Sayfa 51 Toplam 153 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3809 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KOMBÝNENÝ AL !..... Þimdi Sýra BÝZDE ! (Satýlan Kombine Sayýsý: 15.000)

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Arkadaþlar mehdi çelenk hesabýna Gökhan Atalay Tarafýndan 500 YTL bir 10 dakika sonra yollanacaktýr...havale tutarý ile 2 adet yol tarafý kale arkasý 1 adette maraton A blok kombinesi alýnýrsa çok sevinecegim...þimdiden çok teþekkürler...
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

A.Gökhan AKIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    48

abooo mehdi senin hesaba giriþ miktarý maliyenin gözünden kaçmaz söyleyim yandýn sen yandýn yakana yapýþýrlar senin )

blacksea35 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Arkadaþalr benim elli yaþýnda bir abim var adama ömründe ilk defa kombine bilet aldýrmaya çalýþýyorum hem de emekli, ve maçlara izmirden gitmesi çok zor iken....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gökhan abi 500 Ytl hesabýma aktarýldý. (2 kale arkasý,1 maraton olarak listeme ekledim)

Kulüp tarhinin 1 sezonda en fazla kombine alan kiþisi olarak tarihe geçmek istiyorum.
    Konu Mehdi tarafýndan (06.06.2008 Saat 16:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    T R A B Z O N S P O R

Akif Gür - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Mehdi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulüp tarhinin 1 sezonda en fazla kombine alan kiþisi olarak tarihe geçmek istiyorum.
    bence geçtin bile abi

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Can Karyagdi demesine göre 30 dk önce ligtv de kombine 3 bini asti dedi ve en kisa zamanda 15 bine ulasilacagina tahmin edilyior dedi !!!
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

UZLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kars
    Yaþ
    54

Alýntý blacksea35 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþalr benim elli yaþýnda bir abim var adama ömründe ilk defa kombine bilet aldýrmaya çalýþýyorum hem de emekli, ve maçlara izmirden gitmesi çok zor iken....

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

Alýntý Yildirim55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Can Karyagdi demesine göre 30 dk önce ligtv de kombine 3 bini asti dedi ve en kisa zamanda 15 bine ulasilacagina tahmin edilyior dedi !!!
    güzel haberler.düsünsene ben bile almanyadan kombineye ortak olursam 15 bin rakami asla hayal degildir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Nereden
    Trabzon

Gökhan abi 500 Ytl hesabýma aktarýldý. (2 kale arkasý,1 maraton olarak listeme ekledim)

Dua ette adýn karaborsacýya çýkmasýn

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Kombinesini bizim insiyatifimiz haricinde ''þu kiþi gelip senden alacak'' diyen olursa mutlaka haberim olsun arkadaþlar.Özel mesajlarda bildiriyorum ama buradan da yazayým istedim.
    Diðer bir konu elimizdeki kombinlerin belli miktarýný ''al bu bilet senin olsun'' þeklinde yapmayý düþünmüyorum.Maçlardan önce toplanýp vermeyi veya önceden benimle irtibata geçen kiþilere verip maç sonrasý toplamayý düþünüyorum ki kombine sahibi yarýn fb maçýnda geldiði zaman maðdur durumda kalmasýn.Anlayýþla karþýlanacaðýný umuyorum.

Tabi bu durum hepsi için geçerli deðildir ve kombine sahibinin insiyatifine baðlýdýr
    Bir hatýrlatma.
    T R A B Z O N S P O R

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Bendeniz burda bir aydan beri atýp tutanlarýn isimlerini göremiyorum...Söz gider yazý kalýr...Tek Tek üþenmeyecegim eski yazýlan yazýlardan bu arkadaþlarýn yazýlarýný çýkarýp bu baþlýga yapýþtýracagým....
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

arifemre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

arkadaþlar burda birilerini ikna ediyorum kombine konusunda. ancak kategori sorunu var. yani durum þu uygun fiyatlý olduðu için kalearkasý kombineleri her türlü biter gibi geliyor bana. maraton mu aldýrsam kapalý mý? 3 kale arkasý yerine 1 maraton daha faydalý gibi geliyor, sizin fikriniz nedir?

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Arkadaslar varsayalim ki 15 bin kombine satildi kasaya kac para giriyor ?!???????
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý arifemre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar burda birilerini ikna ediyorum kombine konusunda. ancak kategori sorunu var. yani durum þu uygun fiyatlý olduðu için kalearkasý kombineleri her türlü biter gibi geliyor bana. maraton mu aldýrsam kapalý mý? 3 kale arkasý yerine 1 maraton daha faydalý gibi geliyor, sizin fikriniz nedir?
    kale arkalarý dediðiniz gibi her türlü biter.
    alacak durumlarý varsa maraton aldýrýn siz bence
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Akif Gür - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Yildirim55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaslar varsayalim ki 15 bin kombine satildi kasaya kac para giriyor ?!???????
    7-8 trilyon filan girer ama bir soruda benden vip tribününün kapasitesi ne kadar

UZLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kars
    Yaþ
    54

Alýntý arifemre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ayný ikilemde kalmýþtým, kale arkasýndan 2 tane aldým, birini mezun ettiðim bir ünv. öðrencime hediye ettim, biri bende kalacak, kalan bütçeye biraz ekleme yapýp eþime ve bna yeni formalardan alacaðým, bilemiyorum iyimi yaptým ama böyle oldu, dediðin gibi kale arkasý her halükarda biter, maratondan almak daha iþe yarar gibi, yine de son karar senin, selamlar...

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ýnþallah tüm kombineler tükenir.
    avatar: þike soruþturmasýný yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý UZLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayný ikilemde kalmýþtým, kale arkasýndan 2 tane aldým, birini mezun ettiðim bir ünv. öðrencime hediye ettim, biri bende kalacak, kalan bütçeye biraz ekleme yapýp eþime ve bna yeni formalardan alacaðým, bilemiyorum iyimi yaptým ama böyle oldu, dediðin gibi kale arkasý her halükarda biter, maratondan almak daha iþe yarar gibi, yine de son karar senin, selamlar...

O kombinenin sende kalmasý demek stad'tan 1 kiþi eksik olmasý demek...
    Bence Trabzon'da bi tanýdýðýnýza verin o kombineyi,buraya geldiðinizde de siz kullanýrsýnýz...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Sadýk Býyýk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

affýnýza sýðýnarak birdaha yazýcam hatýrlatmakta fayda var
    arkadaþlar bence bir propaganda baþlatmalýyýz
    -- her platformda taraftarlarýmýza kombinenin önemine hayiz mesajlar vermeliyiz. formlarda olsun, haber yorumlarýnda olsun v.s.
    -- çevremizde kombine konusunda bilinçsiz veya kararsýz insanlar varsa bunlarý yönlendirmeli ve yardýmcý olmalýyýz.
    -- bu konuda medyada gücü olan rabzonlu sesi çýkabilecek kiþilere seslerini çýkartmalarý için mesaj atmalýyýz. sesimizin yettiði kadar konuþmalýyýz
    -- kombine almanýn lisanslý ürün almaktan daha önemli olduðunu kombine gelirinin direkt klübe kaldýðýný (net gelir olduðunu) anlatmalýyýz. fazldan alacaðýmýz lisanslý ürün yerine gerekirse gücümüzün yettiði kadar kombine alarak birilerine hediye edebiliriz.
    -- kombine için kýsýtlý bir zaman olduðunu lig ortasýnda kombine alýnamýyacaðýný (kimse bunun için istekli olmaz) ama lisanlý ürünün her zaman alýnabliceðini vurgulamalýyýz
    -- þuan için kombine alarak yeni transferlerin yolunu açacaðýmýzý, yönetimi þevke getirip daha baþarýlý ortam hazýrlayacaðýmýzý söylemeliyiz. futbolcularýnda kombinesi çok olan taraftar destiði büyük bir klüpte daha bir gaza geleceðini söylemeliyiz. dýþardaki bir futbolcu için kombine sayýsý (taraftar büyüklüðü) transferde tercih sebebi olacaðýný söylemeliyiz.
    -- böyle bir yýldýzlar topluluðunu hiç bir klüpte bu fiyata izleyemiyeceðimizi, 100 milyon 10 taksit günlük 0,3 ytl birikimle klübe çok þeyler katabiliceðimizi unutmamalýyýz.
    -- bütcemize göre vereceðimiz kombine parasýnýn bize çok fazla kaybettirmeyeceðini ama klübümüze çok þeyler kazandýracaðýný unutmamalýyýz.
    -- herþeyden önce bunca çalýþan didinen yönetimimizin baþý dik gezebilmesi, klübümüzün prestijinin artmasý (buna baðlý olarak sponsorluk, reklam v.b. gelirlerin artmasý) ve büyük klüp olduðumuzun göstergesi sadece ve sadece kombine satýþýdýr. bu bilinçte hareket etmeliyiz.
    --- gün destek günüdür. laf ile peynir gemisi yürümez. ya bütçemize göre destek olacaðýz yada artýk trabzonlu olmaktan bahsetmiycez, küçük klüp olmaya (allah koruzun) razý olcaz

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bende maraton almayý düþünüyorum
    eðer kalýrsa 2 tane kalearkasý alýcam

evrents - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Standart Taraftar çözüm istiyor

Trabzonspor yönetimi transferde flaþ isimleri renklerine baðlarken kombine bileti için kuyruða giren taraftarlarda sýkýntý çekmeye baþladý. Sadri Þener Sosyal Tesislerinde kombine bileti almak için saatlerce bekleyen Trabzonspor taraftarlarý burada satýlan biletlerin kaplumbaða gibi yavaþ ilerlemesi taraftarlara adeta isyan bayraðýný çektirdi. Bazý taraftarlar yaþanan bu olaylardan sonra kombine bileti almak istemediklerini belirterek Yönetim kurulumuz gerekli olan transferleri yaptýlar ve sözlerinde durdular ancak bizde kombine bileti almak için sözümüzde durmak istiyoruz.

Ama üç tane masa ile bizleri hizmet veren arkadaþlar bu iþi yetiþtiremiyorlar. Bizde saatlerce kuyrukta beklemekten yorulduk. Yönetim kurulumuz buna bir cözüm bulmalý, bu kuyrukta bulunanlarýn bir çoðu öðretmen ve memur izin alarak buraya geldik. Üç saat kombine kuyruðundayýz. Bu iþ iki üç kiþi ile olmaz .Burda masa ve bilgisayar sayýsýnýn arttýrýlmasýný istiyoruz diyerek tepkilerini dile getirdiler.

spor61.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Cüneyt Canlýca adýna hesabýma 107 Ytl aktarýlmýþtýr.

Kim olduðunu özel mesajla bildirirse sevinirim.
    T R A B Z O N S P O R

ilteriþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý evrents Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Emin misin baþbakanýn cep telefon numarasýný verdiðinden?
    özel kalem müdürü bakýyormuþ sanýrým.arkadaþlar satýþa çýkan maksimum kombine sayýsý nedir ve son düzenleme ile seyirci kapasitesi ne oldu?

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý UZLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnanýn okadar iyi yaptýnýzki, acaba böyle taraftar hangi kulüpte var ?
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Cüneyt Canlýca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

cüneyt Canlýca benim daha yeni geldim eve.. Kombinem sizde kalsýn..3 maça gelirim ben gs fb bjk diðer maçlarda isteyenlere kulandýrýrsýnýz..çok teþekkürler ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)