖREVE BASLAMAK GEREKIR PSLIKLERI TÜRK FUTBOLUNDAN UZAKLASDIRMAK GEREKIR

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fatih terim
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

FAtih Terim bu takýmýn basýnda baþka bir hoca olsa ne ayhaný ne mehmet topalý ne semih ne hakan baltayý nede bir baþka gs alýrdý bu adam degil TD antrenor bile olmaz bu kadar turkiye en fazla basýrý getirmis bi TD adam varsa oda senol gunestir
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Kýsa ve net : Fatih Terim.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Fatih Terim

Fatih Terim gittiginde suclu gelecek teknik direktöre yeterli destegi vermeyen ve onu yerden yere vuran medya olacaktir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

kadro yenilenmeye çalýþýlmasý teknik direktörün bizanslý olmasý bizans medyasýnýn onu kendinden kabul edip eleþtirmemesi bizanslý teknik adamýnda hep bizanslý topçularý veyahut eski klübünde oynayan futbolculara sempati göstermesi ve basýnla onu eleþtirenlerle idrar yarýþýna girmesi millet diyor ki o adam oynamaz bu diyo ki ben oynatýrým bak oynadý cengaver gibi hep ayný hikaye böyle gittikçe hep baþarýsýz olacaðýz baþarýlý bir milli takým için 3 maçda "0" gol "0" puan istiyoruz...
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Fatih Terim

EÐÝTÝM ÞART!!!

Fatih Solmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

kaç maç oynandý? hayýrdýr aceleniz ne böyle?

MarceloTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

F A T Ý H T E R Ý M

Alýntý maxell Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kaç maç oynandý? hayýrdýr aceleniz ne böyle?
    bu yeni olan biþey deðil
    7-7-7-7-7-7-7

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

herkesinde hemfikir olduðu gibi;fatih terim...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

FATÝH TERÝM.....
    Bu kadar rezalet olmaz....

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kýsa ve net : Fatih Terim.
    '' Ýmza

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Ya Brunei sultaný ya Terim

kamyonetçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Alma mazlumun ahini cikar aheste aheste,diyorum ben.

Senol Gunes ve Ersun Yanali hatirlatiyorum.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    61

Fatih TERÝM bize göre Milli Takýmýn baþýnda hezimettir. Bu takýmýn baþarýlý olmasý zor dostum zor. Karadeniz Gazetesinden Aksal YAVUZ'un yorumlarýna aynen katýlýyorum.

%1.000.000 fatih terim ....
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

tek sebebi var oda fatih terim

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

1)Hamit'in sað bek oynamasý
    2)gökdeniz dururken colin kazýmýn oynamasý(2.yarý oynadýðý oyun kötü olmasa da gökdenizi kesemez)
    3)1yýlda toplasan 20 maç yapmamþ emreyi senede ort70-80 maç yapan portekiz orta sahasýnda boðulmasý
    4)uzun top dahi atmasýný bilmeyen bir savunma
    5)mevlütü kanat olarak denemek halbuki nihat biraz daha geride kalýp mevlüt ilerde olsa daha verimli olabilirdi
    yani kýsaca sorun kimde TERÝMde

Sait Yýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

tek neden fatih terim ve yanlýs kadro secimi
    benim anlamadýðým bu adamýn trabzonlulara bi garezi var sanki Fatihi kadroya almaz
    gökdenizi yedek bekletir nedir bu yaaa
    suyu kaynadý zaten

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Fatih Terim.
    Ona aylardýr tahammül edenler.
    Basýnýmýz içerisinde onu eleþtirmeye korkanlar ve ona çanak tutanlar.
    Sen aðlat biz severiz seni...
    Aþkýn rengi:BORDO-MAVÝ
    ts_mania

TolgaTopçu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

1.fatih terim

2.türk oyuncularin yabanci liglerde cok az oldugundan, daha cok oyuncumuz avrupa'nin en iyi liglerinde oynamali bu ilaki iyi bir takim olmasi gerek degil.

hirvatistan'a bakiyorum bütün oyunculari yabanci ligler'de oynuyor, bizim oyuncularin cogu yabanci bir ülkeye gitmeye korkuyor.
    yabanci ligler'de daha cok futbolcumuz olsa bence daha da basarili oluruz

TSunami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

96 avrupa þampiyonasýndayken anlaþtýðý kulübüne milli oyuncularý ayartma çalýþmasý yapýp 0(sýfýr) puanla elenmemizin sebebi haini kurtarýcý gibi getirirsen böyle olur sonun.
    sadece gazla iþ yürüten bu zattan bu kadar iþ beklenir.

bir de milandan kovulunca aaa bak Türklere haksýzlýk yapýlýyor diye feryat etmiþtik.
    -----------
    -her maçýn 46.dk'sýnda kendi tercihini bozup oyuncu deðiþtiren
    -bir gün tecrübelilere sarýlýp ertesi gün toylarla yola çýkan
    -pivot santrafordan vazgeçmeyip þimdi santraforsuz oynayan
    -geçen sene takýmý nuriþahin üzerine kuracaðým deyip þimdi aday kadroya bile almayan
    -dünya kupasý sonrasý 2-2-2-2-2 sistemini(!) icat edip Türk ekolü olacak deyip þimdi 4-3-3(sözde) oynayan
    -lucescu ve ersunyanala yaptýðý admlýða sýðmayan
    -gayseyi borç bataðýna sokan
    -her iþiyle baþarýsýz ama her ne hikmetse hep kahraman olan
    -yýllarca Hagi'nin ekmeðini yiyen
    -hiçbirzaman sistemiyle takýmýyla deðil hep gaz verdiði þans verdiði birkaç oyuncu ile iþi yürütmeye çalýþan
    -bir ay sürecek turnuvada sakatlýktan yeni çýkmýþ takýmýnda 6-7 maç zor oynamýþ oyuncularý dolduran

kimse cevap o

merak etmeyin zaten yakýnda söyler "hepsini alnýndan öpüyorum tek sorumlu benim" diye
    :::TS:::

Yaþ
    44

Tuncaya cok guveniyordum ama forvette nihatla oynar saniyordum. Solda arda sagda gokdeniz olsaydi biraz daha kisilikli futbol oynardik boyle zavalli durumuna dusmezdik. Hele ortada emrenin futbolu rezaletti, yazik aurelio'ya o kadar cabaladi adam ama tek basina o orta sahaya ne yapsin viera bile bisey yapamaz tek basina. Defans zaten Allah'lik, bi carvalho'ya bak adam ince cabuk guclu bi de bizim kalaslara bak, o tip defanslar 10 yil once oldu biz yeni kesfettik. Gokhan Zan denen adami nasil oynatir anlamak mumkun degil, tum sezon yatti geldi milli takimda oynuyor. Neyse bu turnuva gume gitti artik, bari Terim defolup gitse de kurtulsak. Turkiyeye prestiji tartisilmayacak Lippi gibi bi adam gelmeli ki etki altinda kalmadan kim iyiyse onu alsin takima, takim onyargisi olmasin...

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þöyle söyleyim. Bazý gerçekler vardýr bu gerçekler tartýþýlamaz dýr. Herkez tarafýndan kabul görürler.
    Bir apartmanýn 10 katýndan aþaðýya atlayacaðýn zaman yere çakýlacaðýn gibi. Milli takýmýmýzýn baþarýsýzlýðýnýn nedeni de Fatih Terim dir.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Fatih terim
    Baþka Açýklamasý yok
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)