Sayfa 11 Toplam 447 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 11160 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökhan Ünal

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa Hazıroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan Ünal, bu sezon iyi bir performans gösterirse Milli takımın gözdelerinden olcak..
    Bu sene 20-30 arası gol atar...20'den aşşağı olmaz..

bizde en iyisini yapsın da elbet milli takımda da kıymetini bilirler.(terim hariç)
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökhan mı? Şahane...
    Trabzonspor´un forvet oyuncusu Umut Bulut, Kayserispor´dan transfer edilen Gökhan Ünal´ın transferine çok sevindiğini açıkladı.
    7.6.2008

Trabzonspor’un forvet oyuncusu Umut Bulut, Kayserispor’dan transfer edilen Gökhan Ünal’ın transferine çok sevindiğini açıkladı. Türkiye’de 4-5 santrfor olduğunu ifade eden Umut, “Bunların en başında gelenlerden biri de Gökhan. Trabzon’a gelmesi hem benim, hem de takım için çok iyi oldu” diye konuştu. Geçtiğimiz yıl Ersen Martin’in gidişinin ardından forvette yalnız kaldığını kaydeden golcü oyuncu, “Gökhan’ın gelişi beni çok rahatlatacak. Yerden ve havadan gol vuruşları mükemmel bir oyuncu. Çok iyi bir transfer yaptık” yorumunu yaptı. Yeni sezon için kaliteli bir kadro kurulduğunu hatırlatan Umut, “Bu yıl şampiyonluk yarışı içinde olacağız. Taraftara, camiaya ve lige zevk vereceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

türkiyenin en büyükkulübüne hoşgeldin gökhan ünal. başarılı olacağına inanıyorum.Allah utandırmasın.
    taraf

slm arkadaşlar ben bir kayserispor taraftarıyım
    siteye üye olma amacımız gökhan ünalı çok sevdiğimizdendir

kayseride yönetim ve tolunay denen gökhanı istemediler oda trabzona transfer oldu
    ayrıldığına çok üzüldük duyunca ağladık ama tek tesellimiz yine bir anadolu takımına gelmesiydi

sizden ricam krala destek olun emin olun o türkiyenin en iyi forweti tekkede kaliteliydi ama gökhan çok hızlı ve çok farklı yetenekleri var attığı gol rakibi dağıtması zaten kayseri trabzon maçlarında gökhan çok gol atardı izlemişinizdir zaten

futbolculuğunun yanında adam gibi adam zaten futbolculuğundan şüphe duymamalısınız
    kayserisporun meşur bir az alkmaar maçı vardı gökhan ve topuz müthiş oynamıştı tam eleyecekken ragıp boş kaleye kaçırdı ve elendik
    maçtan sonra luis van gaal barcelona ajax hollanda milli takımının eski hocası Alkmaarın hocası açıklamasında
    9 numaralı oyuncu tecrübe kazandığı durumda avrupanın en iyi forwetlerinden biri olur böyle forwet görmedim dedi

dualarımız gökhan ünalla

seni seviyoruz ve unutmayacağız KRAL
    TEZAHÜRATI

GOLKRALI GOLKRALI GOLKRALI GOLKRALI GÖKHAN ÜNAAALLLL

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı goki-topuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben bir kayserispor taraftarıyım
    siteye üye olma amacımız gökhan ünalı çok sevdiğimizdendir

kayseride yönetim ve tolunay denen gökhanı istemediler oda trabzona transfer oldu
    ayrıldığına çok üzüldük duyunca ağladık ama tek tesellimiz yine bir anadolu takımına gelmesiydi

sizden ricam krala destek olun emin olun o türkiyenin en iyi forweti tekkede kaliteliydi ama gökhan çok hızlı ve çok farklı yetenekleri var attığı gol rakibi dağıtması zaten kayseri trabzon maçlarında gökhan çok gol atardı izlemişinizdir zaten

futbolculuğunun yanında adam gibi adam zaten futbolculuğundan şüphe duymamalısınız
    kayserisporun meşur bir az alkmaar maçı vardı gökhan ve topuz müthiş oynamıştı tam eleyecekken ragıp boş kaleye kaçırdı ve elendik
    maçtan sonra luis van gaal barcelona ajax hollanda milli takımının eski hocası Alkmaarın hocası açıklamasında
    9 numaralı oyuncu tecrübe kazandığı durumda avrupanın en iyi forwetlerinden biri olur böyle forwet görmedim dedi

dualarımız gökhan ünalla

seni seviyoruz ve unutmayacağız KRAL
    TEZAHÜRATI

GOLKRALI GOLKRALI GOLKRALI GOLKRALI GÖKHAN ÜNAAALLLL
    teşekkürler arkadaşım.Gökhan Ünal şuan Türkiye'nin en iyi forweti.Bizdede bunu gösterecektir.

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayserililer bastı forumu

Üzülmeyin Kayserili arkadaşlarım. Söylediğiniz gibi yine bir Anadolu takımında oynayacak ve hayırlısıyla şampiyonluk yaşayacak yeni kralımız.
    Hamsilerin gözyaşları denizde gözükmez.

türkiyenin en iyi forwetini aldınız emin olun

hem topla hızlı süratli hemde golcü

son 3 sezonda 79 gol

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayırlı uğurlu olsun hem gökhana hem bize

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı goki-topuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkiyenin en iyi forwetini aldınız emin olun

hem topla hızlı süratli hemde golcü

son 3 sezonda 79 gol

Ooooow Hemso, sendemi burda..
    Hosgeldin yaaaa.. Cok guzel seyler yazmisin ellerine saglik..

Bi mesajimda soylemistim kralimiz nerde biz orda..
    Iste bu da bunun bir gostergesidir.. Zamanla sayimiz cogalacaktir insallah..
    GOKHAN GOOOL GOOL GOL..

Ahmet Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla kayserili abiler hoşgeldiniz renk kattınız sitemize
    ama ne bilim genelde sivaslılar keyserililer bursalılar bizi sevmez şaşırdımm doğrusu.
    ama sizin bizim yanımızda olduğunuz kesin.kayseride bu sene inşallah gökhanın yerini doldurup zirve mücadelesi içinde yer alır

Alıntı Texenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla kayserili abiler hoşgeldiniz renk kattınız sitemize
    ama ne bilim genelde sivaslılar keyserililer bursalılar bizi sevmez şaşırdımm doğrusu.
    ama sizin bizim yanımızda olduğunuz kesin.kayseride bu sene inşallah gökhanın yerini doldurup zirve mücadelesi içinde yer alır
    Herkesi ayni kefeye koymak olmaz kardes.. Kayserispor-Trabzonspor macinda Trabzon'lu arkadaslarimiz gelince onlar bizim tribunde baktilar maca bizde Trabzonspor formasi giyip oturmustuk kendi tribunumuzde.. Trabzon'lu arkadaslarimizla yan, yana.. Simdi bi ortak noktamiz var, oda Gokhan.. Vatana millete hayirli olsun.. Alem kral gorsun..

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gokhan tam yerinde bir transfer oldu...
    Bu sene gol kralı bizden çıkacak anlaşılan
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CILGINCA38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesi ayni kefeye koymak olmaz kardes.. Kayserispor-Trabzonspor macinda Trabzon'lu arkadaslarimiz gelince onlar bizim tribunde baktilar maca bizde Trabzonspor formasi giyip oturmustuk kendi tribunumuzde.. Trabzon'lu arkadaslarimizla yan, yana.. Simdi bi ortak noktamiz var, oda Gokhan.. Vatana millete hayirli olsun.. Alem kral gorsun..
    Biz kral zaten görmüştük ama gitti..
    Yenisi geldiyse ne mutlu bize
    Kardeştir Kayseri..
    Anti İstanbul-Bursa
    Konu Kazım Uzunboy tarafından (07.06.2008 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.
    Yaşamak Direnmektir!

Nereden
    Trabzon

Yattara ile anlaşabilirse gol kralı olur yattarada asist kralı Trabzonda inşallah şampiyon

Nereden
    Trabzon

umutla yattarayla birbirlerini tamamlarlar

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayserispor'a sempati duyuyorum gerçektende çok iyi oynuyorlar.3 eziklerden puan almaya dewam edin Gökhan Ünal bizdede Kayserideki gibi başarılı olacaktır.Umut-Gökhan iyi ikili olucak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Krala kral demem 32 gol atıp Tekke'yi geçmedikçe
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

safakkocbıyık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gökhan hadi bakalım çalış hem trabzonspora faydan olsun hem kendine hem de şu milli takıma gir de kurtulalaım şunlardan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gökhan bundan sonra ömrübillah milli takıma giremez .Garibimin gene şansı verdı TRABZONSPOR a gelerek bu şansı da kaybetti
    40 tane gol atsın isterse gene de o Terim pisliği onu milli takıma almaaaaaaaz
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    Almanya

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan bundan sonra ömrübillah milli takıma giremez .Garibimin gene şansı verdı TRABZONSPOR a gelerek bu şansı da kaybetti
    40 tane gol atsın isterse gene de o Terim pisliği onu milli takıma almaaaaaaaz
    milli takim terimin tabulu koldugu degil biz türk futbolunu ve vatanini sözde degil özde seven kisiler onu aradan dislamasini iyi biliriz

Simdi bu maglubiyet iyi oldu bu Terim'e dersen zannedersem kimse beni yanlis anlamaz.. Gonul tabiki galip gelmeyi isterdi, ama bu adam bunu hak etmedi.. Nerde kimi oynatacagini bilemiyor.. Istanbul yalakalarina bi ders olsun bu da boylece..

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Krala kral demem 32 gol atıp Tekke'yi geçmedikçe
    Hallederiz Kardes.. Gokhan hirsli bu sezon.. Kendini tekrar gosterecek insallah.. Yeniden bi tarih yazacak..

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

artık gokhan hallder bu ısı zaten bızde gokhan cıdden 30 gol atarsa cok rahat ılk 2 de oluruz umut yato barıs colman selcuk da bı el atar

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı CILGINCA38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi bu maglubiyet iyi oldu bu Terim'e dersen zannedersem kimse beni yanlis anlamaz.. Gonul tabiki galip gelmeyi isterdi, ama bu adam bunu hak etmedi.. Nerde kimi oynatacagini bilemiyor.. Istanbul yalakalarina bi ders olsun bu da boylece..
    sen ne diyosun be kardeşim adam benim milliyetçiliğimi elimden aldı. utanmasam portekizi destekliyecektim.

teriiiim defol. git fenerimi çalıştıracaksın kimi çalıştırırsan çalıştır.

Nereden
    Ankara

Alıntı Bilal ÇUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya sadriiiiiii
    şımartıyosun bizi amaaaaaa :P
    hehehe şımarmak biizmde hakkımız ama en son marcelinho gelerek şımartmıştı bizi

şaka bi yana müthiş transfer helal Sadri ŞENER !
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)