Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sayn Bakan ve Ynetim..

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Standart Sayn Bakan ve Ynetim..

Sayn Bakan ve Degerli Ynetim Kurulu yeleri

Trabzonspor camias tarihinin en kt dnemini yaadg bir zamanda bu takmn gerek sahibi olan taraftarlarn dahi bkknlk ksknlk iinde oldugu bir ortamda SORUMLULUKTAN kamayarak KORKMAYARAK takma sahip ktnz ...

Sayn Bakan Trabzonspor taraftar sizin ve Ynetim Kurulu yelerinizin samimiyetinden iyi niyetinden zerre kadar kuku duymamaktadr ...Bu taraftarn asl zlemini ektii en az saha sonular kadar nemli olan bir olgudur ...

Sayn Bakan 1996 daki bana gre Trabzonspor tarihinin en iyi kadrosunu sizin ve o tarihteki ynetim kurulu yelerinizin kurdugu muhakkaktr ...Bu yapm oldugunuz icraat bugnler iin bizlere byk cesaret umut ve heyecan vermektedir ...

Sayn Bakan Trabzonspor taraftar sizin bakanlgnzdaki liderliginizdeki tm ynetim kurulu yelerini istisnasz ayrm yapmadan desteklemekte ve onlarn da abalarnn emeklerinin farkndadr .Bu taraftar ynetimdeki baarnn bir ekip olarak meydana geldiini idrak edecek birikime sahiptir ...

Sayn Bakan ve Degerli Ynetim Kurulu yeleri unu ltfen biliniz ve unutmaynz ...Bu taraftar size sonuna kadar destek olacak alnacak 3 5 kt saha sonucundan sonra umutsuzluga kaplmayacaktr ... Yeter ki siz umutsuzluga ylgnlga kaplmaynz ...Bugnden sizi ve arkadalarnz eletirmeye balayan SZDE Trabzonsporlularn MAHALLE BASKILARINA kar moralinizi heyecannz kaybetmeyiniz ...

Sayn Bakan siz ve arkadalarnz greve geldiiniz gnden beri taraftarlarda sadece transferler anlamnda deil kulubun kurumsallama anlamnda da yeni bir alma gidecegi umudu ve heyecan belirmitir

Sayn Bakan ve Ynetim Kurulu yeleri ...

Bugne kadar yapm olduklarnz yapacaklarnz ve en nemlisi de ekip ruhu iinde uyumlu ve huzurlu almanz iin size teekkr etmeyi bir bor bilirim...

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

Aynen katlyorum....Artk destek sadece destek zaman, kim elinden ne geliyorsa omuz atacak...

ahinler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2006
    Nereden
    Trabzon

gzel bir yaz tebrikler.

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Evet Bakan ve Ersun Hocay olduu kadar bata transfer olmak zere icraat bir ynetim olduunu gsteren ynetim kurulu yelerine tek tek teekkr ediyorum. Herkes grevini iinden gcnden ailesinden zaman keserek en iyi ekilde yapmaya alyor ve sonu almadan dnmyor. Kendilerini alklyor ve baarlar diliyorum iyi ki geldiniz ve bu taraftarn yzn gldrdnz
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

ok deil bundan 10 gn ncesini hatrlarsak, ynetim ve transfer konusunda taraftar yine homurdanmaya balamt. Ama ben seildikleri ilk gnden beri bu ynetimin iin gereini yapacana inanyordum. Tek phem Ersun Yanal konusuydu ki onda da bir yanl yapmadlar. Transferi de Ersun hocann ynlendirmesi ile yapyorlar.

u ana kadar epey bir oyuncu alnd ve muhtemelen birka tane daha alnacak. Hepimizin beklentisi artt tabi, bu doal. Ama sonucun ne olacan zaman gsterir. Alnan oyunculardan bazlar, belki ou tutmayacak. Belki hepsi tutacak, bunu bugnden kestirmek mmkn deil. Ama burada nemli olan NYET !

Ynetim iyi niyetle ve byk zveri ile bu ii yrtyor. Transferde izledikleri politika ve yntem de bence doru. Bir taraftar olarak benim iin nemli olan da budur. Sonucun ne olacan zaman gsterir ama bu iyi niyet ve zveriyi alklamamak ve teekkr etmemek de byk ayp olur! Teekkrler ynetim !
    Konu metehan tarafndan (31.05.2008 Saat 01:18 ) deitirilmitir.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Tebrikler..

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Ellerine salk gzel yaz...

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

ok gzel bir yaz yazmsnz. Tebrik ediyorum.

Biz elimizden gelen destei vermeye hazrr. Hem ynetim hem de hoca baznda istikrar tutturursak herey yolunda gider. lk defa bu kadar umutluyum yeni sezondan.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

aatay_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

om umutluyum umarm bu yaz uzun vadede tm taraftar evreleri tarafndan kabul grr.

Bu ynetim bizim iin bulunmaz nimet..Yldracamza destek olalm.
    "Byklk hakszca kazanlan hak grmek deil, hakszlklara ramen kazanabilmektir."

zkan Smer

Trabzonspor Kongre yesi
    Murat Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

baarya giden her yol mbahdr bugn bamzda sadri ener ve ekibi varsa hocamz ersun yanal ise kaytsz artsz her ne olursa olsun tam destek vermenin zamandr TRABZONSPORA zlenen ampiyonlua kavuturacak kiilerin meydan parknn ortasna heykeli dikilmeli...sayglarmla...
    SORUN ZEN BENM N YNETCDR...
    SORUN ZEMEYEN BENM N YNETC DELDR...
    SORUNA SORUN KATAN BENM N TRABZONSPOR'LU DELDR...

OYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Kesinlikle inanyorum bu sene Ynetim adndan ok sz ettirecek baarlarnzn devamn dilerim taraftar olarak Ynetim ve Trabzonsporun arkasndayz birlikten kuvvet doar ...
    Kazimii gzas vorert

afsbahar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Yaznn altna imzam atarm. Vizyonu geni, baary amalam, zerimizdeki l topran atabilecek bir ynetim takmmzn banda. Yaplan icraatlar batan sona olumlu. Stadn gzelletirilmesi ve seyirci saysn arttrmaya ynelik almalar, kadrodaki revizyon, korkmadan atlan admlar uzun zamandr bekleyip de gremedik. Bu sezondan itibaren takmmz eski korkulan TRABZONSPOR olarak sahay rakiplerine dar edecektir.
    TRABZONSPOR'lu doduk, yle leceiz...
    Ahmet FraTSerdar BAHAR

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Onlar sayesinde ar mutluluklar yaadk...

Her zaman yanlarndayz.

ETM ART!!!

smertkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    48

Oy kullanabilseydim bu ynetime oy vermeyi seerdim.Ama yinede o kadar stten azmz yandki u takm sahaya ksn 4-5 resmi ma yapsn ondan sonra deerlendirme yapmak daha doru geliyor.Biliyorum ok iyi transferler yaptk, ayrca kadro yapbozunun dier paralarda tamamlanacanada inanyorum.Yeni transferlerin futbolculuklarnn olgunluk dneminde olmalar herkesin ortak gr.Sanyorum ynetimin ardan almaya balamasda hem gideceklere yol vermek hemde takmn abilerini seerken titiz davranmak adna alnan bir kararn uygulmas.Bunlarn hepsi doru ama yinede ilk 5 resmi ma bekleyeceim.ltm kazanmakda olmayacak ama Stadda yada Televizyonda oyun izlemek istiyorum.stste 5-6 pas yapabilen yopu ayaa oynayan topu savunmadan oyuna sokabilen bir oyun anlayn grmek istiyorum.Bunlar olunca bu ynetime hakkn teslim edeceim.Ve kendimi 3 yl ierisinde gelebilecek ampiyonlua hazrlayacam.
    Ayrnt meselenin ta kendisidir.

owonkoshami@
    Ziyareti

TRABZONSPOR
    GELENLER: Lazaroni (TD), ada, Cem Demir, Umut Bulut, Murat Ocak, Marcelinho, Ersen Martin, Musa Byk
    GDENLER: Lee Young, Tomas Jun, Djokaj, Adem, Mehmet Ylmaz
    Gelenler: Serkan Balc (Fenerbahe), Jabi (K.Erciyes), Adnan (Samsun), Kadir, Yunus, Bar (Altyap), Tolga (Shakthar)
    Gidenler: Djokaj, Murat, Cem, Emre, Ufuk, Ufukhan, Stepanov, Syzmek

Transfer dnemine en hzl giren ynetim deil bu ynetim arkadaslar . Kalite olarak Nuri Albayrak'n transferleri daha iyidi . Ancak hoca tercihi yanlt .

owonkoshami@
    Ziyareti

Musa Umut Marcelinho Serkan Tolga kalite bakmndan cok daha tecrubeli oyuncular ... AMA BU SENE UMUTLUYUM GECEN SNE OLMAYAN BU SENE OLSUN

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Teekkrler Sadri Bakan ve ynetim kurulu.3-4 aylk bir alma ile 2 yllk albayrak rezaletini yaatanlara yneticilik nasl olur gsterdiniz.
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Fatih Solmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

verilen mesajn bu balkdakilerden fark ne? http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9071&page=4
    ayrca bende teekkr ediyorum.

TS57 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2007
    Nereden
    stanbul

Alnt owonkoshami@ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    TRABZONSPOR
    GELENLER: Lazaroni (TD), ada, Cem Demir, Umut Bulut, Murat Ocak, Marcelinho, Ersen Martin, Musa Byk
    Gelenler: Serkan Balc (Fenerbahe), Jabi (K.Erciyes), Adnan (Samsun), Kadir, Yunus, Bar (Altyap), Tolga (Shakthar)

Transfer dnemine en hzl giren ynetim deil bu ynetim arkadaslar . Kalite olarak Nuri Albayrak'n transferleri daha iyidi . Ancak hoca tercihi yanlt .
    u isimlere bak bizim en byk avantajmz bakanmz SADR ENER VE ERSUN YANAL hocamzdr burdak isimlerden bize faydal olan serkan balc,stepanov(tek yaptklar en doru ey nuri,ziya a. ama onuda harcadlar)bar tabiki

seyyah61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

Musa Umut Marcelinho Serkan Tolga kalite bakmndan cok daha tecrubeli oyuncular ... AMA BU SENE UMUTLUYUM GECEN SNE OLMAYAN BU SENE OLSUN
    Bir de su ynden bakalim. Stephanov, Fatih Tekke, Marcelinho; Musampa satildi; yerlerine onlarin yari kalitesinde bile adam alinmadi. Ayrica Szymek de kstrld. Transfer yapmaktan nemli olan, oyuncuyu elinde tutabilmektir. Ayrica eksik blgeye transfer yapmadiktan sonra istedigin kadar flas trasnfer yap, faydasi olmuycaktir.
    "Hoy, maana y siempre con el Bara en el corazon"
    "Btn k iedikleri denizlere/Yazn yzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

thehell61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2007
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    31

gzel yaz herkes kulbe yardm etsn sampyonluk ufukta grnd galba ulasmak iin caba harcamalyz

Mustafa Ayazolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    Trabzon

"Her ey planlandmz gibi"

Trabzonspor Bakan Sadri ener, transfer almalarnn planland gibi devam ettiini belirterek, hedeflendii gibi sezon ba kampna kadar kadronun eksiksiz olarak tamamlanacan syledi.

Trabzonspor Bakan Sadri ener, bordo-mavili kulbn resmi internet sitesine yapt aklamada, ynetim kurulu olarak transfer almalarnn planland gibi devam ettiini belirterek, "Hedeflendii gibi sezon ba kampna kadar kadromuzu eksiksiz olarak tamamlayacaz. Bu dorultuda transferle ilgili sorumlu yneticiler ciddi bir aba sarf ediyor. Biz verdiimiz szleri tutuyoruz. imdi sra taraftarda" yorumunu yapt.

Ynetim kurulu olarak kombine kartlarla ilgili almalar tamamlayarak 9 Haziran tarihinden itibaren sata balayacaklarn dile getiren ener, "Kombine kartlarn satlaca gielerin nnde uzun kuyruklar olumasn bekliyoruz. Trabzonspor'un bykl ne Fenerbahe'den ne de Galatasaray'dan aa kalr. Taraftarlarmz bunu bir kez dana tm Trkiye'ye gstereceklerdir. Her zaman ve her koulda olduu gibi bu konuda da onlara fazlasyla gveniyoruz" diye konutu.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonsporu tutmak sadece o yrenin ocuu olmakla aklanabilecek milliyeti bir davran deildir. Benim iin Trabzonspor, en gllere kar koyan ve herkesi yenen hayali kahramand. yle bir kahramand ki statkoyu bile devirmiti." KAZIM KOYUNCU

~UniCef~ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2008
    Nereden
    Ankara

Destek.......

OYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Sadri ener Oleyyy Avniakerde ilk mata Sadri eneri martmalyz Aimarda alrsa tam sper olacak
    Kazimii gzas vorert

Hasan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

TRABZONSPOR

u isimlerden uan takmda ka kii var
    umut,serkan,adnan(yeterlilikleri tartlr)
    ada ve musa gitmek zere
    12 transfer iinde yeterlilikleri tartlr(hatta adnannkini tartmaya bile gerek yok) 3 kii baar oran rezalet

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)