Hesaplipazar
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: arklarla Getim Aranzdan (Kazm Koyuncu Belgeseli)

seyyah61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

Standart arklarla Getim Aranzdan (Kazm Koyuncu Belgeseli)

Ilk olarak byle bir belgeselden bu kadar gec haberdar oldugum icin kendime cok kizdim. mit Kvan tarafindan yapilmis tam olarak belgesel sayilmiycak, Kazm Koyuncu'nun kendi agzindan, yani sarkilarindan olusmus bir yapim. Trkiye'ye gelince kesinlikle almayi dsnyorum. Umarim Trabzon'da bulabilirim.

Kazm Koyuncu, tam da bu memleketin en ok ihtiya duyduu insanlardand. Memleket bunu ne kadar fark etti, bilemiyoruz. Ama ben yle dndm.
    Kazm' Zuai Berepe zamanndan beri izliyor, gnn birinde nemli ve yeni bir mzikal alm getireceine gveniyordum. Ama beni bir "Kazm filmi" yapmaya, bunun iin iki yl uramaya, arada evim soyulup filmin yaplm iki saati akn blmn kaybetmeme ramen ie yeniden sarlmaya ynelten ey sadece onun mzii deil. Bu memleketin en ok ihtiya duyduu ama ne yazk ki, kolay kolay yetitiremedii insan tipinin harika bir rnei olarak grdm onu.
    Peki niye o kadar gerekli bir insan? Onu buuk saate yaklaan sresi ierisinde zerinde gnlerce dnmediim, daha iyi yapabilmek iin defalarca uramadm hibir dakikas bulunmayan ve Kazm'n hayatna ve ansna yakrln durmadan yeniden snadm bir filmle anlatmaya altm; bu yzden burada sze dkmeyeceim.
    Filmde de size bunu sadece Kazm anlatacak. Bir belgesel olarak deiik iddialar tadn sylemekten kanmayacam bu filmde, Kazm’n ardndan yaplm konumalar, stne sylenmi szler falan yok. Sadece kendi konuuyor, eitli dnemlerdeki grup arkadalaryla birlikte alyor, sylyor.
    kinci sebebimse ok zel, biraz da tuhaf. Hi tanmadm halde, onu kaybettiimizde bir arkadam kaybetmiesine zldm. zntmn okluundan szetmiyorum; bir arkadamz kaybettiimizde hissettiimiz ey, baka zntlerle kartrlmayacak kadar farkldr.
    Bu sitede, film ve yapl sreci stne anlatmak istediklerim yeralyor. Bunlarn yansra, Kazm'n mzii zerine dndklerimi yazdm. Filmde evirisiz yeralan Lazca paralarn evirilerini de okuyabilirsiniz. Ayrca film hakknda biryerlerde bireyler karsa onlarn linklerini vereceim, yaplacak gsterimleri duyuracam.
    Kazm, arklarla aramzdan geti. Ne yazk ki hakikat bu. Geip gitmesin istiyorum.
    mit Kvan
    http://www.kazimkoyuncufilmi.com/
    "Hoy, maana y siempre con el Bara en el corazon"
    "Btn k iedikleri denizlere/Yazn yzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

seyyah61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

Aratmistim ama bulamadim. Uyarin icin tesekkrler.
    "Hoy, maana y siempre con el Bara en el corazon"
    "Btn k iedikleri denizlere/Yazn yzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Kazm Uzunboy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.12.2006
    Nereden
    Ankara

Bulabilirsem kesinlikle alrm..

Kazm Koyuncu bambaka..
    Yaamak Direnmektir!

Mustafa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.11.2004
    Nereden
    Orta Dou

Alnt Kazm_ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bulabilirsem kesinlikle alrm..

Kazm Koyuncu bambaka..
    Kazm D&R larda var.
    Tribnde Kfre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)