Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sayýn Baþkan ve Yönetim..

Nereden
    Ýstanbul

Standart Sayýn Baþkan ve Yönetim..

Sayýn Baþkan ve Degerli Yönetim Kurulu Üyeleri

Trabzonspor camiasý tarihinin en kötü dönemini yaþadýgý bir zamanda bu takýmýn gerçek sahibi olan taraftarlarýn dahi býkkýnlýk küskünlük içinde oldugu bir ortamda SORUMLULUKTAN kaçmayarak KORKMAYARAK takýma sahip çýktýnýz ...

Sayýn Baþkan Trabzonspor taraftarý sizin ve Yönetim Kurulu Üyelerinizin samimiyetinden iyi niyetinden zerre kadar kuþku duymamaktadýr ...Bu taraftarýn asýl özlemini çektiði en az saha sonuçlarý kadar önemli olan bir olgudur ...

Sayýn Baþkan 1996 daki bana göre Trabzonspor tarihinin en iyi kadrosunu sizin ve o tarihteki yönetim kurulu üyelerinizin kurdugu muhakkaktýr ...Bu yapmýþ oldugunuz icraat bugünler için bizlere büyük cesaret umut ve heyecan vermektedir ...

Sayýn Baþkan Trabzonspor taraftarý sizin baþkanlýgýnýzdaki liderliginizdeki tüm yönetim kurulu üyelerini istisnasýz ayrým yapmadan desteklemekte ve onlarýn da çabalarýnýn emeklerinin farkýndadýr .Bu taraftar yönetimdeki baþarýnýn bir ekip olarak meydana geldiðini idrak edecek birikime sahiptir ...

Sayýn Baþkan ve Degerli Yönetim Kurulu Üyeleri þunu lütfen biliniz ve unutmayýnýz ...Bu taraftar size sonuna kadar destek olacak alýnacak 3 5 kötü saha sonucundan sonra umutsuzluga kapýlmayacaktýr ... Yeter ki siz umutsuzluga yýlgýnlýga kapýlmayýnýz ...Bugünden sizi ve arkadaþlarýnýzý eleþtirmeye baþlayan SÖZDE Trabzonsporlularýn MAHALLE BASKILARINA karþý moralinizi heyecanýnýzý kaybetmeyiniz ...

Sayýn Baþkan siz ve arkadaþlarýnýz göreve geldiðiniz günden beri taraftarlarda sadece transferler anlamýnda deðil kulubun kurumsallaþma anlamýnda da yeni bir açýlýma gidecegi umudu ve heyecaný belirmiþtir

Sayýn Baþkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ...

Bugüne kadar yapmýþ olduklarýnýz yapacaklarýnýz ve en önemlisi de ekip ruhu içinde uyumlu ve huzurlu çalýþmanýz için size teþekkür etmeyi bir borç bilirim...

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Aynen katýlýyorum....Artýk destek sadece destek zamaný, kim elinden ne geliyorsa omuz atacak...

þahinler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel bir yazý tebrikler.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Evet Baþkaný ve Ersun Hocayý olduðu kadar baþta transfer olmak üzere icraatçý bir yönetim olduðunu gösteren yönetim kurulu üyelerine tek tek teþekkür ediyorum. Herkes görevini iþinden gücünden ailesinden zaman keserek en iyi þekilde yapmaya çalýþýyor ve sonuç almadan dönmüyor. Kendilerini alkýþlýyor ve baþarýlar diliyorum iyi ki geldiniz ve bu taraftarýn yüzünü güldürdünüz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Çok deðil bundan 10 gün öncesini hatýrlarsak, yönetim ve transfer konusunda taraftar yine homurdanmaya baþlamýþtý. Ama ben seçildikleri ilk günden beri bu yönetimin iþin gereðini yapacaðýna inanýyordum. Tek þüphem Ersun Yanal konusuydu ki onda da bir yanlýþ yapmadýlar. Transferi de Ersun hocanýn yönlendirmesi ile yapýyorlar.

Þu ana kadar epey bir oyuncu alýndý ve muhtemelen birkaç tane daha alýnacak. Hepimizin beklentisi arttý tabi, bu doðal. Ama sonucun ne olacaðýný zaman gösterir. Alýnan oyunculardan bazýlarý, belki çoðu tutmayacak. Belki hepsi tutacak, bunu bugünden kestirmek mümkün deðil. Ama burada önemli olan NÝYET !

Yönetim iyi niyetle ve büyük özveri ile bu iþi yürütüyor. Transferde izledikleri politika ve yöntem de bence doðru. Bir taraftar olarak benim için önemli olan da budur. Sonucun ne olacaðýný zaman gösterir ama bu iyi niyet ve özveriyi alkýþlamamak ve teþekkür etmemek de büyük ayýp olur! Teþekkürler yönetim !
    Konu metehan tarafýndan (31.05.2008 Saat 01:18 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Tebrikler..

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ellerine saðlýk güzel yazý...

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Çok güzel bir yazý yazmýþsýnýz. Tebrik ediyorum.

Biz elimizden gelen desteði vermeye hazýrýr. Hem yönetim hem de hoca bazýnda istikrarý tutturursak herþey yolunda gider. Ýlk defa bu kadar umutluyum yeni sezondan.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Çom umutluyum umarým bu yazý uzun vadede tüm taraftar çevreleri tarafýndan kabul görür.

Bu yönetim bizim için bulunmaz nimet..Yýldýracaðýmýza destek olalým.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Murat Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

baþarýya giden her yol mübahdýr bugün baþýmýzda sadri þener ve ekibi varsa hocamýz ersun yanal ise kayýtsýz þartsýz her ne olursa olsun tam destek vermenin zamanýdýr TRABZONSPORA özlenen þampiyonluða kavuþturacak kiþilerin meydan parkýnýn ortasýna heykeli dikilmeli...saygýlarýmla...
    SORUN ÇÖZEN BENÝM ÝÇÝN YÖNETÝCÝDÝR...
    SORUN ÇÖZEMEYEN BENÝM ÝÇÝN YÖNETÝCÝ DEÐÝLDÝR...
    SORUNA SORUN KATAN BENÝM ÝÇÝN TRABZONSPOR'LU DEÐÝLDÝR...

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Kesinlikle inanýyorum bu sene Yönetim adýndan çok söz ettirecek baþarýlarýnýzýn devamýný dilerim taraftar olarak Yönetim ve Trabzonsporun arkasýndayýz birlikten kuvvet doðar ...
    Kazimiþi gzas vorert

afsbahar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Yazýnýn altýna imzamý atarým. Vizyonu geniþ, baþarýyý amaçlamýþ, üzerimizdeki ölü topraðýný atabilecek bir yönetim takýmýmýzýn baþýnda. Yapýlan icraatlar baþtan sona olumlu. Stadýn güzelleþtirilmesi ve seyirci sayýsýný arttýrmaya yönelik çalýþmalar, kadrodaki revizyon, korkmadan atýlan adýmlarý uzun zamandýr bekleyip de göremedik. Bu sezondan itibaren takýmýmýz eski korkulan TRABZONSPOR olarak sahayý rakiplerine dar edecektir.
    TRABZONSPOR'lu doðduk, öyle öleceðiz...
    Ahmet FýraTSerdar BAHAR

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Onlar sayesinde aþýrý mutluluklar yaþadýk...

Her zaman yanlarýndayýz.

EÐÝTÝM ÞART!!!

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

Oy kullanabilseydim bu yönetime oy vermeyi seçerdim.Ama yinede o kadar sütten aðzýmýz yandýki þu takým sahaya çýksýn 4-5 resmi maç yapsýn ondan sonra deðerlendirme yapmak daha doðru geliyor.Biliyorum çok iyi transferler yaptýk, ayrýca kadro yapbozunun diðer parçalarýda tamamlanacaðýnada inanýyorum.Yeni transferlerin futbolculuklarýnýn olgunluk döneminde olmalarý herkesin ortak görüþü.Sanýyorum yönetimin aðýrdan almaya baþlamasýda hem gideceklere yol vermek hemde takýmýn abilerini seçerken titiz davranmak adýna alýnan bir kararýn uygulmasý.Bunlarýn hepsi doðru ama yinede ilk 5 resmi maçý bekleyeceðim.Ölçütüm kazanmakda olmayacak ama Stadda yada Televizyonda oyun izlemek istiyorum.Üstüste 5-6 pas yapabilen yopu ayaða oynayan topu savunmadan oyuna sokabilen bir oyun anlayýþýný görmek istiyorum.Bunlar olunca bu yönetime hakkýný teslim edeceðim.Ve kendimi 3 yýl içerisinde gelebilecek Þampiyonluða hazýrlayacaðým.
    Ayrýntý meselenin ta kendisidir.

owonkoshami@
    Ziyaretçi

TRABZONSPOR
    GELENLER: Lazaroni (TD), Çaðdaþ, Cem Demir, Umut Bulut, Murat Ocak, Marcelinho, Ersen Martin, Musa Büyük
    GÝDENLER: Lee Young, Tomas Jun, Djokaj, Adem, Mehmet Yýlmaz
    Gelenler: Serkan Balcý (Fenerbahçe), Jabi (K.Erciyes), Adnan (Samsun), Kadir, Yunus, Barýþ (Altyapý), Tolga (Shakthar)
    Gidenler: Djokaj, Murat, Cem, Emre, Ufuk, Ufukhan, Stepanov, Syzmek

Transfer dönemine en hýzlý giren yönetim deðil bu yönetim arkadaslar . Kalite olarak Nuri Albayrak'ýn transferleri daha iyidi . Ancak hoca tercihi yanlýþtý .

owonkoshami@
    Ziyaretçi

Musa Umut Marcelinho Serkan Tolga kalite bakýmýndan cok daha tecrubeli oyuncular ... AMA BU SENE UMUTLUYUM GECEN SNE OLMAYAN BU SENE OLSUN

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teþekkürler Sadri Baþkan ve yönetim kurulu.3-4 aylýk bir çalýþma ile 2 yýllýk albayrak rezaletini yaþatanlara yöneticilik nasýl olur gösterdiniz.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Fatih Solmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

verilen mesajýn bu baþlýkdakilerden farký ne? http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9071&page=4
    ayrýca bende teþekkür ediyorum.

TS57 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý owonkoshami@ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TRABZONSPOR
    GELENLER: Lazaroni (TD), Çaðdaþ, Cem Demir, Umut Bulut, Murat Ocak, Marcelinho, Ersen Martin, Musa Büyük
    Gelenler: Serkan Balcý (Fenerbahçe), Jabi (K.Erciyes), Adnan (Samsun), Kadir, Yunus, Barýþ (Altyapý), Tolga (Shakthar)

Transfer dönemine en hýzlý giren yönetim deðil bu yönetim arkadaslar . Kalite olarak Nuri Albayrak'ýn transferleri daha iyidi . Ancak hoca tercihi yanlýþtý .
    þu isimlere bak bizim en büyük avantajýmýz baþkanýmýz SADRÝ ÞENER VE ERSUN YANAL hocamýzdýr burdaký isimlerden bize faydalý olan serkan balcý,stepanov(tek yaptýklarý en doðru þey nuri,ziya a.þ ama onuda harcadýlar)barýþ tabiki

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Musa Umut Marcelinho Serkan Tolga kalite bakýmýndan cok daha tecrubeli oyuncular ... AMA BU SENE UMUTLUYUM GECEN SNE OLMAYAN BU SENE OLSUN
    Bir de su yönden bakalim. Stephanov, Fatih Tekke, Marcelinho; Musampa satildi; yerlerine onlarin yari kalitesinde bile adam alinmadi. Ayrica Szymek de küstürüldü. Transfer yapmaktan önemli olan, oyuncuyu elinde tutabilmektir. Ayrica eksik bölgeye transfer yapmadiktan sonra istedigin kadar flas trasnfer yap, faydasi olmuycaktir.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

thehell61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    34

güzel yazý herkes kulübe yardým etsýn sampýyonluk ufukta göründü galýba ulasmak için caba harcamalýyýz

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Her þey planlandýðýmýz gibi"

Trabzonspor Baþkaný Sadri Þener, transfer çalýþmalarýnýn planlandýðý gibi devam ettiðini belirterek, hedeflendiði gibi sezon baþý kampýna kadar kadronun eksiksiz olarak tamamlanacaðýný söyledi.

Trabzonspor Baþkaný Sadri Þener, bordo-mavili kulübün resmi internet sitesine yaptýðý açýklamada, yönetim kurulu olarak transfer çalýþmalarýnýn planlandýðý gibi devam ettiðini belirterek, "Hedeflendiði gibi sezon baþý kampýna kadar kadromuzu eksiksiz olarak tamamlayacaðýz. Bu doðrultuda transferle ilgili sorumlu yöneticiler ciddi bir çaba sarf ediyor. Biz verdiðimiz sözleri tutuyoruz. Þimdi sýra taraftarda" yorumunu yaptý.

Yönetim kurulu olarak kombine kartlarla ilgili çalýþmalarý tamamlayarak 9 Haziran tarihinden itibaren satýþa baþlayacaklarýný dile getiren Þener, "Kombine kartlarýn satýlacaðý giþelerin önünde uzun kuyruklar oluþmasýný bekliyoruz. Trabzonspor'un büyüklüðü ne Fenerbahçe'den ne de Galatasaray'dan aþaðý kalýr. Taraftarlarýmýz bunu bir kez dana tüm Türkiye'ye göstereceklerdir. Her zaman ve her koþulda olduðu gibi bu konuda da onlara fazlasýyla güveniyoruz" diye konuþtu.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Destek.......

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Sadri Þener Oleyyy Avniakerde ilk maçta Sadri Þeneri þýmartmalýyýz Aimarýda alýrsa tam süper olacak
    Kazimiþi gzas vorert

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

TRABZONSPOR

þu isimlerden þuan takýmda kaç kiþi var
    umut,serkan,adnan(yeterlilikleri tartýþýlýr)
    çaðdaþ ve musa gitmek üzere
    12 transfer içinde yeterlilikleri tartýþýlýr(hatta adnanýnkini tartýþmaya bile gerek yok) 3 kiþi baþarý oraný rezalet

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)