Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Milli Takmn Baarszlnn Nedenleri Nelerdir?

yelik tarihi
    13.10.2007
    Nereden
    Almanya

Standart Milli Takmn Baarszlnn Nedenleri Nelerdir?

Ben Milli Takimimizin basarisiz olmasinin nedenlerini syle siraliyorum

1.Fenerbahce,Galatasaray,Besiktas
    aslinda sylece bakarsaniz size biraz sacma gelecek cnk milli takimin ana kadrosunu olusturan bu klbler ama benim burada deginmek istedigim farkli bir konu bana gre milli takimimizin basarisizliginda bu c klbn etkin rol vardir cnk yillar boyunca kendi cikarlari icin trk futbolunun kanini vampirler gibi emdiler.tesvik birimleri, mac satin almalar ve benzeri olaylar.arkadaslar size su hic garip gelmez mi 24 yildir sampiyon olamayan trabzonsporumuzun asagi yukari sampiyonlukdan uzak oldugu 5-8 sene vardir geride kalan senelerde her yil sampiyonluga oynayipda sampiyon olamamak tuhaf degil mi? gezen sen sampiyonluga ulasan galatasaray oynadigi iyi futbol ile mi yoksa yapdigi iyi lobi ile mi sampiyon oldu bana sorarsaniz futbol adina hic birsey gsteremeyen galatasaray sampiyonluga gcl lobisi sayasinde ulasdi uzun lafin kisasi c vampir sayesinde milli takim dzeyindeki oyuncularin kendini gsteripde milli takima ykselememesi futbolcular kendini nasil gstersin ki sahada adeda katletiliyorlar.yanlizca 4sampiyon cikarabilen trk ligi bu ilinc bi ayrindi degil mi?

2.Kendini Ulusal medya sanan Istanbul medyasi

su gercegi kabul etmek gerekir gnmz dnyasinin en gcl silahi medyadir.trk medyasida futbol demiyorum spor deyince akla yanlizca c vampir geliyor yapilan yayimlar ve programlar hep bu c vampir zerine yani bu c vampir sporculari disindaki sporcularin kendini lke sporunea sunmasi cok zor. dnya 3.olan senel gnesin istanbul medyasi tarafindan nasil katletildigini unutmayalim veya gecen sezon oynan sivas-ts macinda istanbul medyasinin nasil gndem olusturtugunu veya istanbul stadtlarinda cikan olaylarin adeta avukatligini yapip trabzonsporun stadinda cikan olaylar sonunda nasil aleyde bir kampanya yapildiginida unutmayalim.erman toroglu,sansal bykaga,hincal uluc,osman tamburaci,ali sen gibi yanlizca kendi takimlarinin cikarlari icin yorum yapan kisileri yorumcu olarak ekrana tasimak bunlarin gsterkesi degil mi.uzun lafin kisasi trk medyasi denen bisey yok blge medyaciligi yayim anlayisi ile yayim yapan szde ulusal medyada tarafsizlik ilkesi yok hem spor anlaminda hemde siyasi anlamda szde trk medyasinin icinde szde lafta vatan severlik var gercek anlamda vatan severlik yok.yapilan yayimlar sahsi veya kurumlarin cikarina adina yapiliyor lkesi lkenin sporunu dsnen yok,ersun yanalin hakan skr milli takimdan kesmesi sonrayi medyanin tutumunu unutmayalim veya fatih tekke nin istanbul takimlarinda oynamis olsaydim milli mac oynadigim milli mac sayisi iki kati olurdu lafinin arkasinda ki gercek neden bu istanbul medyasi degilmi? feldkamp in yildiray bastrk ve halil altintop icin dedigi istanbul takimlarinda oynasaydi onlaro milli takimdan kesmek zor olurdu lafinin veya diger alman teknik adam daum un almanyadaki vatanseverlik trkiyeden daha iyidir lafinin aldinda yatan gercek nedenler nelerdir?

3.Futbol Federasyonu

Futbol federasyonunda veya lkede oturulan koltuklarin veya makamlarin hakkinida veren yok, lke futbolunda mthis bir seviyede cifte standart var adaletin olmadigi yerde huzur ve basari olur mu? Buna verilecek en taze rnek son aldigimiz 1mac seyircisiz oynama cezasi degil mi yoksa istanbul stadlarinda hic mi kfr olmuyor gldrmeyin beni.futbol federasyonu lke futbolunun cikarlari icin degil kendi cikarlari ve kurumlarin cikarlari adina grev yapiyor.karar verme mekanizmasinda olan kisiler cok duygusal ve profesynel calismiyorlar.lkede bir doping kontrol merkezinin olmamasi garip degil mi? Doping kontrol yamanin grevi federasyonda degil mi?

YUKARIDA SIZLER ILEN PAYLASDIGIM NEDENLER DOLAYISIYLA NE MILLI TAKIMIN NEDE TRABZONSPORUMUZUN SAMPIYON OLABILECEGINE INANMIYORUM. BASARILI OLMAK ICIN YILANIN BASINDAN GREVE BASLAMAK GEREKIR PSLIKLERI TRK FUTBOLUNDAN UZAKLASDIRMAK GEREKIR

Hdai Pervaneli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Fatih terim
    Gitme demek cok da Zor olmamali

uayip Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

FAtih Terim bu takmn basnda baka bir hoca olsa ne ayhan ne mehmet topal ne semih ne hakan baltay nede bir baka gs alrd bu adam degil TD antrenor bile olmaz bu kadar turkiye en fazla basr getirmis bi TD adam varsa oda senol gunestir
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadalk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! nk Blbl Gle, Karga plge Gtrr:

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Ksa ve net : Fatih Terim.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Fatih Terim

Fatih Terim gittiginde suclu gelecek teknik direktre yeterli destegi vermeyen ve onu yerden yere vuran medya olacaktir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

kadro yenilenmeye allmas teknik direktrn bizansl olmas bizans medyasnn onu kendinden kabul edip eletirmemesi bizansl teknik adamnda hep bizansl topular veyahut eski klbnde oynayan futbolculara sempati gstermesi ve basnla onu eletirenlerle idrar yarna girmesi millet diyor ki o adam oynamaz bu diyo ki ben oynatrm bak oynad cengaver gibi hep ayn hikaye byle gittike hep baarsz olacaz baarl bir milli takm iin 3 mada "0" gol "0" puan istiyoruz...
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Fatih Terim

ETM ART!!!

Fatih Solmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

ka ma oynand? hayrdr aceleniz ne byle?

MarceloTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2006

F A T H T E R M

Alnt maxell Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ka ma oynand? hayrdr aceleniz ne byle?
    bu yeni olan biey deil
    7-7-7-7-7-7-7

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

herkesinde hemfikir olduu gibi;fatih terim...
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

FATH TERM.....
    Bu kadar rezalet olmaz....

NAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.09.2007
    Nereden
    Ankara

Alnt ilhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ksa ve net : Fatih Terim.
    '' mza

yelik tarihi
    01.03.2008
    Nereden
    Afrika Dier

Ya Brunei sultan ya Terim

kamyoneti - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.04.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    48

Alma mazlumun ahini cikar aheste aheste,diyorum ben.

Senol Gunes ve Ersun Yanali hatirlatiyorum.

Adil ZGR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    58

Fatih TERM bize gre Milli Takmn banda hezimettir. Bu takmn baarl olmas zor dostum zor. Karadeniz Gazetesinden Aksal YAVUZ'un yorumlarna aynen katlyorum.

smail avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Bolu

%1.000.000 fatih terim ....
    ''AMPYONLUK YAKIACAK EHRME''

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

tek sebebi var oda fatih terim

Hasan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

1)Hamit'in sa bek oynamas
    2)gkdeniz dururken colin kazmn oynamas(2.yar oynad oyun kt olmasa da gkdenizi kesemez)
    3)1ylda toplasan 20 ma yapmam emreyi senede ort70-80 ma yapan portekiz orta sahasnda boulmas
    4)uzun top dahi atmasn bilmeyen bir savunma
    5)mevlt kanat olarak denemek halbuki nihat biraz daha geride kalp mevlt ilerde olsa daha verimli olabilirdi
    yani ksaca sorun kimde TERMde

Sait Yldz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

tek neden fatih terim ve yanls kadro secimi
    benim anlamadm bu adamn trabzonlulara bi garezi var sanki Fatihi kadroya almaz
    gkdenizi yedek bekletir nedir bu yaaa
    suyu kaynad zaten

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    09.07.2007
    Nereden
    Trabzon

Fatih Terim.
    Ona aylardr tahamml edenler.
    Basnmz ierisinde onu eletirmeye korkanlar ve ona anak tutanlar.
    Sen alat biz severiz seni...
    Akn rengi:BORDO-MAV
    ts_mania

TolgaTopu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.05.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

1.fatih terim

2.trk oyuncularin yabanci liglerde cok az oldugundan, daha cok oyuncumuz avrupa'nin en iyi liglerinde oynamali bu ilaki iyi bir takim olmasi gerek degil.

hirvatistan'a bakiyorum btn oyunculari yabanci ligler'de oynuyor, bizim oyuncularin cogu yabanci bir lkeye gitmeye korkuyor.
    yabanci ligler'de daha cok futbolcumuz olsa bence daha da basarili oluruz

TSunami - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

96 avrupa ampiyonasndayken anlat kulbne milli oyuncular ayartma almas yapp 0(sfr) puanla elenmemizin sebebi haini kurtarc gibi getirirsen byle olur sonun.
    sadece gazla i yrten bu zattan bu kadar i beklenir.

bir de milandan kovulunca aaa bak Trklere hakszlk yaplyor diye feryat etmitik.
    -----------
    -her man 46.dk'snda kendi tercihini bozup oyuncu deitiren
    -bir gn tecrbelilere sarlp ertesi gn toylarla yola kan
    -pivot santrafordan vazgemeyip imdi santraforsuz oynayan
    -geen sene takm nuriahin zerine kuracam deyip imdi aday kadroya bile almayan
    -dnya kupas sonras 2-2-2-2-2 sistemini(!) icat edip Trk ekol olacak deyip imdi 4-3-3(szde) oynayan
    -lucescu ve ersunyanala yapt admla smayan
    -gayseyi bor batana sokan
    -her iiyle baarsz ama her ne hikmetse hep kahraman olan
    -yllarca Hagi'nin ekmeini yiyen
    -hibirzaman sistemiyle takmyla deil hep gaz verdii ans verdii birka oyuncu ile ii yrtmeye alan
    -bir ay srecek turnuvada sakatlktan yeni km takmnda 6-7 ma zor oynam oyuncular dolduran

kimse cevap o

merak etmeyin zaten yaknda syler "hepsini alnndan pyorum tek sorumlu benim" diye
    :::TS:::

yelik tarihi
    09.06.2008
    Ya
    40

Tuncaya cok guveniyordum ama forvette nihatla oynar saniyordum. Solda arda sagda gokdeniz olsaydi biraz daha kisilikli futbol oynardik boyle zavalli durumuna dusmezdik. Hele ortada emrenin futbolu rezaletti, yazik aurelio'ya o kadar cabaladi adam ama tek basina o orta sahaya ne yapsin viera bile bisey yapamaz tek basina. Defans zaten Allah'lik, bi carvalho'ya bak adam ince cabuk guclu bi de bizim kalaslara bak, o tip defanslar 10 yil once oldu biz yeni kesfettik. Gokhan Zan denen adami nasil oynatir anlamak mumkun degil, tum sezon yatti geldi milli takimda oynuyor. Neyse bu turnuva gume gitti artik, bari Terim defolup gitse de kurtulsak. Turkiyeye prestiji tartisilmayacak Lippi gibi bi adam gelmeli ki etki altinda kalmadan kim iyiyse onu alsin takima, takim onyargisi olmasin...

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

yle syleyim. Baz gerekler vardr bu gerekler tartlamaz dr. Herkez tarafndan kabul grrler.
    Bir apartmann 10 katndan aaya atlayacan zaman yere aklacan gibi. Milli takmmzn baarszlnn nedeni de Fatih Terim dir.
    (talya'da Bologna teknik patronu Mihajlovi'in "Mourinho ile futbol konumam Futbol oynamam biri baz eyleri anlayamaz" lafna cevab) " Jokey olmak iin nce at m olmak gerekir?"

ApoCaN28 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

Fatih terim
    Baka Aklamas yok
    " Hayatnn anlam senin bak anda gizlidir. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)