Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 SonuncuSonuncu
Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teşekkürler Faruk Özak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakanımızı seviyoruz,burda sorun yok.
    Belkide sevdiğimiz için böyle yazıyoruzdur.

Havaya kendimizi kaptırmıyoruz hepsi bu.

Bakanımız ilk günden de uyarmaya çalıştığımız gibi,yönetenlerin önünde ismi telaffuz edilmesin istiyoruz.

Bunu nedenmi yapıyoruz,İsmi özeldir,kamuoyu anlamaz Trabzon gerçeklerini.
    Unakıtanla bir kefeye konursa yarın bigün üzülürüz,ağır gelir bize.

Unakıtana onca tepkiyi veriyorken ben,kendi bakanıma sahip çıkıyor olamam .

Bu transferlerde emeği geçen herkese başkan ve yönetimi teşekkür eder olay biter.

Bu bukadar masum ve kolay bir teşekkür etme işi değildir.

Siyaset bulaşmasın diyoruz.
    Bana bulaşsın ona bulaşmasını yok bu işin diyoruz.

Saygıda sevgide kusur eylemiyoruz,seviyoruz.
    Olcay bey,

siyasetin var oluş sebebi "bulaşmak"tır. Hayata dair her şeye. Steril ortam yok. Önemli olan ne şekilde "bulaştığı". Faruk Özak Özhaseki'yi arayıp "şu işi hallet" diyorken bulaşsın. Hiç sorun yok. Hatta bu "bulaşmak" ne yahu. Siyaset felsefi anlamda "kusmuk" gibi bir şey değildir. İçine eden bazı siyasiler yüzünden de top yekün öyle ifade etmenin anlamı yok. Mesela Volkan Canalioğlu'da "bulaştırsın" siyaseti futbola. Geçen sene BMN'ye ödül töreni için yer tahsis etti, bize de "bulaştı".

Mesele kapalı kapılar ardında yapılan puan pazarlıkları, hesap-kitap olunca, eyvallah. Olmamalı. Ama eğer dünyada yaşıyorsak "duygusal" sebeplerle kurulan tezgahların yok edilmesi için siyasetin "bulaşmasına" ihtiyacımızın olabileceğini de unutmamak lazım. Gerçek hayatta Şirinler'in yaşadığı şirin mantar evlerden yok çünkü.

Kaldı ki, Türkiye'de yaşıyoruz. Birçok Avrupa ülkesinde bile neler oluyor. Almanya'da Bayern adamı ne yapar, biliyorsunuzdur. Daum niçin kaçtı Türkiye'ye? Kim çıkardı o kadar olayı meydana ve medyaya? Leverkusen'e ne oldu birden? İtalya'da Milan'ın başkanı aynı zamanda parlementonun başkanıydı... İsviçre'de çıkan olaylardan sonra aldığımız cezalar sadece futbolla mı ilgiliydi? Falan filan, daha çok yazılır...

Yani, felsefe kitaplarında ütopya başlığında tartışılır bu steril ortam. Ama ben, kişisel olarak, Faruk Özak özelinde değil, genel olarak, siyasetin de kullanılması gereken dinamiklerden biri olduğunu düşünüyorum.

Faruk Özak özeline dönersek, adamın Trabzonspor üzerinden siyaset yapmak gibi bir düşüncesi olmadığını birebir bilen biri olduğumun altını çizerek, gerçekten çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Ben bakan olsam, iki görüş belirttim diye muhalif kanat açıklama yapmış, genç arkadaşlar forumlarda hakkımda sallamış olsalar, vallahi hiç karışmazdım. Bakan öyle değil işte. Belki de farkı o zaten...

"Unakıtan ile karşılaştırma riski" var diye ben sayın bakanın desteğinden olmak istemem. Ayrıca "Unakıtan'la karşılaştırma riski"ni gündeme getirmekte bir siyasi yaklaşımdır. Unakıtan'ı kötülük birimi olarak kullanmak yani. Görüldüğü gibi hayatın içinde bir kavram siyaset.

Neyse, sayın bakanım, tekrar sağolun.
    Konu EmrahYalçınalp tarafından (04.06.2008 Saat 11:53 ) değiştirilmiştir.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık birlik beraberlik olma zamanı.Ligde kalan tek karadeniz takımı Trabzonspor artık şampiyonluğa yelken açmalı.
    Bekleyin KDF geliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yaşamadan öğrenemeyeceklerimizden biride bu mevzu.Öyle anlaşılıyor.
    Bekleyip görelim derim güllerin savaşını.
    Her yere müdahale eden bir siyaset dönemi yaşıyoruz,apartmanlara bile..
    Umarım,haklarımızı savunma gereği duyulduğunda ezilmeyiz başka bakanların şehirlerine.
    Ben o zaman hakikaten çok üzüleceğim,üzüldüğüm günler olduğu gibi yine.
    **
    Kendi adıma fikirlerim belli,donduruyorum.Umarım hiç ısıtma gereği duymayız.

**
    Birde Emrahcığım,şu bey lafını parke taşı gibi örme aramıza.

Tayyip Bosnalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Umarım,haklarımızı savunma gereği duyulduğunda ezilmeyiz başka bakanların şehirlerine.
    **

**
    abi son cümlen yedi bitirdi beni ya

ne kadar güzel bir cümle çok hoşuma gitti

karşıdaki kişiyle yakınlaşma isteği daha güzel anlatılamaz herhalde

müsadenle ben bunu herdaim kullanırım abi

gerçi itiraf edeyim müsade etmesende kullanırım

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son yıllarda göremediğimiz birlik ve beraberlik had safhadayken.Artık birileri çomak sokarak bu güzelliğe mani olmasın.Mümkünse bu ve benzeri başlıklar kapatılsın.Hem Ahmet hem Ali Ağaoğlu,Faruk Özak,Atay Aktuğ,Sadri Şener,Serdar Bali,Ali Kemal,Şenol Güneş hatta ve hatta Nuri Albayrak,M.Ali Yılmaz el ele,hadi hep birlikte 7'ye...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Allah bozmasın Sadri başkan birlik beraberliği iyi sağladı,ula nuriiii yazık oldu senle gecen yıllara ,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ula Volkan hele biraraya gelelim de ben sana Faruk Özağın nasıl bir insan olduğunu anlatayaım ...Emrah kardeşim öyle güzel yazmışsın ki anlatacak başka birşey bırakmamışsın...bir Faruk Özağımız var, o kadar...
    Emekleri elbetteki yadsınamaz ortadada zaten ama ne bileyim keşke spor spor olarak kalsa hayatımızın bir köşesinde... Teşekkür ederiz Bakanımıza destekleri için...
    Önce TRABZONSPOR

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla helal olsun faruk özakın ben iyi bir Trabzonsporlu olduğuna inanıyorum.. Teşekkürler kendisine

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yarın şampiyon olacagız millet diyecek yok kabineden destekli vsvs... endişemiz o bizim... Faruk Özakın trabzon aşkını bizde biliyoruz... saygıda duyuyoruz...
    Konu Vkgz tarafından (04.06.2008 Saat 19:13 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tüşekkürler büyük başkan
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

faruk özak birde ankarasporda oynayan gurbetci ve klas topcu özer hurmacı icin girişimde bulunnursa ve o topcu trabzona gelirse bizim takımı tamam olur alayına giderizz.fenerin 2 milyon karsılıgında aldı dedikleri topcuyu trabzopnun devreye girmesiyle alamadı yani imzalatamadılar haberde yalanmıs özer adı fazla duyulmamıs ama yakında cok duyulacak bi topcu youtubeden izleyip gorebilirsiniz kalitesini dahası trabzonlu ve genc 2 milyon veremeyiz ama 2 toppcu ayman erdinc mesela artı biraz para karsılşıgında bize gelebilir fener direk parayı veriyor onlar icin sorun diil ama bizim okadar verecek para yok bu sene cok para harcadk cünki faruk baskan devreyer girip onu trabzona kazandırırsa cok buyuk iş tyapmıs olacaklar inşallah...

sozveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düşünsenize!
    Mehmet Ali Yılmaz çıksa Aimar ı ben alıyorum dese
    Ağaoğlu Şirketler gurubu çıksa Yıldırayı ben alacağım dese
    Cevahirler çıksa vsvs.

bunları onlardan beklemek bizim hakkımız değil mi.?
    neleri eksilir ki?

İşte bakalım o ruhun önünde kim durabilir di.
    Harika olur, futbolcu almasalarda onlardan farklı şekilde yararlanılabilir. Örneğin TS Club için Cevahir'den yer alınabilir (tabii ki kiralık değil), Ağaoğlu da bunun gibi hizmetler sağlayabilir kulübümüze. Transferden sonra yatırımı, kulübün geleceğini düşünmeliyiz bence. Sayın Özak ve başkanımızın önderliğinde bu işler başarılabilir.
    TRABZON 2011 AVRUPA OLİMPİK GENÇLİK FESTİVALİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özak " Yer değişelim." diyebilir

Trabzonspor kulübü başkanı Sadri Şener'in ardı ardına patlayan transfer bombalarının ardından keyfi yerine geldi.

Başkan Sadri Şener Gökhan transferi sonrasında yaşadığı bir anı anlatırken keyfine diyecek yoktu.

Trabzonspor'un artık üç İstanbul takımının talip olduğu futbolcuları onların elinden aldığını ifade ederek' İşte Gökhan, burada Selçuk da burada şimdi onların talip olduğu futbolcuları da alıyoruz. Ankara'da Gökhan'ın imzası sırasında Bayındırlık ve İskân Bakanı Faruk Özak ile eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe'de yanımıza geldi. Onların heyecanının göreceksiniz. Bakan Özak'ın içindeki Trabzon spor sevgisi bir başka. Transferlerden sonra yüzünden mutluluk ve heyecan akıyordu. Zaten Trabzonspor dedin mi onunu için akan sular duruyor. Bakan Özak Gökhan'ın imzası esnasında o kadar heyecanlı ve mutluydu ki bakan değil de sanki Trabzonspor başkanı gibiydi. Bir ara korktum ki bana gel başkan yer değişelim' Sen Bakan ol ,ben Başkan' diyecek.

emraba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bakan gerçek bir trabzon sevdalısı. tam bir trabzonlu. her yönüyle trabzona tam destek veriyor trabzonla ilgili ne yapılıyorsa onun arkasından büyük baskan cıkıyor. hatırlayın gectiğimiz yaz ankarada trabzon günleri yapıldı bu organizasyonda da büyük baskanın büyük destekleri vardır.
    bir kara kus aglayi
    tas vurmus kanadina
    aglama kara kusum
    dusmanin inadina

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Faruk Özakın ne ınsanlıgı ne de trabzonspor sevgısı tartısılır sagolsun baskanımız her kesın trabzonsporlu oldugu trabzon da bıle kendısı ıle alısverıs(sanırım cannakkale seramık tı) ederken baskanım bız koyu trabzonsporluyuz dedıgımızde oyle sevınırdı kı hemen indırım yapardı bı ınsan trabzonda kı ınsanların bıle trabzonsporluyuım demesınden haz duyacak kadar kulubumuzu seven bır ınsandır ınsallah kulubumuze ve sehrımıze nıce yardımlar yatırımlar yapacaktır ama bu yatırımların oncelıgı stat olsa cok daha muhtesem olucak o ayrı mesele
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

M.A.Y. Tesislerinden Haluk Ulusoy tesisleri geldi. Artı 170 milyon dolar...

Bunun 100 milyon doları borca harca gitse kalır 70 milyon dolar...

Ayrıca stad yıkılıp yeniden yağılıyor,TFF de eğer 2000 kişilik çocuk tribünü yaparsanız butun tadilatı ben yaparım diyede söz vermiş...

Bunların altında kimin yardımı vardır dersiniz

EĞİTİM ŞART!!!

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖmerFarukYılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    M.A.Y. Tesislerinden Haluk Ulusoy tesisleri geldi. Artı 170 milyon dolar...

Bunun 100 milyon doları borca harca gitse kalır 70 milyon dolar...

Ayrıca stad yıkılıp yeniden yağılıyor,TFF de eğer 2000 kişilik çocuk tribünü yaparsanız butun tadilatı ben yaparım diyede söz vermiş...

Bunların altında kimin yardımı vardır dersiniz
    Hatta üstüne üstlük Remzi Gür'ün sahibi olduğu RAMSEY firması hiç yapmadığı bir şeyi yaparak takımımıza sponsor oluyor...

Remsi Gür'ü baya iyi tanır Özak

EĞİTİM ŞART!!!

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Thumbs up

**

**
    olcay aynen katiliyorum dusuncelerine..
    yonetim de kendini siyasetten korumali, baskanimiz yılların spor yoneticiligi deneyimiyle - bunun farkindadir diye dusunuyorum.
    bu kulube hizmet edenler hep basimizin uzerindedir ve kendilerine saygida kusur etmeyiz
    ancaak, çıkar hesapları yapılarak yapılan hizmetlerin de o kadar karşısında olacağız. (bu konu ile ilgili soylemiyorum bunu)

"Güllerin savaşı" tabirini begendim, bende çok kuşkuluyum. Umuyorum aklımıza gelenler gerçekleşmez yarın öbürgün.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faruk Özakın siyasi görüşünün de sadece Trabzonspor olduğunu düşünüyorum, Trabzonspor konusu olduğunda en solcu ve en sağcı Trabzonsporlu kardeş olur görüşündeyim. Faruk Özak çok iyi bir Trabzonsporlu, teşekkür ederim kendisine, sevgilerimi iletirim. Çok iyi bir kenetlenme var Trabzonsporda, her şey yolunda gidiyor, tek korkum yine kendimizdir, bu tabloyu ancak kendi kendimize yapabiliriz, taraftarın bundan sonra akıllı olması gerekiyor, kalearkaları sahaya yakınlaşacak, çapulcuları barındırmamak gerek tribünlerde, çok dikkatli olmalıyız.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tesekkürler bakanim ve baskanim.her nerede trabzonsporu yasiyor ve yasatiyorsan....
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

lazmanyaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıl 1997 babamın personel servislerini aldığı bir tekstil firmasına bir adam geldi (ben ozaman 11 yaşındayım gelen adamı tanımıyordum ama koyu bir trabzonsporluydum ozamanda ). babam bu adamı görünce bana sen geç içeriye bekle beni benim işim var dedi ve gelen adamı karşıladı ve ayak üstü 10-15 dakika muhabbet ettiler.. daha sonra babam adamla tokalaşıp ayrıldı yanından.adam bizim servisini aldığımız firmanın sahibinin yakın bir dostuymuş.. ve ben daha sonradan öğrendim ki o adam trabzonspor başkanı faruk özak imiş.. ben ilerleyen yıllarda aklımın bu işlere ermeye başladığında babama sordum ozaman başkanla ne konuşmuştunuz? " babam faruk bey e sormuş ne olacak bu işler biz bu şampiyonluğu fenerbahçeye sattık nasıl oluyor bu neden engel olamıyoruz dış güçlere ? ( ozamanlar alişen bir tv programında ben 1996 da şampiyonluğu M.ALİ başkandan rica ettim masa başında aldım gibi sözler etmişti )
    Faruk Özak ın cevabı kısa ve netti " gücümüz yetmiyor bu ş...size "
    ama şimdi işler değişti kimin kime gücünün artık yetmediği apaçık ortada.. M.ALİ bey'in iskan bakanımız Sayın F.Özak hakkında şu sıralar neler düşündüğünü çok merak ediyorum..
    İyiler mutlaka kazanır.. bunu unutmamak lazım...
    BiZe HeRyER TrAbZoN !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallahi bakanım süpersiniz. Her yere el atıyorsunuz.

Teşekkürler.
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

malik5461 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Standart eski kulüp başkanı

eski kulüp başkanı sıfatı olmasına rağmen şu anda ise devletin bakanı sıfatı ile memleketi ve trabzonsporu bu kadar açık ve bu kadar dikine destelediği için teşekkürler neden böyle dedim siyasetçiler genelde renk lerini belli etmeden hareket ederler valla sayın faruk özaka teşekkürler hizmetleri ve açık yürekliliği için

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Canakkale Seramik kulübe 200.000 $ yardimda bulunuyor, organize yine Sn. Bakan'dan...

Tesekkürler Sn. Özak.

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bize sağlamış olduğu katkılardan tutun takım için çalışmasına her şey için teşkekkürler
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)