Sayfa 28 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28
Toplam 690 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 690 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýsviçre 1 - 2 Türkiye | Hesabý Kestik!..

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aldýðýmýz galibiyet ve Ýsviçre'lilerin çeyrek final umutlarýný kýrmak güzel.
    Yukarýda arkadaþýn dediði gibi : terim'e raðmen kazandýk

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaþlar çek maçý berabere biterse maçagelen taraftar sayýsýna bakýlacak tek ise çekler çift ise biz çýkýcaz )olmadý yazý tura atarlar dik yazý da biz turada onlar dik gelirse isviçre direk çýkýo.uefa böle diyor.

NTV Spor'da ki bir yorum...
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

þüphesiz çek maçý bu maçtan daha zor bir maç olucak.

inþallah yeneriz...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Penaltýsýz almalýyýz..

tsmetu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Zor maçtý ama aldýk ama arkadaþlar fatih terim okadar balllý bir adamki anlatamam ama ay yýldýz'ýmýz,dalgalansýn yeter bu gazla çekcumhuriyeti'ninde çeki'ni yazarýz haydi hayýrlýsý.
    Ben Buradayým Tehlikenin Farkýdamýsýnýz...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

tek kelimeyle muhtesem bir galibiyet.emegi gecen herkese sonsuz tessekkürler...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ýlk maçý izlememiþtim þifre sorunlarý dolayýsýyla...

Çok uzun anlatmayacaðým ama malum 4-2 lik maçtaki halimi düþündüm maç boyunca.
    Birçoðunuz gibiydim gerçi... Uzatacak bir þey yok; heyecandan kýpkýrmýzý kesilmiþ bir suratla koltuktan koltuða geçen, maç bitiminde kendine gelmesi bir hayli zaman alan bir Türk...
    Dünki maçýn sonlarý geldiðinde ''Bu iþ buraya kadarmýþ'' dedim. Babam, abim, ben izliyoruz maçý...
    Gol oldu...
    Ev sallandý...
    Kendimizi kaybetmiþiz tabi...
    Nasýl doldurmuþsam kendimi, top kaleye girdiði anda havaya zýplarken, gözlerimden de yaþlar akmaya baþladý.
    Resmen aðladým...
    En son bir maç için ne zaman aðladýðýmý da hatýrlamýyorum...
    Bu heyecaný çok ama çok özlediðimi fark ettim.
    Devamý gelsin!

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

hakeme söylendiði bir an olsa gerek
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Hasan Ayvenli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

fatih terim'in kulübe þovlarýndan býktým artýk.
    çek maçýna isviçre maçýnýn ikinci yarýsýndaki 11den tuncayýn yerine uður boral veya gökdeniz oynasýn, takýr takýr top oynayalým. etme terim doðruyu yap artýk

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu maçda çýkardýðý kadroyla biraz olsun umutlandýrdý beni...

bakalým ilerde neler olucak...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Bir annenin isyaný...

Ýsviçre Milli Takýmý'nda forma giyen Türk asýllý futbolcu Hakan Yakýn'ýn annesi Emine Yakýn, Türkiye maçý öncesi Ýsviçre basýnýnda çýkan Fatih Terim ve Hakan karikatürüyle ilgili olarak, "Haberden sonra Bild gazetesine gidip, "Bunu yapmanýz ayýp deðil mi? Bizler Türküz. Fatih Terim, Hakan'ýn aðabeyidir. Biz birbirimizi kesmeyiz" dediðini söyledi.
    Ýsviçre'nin Zürih kentinden THY'ye ait tarifeli uçakla dün akþam saatlerinde Ýstanbul'a gelen Emine Yakýn, havalimanýnda DHA'nýn sorularýný yanýtladý.
    Anne Yakýn, Avrupa Futbol Þampiyonasý'nda Ýsviçre Milli Takýmý formasý altýnda Türkiye'ye karþý oynayan oðlu Hakan Yakýn'ýn, maç öncesinde kendisine gol atayým mý diye sorduðunu ifade ederek, "Hakan bana, 'Anne gol atayým mý, atmayayým mý?' diye sordu. Bende ona, 'Evet gol at. Ama bir golden fazla atma' dedim ve dediðini yaptý" dedi.
    Oðlu Hakan'ýn Türkiye'ye attýðý gol sonrasýnda yüreðinin cýz ettiðini ifade eden Emine Yakýn, "Hakan attýðý golden sonra sevinmedi. Benim de golden sonra yüreðim cýz etti. Kendi kendime, 'Keþke golü atmasaydý' dedim. Çünkü, ilk golü attýktan sonra devamý gelecek zannettim. Ama bir tane attý. Zaten birden fazla gol atsaydý kýzardým ona" þeklinde konuþtu.
    Hakan'ýn Türk Milli Takýmý'nda oynamasýný çok istediðini vurgulayan Emine Yakýn, "Hakan'ýn Türk Milli Takýmý'nda oynamasýný isterdim. Geçmiþ dönemde Milli Takýmlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Dünya Kupasý'ný izlemeye gitmiþti. Terim'e o zamanlar Hakan'ý milli takýma almasýný söylemiþtim. O da bize, 'Gelince bakacaðým' demiþti. Fakat o gelene kadar Ýsviçreliler elini çabuk tuttu ve Hakan'ý kaptý" diye konuþtu.
    Bu arada Emine Yakýn, Türkiye maçý öncesi Fatih Terim'i döner þeklinde karikatürize edip 'Menüde kebap var' diyen Ýsviçre'nin Bild gazetesine, haberden sonra tepki gösterdiðini vurgulayarak, "Haberden sonra Bild gazetesine gidip, 'Bunu yapmanýz ayýp deðil mi? Bizler Türküz. Fatih Terim Hakan'ýn aðabeyi. Biz birbirimizi kesmeyiz' dedim. Aslýnda yaptýklarý çok ayýp birþey. O gazetede çýkan karikatür için, oðlum adýna Fatih Terim'den özür dilerim" dedi.
    Türkiye'nin yarýn Hýrvatistan'la oynayacaðý çeyrek final karþýlaþmasýný da deðerlendiren Emine Yakýn, "Bence Türk Milli Takýmý Hýrvatistan'ý yener. Diðer maçlarda oynadýðý gibi hýrçýn bir þekilde mücadele ederlerse karþýlaþmayý kazanýrlar. Fakat laubali ve korkak bir þekilde oynarlarsa kaybederler" þeklinde konuþtu.
    Emine Yakýn son olarak, oðlu Hakan'ýn artýk Türkiye'de futbol oynamayý düþünmediðini ifade ederek, "Hakan artýk Türkiye'de futbol oynamayý düþünmüyor. Bir dönem Galatasaray'a gelmiþti. Orada da tam 6 ay yedek kulübesinde beklettiler. Bunu kimse istemezdi. Hakan gibi bir çocuðu harcadýlar" ifadelerini kullandý.

Kaynak : DHA
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Bizimkiler Mustafa izzet fatih sonkaya gibi ismleri çaðýrýr anca milli takýma
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Mustafa Ýzzet deðiþik bir oyuncuydu en sonunda adam sakatlandý futbolu býraktý .

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Ýþviçre'li futbolcularýn maç sonunda yýkýlýþlarý beni çok mutlu etmiþti
    .

Viseralý Ömer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    25

yarý finalde elendik ama ben bidahaki sene türkiyenin þampiyon olacaðýna inanýyorum bana biri mesaj yazmýþ foruma foþgeldin demiþ ben de ona hoþbulduk diyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)